Jump to content

Χαμένα αντικείμενα!


isolde
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ελπίζω να μην υπάρχει παρόμοιο θέμα..

Θα ήθελα να ρωτήσω πώς μπορεί να αναζητήσει κανείς κάτι που έχασε μέσα σε ταξί. Είχα ακούσει παλιότερα για ανακοίνωση σε ραδιοφωνικό σταθμό, ή κάτι τέτοιο. Είμαι πολύ αναστατωμένη γιατί νωρίς το απόγευμα έχασα κάτι μεγάλης αξίας και δεν ξέρω πώς να βρω τον οδηγό:( ..

Καμιά ιδέα?

Wendy let me in I wanna be your friend

I wanna guard your dreams and visions

Link to comment
Share on other sites

Ω τι συμπτωση!!!ενας φιλος μου πηγε πενταημερη πριν λιγες μερες...λοιπον στο ξενοδοχειο εχασε μια σιντοθηκη γεματη με αυθεντικα cd.στο αεροπλανο ξεχασε το cd player, κ σημερα καθως ηθελε να παρει τα cd που εχασε απο τους φιλους του καθως γυρνουσε το μεσημερι με το λεωφοριο εχασε κ αυτα!!!

πως τον λετε εσεις αυτον?

το cd player το βρηκε περνοντας τηλ στην αεροπορικη εταιρια... τα αλλα ακομη τα ψαχνει!

για τα ταξι.παρε τηλ στο νουμερο των ταξι στην περιοχη σου η απο οπου πηρες το ταξι.κ πες σε αυτον που θα το σηκωσει το και το στο ταδε ταξι εκεινη την ωρα...αμα δεν ξερεις τον αριθμο ταξι περιεγραψε την διαδρομη...

Link to comment
Share on other sites

to phres apo kapoia stash taksi h to stamathses sto dromo?

an to phres apo "piatsa" isos an ksanapas kata kei kai peis stous allous taksitzhdes ti egine,na vreis kapoia akrh

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Άσε,το πήρα τελείως απ'το δρόμο..Όσο το σκέφτομαι, τόσο πιο απίθανο μου φαίνεται..:(

Ευχαριστώ πάντως για τις προτάσεις:)

Wendy let me in I wanna be your friend

I wanna guard your dreams and visions

Link to comment
Share on other sites

mh gelaseis alla (einai ligo trabhgmeno alla pote de ksereis)

mhpos 8umasai an o taksitzhs akouge sugekrimeno sta8mo sto radio?

isos me mia anakoinosh apo to radiofono bgaleis kapoia akrh...

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Guest valeria
Eγώ δεν ξέρω πώς μου έχει έρθει και έχω μια φοβία,οπότε πάντα όταν μπαίνω και βγαίνω από το ταξί τσεκάρω την πινακίδα για ΠΑΝ ενδεχόμενο (δεν μιλάω μόνο για τέτοια περίπτωση);) Αυτό που λέει η Freak είναι καλό το έχω ξαναακούσει!:p
Link to comment
Share on other sites

Ναι, αυτό που λέει η Φρικ είναι αυτό που ήθελα να κάνω. Απλώς σπάω το κεφάλι μου να καταλάβω τι σταθμό άκουγε και δεν μπορώ να θυμηθώ:cry:

Wendy let me in I wanna be your friend

I wanna guard your dreams and visions

Link to comment
Share on other sites

den xaneis tpt na pareis ena thlefono se osous pio pollous mporeis...

ki ego kanoa yto pou leei h valeria..mono pou ego koitao to noumeraki pou exoun synh8os sto aytokolhto...

 

ps.ti exete pa8ei kai mou koutsoureuete to nick??:D FREAK_OF_NATURE einai...

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Eγώ δεν ξέρω πώς μου έχει έρθει και έχω μια φοβία,οπότε πάντα όταν μπαίνω και βγαίνω από το ταξί τσεκάρω την πινακίδα για ΠΑΝ ενδεχόμενο (δεν μιλάω μόνο για τέτοια περίπτωση);) Αυτό που λέει η Freak είναι καλό το έχω ξαναακούσει!:p

 

Χαζό μου ακούγετε... :O

Αντί να κοιτάς την πινακίδα γιατί να μην ρίχνεις πολύ απλά μια ματιά στο κάθισμα όταν βγαίνεις για να δεις αν σου έπεσε κάτι ή ξέχασες κάτι.:)

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

oταν λες δεν ηταν ραδιο ταξι...τι ηταν?

 

Δεν συνεργαζόταν με κάποια εταιρεία ραδιοταξί. Αυτά που συνεργάζονται έχουν συχνά αυτοκόλλητα της εταιρείας ή ακούς τον ασύρματο που συνεννοούνται μεταξύ τους.

Killingyou2, κι εγώ κανονικά κοιτάω μήπως μου έπεσε κάτι, αλλά είμασταν μέσα στη μέση της Κηφισίας και βιαζόμουν πολύ :(

Wendy let me in I wanna be your friend

I wanna guard your dreams and visions

Link to comment
Share on other sites

Δεν συνεργαζόταν με κάποια εταιρεία ραδιοταξί. Αυτά που συνεργάζονται έχουν συχνά αυτοκόλλητα της εταιρείας ή ακούς τον ασύρματο που συνεννοούνται μεταξύ τους.

Killingyou2, κι εγώ κανονικά κοιτάω μήπως μου έπεσε κάτι, αλλά είμασταν μέσα στη μέση της Κηφισίας και βιαζόμουν πολύ :(

τι έχασες??

Link to comment
Share on other sites

τι έχασες??

 

Άσε, Αν σας πω μπορεί και να μου πείτε ότι δεν είναι και τόσο σπουδαίο:D

 

Το mp3player μου, μου το είχε κάνε δώρο ο αρραβωνιαστικός τα Χριστούγεννα. Και δεν πήγαινα πουθενά χωρίς αυτό. Δεν με πειράζει τόσο επειδή ήταν σχετικά ακριβό, αλλά γιατί ήταν δωράκι.

Wendy let me in I wanna be your friend

I wanna guard your dreams and visions

Link to comment
Share on other sites

axm...sorry kopelia (:p) alla kai na breis ton taksitzh aytos 8a prepei na psaksei na brei to filotimo tou...an exei :)
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Guest valeria
Χαζό μου ακούγετε... :O

Αντί να κοιτάς την πινακίδα γιατί να μην ρίχνεις πολύ απλά μια ματιά στο κάθισμα όταν βγαίνεις για να δεις αν σου έπεσε κάτι ή ξέχασες κάτι.:)

Μα χαζό είναι το ξέρω,αλλά μου έχει μείνει από παλιά αυτό!Ίσως επειδή μου είχε πει πριν καιρό η αδερφή μου ότι είχε χάσει τα κλειδιά της 99,9% στο ταξί,αλλά παρ'όλο που κοίταξε πριν βγει αν είχε πέσει τίποτα δεν είδε κάτι,αλλά όταν χρειάστηκε να ανοίξει την εξώπορτα το κατάλαβε...Μπορεί να είχαν πέσει ανάμεσα στα χωρίσματα,οπουδήποτε...Επίσης όπως είπα ήδη,την κρατάω και για άλλη περίπτωση,όπως ας πούμε αν πέσω σε κανένα ανώμαλο τουλάχιστον να προλάβω να στείλω την πινακίδα στους δικούς μου!!!:X
Link to comment
Share on other sites

εγω στην θεση σου θα επερνα στα σωματια τους και θα τους ελεγα να πεσει συρμα...

συνηθως οι ταριφες ειναι απο την "ΠΑΡΟ"οτι βρισκουν το περνουν γι'αυτους.

αλλα μπορει να πεσεις σε εντιμο.οποτε καλο ειναι να μιλησεις με τα σωματια.

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...