Jump to content

Pocket Loox T800 Series


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 165
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Από υποστηριξη να δούμε τι θα κάνουμε, ξερει κανεις κανενα site του εξωτερικού?:confused:
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Από υποστηριξη να δούμε τι θα κάνουμε, ξερει κανεις κανενα site του εξωτερικού?:confused:

 

τη υποστιρηξη εννεος stelios software update και τεποια ?

Link to comment
Share on other sites

Ενα καλο videaki το βλεπω πολυ γρηγορο ας μας πουν αυτοι που το εχουν αν ειναι ετσι οπως εδω.

Link to comment
Share on other sites

Ενα καλο videaki το βλεπω πολυ γρηγορο ας μας πουν αυτοι που το εχουν αν ειναι ετσι οπως εδω.

 

αυτο το video ειναι τραβηγμενο αρχες του ετους - πριν βγει! πρεπει να ειναι ποιο γρηγορο τωρα.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μπορειτε να με βοηθησετε λίγο? Δεν ξερω τι πρεπει να κανω για να περασψ τα ελληνικα στο εξωτερικο πληκτρολογιο! Εχω κατεβασει το aekmap και το φορτωσα στη συσκευη. Από εδω και περα τι πρεπει να κανω? Δεν πολυ καταλαβαινω στα αγγλικα! Καποια βοηθεια .....
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μπορειτε να με βοηθησετε λίγο? Δεν ξερω τι πρεπει να κανω για να περασψ τα ελληνικα στο εξωτερικο πληκτρολογιο! Εχω κατεβασει το aekmap και το φορτωσα στη συσκευη. Από εδω και περα τι πρεπει να κανω? Δεν πολυ καταλαβαινω στα αγγλικα! Καποια βοηθεια .....

 

Αν κοιταξεις στην τριτη σελιδα θα βρεις ρο link

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1026137#post1026137

 

Διαβασε το.Μια χαρα οδηγιες εχει.

Αφου ο Αγγλος δεν γραφει :

“ Χάου αρ γιου”

ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ

“ti kaneis” ?;;;;;;;;;;;?;;;;;;;;;;;;

ΟΧΙ ΑΛΛΑ GREEKLISH!

Link to comment
Share on other sites

τη υποστιρηξη εννεος stelios software update και τεποια ?

Ναι αυτό εννοώ, και επίσης θα έρθει επίσημα στην Ελλάδα άραγε? πάντως το δικό μου φαινεται να σταθεροποιήθηκε και προς το παρόν δεν εχει κολησει καθόλου. Μου φαινεται ότι ολα τα κολήματα τα ειχα με το resco keyboard. Τώρα Ελληνικά εχω μόνο από το εξωτερικό πληκτρολόγιο, και όλα ειναι καλα.

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις site για αγορα αξεσουαρ FS

ολα οσα βρηκα δεν ειχαν τιποτα διαθεσιμο

με ενδιαφερει πιο πολυ η βαση αυτοκινητου

 

νομιζω οτι μπορεις να βρεις μια βαση που κανει και σε αλλα pda δεν πρεπει σονη και καλα να ειναι fujitsu παρε ενα τηλ εδω http://www.play247.gr/index.php?main_page=index&cPath=1_100 και ρωτησε

η και αλλου μπορεις να βρεις !

Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτό εννοώ, και επίσης θα έρθει επίσημα στην Ελλάδα άραγε? πάντως το δικό μου φαινεται να σταθεροποιήθηκε και προς το παρόν δεν εχει κολησει καθόλου. Μου φαινεται ότι ολα τα κολήματα τα ειχα με το resco keyboard. Τώρα Ελληνικά εχω μόνο από το εξωτερικό πληκτρολόγιο, και όλα ειναι καλα.

εγω εχω το resco αλλα δεν εχω προβλημα κανενα ! ουτε εκανα hard reset ακομα , οσο για τα firmware update δεν εχω μαθει και εγω τιποτα ,αν ξερειι καποιος φιλος ας μας πει.

stelios και αλλα παιδια που το εχετε οσο αναφορα το ακουστικο ακουτε καλα? οτν σας περνουνε τηλ?

Link to comment
Share on other sites

εγω εχω το resco αλλα δεν εχω προβλημα κανενα ! ουτε εκανα hard reset ακομα , οσο για τα firmware update δεν εχω μαθει και εγω τιποτα ,αν ξερειι καποιος φιλος ας μας πει.

stelios και αλλα παιδια που το εχετε οσο αναφορα το ακουστικο ακουτε καλα? οτν σας περνουνε τηλ?

Την ώρα που μιλάς έχεις πατήσει το jogdial προς τα πάνω?

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Αν κοιταξεις στην τριτη σελιδα θα βρεις ρο link

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1026137#post1026137

 

Διαβασε το.Μια χαρα οδηγιες εχει.

 

Σωστα! Εκει βρήκα το aekmap αλλα συνεχίζω να μην εχω ελληνικα στο εξωτερικο πληκτρολογιο. Το σιγουρο ειναι οτι κατι δεν εχω κανει σωστα ή μαλλον κατι δεν εχω κανει καθολου...Στο link που μου δίνεις δεν εχει οδηγιες για το "στησιμο" του aekmap. Εγω τετοιες γνωσεις δεν εχω! Που μπορω να βοηθηθω?

Link to comment
Share on other sites

Σωστα! Εκει βρήκα το aekmap αλλα συνεχίζω να μην εχω ελληνικα στο εξωτερικο πληκτρολογιο. Το σιγουρο ειναι οτι κατι δεν εχω κανει σωστα ή μαλλον κατι δεν εχω κανει καθολου...Στο link που μου δίνεις δεν εχει οδηγιες για το "στησιμο" του aekmap. Εγω τετοιες γνωσεις δεν εχω! Που μπορω να βοηθηθω?

 

λοιπόν μόλις "ανοίξεις" την εφαρμογή πάνω λέει Default layout, στο από κάτω παράθυρο πρέπει να έχει το "Greek IPAQ Thumb Keyboard" μετά πας ποιο κάτω δεξιά που λέιε "swich keys" εκεί θα πατήσεις το πρώτο από τα 4 tabs που έχει και θα κάνεις assign ένα πλήκτρο, προτείνω να κάνεις το γράμμα Q, έτσι θα μπορείς να αλλάζεις από Αγγλικό σε Ελληνικό. ελπίζω να βοήθησα:)

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Εγκατεστησα το destinator PN στο μηχανάκι μας και ειναι άψογο το μόνο θέμα ειναι οτι το GPS στην πορτα com6 με ταχύτητα 9600, ξέρει κανεις κάτι? Γιατι όχι 57600 αφου ειναι sirf III?
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

και σε μενα παιζει κανονικα το pn το ειχα στην αλλη εκδοση και μου το στειλανε αμεσως !! απο την NGI μπραβο τους και παλι!

τωρα στελιος το αλλο που λες δεν το γνωριζω και μενα στα ιδια παιζει !

Link to comment
Share on other sites

και σε μενα παιζει κανονικα το pn το ειχα στην αλλη εκδοση και μου το στειλανε αμεσως !! απο την NGI μπραβο τους και παλι!

τωρα στελιος το αλλο που λες δεν το γνωριζω και μενα στα ιδια παιζει !

Ρώτησα τον zeppelin για την ταχύτητα και μου είπε ότι δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα στην λειτουργία του προγράμματος, και είπε να το αφήσουμε ως έχει.

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Απο αρχες Δεκεμβρη θα το εχει και η fujitsu-siemens hellas, και μαλλον με Ελληνικα. :rolleyes:

Αφου ο Αγγλος δεν γραφει :

“ Χάου αρ γιου”

ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ

“ti kaneis” ?;;;;;;;;;;;?;;;;;;;;;;;;

ΟΧΙ ΑΛΛΑ GREEKLISH!

Link to comment
Share on other sites

pedia tha ithela mia mikri boithia me tis rithmisis gia internet,kai wi fi eho kani ta panta alla then mporo na sindetho oute me 3g

oute me wifi pls.

Ti δύκτιο εισαι? Αν εισαι Vodafone θα σου πώ:)

Το 3G παίζει αν εχεις καρτα για 3G.

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

eho cosmote kai 3g .

Aν πας στο site http://www.qtek.gr/9090_cosmote.html

και βάλεις τις ρυθμήσεις νομίζω οτι θα εισαι οκ

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...