Jump to content

Pocket Loox T800 Series


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

το resco δουλευει καλα σε εμενα βεβαια που λιγο το εχω δουλεψει ,και το aekmap μου αλλαζει απο enter

 

 

Με το AEK μπορεις να διαλεξεις εσυ με ποια πληκτρα θα αλλαζει (οποια σε βολευουν) ;)

Αφου ο Αγγλος δεν γραφει :

“ Χάου αρ γιου”

ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ

“ti kaneis” ?;;;;;;;;;;;?;;;;;;;;;;;;

ΟΧΙ ΑΛΛΑ GREEKLISH!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 165
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

pos kai to poulas tayros ? to varethikes ? h den soy leei katholoy ?

 

δεν πουλαω το δικο μου αλλα ενα καινουριο,παντως ειναι πολυ καλο.

Link to comment
Share on other sites

To χαρτακι τα την αγορα προγραμματων το εχει χρησιμοποιήσει κανεις?
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

τι εννοεις δεν καταλαβαινω ποιο χαρτακι λες ?

 

Μέσα στην ζελατινα που ειναι τα CD εχει ενα χαρτακι, αυτό εχει μια ταινία την οποια ξύνεις (οπως τα ξυστα) και εχει ενα κωδικό μετα πας στο site http://www.pocketloox-choise.com κανεις registration και μετα πας εκει που λεει redeem points και περνας τον κωδικό που εχεις. οι ποντοι που σου δεινει ειναι 5 αλλα ειναι αρκετοι για να παρεις δυο ή τρεις εφαρμογές. Εγώ αγόρασα το batery pack pro και journal bar.:)

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Μέσα στην ζελατινα που ειναι τα CD εχει ενα χαρτακι, αυτό εχει μια ταινία την οποια ξύνεις (οπως τα ξυστα) και εχει ενα κωδικό μετα πας στο site http://www.pocketloox-choise.com κανεις registration και μετα πας εκει που λεει redeem points και περνας τον κωδικό που εχεις. οι ποντοι που σου δεινει ειναι 5 αλλα ειναι αρκετοι για να παρεις δυο ή τρεις εφαρμογές. Εγώ αγόρασα το batery pack pro και journal bar.:)

 

ουτε καν το προσεξα ωραιος steliosk :)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και από εμένα.

 

Πρόσφατα παρέλαβα δύο LOOX T 830 και τα έβαλα κατω να τα δω.

 

Παίρνει κανονικά destinator pn με ελληνικά κλπ.:worry: :worry:

Σχετικά γρήγορο , γενικά μου έχει κάνει εντύπωση.

 

Μάλλον δεν ξέρω αν θα το κρατήσω λόγω οθόνης :D , έχω και ένα dell axim , οπότε!!!

 

Γενικότερα και από το ασύρματο δίκτυο πάει καλά (ασχολούμε κυρίως με δίκτυα), καλή ισχύς κλπ.

 

Συνολικά ένα πολύ καλό pocketo-κινητό.:cool:

Link to comment
Share on other sites

ποσο μικρη ειναι τελικα αυτη η οθονη? με το Ν70 τι διαφορα εχει? εγω που εχω καποια χρονια θα το βλεπω χωρις γυαλια??
Link to comment
Share on other sites

Εντάξει δεν είναι και τόσο μικρή!!!

Συγκριτικά όμως με του dell axim ... είναι μικρότερη.:D

Όπως και να έχει το έχω δώσει το ένα και μάλλον και το άλλο θα φύγει από τα χέρια μου! (με 500 ευρόπουλα πως να μην φύγει):X .

Link to comment
Share on other sites

Παίδες ο ενας λεει οτι το πουλάει, και καλά κανει, και ο άλλος λέει ότι δεν το πουλάει και καλά κάνει επίσης (και εγώ δεν το πουλάω) Το θέμα όμως ειναι να γράφουμε για το μηχανάκι μας!:)

Εχετε κάνει hard reset? Είχα βάλει το weather panel και το pocket weather, και τα δύο έκδοση για ανάλυση 240Χ240 αλλά παρ' ολα αυτά κόλαγε, τελικά εκανα hard reset και τώρα βάζω μόνο εφαρμογές από το site http://www.pocketloox-choise.com και μέχρι στιγμής δεν έχω προβλήματα (ειναι 3 ημέρες τώρα):)

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

εγω εχω βαλει το pocket weather και δεν εχω προβλημα κανενα ,το μονο που βλεπω και η μαλλον ακουω ειναι το ακουστικο μου φεναιτε απο την μεση και πανω αν το ανοιγεις εχει ενατριξιμο το ηχειακι ! σας το κανει εσας ?

α πως εκανες hard reset ?

Link to comment
Share on other sites

εγω εχω βαλει το pocket weather και δεν εχω προβλημα κανενα ,το μονο που βλεπω και η μαλλον ακουω ειναι το ακουστικο μου φεναιτε απο την μεση και πανω αν το ανοιγεις εχει ενατριξιμο το ηχειακι ! σας το κανει εσας ?

α πως εκανες hard reset ?

Πατόντας το κοκινο τηλεφωνακι και το κουμπι του ημερολογίου και με την γραφιδα το ασπρο κουμπακι reset (πρεπει να βγαλεις το καπακι της μπαταρίας) αφήνεις το ασπρο κουμπακι και κρατας πατημενα τα αλλα δύο. Θα σου βγαλει δυο επιλογές: clean registry kai restore factory setings πας στην δευτερη επιλογή και τοτε τα σβηνει όλα.:)

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

thanks!

αυτο με τον ηχο το εχεις εσυ steliosκ στο ηχειακι οταν σε περνουν τηλ πανω απο την μεση σχεδον της εντασης εχει ενα τριξιμο !

Link to comment
Share on other sites

αν ξερει καπιος γερμανικα ασ δει τι γινετε εδω..

http://www.amazon.de/dp/B000FB1Z6C?tag=computernachr-21&camp=2194&creative=7694&linkCode=op1&creativeASIN=B000FB1Z6C&adid=1RPXGEHX4JCKJHR1QGDW&

 

μονο 432 €?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...