Jump to content

[Επίσημο] Nokia E50


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 759
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

δεν εψαξες αρκετα καλα μαλλον...

αυτη ειναι η νεοτερη Version: 06.41.3.0

 

Τι να ψαξω??? Αφου το site της nokia και το updater μου λενε οτι δεν υπαρχει!! :wacko: :confused:

Link to comment
Share on other sites

Τι να ψαξω??? Αφου το site της nokia και το updater μου λενε οτι δεν υπαρχει!! :wacko: :confused:

 

βαλε το κωδικο προιοντος που αναγραφεται πισω απο τη μπαταρια σου στο κουτακι σε αυτη τη σελιδα: http://www.europe.nokia.com/A4305060

πατα ΟΚ και θα σε στειλε σε μια αλλη που θα δεις τη νεα εκδοση.:D

Link to comment
Share on other sites

Δεν έβαλα link διότι πήγα κλασσικά στο nokia.com, διάλεξα χώρα, και μετά update, με αποτέλεσμα να κάνω το γύρο του κόσμου.

Να ακολουθήσετε τα links που δίνει ο mvagustagm2000.

 

Η τελευταία version είναι η v06.41.3.0 24-10-2006.

 

Αντε να δούμε αν θα απαλλαγούμε από το bug, που κάνει τους γύρω να αναρωτιούνται "μα τι κάνει ο μ..... και δεν κλείνει την ανοιχτή ακρόαση" !!!

Link to comment
Share on other sites

 

Αντε να δούμε αν θα απαλλαγούμε από το bug, που κάνει τους γύρω να αναρωτιούνται "μα τι κάνει ο μ..... και δεν κλείνει την ανοιχτή ακρόαση" !!!

τοσοτακτικα σου συμβαινει?:blink:

εμενα το πολυ τρεις φορες να μου εχει κολλησει στην ανοιχτη ακροαση...

Link to comment
Share on other sites

Άλλη μια αναφορά από το μέτωπο, έχουμε και λέμε:

Συνδέω το τηλ με το PC και στο μενού που πετάγεται λέω ας πατήσω Data Transfer αντι Pc Suite ως συνηθως.Παραδόξως το τηλ δεν κάνει ρεσταρτ και μπαινει σε offline mode κατευθείαν (καλο αυτο λεω προς στιγμή).Το πρόβλημα είναι οτι πλεον βλέπω μόνο την memory card στο my computer και οχι την εσωτερική μνημη.Βγάζοντας την MMC και πατώντας Data Transfer βγαινει το μηνυμα "No memory card available.Unable to initiate Data Transfer." Πλέον δεν μπορούμε να δούμε το System φάκελο ουτε σε offline mode? Δεν ξερω για σας αλλα αυτο μου κανει για downgrade.Υπάρχει άραγε κανενα workaround για αυτό?

Link to comment
Share on other sites

Μιας και μιλάμε για update του λογισμικού ήθελα να ρωτήσω αν κάνεις άλλος έχει πρόβλημα με το καλώδιο.

Εμένα μέσα σε μια εβδομάδα χάλασε και για το συνδέσω θα πρέπει να κρατάω το καλώδιο σε κάποια συγκεκριμένη θέση, αλλιώς δεν κάνει επαφή. Το ίδιο έχω ακούσει και από έναν φίλο μου που έχει το 7610.

 

Κάνεις άλλος έχει το ίδιο πρόβλημα;

Μήπως είναι πολύ ευαίσθητα τα καλώδια που δίνει η Nokia;

Link to comment
Share on other sites

βαλε το κωδικο προιοντος που αναγραφεται πισω απο τη μπαταρια σου στο κουτακι σε αυτη τη σελιδα: http://www.europe.nokia.com/A4305060

πατα ΟΚ και θα σε στειλε σε μια αλλη που θα δεις τη νεα εκδοση.:D

 

:wacko: :wacko: :wacko: :wacko:

Link to comment
Share on other sites

βαλε το κωδικο προιοντος που αναγραφεται πισω απο τη μπαταρια σου στο κουτακι σε αυτη τη σελιδα: http://www.europe.nokia.com/A4305060

πατα ΟΚ και θα σε στειλε σε μια αλλη που θα δεις τη νεα εκδοση.:D

 

Δεν έβαλα link διότι πήγα κλασσικά στο nokia.com, διάλεξα χώρα, και μετά update, με αποτέλεσμα να κάνω το γύρο του κόσμου.

Να ακολουθήσετε τα links που δίνει ο mvagustagm2000.

Η τελευταία version είναι η v06.41.3.0 24-10-2006.

 

:wacko: :wacko: :wacko: :wacko:

:lol:

απλα κανε οτι λεω και θα δεις τη νεα VERSION.

δεν ειναι τοσο δυσκολο.;)

Link to comment
Share on other sites

Αυτο ακριβως εκανα και μου εβγαλε το παραπανω!!!! ΕΒΑΛΑ τον αριθμό στην σελιδα της nokia και μου εβγαλε αυτο που βλεπεις ποιο πανω!!!!

 

Λες να ειμαι τοσο μαλ...... ????

Link to comment
Share on other sites

Αυτο ακριβως εκανα και μου εβγαλε το παραπανω!!!! ΕΒΑΛΑ τον αριθμό στην σελιδα της nokia και μου εβγαλε αυτο που βλεπεις ποιο πανω!!!!

 

Λες να ειμαι τοσο μαλ...... ????

μηπως εκανες λαθος τον κωδικο; :O

Link to comment
Share on other sites

Τον εχω βάλει 3-4 φορες!!!

απλα μου φαινεται περιεργο να μην το βρισκει. ο κωδικος βρισκεται κατω απο την μπαταρια εκει που λεει "Code:".

εβαλα χθες εναν τυχαιο και μου εβγαλε αυτο το μηνυμα, οταν εβαλα το σωστο του Ν91 το βρηκε κανονικα. :)

Link to comment
Share on other sites

Πόση περίπου ώρα κάνει για να τελειώσει η αναβάθμιση; Νομίζω ότι έχει κολλήσει. Η μπάρα έχει ελάχιστα πορχωρήσει και το έχω πάνω από 2 ώρες έτσι; Καμία ιδέα; Μήπως να το σταματήσω;
Link to comment
Share on other sites

To metal black το εχει κανενας η εστω να το εχει δει πουθενα? Εχω φαι τον τοπο και και δεν μπορω να το βρω! Στην νοκια δεν ξερουν τιποτα. Μονο το ασημι εχουν! Εχω την εντυπωση οτι ουτε καν ξερουν την υπαρξη του! :wacko:
Link to comment
Share on other sites

Τον εχω βάλει 3-4 φορες!!!

 

απλα μου φαινεται περιεργο να μην το βρισκει. ο κωδικος βρισκεται κατω απο την μπαταρια εκει που λεει "Code:".

εβαλα χθες εναν τυχαιο και μου εβγαλε αυτο το μηνυμα, οταν εβαλα το σωστο του Ν91 το βρηκε κανονικα. :)

marduk, δε μπορει, καποιο λαθος θα κανεις.

η απλα κατι δε παει καλα με τη συσκευη σου.

επικοινωνησε με την alpha copy.

To metal black το εχει κανενας η εστω να το εχει δει πουθενα? Εχω φαι τον τοπο και και δεν μπορω να το βρω! Στην νοκια δεν ξερουν τιποτα. Μονο το ασημι εχουν! Εχω την εντυπωση οτι ουτε καν ξερουν την υπαρξη του! :wacko:

πουθενα δεν το εχω δει...

ισως και να μην το δουμε και ποτε...:p

Link to comment
Share on other sites

 

πουθενα δεν το εχω δει...

ισως και να μην το δουμε και ποτε...:p

 

Και γω αυτο εχω αρχισει να πιστευω!

Εδω δεν υπαρχει στο ebay θα υπαρχει στην ελλαδα? Τεσπα. Θα περιμενω ακομα λιγο και μετα με βλεπω να παιρνω το ασημι.:ninja:

Link to comment
Share on other sites

Και γω αυτο εχω αρχισει να πιστευω!

Εδω δεν υπαρχει στο ebay θα υπαρχει στην ελλαδα? Τεσπα. Θα περιμενω ακομα λιγο και μετα με βλεπω να παιρνω το ασημι.:ninja:

τοσο πολυ θες το μαυρο?

παρε το ασημι να τελειωνεις...:p

Link to comment
Share on other sites

:confused: :blink:

Απεγκατασταση θα κανεις απο τον App. Manager!! Εγκατασταση... συνδεεις καλωδιο, πατας οκ και τελειωσε!!! Εμενα μου παιζει σωστα!!!

Πρωτα εγκαθιστας το προγραμμα και μετα περνας το λεξικο!!;)

 

 

Μου φαίνεται θα σε ταλαιπωρήσω κι άλλο!!:wacko:

 

δώσε μου link για το application manager, και κάνε καμια προσευχή να καθίσει σωστά! Πρώτα περνάω το SlovoEd Gr-engl full και μετά το slovoed και τα δυο με το application installer του pcsuite. Μήπως παίζει ρόλο που τα εγκαθιστώ, σε ποιά μνήμη;;;;;;

Αγαπώ... άρα υπάρχω!
Link to comment
Share on other sites

Μου φαίνεται θα σε ταλαιπωρήσω κι άλλο!!:wacko:

 

δώσε μου link για το application manager, και κάνε καμια προσευχή να καθίσει σωστά! Πρώτα περνάω το SlovoEd Gr-engl full και μετά το slovoed και τα δυο με το application installer του pcsuite. Μήπως παίζει ρόλο που τα εγκαθιστώ, σε ποιά μνήμη;;;;;;

application manager εννοει τη διαχειρηση εφαρμογων υποθετω.

πρωτα εγκαθιστας το Slovoed και μετα το Slovoed Gr-Eng. :)

δεν παιζει ρολο που τα εγκαθιστας..αλλα γιατι οχι στην καρτα μνημης να εχεις χωρο;

Link to comment
Share on other sites

Από χτες είμαι πλέον ένας happy owner!

Μου ήρθε το metal black που περίμενα εδώ και μέρες...

 

Κούκλα είναι η συσκευή!:)

 

Από βδομάδα θα κάτσω να το αναβαθμήσω

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes
Link to comment
Share on other sites

Μην ανησυχείς για το καλώδιο. Μου το έκανε και εμένα τη δεύτερη μέρα. Απλώς άνοιξε με το χέρι λίγο τα 2 ποδαράκια (μην περιμένεις να δεις να μετακινούνται, απλώς τα σπρώχνουμε προς τα έξω απαλούτσικα) ώστε να κρατιέται στη θέση του. Στην περίπτωσή μου το κάνω ανά 10 περίπου φορές που το χρησιμοποιώ και μετά κάθεται μία χαρά.
Link to comment
Share on other sites

Και πάνω που ψαχνόμουνα να κάνω αναβάθμιση είδα οτι έχω την τελευταία έκδοση v06.41.3.0 24-10-2006

 

Ρε παιδιά πως σβήνω θέματα που έχω περάσει στην μνήμη του κινητού?? Το application manager δεν μου τα εμφανίζει...

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes
Link to comment
Share on other sites

Και πάνω που ψαχνόμουνα να κάνω αναβάθμιση είδα οτι έχω την τελευταία έκδοση v06.41.3.0 24-10-2006

 

Ρε παιδιά πως σβήνω θέματα που έχω περάσει στην μνήμη του κινητού?? Το application manager δεν μου τα εμφανίζει...

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=160108&page=2

δες εδω...

ειχα και εγω το ιδιο προβλημα!

Link to comment
Share on other sites

Από χτες είμαι πλέον ένας happy owner!

Μου ήρθε το metal black που περίμενα εδώ και μέρες...

 

Κούκλα είναι η συσκευή!:)

 

Από βδομάδα θα κάτσω να το αναβαθμήσω

 

Καλησπερα. Απο που το πηρες το metal black?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...