Jump to content

Δωρεάν ενδοοικογενειακές κλήσεις ;


dimkrom
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά ξέρει κανένας τι ακριβώς είναι αυτό που διαφημίζει στην τηλεόραση και λέει κάτι για δωρεάν ενδοοικογενειακές κλήσεις στα οικογενειακά προγράμματα ;
DiMkRoM
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξέρει κανένας τι ακριβώς είναι αυτό που διαφημίζει στην τηλεόραση και λέει κάτι για δωρεάν ενδοοικογενειακές κλήσεις στα οικογενειακά προγράμματα ;

 

exeis 6 wres tin mera dorean kliseis gia 6 mines.

Link to comment
Share on other sites

Τοσο απλα; Για ποιους συνδρομητες ειναι;

http://www.flyfishingdevon.co.uk/salmon/year1/parkinsons.gif

Link to comment
Share on other sites

exeis 6 wres tin mera dorean kliseis gia 6 mines.

 

 

 

 

6 ώρες τη μέρα; Σίγουρα; Πολύ καλό για να είναι αληθινό ακούγεται. Χωρίς κανένα πάγιο χωρίς τίποτα; Ας το επιβεβαιώσει και κανένας άλλος.

DiMkRoM
Link to comment
Share on other sites

Μηπως ειναι μια ωρα τον μηνα ανα γραμμη συμβολαιου;

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω υπογράφεις συμβόλαιο για ένα χρόνο και σου κάνει δώρο τους 6 πρώτους μήνες.

 

Τα λεπτά είναι 250€ και κοστίζουν 14€

 

Από τις γνωστές λαμογιές της voda. Δεν μπορεί να δώσει κάτι εντελώς δωρεάν χωρίς αστερίσκους :mad:

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω υπογράφεις συμβόλαιο για ένα χρόνο και σου κάνει δώρο τους 6 πρώτους μήνες.

 

Τα λεπτά είναι 250€ και κοστίζουν 14€

 

Από τις γνωστές λαμογιές της voda. Δεν μπορεί να δώσει κάτι εντελώς δωρεάν χωρίς αστερίσκους :mad:

 

ΛΑΘΟΣ! Μέτα απο τους 6 μήνες μπορείς να το αφαιρέσεις χωρίς καμμία άλλη υποχρέωση. Πήγα, ρώτησα και έμαθα και είναι σίγουρο αυτό.

:X
Link to comment
Share on other sites

Τελικά πήρα στη vodafone μερικά τηλέφωνα και κατάφερα να μου πουν τι είναι.

Είναι η υπηρεσία που παρέχετε στις ενδοοικογενειακές κλήσεις με 14 ευρω το μήνα και έχουν 250 λεπτά μεταξύ τον οικογενειακών αριθμών για το πρόγραμμα τον 500 λεπτών και 360 λεπτά για ενδοοικογενειακές κλήσεις για το πρόγραμμα των 720 λεπτών.

Απλά έχουν προσφορά για όσους εγγραφούν έως 17/12/2005 και θα το έχουν δωρεάν χωρίς να πληρώσουν τα 14 ευρω δηλαδή για 6 μήνες. Μετά ή συνεχίζουν και πληρώνουν 14 ευρω ανά μήνα ή κάνουν διακοπή της υπηρεσίας αυτής.

DiMkRoM
Link to comment
Share on other sites

Τελικά πήρα στη vodafone μερικά τηλέφωνα και κατάφερα να μου πουν τι είναι.

Είναι η υπηρεσία που παρέχετε στις ενδοοικογενειακές κλήσεις με 14 ευρω το μήνα και έχουν 250 λεπτά μεταξύ τον οικογενειακών αριθμών για το πρόγραμμα τον 500 λεπτών και 360 λεπτά για ενδοοικογενειακές κλήσεις για το πρόγραμμα των 720 λεπτών.

Απλά έχουν προσφορά για όσους εγγραφούν έως 17/12/2005 και θα το έχουν δωρεάν χωρίς να πληρώσουν τα 14 ευρω δηλαδή για 6 μήνες. Μετά ή συνεχίζουν και πληρώνουν 14 ευρω ανά μήνα ή κάνουν διακοπή της υπηρεσίας αυτής.

 

Η προσφορά πήρε παράταση μέχρι τις 31/12/2005

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Δεν έχω καταλάβει .

Τελικά πρέπει να δωσεις 14 ευρώ το μήνα επιπλέον για να εχεις τις ενδοοικογενειακές κλήσεις ή γίνεται απλώς όταν κάνεις "οικογενειακό" συμβολαιο στο 500 η στο 720 και προσφέρονται δωρεαν πλέον ?

:X
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω καταλάβει .

Τελικά πρέπει να δωσεις 14 ευρώ το μήνα επιπλέον για να εχεις τις ενδοοικογενειακές κλήσεις ή γίνεται απλώς όταν κάνεις "οικογενειακό" συμβολαιο στο 500 η στο 720 και προσφέρονται δωρεαν πλέον ?

Σωστος. Καταργηθηκε το 14αρι και ανεβηκε κατα 3 ευρω το παγιο της δευτερευουσας γραμμης. Απο 3.5 στα 6,5 ευρω. Επομενως με 65,5 + φπα εχεις 2 νουμερα με 500 λεπτα + 250 ενδοοικογενειακα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...