Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αφορα μονο τα CU. Ουσιαστικα μεταβαλλονται απο αυτο που συγκρατησα και με ενδιαφερει, τα πακετα προς vodafone γινονται απο 600 προς βοντα, 500 προς βοντα και 100 προς ολους. Το 300 γινεται 200 προς βοντα και 100 προς ολους. Το COMBO αλλαζει και γινεται 300 και δινει επιπλεον 100 προς ολους. Σε αφηνει ομως να ενεργοποιησεις οτιδηποτε για 4 φορες μεσα στο μηνα. Δεν υπαρχει ληξη της προσφορας γιατι ΔΕΝ ειναι προσφορα ουσιαστικα αλλα σπλιταρισμα του χρονου προς ολους και προς βοντα. Οι τιμες των πακετων παραμενουν ιδιες. Τα υπολοιπα εντος της ημερας.
Link to comment
Share on other sites

Θα ανεβει εντος της ημέρας....πηρα και ρωτησα. Δεν φανταζομαι να μειωσουνε τα προς ολους και να τα κανουνε 80. Βλεπουμε. Θυμηθειτε παντως πως λεει επιτρεπουν μεχρι 4 ενεργοποιησεις τον μηνα.

 

φανταζεσε να συμβει κατι τετοιο; θα μιλαμε για γελοιοτητα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν νομιζω...εαν δεν τους ενοχλουσε κανενας μπορει και να το κανανε αλλα ισως τωρα που απο οτι μου ειπαν πηραν αρκετοι και ρωτησαν δεν φανταζομαι να το κανουνε. Τον υπευθυνο του site λυπαμαι και φανταζομαι τι κραξιμο θα εφαγε.
Link to comment
Share on other sites

Δεν νομιζω...εαν δεν τους ενοχλουσε κανενας μπορει και να το κανανε αλλα ισως τωρα που απο οτι μου ειπαν πηραν αρκετοι και ρωτησαν δεν φανταζομαι να το κανουνε. Τον υπευθυνο του site λυπαμαι και φανταζομαι τι κραξιμο θα εφαγε.

 

παντως εγραφε διαθεσιμο απο σημερα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Είχα κρατήσει ευτυχως ανοιχτή τη σελίδα

Αξιος... Αν δεν το ανεβασουν να τους το στειλουμε συνημμενο :)

Cell phone: iPhone Xs Max 256GB

Tablet: iPad 2017 Gold 32GB

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, σόρρυ που διακόπτω, αλλά θυμάται κανείς σε ποιο τηλ παίρνουμε για να διαλέξουμε τι θα λέει το μήνυμα της Βονταφον όταν είναι κλειστό ή εκτός δικτύου το κινητό; Εκεί που μπορείς να διαλέξεις αν θες να λέει ότι όντως είναι κλειστό ή εκτός δικτύου ή που λεει "ο συνδρομητης δεν ειναι διαθεσιμος παρακαλώ καλεστε αργοτερα"
Link to comment
Share on other sites

Είχα κρατήσει ευτυχως ανοιχτή τη σελίδα

 

παιδιά δεν ξέρω αλλά μου φαίνεται πολύ καλό για να είναι αληθινό.

πιστεύω ότι το κατεβάσανε για να κάνουνε κάποια αλλαγή. πιθανόν να κάψουνε κάτι από τα λεπτά προς όλους

Link to comment
Share on other sites

παιδιά δεν ξέρω αλλά μου φαίνεται πολύ καλό για να είναι αληθινό.

πιστεύω ότι το κατεβάσανε για να κάνουνε κάποια αλλαγή. πιθανόν να κάψουνε κάτι από τα λεπτά προς όλους

 

και την αλλαγη την σκεφτηκαν 30 λεπτα μετα που ανεβασαν την ανακοινωση; αυτα ειναι ερασιτεχνισμοι.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγω νομιζω θα το πανε στα 80 λεπτα. Εκτος και αν περιμενουνε να το πανε στην παραγωγη πραγμα που σημαινει να ηχογραφηθουνε οι οδηγιες να ενημερωθουν οι σελιδες και μετα να βγει και η ανακοινωση. Αν και το σκεφτομαι πως μπορει να παιξει "διορθωση" στα λεπτα προς ολους, το γεγονος και μονο πως ηδη ενημερωθηκανε αρκετοι μπορει να το κρατησουνε στα 100 λεπτα. Ισως να επιτρεψουνε αντι για 4 ενεργοποιησεις τον μηνα, 2 ή 3, ειδωμεν....:worry::worry:

 

Σημασια εχει πως για αλλη μια φορα ο ανταγωνισμος λειτουργησε υπερ ημων. Ουτε στα πιο τρελλα μου ονειρα δεν περιμενα να δωσει προς τριτους το CU. Ετσι πλεον ειναι αρκετα καλυτερο απο αυτο που ισχυε πιο πριν.

Link to comment
Share on other sites

χαλαρώστε παιδιά δεν τα έχει δώσει ακόμα.

κάτι που παρατήρησα:

εδώ και μερικές μέρες σε cu στο μήνυμα που στέλνουμε για να δούμε το υπόλοιπο των μηνυμάτων και των Mb, μου έρχεται σαν απάντηση στην αρχή: "ΕΧΕΤΕ Ο SMS ΠΡΟΣ ΟΛΑ ΤΑ ΕΘΝΙΚΑ ΔΙΚΤΥΑ ....".

οπότε ίσως προετοίμαζαν το σύστημα τους γι αυτή την αλλαγή.

οπότε ίσως όντως δώσουν λεπτά και μηνύματα προς όλους.

Link to comment
Share on other sites

To talk to vodafone 300 φαίνεται αρκετά ενδιαφέρον (αν ισχύσει τελικά η αλλαγή) . Edited by bomber21
Link to comment
Share on other sites

Στο μηνυμα που μου ηρθε για την ενεργοποιηση του talk 600 σήμερα δεν ειχε λεπτα προς ολους.

Ελπίζω να ισχυσουν τα πακετα που είδαμε το πρωι

Link to comment
Share on other sites

χαλαρώστε παιδιά δεν τα έχει δώσει ακόμα.

κάτι που παρατήρησα:

εδώ και μερικές μέρες σε cu στο μήνυμα που στέλνουμε για να δούμε το υπόλοιπο των μηνυμάτων και των Mb, μου έρχεται σαν απάντηση στην αρχή: "ΕΧΕΤΕ Ο SMS ΠΡΟΣ ΟΛΑ ΤΑ ΕΘΝΙΚΑ ΔΙΚΤΥΑ ....".

οπότε ίσως προετοίμαζαν το σύστημα τους γι αυτή την αλλαγή.

οπότε ίσως όντως δώσουν λεπτά και μηνύματα προς όλους.

 

θα αλλαξει σιγουρα το μηνυμα γιατι πλεον θα δινουν μηνυματα και προς βονταφον και προς ολους.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, μόλις κάλεσα το 1286 και όντως έχουν βγει τα νέα πακέτα ομιλίας!!!!!Μιλάμε για χρόνο και μηνύματα προς όλους!!!!Αυτή είναι στροφή!!!Επιτέλους!!!!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, μόλις κάλεσα το 1286 και όντως έχουν βγει τα νέα πακέτα ομιλίας!!!!!Μιλάμε για χρόνο και μηνύματα προς όλους!!!!Αυτή είναι στροφή!!!Επιτέλους!!!!

 

τέλειο ! Σε ποιο πακέτο καρτοκινητης είσαι εσύ ; και το άκουσες ; παρέχετε μόνο σε cu ;εγώ στο καρτοκινητό ολυμπιακος δεν έχει αλλάξει κάτι . Επίσης απο οτι μου είπανε απο 14μαρτίου το τμήμα εξυπηρέτησης λειτουργεί και με sms . Στέλνεις μυνημa στο 13830 αυτο που θέλεις και σε ενημερώνουν με κλήση ή sms αναλόγως. Το πρόγραμμa είναι πιλοτικο . Ρώτησα την εξυπηρέτηση πελατών πόσο κοστίζει το μυνημa και μου είπανε οτι κοστίζει όσο ένα απλο μυνημa. Όσο για το πρόγραμμa στο νέο καρτοκινητό δίνει 100λεπτά προς ολους με ανανέωση 10ευρώ και 200λεπτά προς ολους με ανανέωση 20ευρώ αυτο ισχύει το άκουσa στο 1286 σε αριθμό νέου καρτοκινητόΰ vοdαfone.

Edited by JOHNMEGARYTHMOS

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

τέλειο ! Σε ποιο πακέτο καρτοκινητης είσαι εσύ ; και το άκουσες ; παρέχετε μόνο σε cu ;εγώ στο καρτοκινητό ολυμπιακος δεν έχει αλλάξει κάτι . Επίσης απο οτι μου είπανε απο 14μαρτίου το τμήμα εξυπηρέτησης λειτουργεί και με sms . Στέλνεις μυνημa στο 13830 αυτο που θέλεις και σε ενημερώνουν με κλήση ή sms αναλόγως. Το πρόγραμμa είναι πιλοτικο . Ρώτησα την εξυπηρέτηση πελατών πόσο κοστίζει το μυνημa και μου είπανε οτι κοστίζει όσο ένα απλο μυνημa. Όσο για το πρόγραμμa στο νέο καρτοκινητό δίνει 100λεπτά προς ολους με ανανέωση 10ευρώ και 200λεπτά προς ολους με ανανέωση 20ευρώ αυτο ισχύει το άκουσa στο 1286 σε αριθμό νέου καρτοκινητόΰ vοdαfone.

 

Στο cu είμαι αλλά έχω και νέο καρτοκινητό!!!Μια χαρα οι νέες αλλαγές!!!!Αυτά είναι!!!!Με 7 ευρώ έχεις τα πάντα πλέον!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Τα νέα πακέτα τα ακούω κι εγώ τώρα στο 1286!

Επιτέλους μια καλή αναβάθμιση στο CU! Το μόνο που μένει είναι να κάνουν μόνιμη την προσφορά 5Ε/100ΜΒ!

Να υποθέσω πως στα λεπτά προς όλους θα ισχύει πάλι η ελάχιστη διάρκεια των 3' ;

Link to comment
Share on other sites

τελικά ανανεώθηκε και το site του CU.

τα πακετα παρέμειναν όπως είχαν πει μερικοί.

πάλι καλά που έπεσα έξω δηλαδη :lol:

μια χαρά τα βλέπω τα πακέτα.

ελπίζω μόνο να κρατήσουν και να μην ειναι πυροτέχνημα.

το 3λεπτο δυστυχώς ισχύει. αλλά και πάλι μιλάμε για πρόοδο.

 

και πάνω που πήρα ενα dualsim Κινητό.

πολύ πιθανό να μη χρειαστεί.

τσάμπα το αγόρασα. :(

 

ήμουν και 1 βήμα πριν την κάνω οριστικά για wind

Link to comment
Share on other sites

Τα νέα πακέτα τα ακούω κι εγώ τώρα στο 1286!

Επιτέλους μια καλή αναβάθμιση στο CU! Το μόνο που μένει είναι να κάνουν μόνιμη την προσφορά 5Ε/100ΜΒ!

Να υποθέσω πως στα λεπτά προς όλους θα ισχύει πάλι η ελάχιστη διάρκεια των 3' ;

 

κατι μου λεει οτι θα το κρατησουν το πακετο ιντερνετ και μετα το τελος μαρτιου

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Στο cu είμαι αλλά έχω και νέο καρτοκινητό!!!Μια χαρα οι νέες αλλαγές!!!!Αυτά είναι!!!!Με 7 ευρώ έχεις τα πάντα πλέον!!!!!

 

οντως! το τέλειο είναι οτι με 3ευρώ έχεις τριακόσια λεπτά και μυνηματα προς cu και 30mb ίντερνετ με 3ευρώ για έναν μήνα ! Που συμφέρει παρά πολύ κάποιον που μιλάει λίγο και βάζει 5ευρώ κάρτα. Το cu έγινε προς ολους. Ακόμα δεν μπορώ να το πιστέψω ! Δηλαδη όταν λέμε ολους ενοουμαι ολους ! Καλά τα είπε η wind. Την ακολούθησαν . Μπράβο ! . ειδανε οτι σταμάτησαν να βάζουν κάρτες οι συνδρομητές και έστρωσαν. Τέλεια. Να κάνω αλλαγή του καρτοκινητόύ ολυμπιακος διστάζω να την κάνω ; αλλα άμα σταματήσει να υπάρχει αυτο μετά δεν θά μπορώ να μεταφερθω πάλι στον ολυμπιακο , παρά μόνο με διπλή φορητοτητα αχ δηλλημα. Τι μου προτείνεται ; να το ρισκάρω ; .

Edited by JOHNMEGARYTHMOS

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

οντως! το τέλειο είναι οτι με 3ευρώ έχεις τριακόσια λεπτά και μυνηματα προς cu και 30mb ίντερνετ με 3ευρώ για έναν μήνα ! Που συμφέρει παρά πολύ κάποιον που μιλάει λίγο και βάζει 5ευρώ κάρτα. Το cu έγινε προς ολους. Ακόμα δεν μπορώ να το πιστέψω ! Δηλαδη όταν λέμε ολους ενοουμαι ολους ! Καλά τα είπε η wind. Την ακολούθησαν . Μπράβο ! . ειδανε οτι σταμάτησαν να βάζουν κάρτες οι συνδρομητές και έστρωσαν. Τέλεια. Να κάνω αλλαγή του καρτοκινητόύ ολυμπιακος διστάζω να την κάνω ; αλλα άμα σταματήσει να υπάρχει αυτο μετά δεν θά μπορώ να μεταφερθω πάλι στον ολυμπιακο , παρά μόνο με διπλή φορητοτητα αχ δηλλημα. Τι μου προτείνεται ; να το ρισκάρω ; .

 

περιμενε να τελειωσει η αγωνιστικη σαιζον και μετα πας σε cu απο καρτοκινητο ολυμπιακος.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

κατι μου λεει οτι θα το κρατησουν το πακετο ιντερνετ και μετα το τελος μαρτιου

 

Αν κρατήσουν αυτήν την προσφορά θα είναι ίσως το καλύτερο καρτοκινητό που θα καλύπτει όλα τα γούστα.

Προσωπικά αν γίνει αυτό θα αυξήσω την κάρτα από 5-10 που βάζω κάθε μήνα στα 15 και θα είμαι υπερκαλυμμένος!

Link to comment
Share on other sites

Αν κρατήσουν αυτήν την προσφορά θα είναι ίσως το καλύτερο καρτοκινητό που θα καλύπτει όλα τα γούστα.

Προσωπικά αν γίνει αυτό θα αυξήσω την κάρτα από 5-10 που βάζω κάθε μήνα στα 15 και θα είμαι υπερκαλυμμένος!

 

οπως το λες. Θα απαντησει πιστευω και η γουιντ.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...