Jump to content

O H/Y μου τρελαθηκε!!!!!!!


liri22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εδω και 1 βδομαδα οτι και να κανω στο PC ειτε διαγραφω η διμιουργω αρχεια ,ειτε κανω intall η unistall προγραμματα με την επανεκκίνηση μου επαναφερεται οπως ηταν και την θεση ενος εικονιδιου να αλλαξω θα επιτρέψει στη θεση που ηταν!

Εχω κανω επαναφορα συτηματος μεσω safe mode, εχω κανει scan me πολλα anivirus και spyware αλλα δεν βρισκουν τιποτα!

Καμια ιδεα; Αλλα μην μου προτεινεται το format γιατι εχω περιέργεια να μαθω τι γινεται και πως καταφερνει να επαναφερει τα διεγραμμενα αρχεια τα οποια τα εχω κανει delete και απο τον καδο ανακυκλώσεις!

Link to comment
Share on other sites

Eixa ki egw mia fora ena paromoio provlhma (oxi se tetoia ektash omws) kai telika eftaige to Ad-Aware SE pou eixa energopoihsei thn epilogh AUTOMATIC kai den afhne na ginoun allages sthn registry. Alla den mou ekane toso varia kolpa. An exeis to sugekrimeno spyware pantws rixe mia matia mpaaaaaas kai einai auto... :)

http://image.pbase.com/u44/mrnet/small/28487380.bmw.jpg

 

BMW M POWER RULEZZZZZZZZ!!!

Link to comment
Share on other sites

to ad-aware den einai spyware ..

Εχεις ενεργοποιησει σε καποιο προγραμμα να μην επιτρεπει αλλαγες στο πισι σου.Αν θελεις μπορεις να μας πεις ποια προγραμμτα εχεις εγκατεστημενα να σε βοηθησουμε

Η συζήτηση έχει υπερεκτιμηθεί ως μέσο επίλυσης διαφορών
Link to comment
Share on other sites

Thanks παιδες!

Βρηκα τι φταιει, ειχα κατεβασει ενα αρχειο exe το οποιο δεν διαβασα (οπως παντα) της οδηγιες και το ετρεξα αλλα δεν εκανε κατι και δεν εδωσα σημασια τοτε.

 

Η δουλεια του ειναι να επαναφερει το pc 100% με την επανεκκίνηση. Το χρησιμοποιουν κυριος στα internet kafe και πιστευω ειναι αρκετα χρησιμο γιατι σε προστατευει και απο ιους η spyware!

Λεγετε Deep Freeze. Δεν θυμαμαι που το κατεβασα!

Link to comment
Share on other sites

Το ειχα και εγω. Λογικα θα διαγραφει και τα cookies και τα Temporary Internet Files.

http://www.flyfishingdevon.co.uk/salmon/year1/parkinsons.gif

Link to comment
Share on other sites

Thanks παιδες!

Βρηκα τι φταιει, ειχα κατεβασει ενα αρχειο exe το οποιο δεν διαβασα (οπως παντα) της οδηγιες και το ετρεξα αλλα δεν εκανε κατι και δεν εδωσα σημασια τοτε.

 

Η δουλεια του ειναι να επαναφερει το pc 100% με την επανεκκίνηση. Το χρησιμοποιουν κυριος στα internet kafe και πιστευω ειναι αρκετα χρησιμο γιατι σε προστατευει και απο ιους η spyware!

Λεγετε Deep Freeze. Δεν θυμαμαι που το κατεβασα!

To εχω και εγω ειναι καταπληκτικο εργαλειο.Παντως πριν τρεξουμε ενα αρχειο καλο ειναι να ξερουμε τι κανει.Φιλικα

Η συζήτηση έχει υπερεκτιμηθεί ως μέσο επίλυσης διαφορών
Link to comment
Share on other sites

Εσεις που το ξερετε καλυτερα το προγραμμα μηπως ξερετε και πως το κανουμε disable η uninstall? Εχω δοκιμασει τα παντα αλλα τιποτα!
Link to comment
Share on other sites

Οταν το κανεις εγκατασταση ζηταει να βαλεις ενα κωδικο, αμα δεν ξερεις τον κωδικο δεν βγαινει με τιποτα.
Oneplus 6 8/128
Link to comment
Share on other sites

δεν νομιζω να εβαλα κωδικο γιατι ουτε καν διαβασα τι ελεγε και αν εχω βαλει θα ειναι blank!

Αλλα και ετσι να ειναι δεν υπαρχει καπου που να ζηταει κωδ γιατι σαν προγραμμα αυτο δεν φαινετε πουθενα!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...