Jump to content

[MOTO] Yamaha Crypton R


POLAP21
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια αν βαλω λαστιχα με προφιλ 2.25 μπροστα και 2.50 πισω θα χαλασουν η ζαντες ? και θα εχω καθολου κρατιματα ?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τα ιδια φοραω και εγω,σε michelin pilot!Το μπροστινο μου γλυστραγε καμια φορα αλλα σε ακραιες περιπτώσεις

Youtube΄s Channel:Kamilaririder

check out my bikepics account

http://64.19.142.11/p1.bikepics.com/pics/2010%5C12%5C15%5Cbikepics-2114379-200.jpg

Link to comment
Share on other sites

Τα ιδια φοραω και εγω,σε michelin pilot!Το μπροστινο μου γλυστραγε καμια φορα αλλα σε ακραιες περιπτώσεις

 

θα στραβωνουν οι ζαντες ευκολα ?????? (ειναι 3d-dynamics )

Link to comment
Share on other sites

θα στραβωνουν οι ζαντες ευκολα ?????? (ειναι 3d-dynamics )

 

Οτι ζαντα και να εχεις αν μπεις σε καμια μεγαλη λακουβα θα στραβωσει.Παντως οι τριμπρατσες στραβονουν πιο δυσκολα από τις ακτινες στα παντιλικια

Youtube΄s Channel:Kamilaririder

check out my bikepics account

http://64.19.142.11/p1.bikepics.com/pics/2010%5C12%5C15%5Cbikepics-2114379-200.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

καλησπερα στη παρεα!!εγω εχω στη κατοχη μου τα τελευταια χρονια(13 και κατι :D:D:D) το crypton r 105cc του 1997(μικρο παιδι τοτε).ακομα και τωρα στα 80.000 χλμ δεν εχω ασχολη8ει με βελτιωσεις και ακομα καλυτερα με επισκευες,καθως δε χρειαζονται ακομα.μονο τα σερβις του και τα λαδια του και αυτα σε πολυ ψαχμενο μαστορα.το μηχανακι το γονατιζω κα8ε μερα και ακομα πιανει 90+χλμ.

θελω ομως να του αλλαξω μια εξατμιση γιατι αυτη που εχει πανω δε τη βλεπω και πολυ μαχημη...εχετε να μου προτεινετε καποια?η παμε στη κλασσικη αξια της μοτοσπορτ?δε θελω να κανει τρελο θορυβο γιατι δουλευω στο κεντρο της αθηνας και οι αστυνομοι ειναι γειτονακια μας:lol::lol::lol:

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα στη παρεα!!εγω εχω στη κατοχη μου τα τελευταια χρονια(13 και κατι :D:D:D) το crypton r 105cc του 1997(μικρο παιδι τοτε).ακομα και τωρα στα 80.000 χλμ δεν εχω ασχολη8ει με βελτιωσεις και ακομα καλυτερα με επισκευες,καθως δε χρειαζονται ακομα.μονο τα σερβις του και τα λαδια του και αυτα σε πολυ ψαχμενο μαστορα.το μηχανακι το γονατιζω κα8ε μερα και ακομα πιανει 90+χλμ.

θελω ομως να του αλλαξω μια εξατμιση γιατι αυτη που εχει πανω δε τη βλεπω και πολυ μαχημη...εχετε να μου προτεινετε καποια?η παμε στη κλασσικη αξια της μοτοσπορτ?δε θελω να κανει τρελο θορυβο γιατι δουλευω στο κεντρο της αθηνας και οι αστυνομοι ειναι γειτονακια μας:lol::lol::lol:

 

Ποπο τι λες ρε φιλε? 13 χρονια? εγω το ειχα 7 χρονακια μετα το εδωσα γιατι η8ελα χτ 600 να παρω, ειχα μονο 13.000χλμ μανησιο το ειχα σκυλι ηταν, τςρα παλι crypton εχω το χ135. Βαλε motor sport ειναι η πιο υσηχη με την μικρη τρυπα φυσικα..

Link to comment
Share on other sites

Ποπο τι λες ρε φιλε? 13 χρονια? εγω το ειχα 7 χρονακια μετα το εδωσα γιατι η8ελα χτ 600 να παρω, ειχα μονο 13.000χλμ μανησιο το ειχα σκυλι ηταν, τςρα παλι crypton εχω το χ135. Βαλε motor sport ειναι η πιο υσηχη με την μικρη τρυπα φυσικα..

 

ναι φιλε και ομως,εχουμε μονο 12 χρονια διαφορα εγω και το παπι!!!ζωη να εχει το ατιμο συνεχιζει να με βγαζει παντα ασπροπροσωπο!εβαλα τελικα μια energy με μεγαλη τρυπα που βγαινει αποκλιστικα για αυτο το παπι.κανει θορυβο ειναι η αληθεια,αλλα για να τα λεμε σταρατα το παπι πηρε αλλη πνοη!δε δοκιμασα τελικες και τετοια αλλα σε ρεμπριζ μπορω να πω οτι σκιζει.8υμη8ηκε τα νιατα του.και μιλαμε για ενα μοτερ που δεν εχει αλλαξει ουτε καν το μαμισιο πιστονι!ολα ειναι μαμα.μονο το φτερακι πανω απο το πισω φαναρι μου εφυγε απο πτωση ενος φιλου.κατα τα αλλα ολα ειναι πενα.μεχρι και τα αυτοκολητα εχω πανω ακομα.πολυ καλο παπι,βεβαια οσο το φρονιτζεις εσυ σε φροντιζει και αυτο!παντα τακτικο σερβις και βουρ στου δρομους!!:D:D:D

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...