Jump to content

[Επίσημο] Nokia N72


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια ολα πηγαν καλα.Ηταν σπασμενη λιγο μια εσοχη στο καπακι της καμερας γι αυτο ειχα τα τριξιματα.Μου αλλαξε καπακι και το κενο στο τελος του πληκτρολογιου το εκανε αψογο.Βλεπω αισθητη διαφορα και στο πατημα των πληκτρων τωρα.Εγινε κινητο:lol: Επιτελους.Και οντως ηταν μεσα στην εγγυηση.Οποιος ειχε τετοια προβληματα να παει για service ανεπιφυλακτα.Θα δει αισθητη διαφορα.Thanks για ολες τοις πληροφοριες παιδια!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς ποιό είναι το ptt button στο n72;

 

Ξέρω, δεν λειτουργεί το ptt στην ελλάδα, αλλά το ψάχνω και δεν το γράφει πουθενά στο ελληνικό manual.

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς ποιό είναι το ptt button στο n72;

 

Ξέρω, δεν λειτουργεί το ptt στην ελλάδα, αλλά το ψάχνω και δεν το γράφει πουθενά στο ελληνικό manual.

 

Δεν υπάρχει ptt button στο Ν72. Το ptt είναι μια εφαρμογή. Αν θέλεις μπορείς να την κατεβάσεις από εδώ.

:) :)

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει ptt button στο Ν72. Το ptt είναι μια εφαρμογή. Αν θέλεις μπορείς να την κατεβάσεις από εδώ.

:) :)

 

tnx a lot ! ¨Εφαγα τον τόπο νομίζωντας οτι υπάρχει προ-εγκατεστημένο κάτι στο κινητό ! :up:

Link to comment
Share on other sites

Μήπως ξέρετε αν υπάρχει αυτόματο κλείδωμα πληκτρολογίου στο Ν72 , όπως σε άλλα ΝΟκια?

 

Γινεται μεσω εφαρμογης , --> AutoLock

http://fuse.stc.cx/autolock/

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια χθες και γω το πηρα.ειναι συμβατο με εφαρμογες απο 6600(S60)?εχω μια πληθωρα.παει χαμενη η μπορω να την χρησιμοποιησω?
Με λένε Νίκο, και είμαι καλά...
Link to comment
Share on other sites

@DENIOR κανε ενα hard format το κινητο του φιλου σου και ενα φορματ στην καρτα να δεις αμα στρωση μπορει να σκαλονη καπου, ποτε δεν ξερεις :)

 

Τελικώς το Ν72 του φίλου είχε κάποιον ιό,ο οποίος μεταφέρθηκε και στην κάρτα μνήμης.

Έπειτα από ένα hard format,το μοντέλο λειτουργεί φυσιολογικά,χωρίς να καθυστερεί.

Link to comment
Share on other sites

Παίδες, ποιος θα μου πει ποια είναι η πιο πρόσφατη έκδοση firmware για το Ν72???
Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Παίδες, ποιος θα μου πει ποια είναι η πιο πρόσφατη έκδοση firmware για το Ν72???

 

V 2.0635.3.0.2

29-08-06

RM-180

Link to comment
Share on other sites

V 2.0635.3.0.2

29-08-06

RM-180

Ευχαριστώ, να 'σαι καλά :)

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

:blink: :blink: :worry:

 

για πες μας και τις αλλαγές που παρατηρείς...τι έχει αλλάξει...

 

γιατί τόσο μεγάλη διαφορά στις εκδόσεις ;

Link to comment
Share on other sites

Έχω την εντύπωση ότι τρέχει τις εφαρμογές λίγο πιο γρήγορα.

Δυστυχώς δεν άλλαξε η διαδικασία εξοικονόμησης ενέργειας...

In Trance We Trust
Link to comment
Share on other sites

τρέχει τις εφαρμογές ; Μόνο αυτό ; Κανένα txt που να λέει τις διαφορές μπορούμε να βρούμε; (anyone) ?
Link to comment
Share on other sites

Μετά την επαναφορά των ρυθμίσεων που έκανα μέσω του pc suite ό,τι είχα εκατεστημένο έτρεχε κανονικά.
In Trance We Trust
Link to comment
Share on other sites

έκανα και εγώ την αναβάθμιση...επίσης μετά απο restore...όλα καλά προς το παρών.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έκανα κι εγώ την αναβάθμιση χθές. Ακόμα δεν έχω παρατηρήσει κάποια σημαντική διαφορά εκτός απο μια μικρή αύξηση της ταχύτητας απόκρισης στο menu. Η αλήθεια είναι οτι και στην προηγούμενη έκδοση δεν είχα εντοπίσει κάποιο σοβαρό bug οπότε δεν ξέρω τι διορθώσεις να περιμένω. Πιο πολύ για το "ψώνιο" την έκανα την αναβάθμιση. Πάντως η διαδικασία κύλησε ομαλότατα και χωρίς κανένα πρόβλημα. Αυτά... :happy:
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ξέρει κανείς τι θα γίνει με την φωτογραφική και αν θα μπορούμε να αλλάζουμε την φωτογραφία απο κάθετη σε οριζόντια και αντίθετα;
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς τι θα γίνει με την φωτογραφική και αν θα μπορούμε να αλλάζουμε την φωτογραφία απο κάθετη σε οριζόντια και αντίθετα;

 

Το μόνο που γίνεται (γινόταν πάντα δηλαδή), είναι από την επεξεργασία -> εφαρμογή εφέ -> περιστροφή.

 

Δε γνωρίζω κάτι άλλο. :)

Link to comment
Share on other sites

Στο N73 τα πράγματα είναι κανονικά, γυρνάς το κινητό οριζόντια και χρησιμοποιείς το πλήκτρο κανονικά. Μα τι να πω, εκεί στην Nokia μερικές φορές λες και δεν ξέρουν τι κάνουν !
Link to comment
Share on other sites

Αν κατάλαβα τι θες να πείς τότε:

Αν κρατάς το κινητό οριζόντια, για να βγει η φωτογραφία με σωστό προσανατολισμό πρέπει να πατήσεις το πλαϊνό πλήκτρο.

Αν το κρατάς κάθετα (κανονικά δλδ) για να βγεί η φωτογραφία σωστά πρέπει να πατήσεις το μεσαίο πλήκτρο (αυτό μέσα στο νίκελ τετράγωνο).

In Trance We Trust
Link to comment
Share on other sites

Αν κατάλαβα τι θες να πείς τότε:

Αν κρατάς το κινητό οριζόντια, για να βγει η φωτογραφία με σωστό προσανατολισμό πρέπει να πατήσεις το πλαϊνό πλήκτρο.

Αν το κρατάς κάθετα (κανονικά δλδ) για να βγεί η φωτογραφία σωστά πρέπει να πατήσεις το μεσαίο πλήκτρο (αυτό μέσα στο νίκελ τετράγωνο).

 

όταν το κρατάω οριζόντια θέλω να μπορώ να γυρίσω επίσης σε οριζόντιο αυτό που φαίνεται στην οθόνη...!!!;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...