Jump to content

[Επίσημο] Motorola RIZR Z3 (Slide)


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1. Ναι

2. Σίγουρα μέσα από το motorola phone tools, δεν έχω βρει να έχει file manager όπως τα nokia. Αλλά κρατάω επιφυλάξεις γιαυτό

3. Ναι μπορεί στην κάρτα μνήμης

6. Ακουστικά manual cd με το MPT, καλώδιο mini USB, φορτιστή

7. Όχι δεν χαράζει εύκολα

8. Το κεντρικό πλήκτρο δεν μπορείς να το προγραμματίσεις, θεώρησε ότι έχει κάτι σαν εντολή select στα μενού. Τα υπόλοιπα όμως ναι με όποια επιλογή θέλεις

9. Πολύ καλά

10. Μια χαρά, εγώ την χρησιμοποιώ όταν οδηγώ και δεν έχω πρόβλημα

11. Η επαφή ρολάρει και βλέπεις όλο το όνομα όταν πατήσεις πάνω της

12. Ναι

14. Ναι (με μια μικρή επιφύλαξη γιατί δεν εχω μαζί μου την συσκευή)

15. Ναι με άλλο skin

16. πρώτα η μία γλώσσα και μετά η άλλη

17. Από ότι θυμάμαι , όταν κλείνεις το slide, το τηλέφωνο κλειδώνει από μόνο του

 

Το 4,5 & 13 .... sorry, αδυνατώ να τα απαντήσω τώρα....

http://www.danasoft.com/sig/jgs69.jpg

JGS

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 165
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά σας ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον. Αν και είχα πολλά να ρωτήσω, με κατατοπίσατε πλήρως :)

 

Και κάτι τελευταίο. Μπορώ να αποθηκεύσω κάποιου είδους σημειώσεις αλλά όχι μικρές των 100-150 χαρακτήρων, μιλάω για μεγαλύτερου μεγέθους. Που αποθηκεύονται αυτές;

Link to comment
Share on other sites

:happy: Μπορείς να γράψεις ένα sms και να το σώσεις χωρίς να το στείλεις, μπορείς να δημιουργήσεις ένα συμβάν στην αντζεντα σου και να κρατήσεις σημειώσεις, αλλα για μένα το γρηγορότερο και το καλύτερο είναι να κάνεις μια ηχογράφηση και να τελειώνεις γρηγορα και όμορφα....:happy:

 

Ελπίζω να σε κάλυψα !

http://www.danasoft.com/sig/jgs69.jpg

JGS

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από μένα.

Δύο ερωτησούλες θα κάνω...

Όταν είναι κλειστό το ξυπνητήρι λειτουργεί?

Ηχους κλήσεις/μην τι δέχεται?

Η οθόνη του στον ήλιο πως λειτουργεί?

Ευχαριστώ...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να το πάρω το κινητό ή να περιμένω το Ζ6,

αφού το Ζ8 δεν το βλέπω να έρχεται και από τα μέρη μας?

Να σου πω κι εγώ έλεγα να δοκιμάσω το Ζ3 αλλά θα περιμένω να έρθει το Ζ6. Έχεις καμιά πληροφορία πότε θα κυκλοφορήσει στην Ελλάδα το Ζ6;

Link to comment
Share on other sites

Πάντως εχει πολυ καλή ποιότητα κατασκευης το τηλ αυτο και ο μηχανισμος slide ειναι επίσης πολύ καλος,καμια σχέση με κάτι slide nokia.
Link to comment
Share on other sites

Πάντως εχει πολυ καλή ποιότητα κατασκευης το τηλ αυτο και ο μηχανισμος slide ειναι επίσης πολύ καλος,καμια σχέση με κάτι slide nokia.

Όντως το slide του είναι απλά άψογο! Τόσο σφιχτό και τόσο χαλαρό όσο χρειάζεται. Ούτε το συρτάρι της Nokia, ούτε τόσο σφιχτό όσο της Samsung :)

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους τα κατάφερα :lol:

Το πήρα και γώ το κινητό σήμερα!

Μετά απο ένα μήνα, καιρός ήταν..

 

Δύο πραγματάκια θέλω μόνο,

πρώτον να μου πείτε πού μπορώ να βρώ skins

και δέυτερον που μπορώ να βρώ η άν κάποιος θέλει-μπορεί να μου δώσει τον ήχο κλήσης της Motorola γιατί το κινητό δέν τον έχει μέσα...

(μάλλον φταίει που είναι vodafone live)

 

ευχαριστώωω :)

 

edit: Τελικά βρήκα τόν ήχο και βρήκα και skins αλλά υπάρχει πρόβλημα...

Το πλήκτρο 2 δε πιάνει.... Θέλει πολύ πάτημα και δέ δουλεύει πάντα με την πρώτη, είναι αρκετά ενοχλητικό όταν προσπαθείς να γράψεις sms....

 

Να ελπίζω ότι θα στρώσει η πρέπει να το πάω πίσω? :( :(

Link to comment
Share on other sites

edit: Τελικά βρήκα τόν ήχο και βρήκα και skins αλλά υπάρχει πρόβλημα...

Το πλήκτρο 2 δε πιάνει.... Θέλει πολύ πάτημα και δέ δουλεύει πάντα με την πρώτη, είναι αρκετά ενοχλητικό όταν προσπαθείς να γράψεις sms....

 

Να ελπίζω ότι θα στρώσει η πρέπει να το πάω πίσω? :( :(

Καλορίζικο το νέο σου κινητό :D Σχετικά με το πλήκτρο, επειδή το πληκτρολόγιο αυτό είναι σχεδόν "τυπωμένο" στην κάσα του κινητού και δεν έχει πολά περιθώρια κινησης το πλήκτρο, νομίζω πως δύσκολα θα φτιάξει από μόνο του. Πάντως δεν χάνεις και τίποτα να πας από Δευτέρα από εκεί που το πήρες για να το ρίξουν μια ματιά ;)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ! Απότι φαίνεται δέ θα ηρεμίσω ποτέ μαυτό το θέμα.. :p

 

 

Εγκατέστησα το Motorola phone tools, όλα μια χαρά, έχω συνδέσει το κινητό εδώ και ώρα αλλά μου γράφει το Phone tools συνέχεια:

 

Initialising, please wait..

Πρέπει να κάνω κάτι? :blink:

Link to comment
Share on other sites

Γενικα το motorola phone tools ειναι λιγο για τον π****ο.καμια σχεση με το samsung suite που εχω.αν σου κολλαει κλεισε την εφαρμογη και βγαλε το καλωδιο usb.επανασυνεδεσε κ ανοιξε την εφαρμογη.πιστευω οτι θα λειτουργει.γενικως βαζε το κινητο αφου εχουν φορτωσει κανονικα τα windows στο pc σου.εμενα ετσι δουλευει παντα ενταξει

Back to basics

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Γενικα το motorola phone tools ειναι λιγο για τον π****ο.καμια σχεση με το samsung suite που εχω.αν σου κολλαει κλεισε την εφαρμογη και βγαλε το καλωδιο usb.επανασυνεδεσε κ ανοιξε την εφαρμογη.πιστευω οτι θα λειτουργει.γενικως βαζε το κινητο αφου εχουν φορτωσει κανονικα τα windows στο pc σου.εμενα ετσι δουλευει παντα ενταξει

 

akoma kalytera kleise kai anoikse to kinito... tote ksekolaei kai leitourgei kanonika

http://www.danasoft.com/sig/jgs69.jpg

JGS

Link to comment
Share on other sites

kserei kaneis posa euro tha mou paroun gia spasmeni othoni??? ta katafera kai tin espasa oute mina den exeikseise to kinitaki......

 

Σύμφωνα με την αντιπροσωπεία η τιμή €30

http://www.danasoft.com/sig/jgs69.jpg

JGS

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν πήγα χτές πίσω στη Vodafone και τελικά-ευτυχώς μου το άλλαξαν επι τόπου.

 

Anyway, δέν ξέρω τι κάνω λάθος αλλα δέν μπορώ με τίποτα να δουλέψω το Phone Tools... Το εκανα απεγκατάσταση, το ξανα έβαλλα, τα πάντα έχω δοκιμάσει και δέν αλλάζει τίποτα.

Κάθε φορά που συνδέω το κινητό μου λέει: Initialising please wait και ποτέ δέν κάνει τίποτα............... :( :(

 

έψαξα και στο internet μπάς και βρώ οδηγίες η κάτι αλλα τίποτα....

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν πήγα χτές πίσω στη Vodafone και τελικά-ευτυχώς μου το άλλαξαν επι τόπου.

 

Anyway, δέν ξέρω τι κάνω λάθος αλλα δέν μπορώ με τίποτα να δουλέψω το Phone Tools... Το εκανα απεγκατάσταση, το ξανα έβαλλα, τα πάντα έχω δοκιμάσει και δέν αλλάζει τίποτα.

Κάθε φορά που συνδέω το κινητό μου λέει: Initialising please wait και ποτέ δέν κάνει τίποτα............... :( :(

 

έψαξα και στο internet μπάς και βρώ οδηγίες η κάτι αλλα τίποτα....

 

dokimases na kaneis ena neo profil ??

http://www.danasoft.com/sig/jgs69.jpg

JGS

Link to comment
Share on other sites

xronia polla se olous. pali routina gmt. alla pali kala, irthe h anoixh k ftiaxnei h diathesh!

 

xereis kaneis an mporoume na xrisimopoihsoume thn egrafh fonhs, sth diarkia mias klhshs? sto pliktro 'epiloges' sth diarkia klhshs, den yparxei tetoia epilogh. mhpws exei kapia allh rithmish?

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας.

Είναι δυνατόν το κινητό να έχει χρόνο αναμονής 3 μέρες (72ώρες)

με κανονική χρήση?

Να το φορτίζω ανοιχτό η κλειστό?

Μετά απο πόσες επαναφορτίσεις η μπαταρία φτάνει στη μέγιστη χωρετικότητα?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...