Jump to content

Τα πάντα για το Rapidshare


CarpeNoctum
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ερώτηση εχω ανεβάσει κάποια pdf σε ενα free accound που εχω φτιάξει και θέλω να που πει κάποιος αν υπάρχει οριο στο ποσες φορες θα κατέβουν ??
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

εγω με 8mbit και premium χρηστης κατεβαζω με 800kbps,σταθερα ομως στο 700αρι.:up:

 

εγω με 8mbit και free χρηστης κατεβαζω με 300kbps

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση εχω ανεβάσει κάποια pdf σε ενα free accound που εχω φτιάξει και θέλω να που πει κάποιος αν υπάρχει οριο στο ποσες φορες θα κατέβουν ??

 

Αν εχεις φτιαξει Collector's Account και τα εχεις βαλει εκει δεν υπαρχει οριο στο download.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τωρα θα πω κι εγώ το ίδιο... Τις τελευτέες βδομάδες εχουν ρίξει τις ταχύτητες και ο μέσος όρος είναι κάπου στα 200kbps και στις ώρες αιχμής απο 100kbps και πάνω.

 

Ακόμα και έτσι με συμφαίρει το free. Αν κάτι αλλάξει προς το χειρότερο, πάμε για premium...

Συμφωνώ μαζί σου. Εάν κάποιος δεν βιάζεται να κατεβάσει κάτι, αυτές οι ταχύτητες είναι πολύ καλές ειδικά αν τις συγκρίνεις με ίδιου είδους υπηρεσίες...

Link to comment
Share on other sites

εγω με 8mbit και premium χρηστης κατεβαζω με 800kbps,σταθερα ομως στο 700αρι.:up:

 

και εγω 8mbit εχω με premium πιανω και 840 kb αλλα σταθερα πανω απο 700αρι.

 

Η αυξηση ημερισιου οριου DL στα 5gb πλεον δειχνει υπεραρκετη.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά λίγο βοήθεια, είνα SOS

Πώς δημιουργώ collector account sto rapidshare? Πάω εκεί που λέει free zone αλλά έχει μόνο login, δεν έχειπουθενά register ή create. Πού πρέπει να πάω? Λίγο βοήθεια.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά λίγο βοήθεια, είνα SOS

Πώς δημιουργώ collector account sto rapidshare? Πάω εκεί που λέει free zone αλλά έχει μόνο login, δεν έχειπουθενά register ή create. Πού πρέπει να πάω? Λίγο βοήθεια.

 

Οταν ανεβασεις ενα αρχειο σου εχει επιλογη Create Collector's Account και το μεταφερεις εκει απευθειας.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Παιδια απο χθες δεν μπορω να μπω στο Collector Account μου.Μου βγαζει αυτο το μνμ:

The Account has been found, password incorrect. Please click here to Login.

Τον κωδικο ειμαι σιγουρος οτι τον πληκτρολογω σωστα! Εχω δοκιμασει κ με firefox κ με explorer αλλα τπτ...

@ Nokia 3230 - Nokia 6131 - Nokia E51 - Nokia 5530XM - HTC Desire - Motorola Defy+ - Nexus 5 - Xiaomi Redmi Note 4X - Xiaomi Mi 9T @

 

Intel i7 4770k/\Gigabyte GA-Z87X-UD4H/\G.SKILL Sniper 2x8GB DDR3/\nVidia GTX 970/\SSD Samsung 850 EVO 250GB/\Enermax Triathlor FC 650W/\DELL U2713HM

Link to comment
Share on other sites

Εφοσον λες οτι το πληκτρολογεις σωστα μήπως εχεις Caps lock ή το πληκτολογιο στα Ελληνικά;Ζητα να σου στειλουν το pass στο mail που δηλωσες
Υπογραφή....
Link to comment
Share on other sites

Εφοσον λες οτι το πληκτρολογεις σωστα μήπως εχεις Caps lock ή το πληκτολογιο στα Ελληνικά;Ζητα να σου στειλουν το pass στο mail που δηλωσες

 

Οχι δεν εχω Caps lock κ ελληνικα στο πληκτρολογιο.Σε ποιο email στελνω?

Καλα μια φορμα για αποστολη χαμενου κωδικου δεν μπορουσαν να εχουν? :mad:

 

EDIT: τλκ τους εστειλα email κ μου δωσαν νεο κωδικο...!Παλι καλα...........

@ Nokia 3230 - Nokia 6131 - Nokia E51 - Nokia 5530XM - HTC Desire - Motorola Defy+ - Nexus 5 - Xiaomi Redmi Note 4X - Xiaomi Mi 9T @

 

Intel i7 4770k/\Gigabyte GA-Z87X-UD4H/\G.SKILL Sniper 2x8GB DDR3/\nVidia GTX 970/\SSD Samsung 850 EVO 250GB/\Enermax Triathlor FC 650W/\DELL U2713HM

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα

θα ηθελα μια βοηθεια

Μου ληγει σε λιγες μερες η συνδρομη μου στην rapidshare.Ειχα κανει την εγγραφη μου μεσω της paypall. Tωρα λοιπον μου ηρθε ενα mail για να ανανεωσω, Πηγαινω μεσω του συνδεσμου για να κανω ανανεωση αλλα μου ζηταει εναν κωδικο (Enter redemption code). Εν το μεταξυ σημερα φορτωσα με χρηματα την προπληρωμενη καρτα κυπρου μεσω της οποιας ειχα κανει και την εγγραφη μου αρχικα οποτε λογικα ειναι δηλωμενη στην paypal. Tωρα πρπει να δηλωσω κατι στην paypal η λογικα τα χρηματα θα τα βρει μονη της αφου εκανα καταθεση? Ελπιζω να μην σας μπερδεψα

Link to comment
Share on other sites

Την καρτα την δηλωνεις μια φορά και τελειωσες.Εφοσον έχεις λεφτα μέσα μπορεις να προχωρησεις στην συναλλαγή
Υπογραφή....
Link to comment
Share on other sites

Απο χτες δεν υπαρχει οριο κατεβασματος για τους premium,κατεβαστε οτι μπορειτε γιατι δε το βλεπω να κρατα παραπανω απο αυριο
Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αυτα ειναι απεριοριστα

 

Super Happy Hours for Premium users

 

July 3, 2009

 

To test parts of our new infrastructure, we have just disabled any traffic limits for premium users. This means unlimited downloading for all our premium customers. Have fun! Please notice that we may revoke this feature at any time without prior notice.

 

Βεβαια δεν ξερουμε ακομα για ποσο καιρο θα το αφησουν.

 

Πιστευω κανουν καποιες δοκιμες και το αφησαν ετσι.

 

Επισης να αναφερω οτι πιανω καλυτερη ταχυτητα απο ποτε τις τελευταιες 10 μερες στο rapid.

 

Πιανω το οριο των 10 mbit ενω πριν ημουν στα 8mbit (με ονομαστικη ταχυτητα τα 10) για premium παντα.

Link to comment
Share on other sites

Τι κάνουν εκεί στην rapidshare? Πάνε καλά? Άντε βάλτε το όριο πάλι γιατι εμείς οι free με 50 κατεβάζουμε :mad:

 

ΥΓ. Αυριο πάω για premium :p

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα έκανα συνδρομή αλλα πρέπει να κατεβάσω επιγόντως γύρω στα 100GB σε μια βδομάδα οπότε με free δεν γίνεται. Δεν είναι για μένα, αν ήταν δεν θα έκανα premium και θα περίμενα να κατέβουν.

Κατα κάποιο τρόπο όμως έπιασε το κόλπο όπως είπες :p

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Τι έγινε ρε παιδιά? Χτες έκανα συνδρομή και κατέβασα 5GB και δεν πάει άλλο.

Πότε θα συνεχίσει να κατεβάζει?

Εχω βάλει τωρα τα μισά downloads με free για να κατεβάζει συνέχεια. Τι πράμα είναι αυτο...

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Τι έγινε ρε παιδιά? Χτες έκανα συνδρομή και κατέβασα 5GB και δεν πάει άλλο.

Πότε θα συνεχίσει να κατεβάζει?

Εχω βάλει τωρα τα μισά downloads με free για να κατεβάζει συνέχεια. Τι πράμα είναι αυτο...

 

System test completed successfully

 

July 07, 2009

All our performance tests have been completed, therefore the Super Happy Hours for Premium users have ended. The wires were glowing constantly during the past days, and we have been able to implement some additional technical improvements. Of course the usual Premium Happy Hours from 2 a.m. to 10 a.m. CET remain active, so during that time only 10% of your traffic usage is counted.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σημερα είχα άλλα 5GB να κατεβάσω και δεν έρχισε μόνο του. Έπρεπει να πατήσω εγω για να αρχίσει πάλι... Έχω το cryptload...

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

εγινε update στο cryptload ver. 1.17 μετα απο αιωνες. Ισως οταν κανεις copy τα λινκς επιλεγεις start->manual και οχι automatically.

 

Το απεριοριστο στο RS δυστυχως τελειωσε αλλα μπορω να πω οτι το εκμεταλλευτηκα πληρως το περασμενο ΣΚ. Η ταχυτητα εξακολουθει και ειναικαλυτερη σε σχεση με πριν παντως.

Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν επιλέγω manual, το immediately επιλέγω . Πάλι τα ίδια σήμερα. Κοκκινίζουν τα αστεράκια και πρέπει να πατήσω start ξανα... Άσε που ακυρώθηκαν πολλά part που είχαν διακοπεί απο χτές...

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν επιλέγω manual, το immediately επιλέγω . Πάλι τα ίδια σήμερα. Κοκκινίζουν τα αστεράκια και πρέπει να πατήσω start ξανα... Άσε που ακυρώθηκαν πολλά part που είχαν διακοπεί απο χτές...

 

 

Το μονο που μπορω να σκεφτω ειναι το να εχεις ξεπερασει το συνολικο ημερησιο οριο RS για premium και να μην μπορεις να κατεβασεις περισσοτερο.

Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτό λέω, κάθε μέρα το ξεπερνάω το όριο αλλα την επόμενη μέρα που μου δίνουν άλλα 5gb δεν ξεκινάει και πρέπει να πατήσω start.

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Οι Premium χρήστες του rapidshare χρησιμοποιώντας το ReferrerLink θα κερδίζουν ReferrePoints που θα μπορούν να τους εξαργυρώνουν κερδίζοντας 20€

 

extra info: http://rapidshare.com/faq13.html

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...