Jump to content

Κουτιά για δίσκους


kostas_pr_mp
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μήπως γνωρίζει κάποιος κάποιο καλό κουτί για σκληρό δίσκο; Βρήκα στο πλαίσιο αυτό το κουτί (Vipower Κουτί 3.5' SATA / USB 2.0) αλλά μου είπε ένας πωλητής πως δεν κάνει για σκληρό δίσκο μεγαλύτερο από 250 GB. Αλλά εγώ θέλω να βάλω έναν με 320 GB. Έχεις κανείς καμία ιδέα;
Link to comment
Share on other sites

Μήπως γνωρίζει κάποιος κάποιο καλό κουτί για σκληρό δίσκο; Βρήκα στο πλαίσιο αυτό το κουτί (Vipower Κουτί 3.5' SATA / USB 2.0) αλλά μου είπε ένας πωλητής πως δεν κάνει για σκληρό δίσκο μεγαλύτερο από 250 GB. Αλλά εγώ θέλω να βάλω έναν με 320 GB. Έχεις κανείς καμία ιδέα;

 

Δν μπορώ να καταλάβω που το στηρίζει αυτό ο πωλητής στο πλαίσιο... Στο site της εταιρείας δν φαίνεται να λέει κάτι τέτοιο...

http://www.vipower.com.tw/P_ExternalEnclosure.php?model_no=VPA-35118

 

Κοιτώντας στο e-shop παρατήρησα καλύτερα κουτάκια κατα την γνώμη μου...

Take a look.... http://www.e-shop.gr/search_per.phtml?category=%C5%CE%D9%D4%C5%D1%C9%CA%C5%D3+%C8%C7%CA%C5%D3

Life Is Good
Link to comment
Share on other sites

Απ'όσο γνωρίζω πολύ καλή μάρκα είναι και η Icy Box...αυτό έχω και εγώ και είναι μια χαρά! ;)

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Απ'όσο γνωρίζω πολύ καλή μάρκα είναι και η Icy Box...αυτό έχω και εγώ και είναι μια χαρά! ;)

 

Και εγώ έχω μια χαρά όλα.

Αν παίρνευ ρεύμα απο τη δεη και όχι απο usb τι πρόβλημα να έχει και 600 Gb να είναι?

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...