Jump to content

Τattoo & Piercing


MiKe-Dee
 Κοινοποίηση

έχετε tattoo??  

792 members have voted

  1. 1. έχετε tattoo??

    • ναί (πού και τι σχέδιο)
      142
    • όχι αλλά θα ήθελα να κάνω
      395
    • όχι
      255


Recommended Posts

Ναι ειναι αντιβακτηριδιακο. Σοβαρα να πας να το δοκιμασεις (εχεις γυρω στο 1,50 ευρω)

Αν το χρησιμοποιεις σε καθημερινη βαση πολυ δυσκολα να σου κανει μολυνση!!

(στο λεω απο προσωπικη εμπειρια... :))

Τωρα για τα σκουλαρικια ξερω καποια μαγαζακια αλλα τωρα δεν εχω τις διευθυνσεις τους. Μολις ειμαι σπιτι θα το τσεκαρω και θα σου πω. Γενικοτερα παντως τα περισσοτερα μαγαζια με tattoo + piercing και τα σχετικα εχουν τετοια σκουλαρικια.

Θα πάω το απόγευμα το πάρω. Θα κοιτάξω για σκουλαρίκια αλλά αν μπορεις στείλε μου τις διευθύνσεις

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/46291Ttribal843755.gif

Yesterday

Love was such an easy game to play

Now I need a place to hide away

Oh, I believe in yesterday

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εγώ έχω μια τρυπούλα στην μύτη και την έχω καταευχαριστηθεί. Την έχω 5 χρόνια τώρα, στην αρχή μου είχε κάνει μια μικρομολυνσούλα, αλλά με λίγη περιποίηση όλα πήγαν οκ. Έβαλα και το κλασικό το διαμαντάκι στον γάμο μου και ήταν φανταστικό, ταίριαζε απόλυτα! Υπήρχαν βέβαια κάτι θείες και γνωστές που λέγανε άσχετα (Τι θα πει ο κόσμος κτλ), αλλά το αποτέλεσμα ήταν τόσο όμορφο που δεν έδωσα φυσικά καμία σημασία.

 

Βέβαια, αν κάποιος με ρώταγε αν είναι καλό να κάνει τρύπα στη μύτη ή όχι, θα απαντούσα όχι, γιατί λίγο καιρό μετά που έκανα εγώ την δικιά μου έμαθα ότι υπάρχει ένα συγκεκριμένο νεύρο - 1 και μοναδικό - στην μύτη, που ενώνεται με το μάτι και υπάρχει μια πιθανότητα να μείνεις τυφλός την στιγμή που σου τρυπάνε την μύτη. Δεν ξέρω αν είναι αλήθεια ή όχι, αλλά το ρισκάρεις? Εγώ πάντως αν το ήξερα νωρίτερα, δεν θα το έκανα, παρ' όλο το κόλλημα που με είχε πιάσει.

...And yet I know the worst is still to come...
Link to comment
Share on other sites

αληθεια???

εγω εχω 2 τρυπες στην μυτη!!

στην αρχη ειχα και γω προβλημα η μια μου μολυνθηκε αλλα τωρα ειναι οκ.την μια την εχω 4 χρονια και την αλλη 2.

αυτο το σκεφτικο τι θα πει ο κοσμος ποτε μου δεν το καταλαβα..

ειναι τοσο κακο μια τρυπα στην μυτη?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω μια τρυπούλα στην μύτη και την έχω καταευχαριστηθεί. Την έχω 5 χρόνια τώρα, στην αρχή μου είχε κάνει μια μικρομολυνσούλα, αλλά με λίγη περιποίηση όλα πήγαν οκ. Έβαλα και το κλασικό το διαμαντάκι στον γάμο μου και ήταν φανταστικό, ταίριαζε απόλυτα! Υπήρχαν βέβαια κάτι θείες και γνωστές που λέγανε άσχετα (Τι θα πει ο κόσμος κτλ), αλλά το αποτέλεσμα ήταν τόσο όμορφο που δεν έδωσα φυσικά καμία σημασία.

 

Βέβαια, αν κάποιος με ρώταγε αν είναι καλό να κάνει τρύπα στη μύτη ή όχι, θα απαντούσα όχι, γιατί λίγο καιρό μετά που έκανα εγώ την δικιά μου έμαθα ότι υπάρχει ένα συγκεκριμένο νεύρο - 1 και μοναδικό - στην μύτη, που ενώνεται με το μάτι και υπάρχει μια πιθανότητα να μείνεις τυφλός την στιγμή που σου τρυπάνε την μύτη. Δεν ξέρω αν είναι αλήθεια ή όχι, αλλά το ρισκάρεις? Εγώ πάντως αν το ήξερα νωρίτερα, δεν θα το έκανα, παρ' όλο το κόλλημα που με είχε πιάσει.

Την πρώτη φορά που έκανα την τρύπα την έκανα μόνη μου με βελόνα γι'αυτόν ακριβώς το λόγο, φοβήθηκα να πάω να μου την κάνουν με πιστόλι για να μη βρεί νεύρο. Η κοπέλα που μου την έκανε τώρα μου είπε ότι γίνεται σε συγκεκριμένο σημείο για να μην υπάρχει κίνδυνος. Ελπίζω αυτή τη φορά να μη μου κλείσει (μου είχε φύγει το σκουλαρίκι στη θάλασσα), αν και τη προσέχω πολύ περισσότερο.

Και εγώ στο γάμο μου θα βάλω ένα ωραίο σκουλαρικάκι και ας λένε ότι θέλουν. Δεν έχει πρόβλημα ο άντρας μου, θα με νοιάξει για τους υπόλοιπους??? σκασίλα μου αν τους ενοχλεί μην έρθουν

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/46291Ttribal843755.gif

Yesterday

Love was such an easy game to play

Now I need a place to hide away

Oh, I believe in yesterday

Link to comment
Share on other sites

αληθεια???

εγω εχω 2 τρυπες στην μυτη!!

στην αρχη ειχα και γω προβλημα η μια μου μολυνθηκε αλλα τωρα ειναι οκ.την μια την εχω 4 χρονια και την αλλη 2.

αυτο το σκεφτικο τι θα πει ο κοσμος ποτε μου δεν το καταλαβα..

ειναι τοσο κακο μια τρυπα στην μυτη?

Υπάρχουν άνθρωποι που κρίνουν τους άλλους από τα ρούχα, τα μαλλιά και τις τρύπες. Αν έχεις τρύπα στη μύτη, αφαλό και γενικά οπουδήποτε εκτός των βασικών (στα αυτιά μια και μία φυσικά) είσαι αλήτης-σσα και δε συμαζεύεται. Ενώ αν δεν έχεις τίποτα από τα παραπάνω αλλά βαράς ενέσεις είσαι καλό παιδί

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/46291Ttribal843755.gif

Yesterday

Love was such an easy game to play

Now I need a place to hide away

Oh, I believe in yesterday

Link to comment
Share on other sites

Την πρώτη φορά που έκανα την τρύπα την έκανα μόνη μου με βελόνα γι'αυτόν ακριβώς το λόγο, φοβήθηκα να πάω να μου την κάνουν με πιστόλι για να μη βρεί νεύρο. Η κοπέλα που μου την έκανε τώρα μου είπε ότι γίνεται σε συγκεκριμένο σημείο για να μην υπάρχει κίνδυνος. Ελπίζω αυτή τη φορά να μη μου κλείσει (μου είχε φύγει το σκουλαρίκι στη θάλασσα), αν και τη προσέχω πολύ περισσότερο.

Και εγώ στο γάμο μου θα βάλω ένα ωραίο σκουλαρικάκι και ας λένε ότι θέλουν. Δεν έχει πρόβλημα ο άντρας μου, θα με νοιάξει για τους υπόλοιπους??? σκασίλα μου αν τους ενοχλεί μην έρθουν

 

 

Καλά, δεν μπορείς να φανταστείς τι ώραια που φαίνεται αυτή η λάμψη που αφήνει το διαμαντάκι στις φωτογραφίες. Άλλο πράγμα σου λέω! Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου, και θα δεις που το αποτέλεσμα θα σε δικαιώσει

...And yet I know the worst is still to come...
Link to comment
Share on other sites

το χαμε ξανασυζητησει το θεμα παλιοτερα και ειχε επικρατησει ενας ψιλοπανικος.οι μισοι λεγανε πως ειναι αλητεια οι αλλοι μισοι οτι ειναι λαθος να κρινεις τον αλλον απο τις τρυπες η απο τα ρουχα του..

σκεψουν αν μερικοι ρε συ λενε για την τρυπα στην μυτη αν εχεις και τατου εκει εισαι για την ομονεια ε? :p

Link to comment
Share on other sites

Καλά, δεν μπορείς να φανταστείς τι ώραια που φαίνεται αυτή η λάμψη που αφήνει το διαμαντάκι στις φωτογραφίες. Άλλο πράγμα σου λέω! Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου, και θα δεις που το αποτέλεσμα θα σε δικαιώσει

Είχα γάμο το Σάββατο που μας πέρασε και περιμένω τις φωτογραφίες. Πάντως την προηγούμενη φορά σε φωτογραφίες δεν φαινόταν.

Την τρύπα την έκανα για εμένα και μόνο είμαι περίφανη για ότι κάνω και δεν το κρύβω από κανέναν. Τώρα αν υπάρχουν άτομα που δεν τους αρέσει ας με σχολιάσουν, με τα λόγια δεν κλείνει η τρύπα μόνο η πόρτα!!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/46291Ttribal843755.gif

Yesterday

Love was such an easy game to play

Now I need a place to hide away

Oh, I believe in yesterday

Link to comment
Share on other sites

το χαμε ξανασυζητησει το θεμα παλιοτερα και ειχε επικρατησει ενας ψιλοπανικος.οι μισοι λεγανε πως ειναι αλητεια οι αλλοι μισοι οτι ειναι λαθος να κρινεις τον αλλον απο τις τρυπες η απο τα ρουχα του..

σκεψουν αν μερικοι ρε συ λενε για την τρυπα στην μυτη αν εχεις και τατου εκει εισαι για την ομονεια ε? :p

Άσε μην ανοίξουμε τέτοιο θέμα, αν έχεις και tattoo τότε είσαι τελειωμένος. Κοίτα την πάρτη σου και όσοι σε αγαπούν θα είναι κοντά σου γι'άυτό που είσαι και όχι γι'άυτό που φαίνεσαι

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/46291Ttribal843755.gif

Yesterday

Love was such an easy game to play

Now I need a place to hide away

Oh, I believe in yesterday

Link to comment
Share on other sites

Άσε μην ανοίξουμε τέτοιο θέμα, αν έχεις και tattoo τότε είσαι τελειωμένος. Κοίτα την πάρτη σου και όσοι σε αγαπούν θα είναι κοντά σου γι'άυτό που είσαι και όχι γι'άυτό που φαίνεσαι

Γενικοτερα οτι κανεις αξιζει να το κανεις μονο αν εσενα σου αρεσει και αν ΕΣΥ νιωθεις ωραια με αυτο!!! Τωρα στο θεμα της εμφανισης πιστευω αν κοιταξεις τον αλλο στα ματια, τοτε καταλαβαινεις τι ανθρωπος ειναι...και οχι απο τα σκουλαρικια-tattoo-ρουχα κλπ. τεσπα μην αρχιζουμε παλι τα ιδια.. ;)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/8090sunnlogoheader1.gif
Link to comment
Share on other sites

Γενικοτερα οτι κανεις αξιζει να το κανεις μονο αν εσενα σου αρεσει και αν ΕΣΥ νιωθεις ωραια με αυτο!!! Τωρα στο θεμα της εμφανισης πιστευω αν κοιταξεις τον αλλο στα ματια, τοτε καταλαβαινεις τι ανθρωπος ειναι...και οχι απο τα σκουλαρικια-tattoo-ρουχα κλπ. τεσπα μην αρχιζουμε παλι τα ιδια.. ;)

σωστά....

Μου είπε η κοπέλα που μου έκανε την τρύπα για τα σκουλαρίκια με τη μπιλίτσα ότι πρέπει να περάσει καιρός για να βάλω ή να έχω τεράστια επιμονή και να αντέξω για να το βάλω τώρα, πράγμα που δεν θα κάνω γιατί θα πέσω κάτω

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/46291Ttribal843755.gif

Yesterday

Love was such an easy game to play

Now I need a place to hide away

Oh, I believe in yesterday

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι "ράδιο αρβύλα" υπάρχουν ημιμόνιμα tatoos και τα κάνουν και στο δρόμο (είναι επικίνδυνο) αλλά και στα περισσότερα studios, αν όχι σε όλα.

μαλλον εχεις παρακουσει και εσυ..απαντησα στον Gelastoulis,γιατι αναφερθηκε για ημιμονιμα tattoo 2-3 χρονων.ε κατι τετοιο δεν ισχυει..τωρα εσυ μου απαντας..και σου λεω οτι το tattoo δεν εχει καμια σχεση με την henna.η henna κραταει γυρω στις 5-7 εβομαδες αναλογως και τον τυπο δερματος. tattoο με ημερομηνια ληξεως δεν εχει εφευρεθει ακομη.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μαλλον εχεις παρακουσει και εσυ..απαντησα στον Gelastoulis,γιατι αναφερθηκε για ημιμονιμα tattoo 2-3 χρονων.ε κατι τετοιο δεν ισχυει..τωρα εσυ μου απαντας..και σου λεω οτι το tattoo δεν εχει καμια σχεση με την henna.η henna κραταει γυρω στις 5-7 εβομαδες αναλογως και τον τυπο δερματος. tattoο με ημερομηνια ληξεως δεν εχει εφευρεθει ακομη.

Εσύ κάνεις λάθος . Το ημιμόνιμο tatoo υπάρχει και γίνεται και αυτό με τρύπημα, μόνο που γίνεται στις έξω στρώσεις του δέρματος και όσο πιο βαθειά τρυπάς τόσο περισσότερο μένει ΑΛΛΑ μετά μένει μουτζούρα. Η henna είναι ζωγραφική δεν έχει σχέση με το ημιμόνιμο. Έχω ρωτήσει αρκετούς που έχουν studio και έχω πάρει την ίδια απάντηση :mad:

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/46291Ttribal843755.gif

Yesterday

Love was such an easy game to play

Now I need a place to hide away

Oh, I believe in yesterday

Link to comment
Share on other sites

αληθεια???

εγω εχω 2 τρυπες στην μυτη!!

στην αρχη ειχα και γω προβλημα η μια μου μολυνθηκε αλλα τωρα ειναι οκ.την μια την εχω 4 χρονια και την αλλη 2.

αυτο το σκεφτικο τι θα πει ο κοσμος ποτε μου δεν το καταλαβα..

ειναι τοσο κακο μια τρυπα στην μυτη?

 

Ισα ίσα βοηθάει και στο συνάχι άμα την κάνεις λίγο μεγάλη

Δεν την κατάλαβα αυτή τη μόδα ποτέ

Στη μύτη δεν με ενοχλεί απλά μου είναι αηδιαστικό

Αυτό που δεν αντέχω να βλέπω είναι κάτι καρδιά στο πηγούνι και ΠΑΝΩ ΣΤΗ ΓΛΩΣΣΑ !!!!!!!!!!!!!

Η χειρότερη εστία μολύνσεων μετά από τροφές κτλπ.

Για μένα όποιος κάνει τέτοιες τρύπες στη γλώσσα ή στα γεννητικά όργανα κτλπ δεν πάει σε κάτι καλά

Διότι κάτι του λείπει και ψάχνει να το αναπληρώσει προκαλώντας την προσοχή του άλλου

Link to comment
Share on other sites

Ισα ίσα βοηθάει και στο συνάχι άμα την κάνεις λίγο μεγάλη

Δεν την κατάλαβα αυτή τη μόδα ποτέ

Στη μύτη δεν με ενοχλεί απλά μου είναι αηδιαστικό

Αυτό που δεν αντέχω να βλέπω είναι κάτι καρδιά στο πηγούνι και ΠΑΝΩ ΣΤΗ ΓΛΩΣΣΑ !!!!!!!!!!!!!

Η χειρότερη εστία μολύνσεων μετά από τροφές κτλπ.

Για μένα όποιος κάνει τέτοιες τρύπες στη γλώσσα ή στα γεννητικά όργανα κτλπ δεν πάει σε κάτι καλά

Διότι κάτι του λείπει και ψάχνει να το αναπληρώσει προκαλώντας την προσοχή του άλλου

Μια τρύπα στη μύτη δεν νομίζω ότι είναι υπερβολή. Δεν είπαμε να γίνεις σουρωτήρι, αλλά και σε οποιοδήποτε σημείο μία μόνο τρύπα δεν είναι too much.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/46291Ttribal843755.gif

Yesterday

Love was such an easy game to play

Now I need a place to hide away

Oh, I believe in yesterday

Link to comment
Share on other sites

Εσύ κάνεις λάθος . Το ημιμόνιμο tatoo υπάρχει και γίνεται και αυτό με τρύπημα, μόνο που γίνεται στις έξω στρώσεις του δέρματος και όσο πιο βαθειά τρυπάς τόσο περισσότερο μένει ΑΛΛΑ μετά μένει μουτζούρα. Η henna είναι ζωγραφική δεν έχει σχέση με το ημιμόνιμο. Έχω ρωτήσει αρκετούς που έχουν studio και έχω πάρει την ίδια απάντηση :mad:

Τι ακριβως σε κανει τοσο γνωστη των tattoo penyv??? Αυτα που λες δεν υπαρχουν. Φυλακισμενο ρωτησες πως εκανε το tattoo στη φυλακη??? :blink: Το tattoo ειναι μονιμο :!: :!:

Link to comment
Share on other sites

Τι ακριβως σε κανει τοσο γνωστη των tattoo penyv??? Αυτα που λες δεν υπαρχουν. Φυλακισμενο ρωτησες πως εκανε το tattoo στη φυλακη??? :blink: Το tattoo ειναι μονιμο :!: :!:

Δεν είμαι ούτε γνωστή ούτε γνώστης των tatoo απλά ήθελα να κάνω ΗΜΙΜΟΝΙΜΟ και το έψαξα λιγάκι. Όσο για τη φυλακή ξέρω πως κάνουν τα tatoo και εκεί, αν θες σου κάνω ένα.

Αν θέλετε να πιστεύετε ότι δεν υπάρχουν ημιμόνιμα δεν με πειράζει καθόλου, δεν ξανασχολούμαι με το θέμα. Ο φίλος που ρώτησε πάντως αν υπάρχουν καλύτερα να πάει να ρωτήσει σε studio για να είναι σίγουρος (το μόνο που θέλω είναι όταν ρωτήσει να μας πει τι του είπαν)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/46291Ttribal843755.gif

Yesterday

Love was such an easy game to play

Now I need a place to hide away

Oh, I believe in yesterday

Link to comment
Share on other sites

:blink: ..dhl apta syfrazomena tora emeis ti prepei na katalavoume oti exeis kanei k fylakh???? :D :D :D :cry: :shifty:

 

 

pera apthn plaka tora, 8a symfoniso oti yparxun hmimonima tattoo..ta poia sta kanun me mia pio lepth belona...k sthn exoteriki strosi tu dermatos su ktl...opos exei proanafer8ei...tora oso anafora thn diarkeia zohs tus...den einia panta standard k nomizo exei na kanei k me to eidos tu 'pistoliou' pu sto xtypane...ti eidous xromata xrhsimopoioun(poiotita ktl...)

:alien: we r not alone! :secret:.... :yahoo:!!!! :yinyang:
Link to comment
Share on other sites

Οταν κανεις tattoo guys το outline το κανει με 83αρα βελόνα ενω to filling με 85αρα. Μπορει να σας λενε να κανετε tattoo με τη βελονα που κανει το filling ισως για να μη πονεσετε τοσο πολυ αλλα και παλι δε προκειται το tattoo να φυγει ποτε. Να ξεθωριασουν τα χρωματα μπορει αλλα να φυγει οχι. Και penyv or is it pennyv? σε ευχαριστω για το offer αλλα προτιμω να κανω τα tattoos μου σε καλα studios και οχι απο φυλακισμενους :D
Link to comment
Share on other sites

Μια τρύπα στη μύτη δεν νομίζω ότι είναι υπερβολή. Δεν είπαμε να γίνεις σουρωτήρι, αλλά και σε οποιοδήποτε σημείο μία μόνο τρύπα δεν είναι too much.

ειναι σουρωτηρι 2 τρυπες στην μυτη? :rolleyes:

δεν εχω πουθενα αλλου τρυπες..μονο εκει.

και 2 τατου.δεν νομιζω πως ειναι τοσο υπερβολη αυτο.

 

 

BlueBoy μην ξερασω που βοηθαει και στο συναχι..

εχεις δει ποτε τρυπιτσα μυτης απο κοντα? εκτος απο το σκουλαρικι που ειναι μεσα δεν χωραει τιποτα αλλο.. :O

και αηδιαστικο γιατι?..

Link to comment
Share on other sites

Για μένα όποιος κάνει τέτοιες τρύπες στη γλώσσα ή στα γεννητικά όργανα κτλπ δεν πάει σε κάτι καλά

Διότι κάτι του λείπει και ψάχνει να το αναπληρώσει προκαλώντας την προσοχή του άλλου

Για να φτασει ο/η αλλος/η να δει τα γεννητικα σου οργανα σημαινει οτι την προσοχη του/της την εχεις ;) Απο εκει και περα ειναι θεμα σεξουαλικης απολαυσης τα piercings στα γεννητικα οργανα

Link to comment
Share on other sites

Τι ακριβως σε κανει τοσο γνωστη των tattoo penyv??? Αυτα που λες δεν υπαρχουν. Φυλακισμενο ρωτησες πως εκανε το tattoo στη φυλακη??? :blink: Το tattoo ειναι μονιμο :!: :!:

πεστα ρε φιλε και εσυ γιατι εδω μεσα δεν με ακουει κανεις,εγω εχω 4 tattoo και μαλιστα τα εχω χτυπησει σε διαφορετικα studio και απο το πρωτο μεχρι το τελευταιο εχουν περασει 9 χρονια και τα tattoo μου παραμενουν ακομη στην θεση τους...παντως με οποιο τροπο τα χτυπησεις και με οποιο μεγεθος βελονας..το tattoo δεν θα φυγει.το tattoo για να φυγει και παλι μουτζουρα θα ειναι απλα δεν θα ειναι η αρχικη του μορφη,θα πρεπει ο τυπος που σου το εκανε να μην χρησιμοποιησε καλη μελανη και εσυ να μην το περιποιηθηκες οπως θα επρεπε.να φυγει τελειως γινεται με lazer.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

loipon...

otan ginetai tatouaz sthn eksoterikh stivada tou dermatos xanetai met apo ligo kairo...einai sa to maurisma

anaplhronontai ta kuttara tou dermatos kai xanetai siga siga..

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

loipon...

otan ginetai tatouaz sthn eksoterikh stivada tou dermatos xanetai met apo ligo kairo...einai sa to maurisma

anaplhronontai ta kuttara tou dermatos kai xanetai siga siga..

Πες τα γιατί πέσανε να με φάνε. Δεν είπα ότι φεύγει τελείως, μένει μια θολούρα απλά. Τώρα αν τα χτυπάνε με 85αρα ή 100άρα δεν γνωρίζω γιατί όπως είπα δεν ασχολούμαι απλά το κοίταξα γιατί ήθελα ημιμόνιμο.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/46291Ttribal843755.gif

Yesterday

Love was such an easy game to play

Now I need a place to hide away

Oh, I believe in yesterday

Link to comment
Share on other sites

ειναι σουρωτηρι 2 τρυπες στην μυτη? :rolleyes:

δεν εχω πουθενα αλλου τρυπες..μονο εκει.

και 2 τατου.δεν νομιζω πως ειναι τοσο υπερβολη αυτο.

 

 

BlueBoy μην ξερασω που βοηθαει και στο συναχι..

εχεις δει ποτε τρυπιτσα μυτης απο κοντα? εκτος απο το σκουλαρικι που ειναι μεσα δεν χωραει τιποτα αλλο.. :O

και αηδιαστικο γιατι?..

Δεν μιλάμε για δυο μόνο τρύπες. Το είπα γι'άυτούς που έχουν παντού τρύπες, αλλά και πάλι δεν είναι δυνατό να κρίνεις τον άλλο απο τα σκουλαρίκια άσχετα αν το θεωρώ υπερβολή. Το ίδιο ισχύει και για τα tatoo.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/46291Ttribal843755.gif

Yesterday

Love was such an easy game to play

Now I need a place to hide away

Oh, I believe in yesterday

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...