Jump to content

Ανοιγμα χάρτη ΑΝΑΒΑΣΗΣ στο PPC


babisgr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εχω εναν χάρτη της ΑΝΑΒΑΣΗΣ τον οποίο χρησιμοποιούσα στο Magellan meridian color μου.Ο χάρτης βέβαια είναι αγορασμένος αυθεντικά.΄Με ποιό πρόγραμμα στο ppc μπορώ να τον χρησιμοποιήσω?Δοκίμασα με το Oziexplorer αλλα δεν τον έβλεπε.

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Εχω εναν χάρτη της ΑΝΑΒΑΣΗΣ τον οποίο χρησιμοποιούσα στο Magellan meridian color μου.Ο χάρτης βέβαια είναι αγορασμένος αυθεντικά.΄Με ποιό πρόγραμμα στο ppc μπορώ να τον χρησιμοποιήσω?Δοκίμασα με το Oziexplorer αλλα δεν τον έβλεπε.

Ευχαριστώ

me to pathaway tha kaneis ti douleia sou:)

Link to comment
Share on other sites

molis dokimasa to pathway 4 alla pali den ton vlepei,den 3ero ti format einai o xartis tou magellan.Pantos se eyxaristo

yparxei mia efarmogi pou to metatrtepei se format pou to vlepei to pathaway. den ti thymamai, tha ti vrw avrio sto grafeio pou tin exw

Link to comment
Share on other sites

Εχω εναν χάρτη της ΑΝΑΒΑΣΗΣ τον οποίο χρησιμοποιούσα στο Magellan meridian color μου.Ο χάρτης βέβαια είναι αγορασμένος αυθεντικά.΄Με ποιό πρόγραμμα στο ppc μπορώ να τον χρησιμοποιήσω?Δοκίμασα με το Oziexplorer αλλα δεν τον έβλεπε.

Ευχαριστώ

Και γω τους χάρτες της Ανάβασης πουχω στο gps (το οποιο είναι ίδιο με το δικό σου) δεν μπόρεσα να τους χρησιμοποιήσω με άλλο πρόγραμμα. Στο pps χρησιμοποιώ τους χάρτες της Aνάβασης που είναι σε ψηφιακή μορφή (cd) με το Oziexplorer και δουλεύει τέλεια. Με το Οzi φυσικά μπορεις να χρησιμοποιήσεις οποιοδήποτε έντυπο χάρτη έχεις στα χέρια σου (αφου τον σκανάρεις βέβαια)-και αυτό λύνει κάποια προβλήματα σχετικά με την έλειψη χαρτών, για πολλές περιοχές της χώρας μας...

sinapidisantonis.spaces.live.com
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Που θα μπορούσα να βρω χάρτες ανάβασης.Υπάρχει κάποιο link????

Αμα θες στειλε μου πμ

Μετεωρολογικός σταθμός Αμαρουσίου

http://users.otenet.gr/~oyxbc3/myweather/index.html

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως εχει γινει παρεξηγηση.Εγω απλως μπορω να δειξω σε οποιον θελει τους χαρτες.Αν καποιος μενει Αθηνα ας πουμε μπορουμε να συναντηθουμε να τους δει.Οι χαρτες ειναι γυρω στα 150mb και δεν μπορω να τους στειλω ουτε τους ανεβαζω πουθενα.Eπισης για να ενεργοποιηθει το προγραμμα στο pc χρειαζεται κωδικος απο την Αναβαση

Μετεωρολογικός σταθμός Αμαρουσίου

http://users.otenet.gr/~oyxbc3/myweather/index.html

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...