Jump to content

Σε ποιο νησί να πάω διακοπές;


haris2121
 Κοινοποίηση

Ποιο νησί προτείνετε;  

197 members have voted

  1. 1. Ποιο νησί προτείνετε;

    • Αμοργός
      11
    • Νάξος
      12
    • Ρόδος
      46
    • Αλλόνησος
      6
    • Ζάκυνθος
      32
    • Κέρκυρα
      28
    • Σαντορίνη
      14
    • Μήλος
      14
    • Χίος
      8
    • Σύρος
      3
    • Μύκονος
      1
    • Ιος
      11
    • Πάρος
      11


Recommended Posts

Έχει πλάκα που η Μύκονος είναι στον πάτο!!!

Πάντως από νησιά λένε πολύ η κρήτη (κυρίως Νότια) και η Σίφνος!

 

Η Σίφνος είναι ιδανική για να παραθερίσεις για ένα σύντομο χρονικό διάστημα. Είχα καθίσει 4-5 μέρες στον Πλατύ Γυαλό και πέρασα πολύ ωραία. Πιστεύω όμως πως θα έπληττα αν έμενα λίγες μέρες παραπάνω.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 406
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

καλημερα. λέμε με το αγόρι μου να πάμε ή Σαντορίνη ή Μήλο. τι προτείνετε; μπήκα να δώ τιμες σε ξενοδοχεια στη Σαντορίνη και ολα ειναι απο 100ευρώ και πάνω. ξέρετε τίποτα πιο φτηνό;

 

Σαντορίνη ό,τι είναι στην πλευρά της καλντέρας είναι πανάκριβο...Από την άλλη πλευρά είναι πιο προσιτά, Καμάρι, Περίσσα κάπου εκεί ψάξε. Και έχω την εντύπωση ότι και μέσα στα Φηρά υπάρχουν σχετικά φτηνά δωμάτια.

..κάτι μαγικό!
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
loipon, lew na paw diakopes se nisaki fetos me filous, kai eimai anamesa se 3, ikaria kai Io. Egw psinomai gia ikaria alla eimai o monos!!! Exei kosmo, kai apo nixterini zwi ti leei? I Ios einai kala? M fainetai mikro nisaki. Protaseis dektes ektos apo Paro kai mikono gti sto ena th paw prin kai to allo dn maresei.
Link to comment
Share on other sites

Κεφαλλονιά με κλειστά τα μάτια... Η καφρίλα των Κυκλάδων δεν θα περασει !!:lol: :lol: :lol: :lol:

 

τρομερες παραλιες, και καλο φαι.

ειμαι απο εκει και ξερω.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ψήφισα Πάρο. Ναι έχει πολυ βαβούρα, ναι όπου και αν βρεθείς βλέπεις κάποιον που ξέρεις, συμφωνώ ότι όλοι πια στην Παρο πάνε, αλλά έχω πάει 2 φορές (μια με την κοπέλα μου και μια με φίλους) και ήταν απίστευτα. Όσο και αν φανεί περίεργο σε μερικούς ακόμα και στις πιο overcrowded παραλίες μπορείς να βρεθείς κάπου μόνος σου. Άσε που μίας και είσαι 17 υπάρχει λεωφορίο που σε πηγαινοφέρνει
Link to comment
Share on other sites

Για το θέμα των καλοκαιρινών διακοπών, υπάρχει πλέον αυτό το topic: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=205956

που καλύπτει το θέμα πλήρως. Οπότε το παρόν topic κλειδώνεται και συνεχίζουμε εκεί.

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...