Jump to content

Νέα προσφορά Forthnet ADSL in a box Plus. Δώρο Xbox!


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα. Σήμερα είδα στο καινουριο διαφημιστικό φυλλαδιο των MULTIRAMA ΜΙΑ ΝΕΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ για το πακέτο ADSL IN A BOX PLUS της FORTHNET !!!

Λοιπον εκτός απο τα κλασικά

3+2 μηνες δωρο

ADSL WI-FI MODEM-ROUTER LINKYS

και τελη ενεργοποίησης πληρωμένα

ΟΛΑ ΣΤΗΝ ΤΙΜΗ ΤΩΝ 189Ε ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΦΠΑ

 

ΔΙΝΕΙ ΔΩΡΟ ΜΙΑ ΚΟΝΣΟΛΑ Χ-ΒΟΧ !!!! :w00t: :w00t: :blink:

 

ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΠΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ Η ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΗΤΑΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ! ( Εκτός και σε κανένα δεκαήμερο δίνουν το νεο PSP δώρο ... :lol: )

Εγώ μαλλον θα πάω να το αγοράσω το πακετάκι , και επειδή δεν ασχολούμαι πολυ με παιχνιδομηχανές , μαλλον θα πουλήσω και το X-BOX και θα έχω διπλό όφελος ;) .

 

Τι λέτε αξίζει η νέα αυτή προσφορά ?

[sIGPIC][/sIGPIC]

::Alma Libre - My Blog

A blog by an IT student

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ενδιαφέρων ακούγεται. Ποια πιστέυετε ότι ήταν καλυτερη προσφορα? Με το ds ή το xbox?

Οπως και να εχει περιμενουν να τα παρουν απ'τα παιχνιδια,απ'οτι καταλαβαινω δεν ειναι ευκολο να παιξεις αντιγραφες σε αυτες τις κονσολες

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Πολύ ενδιαφέρων ακούγεται. Ποια πιστέυετε ότι ήταν καλυτερη προσφορα? Με το ds ή το xbox?

Οπως και να εχει περιμενουν να τα παρουν απ'τα παιχνιδια,απ'οτι καταλαβαινω δεν ειναι ευκολο να παιξεις αντιγραφες σε αυτες τις κονσολες

 

Μπα, προσωπικά έχω άλλη άποψη για τα παιχνίδια του xbox :p

 

Για το DS δεν γνωρίζω καν αν γίνεται αντιγραφή.

iPhone XS-Max 256GB | iPhone 7 128GB | Xiaomi Redmi Note 3 32GB
Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω ιδεα απο παιχνιδομηχανες. Εχω ηδη dsl,αλλα με ενα ρουτερ καχεκτικο,οποτε πιστευω οτι αξιζει το πακετο καθως μου τελειωνει η συνδρομη. Στα μειον ειναι οτι θα πρεπει να ξανακανω την διαδικασια απο την αρχη. Ομως δεν πειραζει,ετσι κι αλλιως φορθνετ θα ηταν η επιλογη μου μετα. Την παιχνιδομηχανη την θελω για να την κανω δωρο,απλα σκεφτομαι αν αξιζει, γιατι λεφτα για καινουργια παιχνιδια καθε φορα δεν υπαρχουν,οποτε μην παει αχρηστη. Στα βιντεοκλαμπς νοικιαζουν φανταζομαι και για xbox ετσι?δεν εχω προσεξει ποτε...Μαλλον θα το αγορασω το πακετο....
http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

ΝΕΟ ΦΥΛΛΑΔΙΟ ΤΩΝ MULTIRAMA - ΣΕΛΙΔΑ 43 !!!

 

Μάλλον θα το αγοράσω και εγώ . Λέτε την επόμενη εβδομάδα να έχουν εξαντληθεί τα πακέτε με το X-BOX ?

Πόσο πιστεύετε οτι θα μπορέσω να το πουλήσω ?

[sIGPIC][/sIGPIC]

::Alma Libre - My Blog

A blog by an IT student

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω ιδεα απο παιχνιδομηχανες. Εχω ηδη dsl,αλλα με ενα ρουτερ καχεκτικο,οποτε πιστευω οτι αξιζει το πακετο καθως μου τελειωνει η συνδρομη. Στα μειον ειναι οτι θα πρεπει να ξανακανω την διαδικασια απο την αρχη. Ομως δεν πειραζει,ετσι κι αλλιως φορθνετ θα ηταν η επιλογη μου μετα. Την παιχνιδομηχανη την θελω για να την κανω δωρο,απλα σκεφτομαι αν αξιζει, γιατι λεφτα για καινουργια παιχνιδια καθε φορα δεν υπαρχουν,οποτε μην παει αχρηστη. Στα βιντεοκλαμπς νοικιαζουν φανταζομαι και για xbox ετσι?δεν εχω προσεξει ποτε...Μαλλον θα το αγορασω το πακετο....

 

Δεν χρειάζεται να κάνεις καμία διαδικασία απο την αρχή. Θα πας στα γραφεία της Forthnet με την αίτηση που εχει μέσα το κουτί και θα ζητήσεις την ανανέωση της συνδρομής. Το εχω κάνει και εχω ανανεώσει την συνδρομή μου. Γίνεται και απο το τηλέφωνο, αλλά για πιο γρήγορα πήγα στα γραφεία τους το πρωί και το μεσημέρι μου έστειλαν sms στο κινητό, οτι η συνδρομή σας ενεργοποιήθηκε.

Link to comment
Share on other sites

Οχι,εννοω για την προσβαση,που γινεται τωρα μεσω ΟΤΕ. Δεν εχω in a bill

Τελοσπαντων, πηρα σημερα τηλεφωνο και μου ειπαν το περιμενουν το πακετο.

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

το ds σε ποιο μαγαζι ειναι?

ισχυει ακομα?

[85]IPHONE(6)3G-3GS-4-5-5s-6plus[NOKIA(42)1100 6110 6150 6210 6310i 3210 3310 3330 8210 8310 8810 8850 7650 3510 3100 5100 5140 3200 6610 6600 7200 2650 7260 6101 6230 6670 3230 6111 N71 5300 6290 6300 N76 1650 5220 6303i c2-03 202 206 301 515 225] [ERICSSON z200 v800 w800i T280i 337 388 768 788 t20 t20s t28][sHARP G400 G30i G25 G703 GX29 GX770] [PANASONIC (3)] [sAMSUNG 5522 7722 8262 9060][XIAOMI RN2-3-4-5A-5 MIMAX1-2-3 MI MIX][POCO F2-X3]
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπαρχει ουτε για δειγμα :p

Τουλαχιστον τα του Πλαισιου τα ειχαμε δει, ενω αυτα ειναι σαν τους εξωγηινους. Ολοι τα γνωριζουμε αλλα κανεις δεν τα εχει δει :p

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Το παλιο ΧΒΟΧ δινουν. Να ηταν το καινουριο, να πω οκ! Το παλιο το εχουμε!

http://www.flyfishingdevon.co.uk/salmon/year1/parkinsons.gif

Link to comment
Share on other sites

Paidia apo xthes 19/12/2005 mexri nomizo kai 30/1/2006, dinei 3 epipleon mines kai oxi dio. Eixa parei to paketo me to xbox thn prohgoumenh bdomada alla esteila xthes th forma gia thn emergopoihsh...Ante kleisame to eksamino...:D :D :)
Link to comment
Share on other sites

ipotheto oti i prosfora einai gia 384 kai to theoreite prosfora eseis ayto? prosopika thgeoro oti me koroideyoun. den dinoun doro to xbox apla einai mesa sto paketo. doro theoreite kati otan den to plironeis. asxeto alla ta kala pexnidia gia xbox telos an oxi tora se ligo kairo. tha vgenoun mono gia to 360. i vivodi me ligotera lefta dinei 512. i hol me 199 xoris fpa dinei 12 mhnes 384. theloyn na petaxoun to stock kai to vgalan se ''prosfora''. re den mas xe... leo ego
Link to comment
Share on other sites

Βασικά είναι το πακέτο με το ασύρματο router που κάνει από μόνο του 189 Ευρώ. Επομένως, ναι, το XBox είναι δώρο, δεν το πληρώνεις!
Link to comment
Share on other sites

να ρωτήσω με τη σειρά μου τελικά αξίζει η συγκεκριμένη προσφορά? δεν έχω κάνει καμία σύνδεση έως σήμερα αλλά νομίζω πως είναι καιρός. Πάντων σχετικά με τη HOL αυτό που έχω ακούσει είναι ότι έχει πολύ χαμηλό bandwith και επομένως δεν αξίζει. Τι λέτε εσείς?
Link to comment
Share on other sites

να ρωτήσω με τη σειρά μου τελικά αξίζει η συγκεκριμένη προσφορά? δεν έχω κάνει καμία σύνδεση έως σήμερα αλλά νομίζω πως είναι καιρός. Πάντων σχετικά με τη HOL αυτό που έχω ακούσει είναι ότι έχει πολύ χαμηλό bandwith και επομένως δεν αξίζει. Τι λέτε εσείς?

 

Η εμπειρία μου λέει ότι με HOL ναι μεν το downloading πάει μια χαρά, αλλά έχω υψηλότερα pings σε σχέση με τη Forthnet. Και μεγάλη διαφορά στο skype επίσης.

iPhone XS-Max 256GB | iPhone 7 128GB | Xiaomi Redmi Note 3 32GB
Link to comment
Share on other sites

Βασικά είναι το πακέτο με το ασύρματο router που κάνει από μόνο του 189 Ευρώ. Επομένως, ναι, το XBox είναι δώρο, δεν το πληρώνεις!

 

to iperoxo asirmato router nai xero. gia rota opion to exei parei an einai eyxaristimenos.. an to exei dipla sto pc tote tha ine eyxaristimenos sigoyraalla an paei ligo pio pera den pianei tipota.

pos theoreis oti sou kanei kapios ena doro otan kapios allos soy prosferei to idio proion gai 2plasio xrono sthn idia timi?

Link to comment
Share on other sites

pos theoreis oti sou kanei kapios ena doro otan kapios allos soy prosferei to idio proion gai 2plasio xrono sthn idia timi?

 

Δεν καταλαβαίνω τι εννοείς. Προφανώς ΚΑΙ το πακέτο με το Xbox είναι 3+3=6 μήνες. Απλά παίρνεις ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΔΩΡΕΑΝ το Xbox.

Τελοσπάντων, ανώφελο είναι να το συζητάμε αφού δεν υπάρχει πια η προσφορά.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Υπάρχει όμως άλλη προσφορά που δίνει την ίδια σύνδεση με δώρο mp3 player (512 usb flash). Οπότε πάλι λέει η προσφορά. Και με ενεργοποίηση και f;orthnet telephony δίνει 4 ώρες δωρεάν αστικά τηλεφωνήματα. Μάλλον με βλέπω για εκεί αφού όποιον άλλο και να έψαξα παίζει ποιο πάνω στη σχέση τιμής - προσφορών.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...