Jump to content

The Godfather


em_seven
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τι εγινε ρε παιδια με αυτο το παιχνιδι κανενας δε το αγορασε να το δοκιμασει για να μας πει τις εντυπωσεις του???
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 51
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ώραια γραφικά, οι φωνές ίδιες με την ταινία, όσο προχωράς ξεκλειδώνεις βιντεάκια από την κανονική ταινία και βλέπεις ότι το παιχνίδι εξελίσσεται καρμπόν με αυτή, ακόμη κι οι διάλογοι.

Αλλά σαν το Mafia ΔΕΝ είναι..

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Ώραια γραφικά, οι φωνές ίδιες με την ταινία, όσο προχωράς ξεκλειδώνεις βιντεάκια από την κανονική ταινία και βλέπεις ότι το παιχνίδι εξελίσσεται καρμπόν με αυτή, ακόμη κι οι διάλογοι.

Αλλά σαν το Mafia ΔΕΝ είναι..

 

 

Με αυτό εννοείς ότι το MAFIA είναι καλύτερο ή χειρότερο;;;;

Το μέλος έχει τη δυνατότητα προσθήκης εικόνας στην υπογραφή του με την χρήση του κώδικα «img», αρκεί αυτή να μην υπερβαίνει σε διαστάσεις τα 420x150 pixels και το μέγεθός της να μην υπερβαίνει τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

Με αυτό εννοείς ότι το MAFIA είναι καλύτερο ή χειρότερο;;;;

Προφανως εννοει οτι το Mafia ειναι καλυτερο.
Link to comment
Share on other sites

Ti lete re paidia? To mafia itan makran kalitero!! Ego me 7800GT ta evala ola terma sto godfather kai ta grafika mou fenodousan edelos gtp!! Mafia ftw!!!!!!

Χρήστης: Nokia 5140i,PSP 1004k EU

Παλαιότερα: nokia 3510, Ipaq 1915, nokia 3200,Ipaq 1940, nokia 6600, Κ700i,6230i,K750i,W900i,Mitac Mio 168,K800i,N73 Music Edition,N95 8GB, HP 614c,Κ810i,JC777s,Nokia 5800,Nokia n97 mini

Link to comment
Share on other sites

Είναι και αυτό στην ίδια λογική της ανοιχτής πόλης όπως το Mafia ή έχει μόνο αποστολές?
http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως εχω ακουσει οτι ειναι καλυτερο απο το Mafia(απιστευτο παιχνιδι).Κατεβασα ενα μεσω torrent αλλα δε δουλευει...:O :(
ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως εχω ακουσει οτι ειναι καλυτερο απο το Mafia(απιστευτο παιχνιδι).Κατεβασα ενα μεσω torrent αλλα δε δουλευει...:O :(
Μην απογοητευσε προχωρα στο επομενο torrent!
Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως εχω ακουσει οτι ειναι καλυτερο απο το Mafia(απιστευτο παιχνιδι).Κατεβασα ενα μεσω torrent αλλα δε δουλευει...:O :(

 

Δεν δουλεύει ή σου βγάζει πρόβλημα στο fix??;) ;)

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
To godfather είναι φανταστικό παιχνίδι Το παίζω τωρα στο xbox και θεωρώ είναι άκρως πορωτικό ΕΙΔΚΙκά για κονσολά δευτερης γενιάς Τώρα οσ αναφορά to MAFIA το καυένα έχει τα δυνατα του στοιχεία αλλά το godfather to θεωρω πιο βρωμικό και πιο πορωτικό
Link to comment
Share on other sites

Αν εξαιρέσουμε την κοινή βασική πλοκή (μαφιόζοι!) έχει αρκετές διαφορές...στο Godfather μπορείς να εκβιάζεις τους μαγαζάτορες για να σε πληρώνουν,έχει πολύ καλύτερη κίνηση ο χαρακτήρας και πολύ περισσότερες "κινήσεις μάχης", ενώ και ο χειρισμός του αμαξιού είναι ΠΟΛΥ καλύτερος σε σχέση με το Mafia (ήταν ομολογουμένως χάλια σε αυτόν τον τομέα!!).Αν προσθέσουμε και πως βασίζεται σε μία από τις πιο αγαπημένες ταινίες όλων των εποχών και σε γνωστούς χαρακτήρες (Don Corleone!) νομίζω πως είναι κλάσεις ανώτερο του Mafia! ;)

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

re paidia mia aporia. Poio koumpi patas gia na vgei apo to amaksi??????? Exw skasei,exw patisei ola ta koumpia sto keyboard kai den mporw na vgw apo tin stigmh pou exw mpei se ena amaksi.Ta plhktra einai stis original ri8miseis,to paixnidi omws den einai au8entiko,isws ftaiei auto?

 

 

(Auth h erwthsh 8a mpei stin lista mou ws mia apo tis pio hli8ies erwthseis pou exw kanei)

Link to comment
Share on other sites

Όχι ίσως...αυτό φταίει :) :)

 

Έβαλες το "σπαστήρι" έ;; η EA έχει βρει ένα ωραίο κόλπο να σου κλειδώνει κάποια πλήκτρα και να μην μπορείς να βγεις από το αμάξι καθώς και ο χειρισμός με το mouse να είναι...χάλια!!;) ;)

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Εγω που δεν το εχω σε image τι κανω ομως??Εχω ακουσει για ενα "fix"(καταλαβατε τι εννοω!)με το οποιο δουλευει μια χαρα το παιχνιδι..Το εχει κανεις?Για ριχτε κανενα pm γιατι ειναι ωραιο το παιχνιδακι......:(
ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Υπαρχει ενα μικρο σε μεγεθος image(1.40ΜΒ) που το φορτωνεις και παιζει κανονικα.Εγω αυτο χρησιμοποιω.Αν θες στειλε μου pm να σου το στειλω;) ;)

 

Ρε παιδια ξερετε πως μπορω να αλλαξω ρουχα και αλλα τετοια πραγματα στο PC?Δεν το βρισκω πουθενα

iphone 3G & Nokia N82 owner
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει ενα μικρο σε μεγεθος image(1.40ΜΒ) που το φορτωνεις και παιζει κανονικα.Εγω αυτο χρησιμοποιω.Αν θες στειλε μου pm να σου το στειλω;) ;)

 

Ρε παιδια ξερετε πως μπορω να αλλαξω ρουχα και αλλα τετοια πραγματα στο PC?Δεν το βρισκω πουθενα

ekei pou pas na kaneis load leei kapou edit pata to kai meta agorazeis rouxa

Link to comment
Share on other sites

Οντως ειναι πολυ καλο παιχνιδακι.. Οσο αφορα το Mafia δεν ξερω τι να πω.. Σε γενικες γραμμες το Godfather ειναι πολυ καλυτερο σε ολους τους τομεις (γραφικα, χειρισμος, ρεαλιστικοτητα κτλ) απλα η διαφορα ειναι οτι το Mafia ηταν ο πρωτοπορος.. Γι αυτο το λογο πολυ προτιμουν το Mafia.
Link to comment
Share on other sites

Οντως ειναι πολυ καλο παιχνιδακι.. Οσο αφορα το Mafia δεν ξερω τι να πω.. Σε γενικες γραμμες το Godfather ειναι πολυ καλυτερο σε ολους τους τομεις (γραφικα, χειρισμος, ρεαλιστικοτητα κτλ) απλα η διαφορα ειναι οτι το Mafia ηταν ο πρωτοπορος.. Γι αυτο το λογο πολυ προτιμουν το Mafia.

 

 

Κατά την γνώμη μου το GTA ήταν ο προτωπόρος.. Τουλάχιστον μέχρι και το 2. Μέτα δεν με ενθουσίασε...!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...