Jump to content

Fifa World Cup 2006 Germany


mouyias
 Κοινοποίηση

Ποια ομάδα πιστεύετε θα κατακτήσει το τρόπαιο;  

88 members have voted

  1. 1. Ποια ομάδα πιστεύετε θα κατακτήσει το τρόπαιο;

    • Γερμανία
    • Ιταλία
    • Πορτογαλία
    • Γαλλία


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το Ρονάλντο γιατί θα τον βάλει; Για να πετύχει τρία γκολ και να βγει πρώτος σκόρερ;

 

:confused: :confused: :confused:

 

:wacko:

Link to comment
Share on other sites

kai to eurosport to doriforiko 8a exi polia kalo magazino 1 ora prin ton agona me prognostika kai alla polla....

 

FILOKSENOUMENOS ARSENE WENGER!!!!!!(se oles tis ekpompes)!!!!

 

idate to allianz arena???

telio gipedo....akseperasto kata tin gnomi mou....NAOS TOU PODOSFEROU

 

ΥΠΕΡΟΧΟ γήπεδο.

 

Α ρε Bayern :)

Link to comment
Share on other sites

Jog, τι το παράλογο είπα ακριβώς; Γιατί δε βρίσκω -προσωπικά- άλλο λόγο για να παίξει ο Ρονάλντο με τη Βραζιλία.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

 

idate to allianz arena???

telio gipedo....akseperasto kata tin gnomi mou....NAOS TOU PODOSFEROU

 

Καλούτσικο είναι αλλά σαν το Καραϊσκάκι δεν... :p

Σοβαρά τώρα, είναι ακριβώς αυτό που αξίζει σε ένα τελικό μουντιάλ!

 

Το Ρονάλντο γιατί θα τον βάλει; Για να πετύχει τρία γκολ και να βγει πρώτος σκόρερ;

 

Τι εννοείς;; :wacko:

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω ικανο τον ροναλντο να μην βαλει ουτε ενα γκολ στο mundial. Τον ειδα στα φιλικα, και ηταν γτπ εντελως ομως. Καλυτερα να ξεκιναει τον Ρομπινιο να δινει ετοιμα γκολ στον Αντριανο να τελειωνει την φαση..

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

Ποιος Ρομπινιο ρε? Στην πρωτη κλοτσια που θα φαει απο κανα γομαρι θα τον μαζευουν με το κουταλακι..... Αργεντινα-Μπραζιλ (αν προχωρησουν) ειναι προγραμματισμενο να βρεθουν στα ημιτελικα.... Οποιος κερδισει εκει θα το παρει....
No Rest for the Wicked
Link to comment
Share on other sites

Ποιος Ρομπινιο ρε? Στην πρωτη κλοτσια που θα φαει απο κανα γομαρι θα τον μαζευουν με το κουταλακι..... Αργεντινα-Μπραζιλ (αν προχωρησουν) ειναι προγραμματισμενο να βρεθουν στα ημιτελικα.... Οποιος κερδισει εκει θα το παρει....

Αυτους τους παιχτες "κλασης" τους προστατευουν οι διατητες. Δεν ειναι ευκολο να τον σκοτωσεις μεσα στο γηπεδο. Με την πρωτη-δευτερη εχεις φαει κοκκινη. Ειδικα σε ενα μουντιαλ που ειναι το κεντρο του κοσμου και βλεπουν πολλα εκ/μυρια κοσμος.

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

το παιχνιδι στο pc το παιξε κανεις?

 

ne ego

 

kaloutsiko.....arketa kalitero apo fifa 2006:O

PROUD ARSENAL FAN

http://images.skysports.com/images/badges/100x100/3.gif

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω ικανο τον ροναλντο να μην βαλει ουτε ενα γκολ στο mundial. Τον ειδα στα φιλικα, και ηταν γτπ εντελως ομως. Καλυτερα να ξεκιναει τον Ρομπινιο να δινει ετοιμα γκολ στον Αντριανο να τελειωνει την φαση..

Αν θελήσει να παίξει μπάλα ο Ρονάλντο,κανείς δεν πρόκειται να τον εκτοπίσει από τη βασική ενδεκάδα.

Ανέκαθεν στα Μουντιάλ μεταμορφώνεται προς το καλύτερο.

Link to comment
Share on other sites

Αυτους τους παιχτες "κλασης" τους προστατευουν οι διατητες. Δεν ειναι ευκολο να τον σκοτωσεις μεσα στο γηπεδο. Με την πρωτη-δευτερη εχεις φαει κοκκινη. Ειδικα σε ενα μουντιαλ που ειναι το κεντρο του κοσμου και βλεπουν πολλα εκ/μυρια κοσμος.

 

Δε θα χρειαστει δευτερη. Με το πρωτο επιστημονικο κλαδεμα ειναι οφ. Μην ξεχνας οτι αμα εχει ονομα ο Ρομπινιο, εχει και ο Γκατουζο, κι ο Πουγιολ, κι ο Αγιαλα και οποιοσδηποτε θα σκεφτει να τον "προσγειωσει" στο πρωτο τεταρτο του ματς..... Ειναι ωραιος τεχνιτης ο Ρομπινιο, αλλα ειναι πολυ αδυνατος για μαχες σωμα με σωμα ρε σεις.... Και για τη Ρεαλ δεν ειναι ετοιμος ακομα. Φανηκε φετος.

No Rest for the Wicked
Link to comment
Share on other sites

Καλούτσικο είναι αλλά σαν το Καραϊσκάκι δεν... :p

Σοβαρά τώρα, είναι ακριβώς αυτό που αξίζει σε ένα τελικό μουντιάλ!

 

 

 

Τι εννοείς;; :wacko:

 

Εννοώ ότι ο Ρονάλντο, αν βάλει 3 γκολ, θα βγει πρώτος σκόρερ όλων των εποχών του Μουντιάλ... Και από τη στιγμή που δεν είναι και σε τέλεια φόρμα, ο μόνος λόγος που θα παίξει θα είναι ίσως για να βάλει τα τρία γκολ και να βγει πρώτος σκόρερ.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγω θελω να μη βγει κανενας απο τα ''μεγαλα αστερια'' mvp της διοργανωσης, αλλα καποιος απο τους μικρους...

Van Persie, Messi, Fabregas, Robinho...

 

Η κανενας Kaka-Gerrard απο τους γνωστους.

Link to comment
Share on other sites

Εννοώ ότι ο Ρονάλντο, αν βάλει 3 γκολ, θα βγει πρώτος σκόρερ όλων των εποχών του Μουντιάλ... Και από τη στιγμή που δεν είναι και σε τέλεια φόρμα, ο μόνος λόγος που θα παίξει θα είναι ίσως για να βάλει τα τρία γκολ και να βγει πρώτος σκόρερ.

 

Σοβαρά; Δεν το ήξερα αυτό! Λογικά είναι κι αυτός ένας λόγος...

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

pantos vlepo polous pektes tis arsenal na diakrinontai os Man if the match.....

Oi Reyes, Henry, Van Persie, Senderos, Fabregas, Toure, Ljungberg, Lehman, k.a

anamenete na dosoun dinamiko to paron tous....

PROUD ARSENAL FAN

http://images.skysports.com/images/badges/100x100/3.gif

Link to comment
Share on other sites

Εγω θελω να μη βγει κανενας απο τα ''μεγαλα αστερια'' mvp της διοργανωσης, αλλα καποιος απο τους μικρους...

Van Persie, Messi, Fabregas, Robinho...

 

Η κανενας Kaka-Gerrard απο τους γνωστους.

σωστός!;) Και εγώ αυτό θέλω. α! ξεχασαμε και τον 17χρονο Τιο Γουαλκοτ της Άρσεναλ.
only crossfit...
Link to comment
Share on other sites

σωστός!;) Και εγώ αυτό θέλω. α! ξεχασαμε και τον 17χρονο Τιο Γουαλκοτ της Άρσεναλ.

 

Pantos to mellon tis arsenal ine lampro....tin vlepo omada tou mellontos....oloi nearoi kai poli talantouxoi.....kai na mou to 8imi8ite otan dite ton George Efraim na pezi stin proti omada.....Kyprios kai sima8itis...apo ta 15 stin AGGLIA!!!!:O (ypotrofia parakalo):blink:

PROUD ARSENAL FAN

http://images.skysports.com/images/badges/100x100/3.gif

Link to comment
Share on other sites

Oso k na klaite to Mundial tha to parei h h italia h h argentini!

H vrazilia mallon gia tourismo pige stin germania...

 

K h agglia exei episis poli kali omada ka mporei na diekdikisei polla!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Luau! If you're hungry for hunk of fat and juicy meat,

Eat my buddie Pumbaa here cuz he is a treat! A hundred dollar dine, a tasty swine, all you gotta do is get in line. Are ya achin'?

Link to comment
Share on other sites

Κατα τη γνωμη μου, μια απο τις Βραζιλια, Ολλανδια και Αγγλια θα παρουν το μουντιαλ

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

Να κάνω κι εγώ την βαρυσήμαντη επιστημονική πρόβλεψή μου;!

Εδώ και 24 τουλάχιστον χρόνια που βλέπω το Παγκόσμιο, ένα πράγμα έχω μάθει... Το να κάνεις πρόβλεψη είναι ο πιο σίγουρος τρόπος να εκτεθείς.

Πόσο μάλλον σε ένα μουντιάλ που κατεβαίνουν αρκετές μέτριες και καμία πραγματικά μεγάλη ομάδα.

Να θυμηθώ εκπλήξεις; Θα αναγκαστώ να γράψω σεντόνι και βαριέμαι τώρα. Δείτε μόνο το τελευταίο τουρνουά και θα καταλάβετε. Η Αρτζεντίνα; Εξω από τους ομίλους. Η παγκόσμια και ευρωπαία πρωταθλήτρια Γαλλία; Ούτε γκολ. Η Ισπανία; Η Ιταλία; Πού πήγαν όλοι; Και όλοι σαν φαβορί... Η Γερμανία είχε κατέβει σαν αουτσάιντερ και νάτην στον τελικό. Στα ημιτελικά η Κορέα! Ημαρτον... Πιο παλιά, η Κροατία, η Βουλγαρία, η Ρουμανία... Και το μεγαλύτερο φρικιό του παγκόσμιου ποδοσφαίρου, η Ελλάδα δύο χρόνια πριν, απέδειξε ότι θαύματα γίνονται αν όλα συνηγορούν υπέρ σου.

Σε ποιόν λοιπόν θα φωτίσει το άστρο της τύχης; Αγνωστο...

Θα'θελα να είναι πάντως η Βραζιλία. Οχι τίποτα άλλο αλλά έχω μια Βραζιλιάνα γειτόνισσα που μου υποσχέθηκε πως αν το πάρουν, θα μου χορέψει σάμπα γυμνή...;)

I see stupid people...
Link to comment
Share on other sites

ξεχασαμε και τον 17χρονο Τιο Γουαλκοτ της Άρσεναλ.

Ποιος; Αυτος που κατα τον Wenger δεν ειναι ετοιμος για Ευρωπη αλλα την μονη φορα που η Αγγλια εχει ευκαιρια να το παρει θα τον διαλεξει ο Sven; Σε παρακαλω τωρα. Επισημο παιχνιδι δεν επαιξε με την Arse. Ο Rooney, αν παιξει(μακαρι να μην παιξει δλδ επειδη μπορει να χειροτερεψει - die hard Manchester United fan you see!), θα κανει θαυματα στο γηπεδο. Ο ανθρωπος ειναι φοβερος, αστερι, σε αυτον στηριζεται ολοκληρο εθνος. Οταν τραυματιστηκε στο match με την Chelsae ΟΛΟΙ εκλαιγαν, μαζι ο Terry και ο Lampard.

 

Και κατι ακουσα για λαμπρο μελλον της Αρσεναλ - ας ειμαστε on-topic please :) και το thread με τα ανεκδοτα ειναι λιγο πιο πανω!!!:lol: :rolleyes: Ο Reyes man of the match, δεν το νομιζω :wacko:, αλλα ο Henry και ο van Persie σιγουρα, οι μονοι της Arse που συμπαθω.

 

Αν δεν το παρει η Βραζιλια, πολυ δυσκολο, η Ολλανδια σιγουρα μπορει να το παρει εκεινη. Εχει πολυ ολοκληρωμενη ομαδα. Αν ο Van the Man (van Nistelrooy) εχει κεφια σιγουρα θα σκοραρει παρα πολλα τερματα. Δεν θελω να αναλυσω την ομαδα επειδη θα αφησω καποιους εξω.

 

Μπορει ομως και παλι να ειναι το Mundial των εκπληξεων, ποιος ξερει; :)

Link to comment
Share on other sites

Να κάνω κι εγώ την βαρυσήμαντη επιστημονική πρόβλεψή μου;!

Εδώ και 24 τουλάχιστον χρόνια που βλέπω το Παγκόσμιο, ένα πράγμα έχω μάθει... Το να κάνεις πρόβλεψη είναι ο πιο σίγουρος τρόπος να εκτεθείς.

Πόσο μάλλον σε ένα μουντιάλ που κατεβαίνουν αρκετές μέτριες και καμία πραγματικά μεγάλη ομάδα.

Να θυμηθώ εκπλήξεις; Θα αναγκαστώ να γράψω σεντόνι και βαριέμαι τώρα. Δείτε μόνο το τελευταίο τουρνουά και θα καταλάβετε. Η Αρτζεντίνα; Εξω από τους ομίλους. Η παγκόσμια και ευρωπαία πρωταθλήτρια Γαλλία; Ούτε γκολ. Η Ισπανία; Η Ιταλία; Πού πήγαν όλοι; Και όλοι σαν φαβορί... Η Γερμανία είχε κατέβει σαν αουτσάιντερ και νάτην στον τελικό. Στα ημιτελικά η Κορέα! Ημαρτον... Πιο παλιά, η Κροατία, η Βουλγαρία, η Ρουμανία... Και το μεγαλύτερο φρικιό του παγκόσμιου ποδοσφαίρου, η Ελλάδα δύο χρόνια πριν, απέδειξε ότι θαύματα γίνονται αν όλα συνηγορούν υπέρ σου.

Σε ποιόν λοιπόν θα φωτίσει το άστρο της τύχης; Αγνωστο...

Θα'θελα να είναι πάντως η Βραζιλία. Οχι τίποτα άλλο αλλά έχω μια Βραζιλιάνα γειτόνισσα που μου υποσχέθηκε πως αν το πάρουν, θα μου χορέψει σάμπα γυμνή...;)

Δυο διαφωνίες:

1. Δεν θα έλεγα με τίποτα (μα με τίποτα) «μέτρια» ομάδα την Βραζιλία.

2. Όσον αφορά την Κορέα, νομίζω ότι τέτοιο σπρώξιμο σε γηπεδούχο από τους διαιτητές δεν νομίζω ότι είχα ξαναδεί. Αν τώρα σπρώξουν καμία άλλη βέβαια δεν ξέρω....

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

Δυο διαφωνίες:

1. Δεν θα έλεγα με τίποτα (μα με τίποτα) «μέτρια» ομάδα την Βραζιλία.

2. Όσον αφορά την Κορέα, νομίζω ότι τέτοιο σπρώξιμο σε γηπεδούχο από τους διαιτητές δεν νομίζω ότι είχα ξαναδεί. Αν τώρα σπρώξουν καμία άλλη βέβαια δεν ξέρω....

 

1. Μέτρια όχι, η καλύτερη μάλλον, η μόνη που ξεφεύγει από την μετριότητα συμφωνώ με πολλά τρωτά όμως. Αμυνα, άγχος, οι μπούκις όλου του κόσμου... Αν δεν το πάρει η Βραζιλία, ποιά μπορεί να λογιστεί ως φαβορί μαγαλύτερο από τους άλλους; ολοι μέτριοι...

2. Χωρίς σπρώξιμο βλέπεις να γίνεται δουλειά; Ολόκληρη Ουγγαρία του Πούσκας έχασε Παγκόσμιο από τους σπρωγμένους Γερμανούς. Και δεν ήταν και διοργανωτές... Α, να θυμηθώ την Αργεντινή του '78 και πώς πήρε το τσίγκινο; Την Γερμανία το '74; Αυτοί πήραν και μια κούπα να την θυμούνται, η Κορέα έμεινε από βενζίνη... Οπως και η Ιταλία το 90 που με όλο το σπρώξιμο του κόσμου και πάλι κατάφερε να... βγάλει πρώτο σκόρερ!

I see stupid people...
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...