Jump to content

[S60 1st, 2nd Edition] Θέματα


lsk1977
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δες στον φακελο PC Applications.Το μεγεθος του αρχειου ειναι 1,8Mb.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

powerulez αν θυμαμαι καλα απο μια παρομοια συζητηση πιο παλια οχι δεν μπορεις να αλλαξεις τα εικονιδια.Θα πρεπει να το φτιαξεις και απο την αρχη.Ομως δεν ειμαι 100% σιγουρος.Κανε μια δοκιμη με το Theme Studio για να δεις.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Για το PC ειναι.Απο το κινητο 100% δεν μπορεις να αλλαξεις τα εικονιδια. ;)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Egw pou exw 6600 mporw se kapoio programma sto PC na fortwsw ena etoimo theme kai na to kanw edit opws 8elw egw!!!Merikes allages...??
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Ragezer (14 Οκτ. 2004 , 14:40)

 

Re cs ti epa8e to http://symbian.gsm.com.vn/ kai den anoigei???? Kai h8ela ton OPM for symbian!! :(

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?s=&threadid=42196&perpage=20&pagenumber=2

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Άσε κατάλαβα μάλλον δεν πρόκειται να το ξαναδούμε ανοιχτό!!! Δεν πειράζει πάντα κάτι θα κλείνει και πάντα κάτι καινούργιο θα ανοίγει!!!Άλλες φορές το παλιό θα είναι καλύτερο από αυτό που άνοιξε...Όμως άλλεσ φορές το καινούργιο θα είναι καλύτερο από αυτό που έκλεισε!!
Link to comment
Share on other sites

γεια σε ολους. μπορει καποιος να μου πει τι paint application πρεπει να χρησιμοποιησω με νοκια theme studio.εχω το 7610 και θελω να φτιαξω theme. ευχαριστω.
To Know the Cause Of Things!
Link to comment
Share on other sites

Όταν λες paint application τι ακριβώς εννοείς???? Με το theme studio χρειάζεσαι μόνο έτοιμες εικόνες, έτοιμα εικονίδια και φυσικά την φαντασία σου για να τα συνδυάσεις!!!
Link to comment
Share on other sites

Κατα την εγκατασταση το theme studio σε ρωταει ποιο προγραμμα θα χρησιμοποιεις για editing.xsiv74 αμα εχεις το photoshop τοτε βαλε αυτο το οποιο ειναι και το καλυτερο.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος asymvivastos (15 Οκτ. 2004 , 11:06)

 

Κατα την εγκατασταση το theme studio σε ρωταει ποιο προγραμμα θα χρησιμοποιεις για editing.xsiv74 αμα εχεις το photoshop τοτε βαλε αυτο το οποιο ειναι και το καλυτερο.

 

asymvivaste σε ευχαριστω πολυ. εισαι απο τους πλεον ενημερομενους. εβαλα ομωσ το photoshop και οταν παw να δημιουργησω η να αλλαξω ενα theme μου λεει μη υποστηριζομενο αρχειο οταν ανοιγει το photoshop.apo to theme studio πατωντασ edit ανοιγει το photoshop κ λεει μη υποστηριζομενο αρχειο προφανωσ για τα αρχεια του theme studio.εχω το photoshop cs 8.0 kai image ready
To Know the Cause Of Things!
Link to comment
Share on other sites

kalimera paidia,

exo katebasei wallpaper apo to gallery kai distixos otan ta perasa sto 6600 oi eikones emfanizontan me polla pixel.

iparxei kamia idea ti mporo na kano eite meso 6600 eite meso pc oste na ginei mia epeksergasia i resize kai na einai oi eikones os wallpaper ok;

euxaristo

Filika,

 

Dionisis

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος xsiv74 (16 Οκτ. 2004 , 12:28)

 

asymvivaste σε ευχαριστω πολυ. εισαι απο τους πλεον ενημερομενους. εβαλα ομωσ το photoshop και οταν παw να δημιουργησω η να αλλαξω ενα theme μου λεει μη υποστηριζομενο αρχειο οταν ανοιγει το photoshop.apo to theme studio πατωντασ edit ανοιγει το photoshop κ λεει μη υποστηριζομενο αρχειο προφανωσ για τα αρχεια του theme studio.εχω το photoshop cs 8.0 kai image ready

 

 

Το μηνυμα αυτο στο λεει οταν πας να ανοιξεις ενα ετοιμο theme ή και οταν πας να δημιουργησεις ενα νεο.Στην πρωτη περιπτωση μου το βγαζει και εμενα γιατι προφανως δεν μπορεις να πειραξεις ενα υπαρχον theme.Αλλα κανα δυο φορες που εχω παει να φτιαξω καινουργιο theme δεν μου εχει βγαλει καποιο τετοιο μηνυμα.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος asymvivastos (17 Οκτ. 2004 , 14:52)

 

Το μηνυμα αυτο στο λεει οταν πας να ανοιξεις ενα ετοιμο theme ή και οταν πας να δημιουργησεις ενα νεο.Στην πρωτη περιπτωση μου το βγαζει και εμενα γιατι προφανως δεν μπορεις να πειραξεις ενα υπαρχον theme.Αλλα κανα δυο φορες που εχω παει να φτιαξω καινουργιο theme δεν μου εχει βγαλει καποιο τετοιο μηνυμα.

 

η αληθεια ειναι οτι το βγαζει οταν κανω edit σε ετοιμα themes.να ρωτησω ομως και κατι αλλο, οταν δημιουργουμε εμεις ενα theme δεν μπορω να καταλαβω πως χρησιμοποιουμε το photoshop για να κανουμε edit σε χρωματα αλλα και σε ολα τα αλλα.μηπως ξερεις καναν οδηγο για βοηθεια η αν δε σου ειναι κοπος μου δειχνεις τα βηματα για τη δημιουργια.ευχαριστω για ολα
To Know the Cause Of Things!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος xsiv74 (18 Οκτ. 2004 , 18:29)

 

η αληθεια ειναι οτι το βγαζει οταν κανω edit σε ετοιμα themes.να ρωτησω ομως και κατι αλλο, οταν δημιουργουμε εμεις ενα theme δεν μπορω να καταλαβω πως χρησιμοποιουμε το photoshop για να κανουμε edit σε χρωματα αλλα και σε ολα τα αλλα.μηπως ξερεις καναν οδηγο για βοηθεια η αν δε σου ειναι κοπος μου δειχνεις τα βηματα για τη δημιουργια.ευχαριστω για ολα

 

ΜΗΝ το χρησιμοποιεις πηγαινε στην επιλογη browser ΚΑΙ ΔΙΑΛΕΞΕ ΕΤΟΙΜΕς ΕΙΚΟΝΕς τις οποιες μπορεις να τις εχεις κανει ενα resize απο πριν σε καποιο κοντινο μεγεθος με αυτα που χρησιμοποιει to studio
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος xagios (18 Οκτ. 2004 , 19:46)

 

ΜΗΝ το χρησιμοποιεις πηγαινε στην επιλογη browser ΚΑΙ ΔΙΑΛΕΞΕ ΕΤΟΙΜΕς ΕΙΚΟΝΕς τις οποιες μπορεις να τις εχεις κανει ενα resize απο πριν σε καποιο κοντινο μεγεθος με αυτα που χρησιμοποιει to studio

 

μια μαλλον χαζη ερωτηση.οι ετοιμες εικονες ειναι του προγραματος η δικες μου;και αν ειναι του theme studio σε ποιον φακελο ειναι γιατι εμενα στο browser δεν βγαζει τιποτα ετοιμες εικονες.
To Know the Cause Of Things!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος xsiv74 (18 Οκτ. 2004 , 21:22)

 

μια μαλλον χαζη ερωτηση.οι ετοιμες εικονες ειναι του προγραματος η δικες μου;και αν ειναι του theme studio σε ποιον φακελο ειναι γιατι εμενα στο browser δεν βγαζει τιποτα ετοιμες εικονες.

 

φυσικα δικες σου βαλε τις εικονες σε εναν φακελο και βρες τες μετα ... μπορεις να βαλεις και εικονες σκετο χρωμα για να τις χρησιμοποιεις οταν πρεπει να βαλεις καπου χρωμα μονο ...ακομα υπαρχουν και κατι πακετα με ρολογια μετρητες σηματος κλπ ετοιμα λιγο ψαξιμο θελει για αυτα
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος xagios (19 Οκτ. 2004 , 00:03)

 

φυσικα δικες σου βαλε τις εικονες σε εναν φακελο και βρες τες μετα ... μπορεις να βαλεις και εικονες σκετο χρωμα για να τις χρησιμοποιεις οταν πρεπει να βαλεις καπου χρωμα μονο ...ακομα υπαρχουν και κατι πακετα με ρολογια μετρητες σηματος κλπ ετοιμα λιγο ψαξιμο θελει για αυτα

 

τελικα τα καταφερα.ευχαριστω πολυ για τη βοηθεια.
To Know the Cause Of Things!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος dapper (22 Οκτ. 2004 , 22:49)

 

re pedia to zedge.no den ine pia free? giati den mou vgazi tin epilogi downloand sta thems???

 

 

Πρεπει να εισαι μελος για να κατεβασεις

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασα ενα theme με ονομα ketix το οποιο εχει πολυ ωραια εικονιδια στο μενου του.Κατα τη γνωμη μου ειναι καλυτερα και απο τα mango.Επισυναπτω ορισμενα screenshots για να τα δειτε. :)

ketix_theme.zip

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...