Jump to content

[S60 1st, 2nd Edition] Θέματα


lsk1977
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

γεια.μπραβο πολυ καλο.ειμε νεος προχθες το πιρα 7610 μετα απο s55 κια ενθουσιασθηκα.αν ειναι κατι που πρεπει να ξερω η να κατεβασω κατι καλο πες μου, μολης χθες γραφτικα εδω στο myphone.
"Δημιουργουμε τεχνολογια για ξεκουραστει ζωη" Ανθρωοπος
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mindia (30 Σεπ. 2004 , 16:00)

 

γεια.μπραβο πολυ καλο.ειμε νεος προχθες το πιρα 7610 μετα απο s55 κια ενθουσιασθηκα.αν ειναι κατι που πρεπει να ξερω η να κατεβασω κατι καλο πες μου, μολης χθες γραφτικα εδω στο myphone.

 

Οταν λες κατι αλλο τι ακριβως θελεις εφαρμογες ?παιχνιδια ?ηχους?θεματα ? απο ολα υπαρχουν παντως :)
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

teorizo αν κοιταξεις 9 posts πιο πανω θα δεις με ποιο αλλα και απο που μπορεις να το κατεβασεις. ;)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος teorizo ( 1 Οκτ. 2004 , 16:07)

 

paidia me poio programa kaneis dika sou theme;

 

με το Series60 Theme Studio το κατεβαζεις απο την ΝΟΚΙΑ αρκει να εχεις υπομονη :) η γρηγορη..... συνδεση...
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος teorizo ( 1 Οκτ. 2004 , 16:31)

 

diladi poso megalo einai;

 

 

(22 MB) :)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Ενα για τους φιλους της alfa romeo [σπιτικο] :)
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

Ωπ :o
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

ορίστε καο το δικό μου. το όνομα δεν το θυμάμαι αλλά μου αρέσει γιατί έχει πολύ καλά εικονίδια στο μενού!

You'll remember me...//For the rest of you Life!//

<------------------------------------------>

Amanitou City

Link to comment
Share on other sites

bre paidia kana kainourgio theme iparxei???olo ta idia kai ta idia......... :(

http://briefcase.pathfinder.gr/download/laios23/38168/578002

 

Το γούστο μου είναι πολύ απλό. Είμαι πάντα ικανοποιημένος, έχοντας το καλύτερο...''Oscar Wilde

Link to comment
Share on other sites

Ένα πολύ καλό theme που βασίζεται στον Mozilla Firefox

 

Το έχω ανεβάσει εδώ :)

 

(υπομονή, μερικές φορές το download αργεί λίγο να ξεκινήσει)

this signature is under heavy construction
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος ng78 ( 4 Οκτ. 2004 , 14:37)

 

Ένα πολύ καλό theme που βασίζεται στον Mozilla Firefox

 

Το έχω ανεβάσει εδώ :)

 

kalooo

http://briefcase.pathfinder.gr/download/laios23/38168/578002

 

Το γούστο μου είναι πολύ απλό. Είμαι πάντα ικανοποιημένος, έχοντας το καλύτερο...''Oscar Wilde

Link to comment
Share on other sites

Re pedia katebasa to theme studio alla den kani install :/ Epsaxa sto google kai vrika oti gia winxp prepei na valis ton installer se compatibility mode gia 2000 kati pou ekana , alla kai pali xoris apotelesma ...

 

 

kamia idea ?

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Bone_Collector ( 4 Οκτ. 2004 , 15:54)

 

Re pedia katebasa to theme studio alla den kani install :/ Epsaxa sto google kai vrika oti gia winxp prepei na valis ton installer se compatibility mode gia 2000 kati pou ekana , alla kai pali xoris apotelesma ...

 

 

kamia idea ?

 

Μα η καινουρια εκδοση του theme studio που ειχε βγει πριν λιγους μηνες δεν χρειαζονταν να κανεις αλλαγη ετρεχε και σε xp :!:
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Bone_Collector ( 4 Οκτ. 2004 , 15:54)

 

Re pedia katebasa to theme studio alla den kani install :/ Epsaxa sto google kai vrika oti gia winxp prepei na valis ton installer se compatibility mode gia 2000 kati pou ekana , alla kai pali xoris apotelesma ...

 

 

kamia idea ?

 

 

Έχεις τη Virtual Machine της Java εγκατεστημένη στο PC σου;

 

Αν όχι πρέπει να την κατεβάσεις από εδώ

 

Πάντως το ThemeStudio της Nokia είναι πολύ βαρύ και δύσχρηστο. Γιατί δεν δοκιμάζεις τον Theme Editor για 6600/7610 που είναι πολύ πιο μικρός, γρήγορος και απλός;

 

Μπορείς να τον βρεις σε όλα τα καλά online καταστήματα :whistle:

this signature is under heavy construction
Link to comment
Share on other sites

Exw java installed ... otan trexo to setup kani kapou extract arxia mono tou (malon sto temp ton windows) kai meta anigi ena dos prompt legontas "starting java" kai meni ekei . exo tin latest ekdosi tou java runtime (logo azureus :) )
Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα σε ολους.

Μηπως γνωριζει κανενας πως μπορει καποιος να φτιαξει μια εικονα

που θα χρησιμοποιηθει ως logo και η οποια να περιεχει διαφανεια

(tranceparency) ετσι ωστε να μην επιρεαζει την εικονα ενος theme;

Εχω προσπαθησει απο photoshop αλλα η εικονα εμφανιζεται κατεστραμμενη (προφανως δεν αναγνωριζεται σωστα).

.....zzzzzzz.....
Link to comment
Share on other sites

Ragezer οχι υπαρχει και στα αγγλικα. :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος tsikis (10 Οκτ. 2004 , 16:46)

 

Ena akomi themataki gia tin Panatha edw http://symbianthemes.com/search.php?search=tsikis&type=author&submit=Search :D :D :D

 

 

Τhanks tsikis, πολυ καλο :up:

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος asymvivastos ( 7 Οκτ. 2004 , 16:58)

 

Ragezer οχι υπαρχει και στα αγγλικα. :)

 

 

Kai pou mporw na to brw????

Link to comment
Share on other sites

Το εχει ΕΔΩ αλλα δεν διευκρινιζει αν ειναι η αγγλικη version.Χρησιμοποιησε username : symbian, password : vietnam.Αν δεν ειναι η αγγλικη εκδοση τοτε κοιτα στο mIRC.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...