Jump to content

Destinator 6


katsj
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

:O

 

 

 

:happy:

 

 

 

:up:

Το μέλος έχει τη δυνατότητα προσθήκης εικόνας στην υπογραφή του με την χρήση του κώδικα «img», αρκεί αυτή να μην υπερβαίνει σε διαστάσεις τα 420x150 pixels και το μέγεθός της να μην υπερβαίνει τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλησπερα παιδια.εχω το εξης προβλημα με το destinator 6.οταν βαζω μια διευθυνση και μετα εμφανιση στον χαρτη ολα καλα.αλλα οταν μηγενω στις ρυθμισεις για εκτελεση διαδρομης μου λεει αναμονη σηματος gps.τι να κανω?
Link to comment
Share on other sites

τωρα πηγαινω στο μενου-διευθυνση και βαζω μια.μου την βγαζει στο χαρτη και δεν μιλαει για λεπτομερειες πως να στριψω,που κ τετοια.περασα κ ενα φορητο ρανταρ και δεν ειδοποιησε.δεν ξερω τι να κανω.καμια βοηθεια?
Link to comment
Share on other sites

τωρα πηγαινω στο μενου-διευθυνση και βαζω μια.μου την βγαζει στο χαρτη και δεν μιλαει για λεπτομερειες πως να στριψω,που κ τετοια.περασα κ ενα φορητο ρανταρ και δεν ειδοποιησε.δεν ξερω τι να κανω.καμια βοηθεια?

Ποια συσκευή έχεις?Πρέπει να είσαι σε ανοιχτό χώρο,για να βρει δορυφόρους το gps.Χωρίς επαρκές σήμα,δεν μπορείς να κάνεις πλοήγηση

Link to comment
Share on other sites

τωρα πηγαινω στο μενου-διευθυνση και βαζω μια.μου την βγαζει στο χαρτη και δεν μιλαει για λεπτομερειες πως να στριψω,που κ τετοια.περασα κ ενα φορητο ρανταρ και δεν ειδοποιησε.δεν ξερω τι να κανω.καμια βοηθεια?

 

Όταν λες φορητό ρανταρ τι εννοείς, το destinator έχει μόνο τα σταθερά ραντάρ (και αυτά χάρη στα παιδιά του bloka.gr) δεν είναι αντιραντάρ :D

Link to comment
Share on other sites

η συσκευη ειναι η mio p350.φορητο ρανταρ ειναι αυτο που εχουν στα μπλοκα με την σκανδαλη.το εχει μεσα.κ βεβαια ειναι σε ανοιχτο χωρο.κατω απο το παρμπριζ του αυτοκινητου.
Link to comment
Share on other sites

η συσκευη ειναι η mio p350.φορητο ρανταρ ειναι αυτο που εχουν στα μπλοκα με την σκανδαλη.το εχει μεσα.κ βεβαια ειναι σε ανοιχτο χωρο.κατω απο το παρμπριζ του αυτοκινητου.

 

Μπορει να ειναι κατω στο παρμπριζ αλλα πρεπει να καθισεις καποια λεπτα ακινητος ετσι ωστε να σε βρουν οι δορυφοροι!!!

Το μέλος έχει τη δυνατότητα προσθήκης εικόνας στην υπογραφή του με την χρήση του κώδικα «img», αρκεί αυτή να μην υπερβαίνει σε διαστάσεις τα 420x150 pixels και το μέγεθός της να μην υπερβαίνει τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

το δοκιμασα και αυτο!!πως γινεται να μου διχνει κανονικα που πηγαινω και να περναει απο ρανταρ και να μην ειδοποιει??ενεργοπιημενα μεσα απο τα favorites ολα.τι γινεται?
Link to comment
Share on other sites

το ρανταρ φαινοταν κανονικα στο χαρτη.σε ειδοποιει οταν του εχεις βαλει καποια διευθυνση να καθοδηγησει η κ στην κανονικη λειτουργια?
Link to comment
Share on other sites

Kalimera se olous,

 

exw mia erwtisi gia tous xristes tou destinator 6. Dinetai i dinatotita na katagrapsoume mia diadromi pou den yparxei sto xarti kai na tin onomasoume?

 

Eyxaristw,

FilthX

Link to comment
Share on other sites

Kalimera se olous,

 

exw mia erwtisi gia tous xristes tou destinator 6. Dinetai i dinatotita na katagrapsoume mia diadromi pou den yparxei sto xarti kai na tin onomasoume?

 

Eyxaristw,

FilthX

Δυστυχώς όχι φίλε μου...:(

Φιλικά Μάκης

Destinator-> SpeedCameras - POI

Link to comment
Share on other sites

αφου μπορουσαμε να την καταγράψουμε στο PN????

Αυτό που μπορούμε να κάνουμε, όπως και στο Pn, είναι να κάνουμε εγγραφή μίας διαδρομής και μετά απλώς αναπαραγωγή αυτής.

 

*Το να κάνουμε καταγραφή σε μη χαρτογραφημένη περιοχή δεν νομίζω πως έχει νόημα, γιατί στην αναπαραγωγή θα βλέπουμε την κίνηση του βέλους σε κενό χάρτη, με αποτέλεσμα να μην καταλαβαίνουμε που έγινε η εγγραφή.

Φιλικά Μάκης

Destinator-> SpeedCameras - POI

Link to comment
Share on other sites

Panare, βλεπω οτι εχει και Today Plug-in για το Dest6 :X

Αυτο πως μπαινει ?????

 

Εμεις μπορουμε να το βαλουμε? Ειναι καποιο cab αρχειακι ?

γιωργο υπαρχει μονο ενα dll το οποιο ειναι today plugin. το εκανα extract απο το cab, αλλα πρεπει καποιος που να δουλευει resource editotrs (pe explorer) η regsvr_ce να βρει ενα τροπο να φορτωνει στο today. Εγω βρηκα ενα προχειρο τρόπο, ετρεξα το main.cab, εκανε εγκατασταση, και μετα εκανα replace to destinator apps, με αυτό της ngi, και το εχω πλεον στην today screen οπως βλεπεις παρακατω. Επισυναπτω το dll για οποιον εχει χρονο να ασχοληθει στο thread του asus p535.http://img440.imageshack.us/img440/4317/screen001sy0.png http://img405.imageshack.us/img405/6961/screen004hl0.png

Link to comment
Share on other sites

γιωργο υπαρχει μονο ενα dll το οποιο ειναι today plugin. το εκανα extract απο το cab, αλλα πρεπει καποιος που να δουλευει resource editotrs (pe explorer) η regsvr_ce να βρει ενα τροπο να φορτωνει στο today. Εγω βρηκα ενα προχειρο τρόπο, ετρεξα το main.cab, εκανε εγκατασταση, και μετα εκανα replace to destinator apps, με αυτό της ngi, και το εχω πλεον στην today screen οπως βλεπεις παρακατω. Επισυναπτω το dll για οποιον εχει χρονο να ασχοληθει στο thread του asus p535.http://img440.imageshack.us/img440/4317/screen001sy0.png

 

ΘΕΟΣ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Και απλά υπάρχει σαν shortcut στην today?

ναι.

οποιος βιαζεται ας παρει το main cab, να το τρεξει και να κανει replace μετα τα αρχεια απο to destinator apps της ngi. Προσοχη το destinatortoday.dll πρεπει να παραμεινει στο φακελο Destinator Apps.

enjoy

http://rapidshare.com/files/21024687/Main_dest6_navteq.zip.html

Link to comment
Share on other sites

ναι.

οποιος βιαζεται ας παρει το main cab, να το τρεξει και να κανει replace μετα τα αρχεια απο to destinator apps της ngi. Προσοχη το destinatortoday.dll πρεπει να παραμεινει στο φακελο Destinator Apps.

enjoy

http://rapidshare.com/files/21024687/Main_dest6_navteq.zip.html

 

Γεια σου ρε Παναγιωταρε και πανω που ετοιμαζα pm !

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου ρε Παναγιωταρε και πανω που ετοιμαζα pm !

 

ηρθαν ηδη Μινο 4 pms:lol: :lol: :lol: για αυτο το ανεβασα:D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...