Jump to content

Media Markt


Βασίλης
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

γεια σας!!ηθελα να ρωτησω αν ξερει κανεις αν μπορω να χρησ/ποιησω επιδοτηση απτη βονταφον απο τα media markt.ευχαριστω για τις απαντησεις εκ των πρωτερων..

 

Φίλος μπόρεσε..Μόνο πριν πας πάρε ένα τηλέφωνο πρωτα γιατί ήταν συγκεκριμένο άτομογια να κάνει τα συμβόλαια.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 226
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Από cds τι έχει?Υπάρχουν σε καλές τιμές?Πχ έχει παλιότερα albums Μαντώ,Σαμπρίνα κλπ?Ένας γνωστός μου πάντως πήρε από τα Mediamarkt στη Λάρισα 5cds με best of καλλιτεχνών και τα πλήρωσε 4€ το καθένα.Και είναι αυθεντικά με 18-20 κομμάτια κάθε cd (Beatles,Rolling Stones,Tina Turner,Cindy Lauper,Bonnie Tyler).Και μια άλλη φορά πήρε μια συσκευασία με άλλο best of των Beatles,το οποίο περιείχε και dvd,με 7€ μόνο!
Link to comment
Share on other sites

Από cds τι έχει?Υπάρχουν σε καλές τιμές?Πχ έχει παλιότερα albums Μαντώ,Σαμπρίνα κλπ?Ένας γνωστός μου πάντως πήρε από τα Mediamarkt στη Λάρισα 5cds με best of καλλιτεχνών και τα πλήρωσε 4€ το καθένα.Και είναι αυθεντικά με 18-20 κομμάτια κάθε cd (Beatles,Rolling Stones,Tina Turner,Cindy Lauper,Bonnie Tyler).Και μια άλλη φορά πήρε μια συσκευασία με άλλο best of των Beatles,το οποίο περιείχε και dvd,με 7€ μόνο!

δεν ειμαι σιγουρη για την γνησιοτητα τους.

τουλαχιστον ενα Cd των james που πηρα πριν μηνες αυτη την εντυπωση μου αφησε..

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

δεν ειμαι σιγουρη για την γνησιοτητα τους.

τουλαχιστον ενα Cd των james που πηρα πριν μηνες αυτη την εντυπωση μου αφησε..

 

Δε νομίζω να γίνεται να πουλάνε μη γνήσια CD.

Δε μιλάμε για το μαγαζάκι της γωνίας.

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

δεν αντιλεγω.απλα εγραψα την εντυπωση που μου αφησε.

αλλωστε και αλλα μαγαζια(ενδυσης) εχουν βρεθει να πουλανε ρουχα μαιμου,οποτε ας μην βασιζομαστε στο "ονομα"

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Ναι υποθέτω έχεις δίκιο, απλά είναι διαφορετικό να πουλάς ένα ρούχο απομίμηση και άλλο να πουλάς ένα αντιγραμμένο/πειρατικό CD.

Τι να πω; Δεν ξέρω μπορεί.

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

μην μπερδευεσαι.

δεν ειναι το ιδιο να πουλας ενα μπλουζακι μαιμου σαν γνησιο με το να πουλας μια κοπια σαν αυθεντικο?

το προιον αλλαζει απλα.

τεσπα,βγαινουμε οφ?:p

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Τα cds του φίλου μου απλά δεν περιέχουν booklet μέσα αλλά ένα δισέλιδο.Και είναι κάπως σαν αυτά που έβγαζαν τα περιοδικά τη δεκαετία του 90,δηλαδή αυτό το μέρος του cd

 

http://img21.imageshack.us/img21/7629/g38pgbtx.jpg

 

 

είναι μαύρο,και όχι διάφανο

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
Καλο καλοκαιρι σε ολους καταρχην.Θα ηθελα πολυ να πω το τι μου συναιβει ωστε να γνωριζει ο κοσμος και να μπορει να προφυλακτει στο μελλον απο παρομοιες καταστασεις!

 

Λοιπον....ξεκινησα να παω στο εν λογο μαγαζι να αγορασω ψηφιακη καμερα.Μιλαω για το υποκαταστημα Φαληρου(στο δελτα). Παω και δινω τα ζεστα μου μετρητακια και αγοραζω μια Casio Exilim ex-s770. Την πηγαινω σπιτι, την φορτιζω και μολις αναβει το πρασινο λαμπακι οτι φορτισε αρχιζω να κανς κωλοτουμπες απο τη χαρα μου. Συντομα ομως μου εφυγε αυτο!!!

Κανω προσπαθεια να ανοιξω την καμερα και μετα απο 10 sec σβηνει! Λεω κατι θα πατησα! Ξαναπροσπαθω και παλι τα ιδια! Ηταν ξεληγωμενη η μπαταρια! Μετα προσεχω οτι στι συσκευασια που ανοιξα ελλειπε απο μεσα ενα prospectus και το ναυλον που περιειχε τη μηχανη ηταν παραβιασμενο(1000000% οχι απο μενα!!!).

Μετα βλεπω οτι εχει μεσα τραβηγμενη photo με ημερομηνια 3 μηνες πριν!

Την παω πισω το επομενο πρωι και μου κανουν επιστροφη αφου η φωτογραφια και μονο ηταν γερη αποδειξη!

 

Αυτο γινεται στις 9 το πρωι. Παιρνω με χαρα τη νεα μου καμερα, αφου μου την εχουν ανοιξει και φαινεται πως οι ζελατινες δεν ειναι παραβιασμενες.

Τη φορτιζω και παλι με το που αναψε το λαμπακι αρχιζω να κανω τουμπες! Μολις την ανοιγω μου ζηταω να φτιαξω την ωρα. Τη φτιαχνω και μεχρι στιγμης φαινονται πως ολα πανε ρολοι! Τι ηθελα να το πω....

Με το που ανοιγει οριστικα η καμερα μου γραφει memory full(!!!!). Κοιταω να δω τη εχει η μνημη μεσα και ειναι γεματη και τι να δω? Η καμερα ειχε μια φωτογραφια μεσα η οποια ειχε τραβήξει τον παγκο με τις φωτογραφικες μηχανες(οποιος εχει παει ξερει τι λεω)! Με λιγα λογια η φωτογραφικη αυτη ειχε χρισημοποιηθει σαν προιον εκθεσης οπου ο καθενας μπορουσε να την πιασει στα χερια του, να την παιξει, να τη ριξει ισως και η μπαταρια της ειχε φορτιστει τουλαχιστων 1 φορα!

 

Τα νευρα μου εγιναν τσανταλια(και ουζα 12)!!! Την παω πισω και το μονο που μου λεν ειναι οτι μην κανεται ετσι θα σας δωσουμε αλλη ή θα σας κανουμε επιστροφη χρηματων!

 

Φυσικα πηρα τα χρηματα μου πισω γιατι το θεωρησα μεγαλη κοροιδια το ολο σκηνικο!

Εσεις τι θα κανατε? Ακομα ποιος μπορει να μας προστατεψει απο τετοιες κακοτοπιες? Να ειμαι τοσο γκαντεμης? Ο υπευθυνος ισχυριστηκε οτι το προιον εκθεσης ειναι εμπορευμα και οτι μπορει κανονικα να βγει προς πωληση! Στην ιδια τιμη του λεω? Και μου λεει ναι!

Αν ειναι δυνατων! Αυτη η μηχανη αν εμεινε πανω στον παγκο 1 εβδομαδα μπορει να την επιασαν και 100 ατομα! Εγω θα την πληρωσω για καινουργια? Και που ξερω αν εχουν γινει σωστα οι φορτισεις της μπαταριας και οτι αυριο δε θα μου μεινει στα χερια ή οτι θα μου κραταει λιγοτερο?

 

Θα ηθελα παρα πολυ να αναφερθουν παρομοια περιστατηκα(οχι για το ενλογο μαγαζι αλλα γενικοτερα)!

Πειτε τις εμπειριες σας...

 

Ακομα μερικα tips!

 

ΠΟΤΕ (!!!) να μην πετατε τη συσκευασια του προιοντως που μολις αγορασατε!

 

Να προσεχετε παντα τη συσκευασια για παραβιαση αυτου που αγορασατε!

 

Να ρωτατε μεχρι ποτε μπορειτε να κανετε επιστροφη!

 

 

 

 

Λοιπον καλησπερα και καλη χρονια. εχω και εγω απλα την χειροτερη εντυπωση για τα media markt. λοιπον ξεκιναω περιπου πριν μια βδομαδα να παρω λαπτοπ το οποιο και το ηθελα για επαγγελματικη δοθλεια. Παιρνω αρχικα ενα toshiba με 550 ευρω παω σπιτι παω να βαλω ενα cd να τρεξει και εκανε πολυ δυνατο θορυβο ασυνηθιστο θα ελεγα. Λεω κατι δε παει καλα. Τους το παω βαζουν αυτοι ενα αλλο δουλευε κανονικα μου λεει το παιδι πως ισως επειδη ηταν αντιγραφη το cd για αυτο. Λεω θελω τα λεφτα μου πισω μου λεει πως δε γινεται γιατι δεν ειχα μεσα απο τη συσκευασια τα πλαστικα. Με τα χιλια ζορια μου αλλαξε το λαπτοπ. παω λοιπον παιρνω ενα sony vaio 50 ευρω παραπανω οκ υπερ της εταιριειας ητανε. Παω σπιτι οκ επειδη οπως ανεφερα δεν το ηθελα για απλη χρηση ο επεξεργαστης του δε μουεκανε καθολου. ε λεω θα παω να παρω ενα καλυτερο οκ. Παω το αλλαζω με ενα εκθεσιακο της dell 400 ευρω πανω. το παιδι μου λεει πως ειναι το λτελευταιο κομματι και απο 1050 θα το παρω 950 οκ λεω αντε χαλαλι εχει μου λεει και κανονικη εγγυηση κλπ απο τη μερα της αγορας του κλπ. Παω σπιτι και ανακαλυπτω πως μου χαν βαλει λαθος φορτιστη με αποτελεσμα να μη φορτιζει το λαπτοπ. παω παλι στο μαγαζι την επομενη μου δινουν το σωστο σε εισαγωγικα γιατι αργοτερα ανακαλυψα πως ουτε αυτος ειναι σωστος.. Το λαπτοπ εβγαζε μπλε οθονη και εκλεινε συνεχεια. μου λεει το παιδι φταιει ο φορτιστης και τωρα δε θα χω προβλημα. οκ λεω παω σπιτι ξανα εκλεινε. Μονο τη βεντζινη πυ χαλασα πηγαινε ελα φτανει. ξαναπαω λοιπον εκει μου λεει επειδη εκλεινε συνεχεια το μηχανημα θελει recovery οκ λεω του κανει και απο αυτο. παω σπιτι. την επομενη ολα καλα. Να πω πως εχω παει ηδη5 φορες στα media markt και παλι ετοιμαζομαι να παω αυριο γιατι εχω κλασικα καιαλλο προβλημα. τσουπ χτες το βραδυ επειδη το λαπτοπ εχει οθονη αφης αρχιζε μονο του παταγε οποθ να ναι ενω εγραφα εκανα δουλεια παταγε πανς αριστερα και οτι παταγε εκανε. οποτε δε μπορεσα να κανω δουλεια. πηρα στη dell οπου να σημειωσω πολυ εξυπηρετικα τα παιδια και με τα πολλα κανμε καποια τεστ και καταληξαμε στο οτι εχει προβλημα η οθονη και επειδη ειναι εκθεσιακο δε μπορει να μου δωσει καινουριο παρα μονο να στιλουν τεχνικο να μου αλλαξει την οθονη....λεω στη κοπελα ευχαριστω πολυ αλλα θα προτιμησω επιστροφη χρηματων εφοσον δεν εχουν περασει ουτε 5 μερες αο την αγορα του. οποτε αυριο θα παω στο μαγαζι να ζητησω επιστροφη χρηματων. το κακο ειναι πως τοσο καιρο εχω μεινει χωρις μηχανημα και χανω δουλειες και βεντζινη περα δωθε και αυριο πρεπει να παω απο νωρις γιατι δουλεθω μετα αντε τωρα μη βρισω..,α επισης οτι τους επεστρεψα το ξαναβγαλανε για πωληση... οποτε καταλαβαινετε μακρυα απο αυτους ο οποιοσδηποτε μπορει να χει παρει και χρησιμοποιησει κατι και να ξαναπουληθει θα παω μεχρι και στο ινκα

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον καλησπερα και καλη χρονια. εχω και εγω απλα την χειροτερη εντυπωση για τα media markt. λοιπον ξεκιναω περιπου πριν μια βδομαδα να παρω λαπτοπ το οποιο και το ηθελα για επαγγελματικη δοθλεια. Παιρνω αρχικα ενα toshiba με 550 ευρω παω σπιτι παω να βαλω ενα cd να τρεξει και εκανε πολυ δυνατο θορυβο ασυνηθιστο θα ελεγα. Λεω κατι δε παει καλα. Τους το παω βαζουν αυτοι ενα αλλο δουλευε κανονικα μου λεει το παιδι πως ισως επειδη ηταν αντιγραφη το cd για αυτο. Λεω θελω τα λεφτα μου πισω μου λεει πως δε γινεται γιατι δεν ειχα μεσα απο τη συσκευασια τα πλαστικα. Με τα χιλια ζορια μου αλλαξε το λαπτοπ. παω λοιπον παιρνω ενα sony vaio 50 ευρω παραπανω οκ υπερ της εταιριειας ητανε. Παω σπιτι οκ επειδη οπως ανεφερα δεν το ηθελα για απλη χρηση ο επεξεργαστης του δε μουεκανε καθολου. ε λεω θα παω να παρω ενα καλυτερο οκ. Παω το αλλαζω με ενα εκθεσιακο της dell 400 ευρω πανω. το παιδι μου λεει πως ειναι το λτελευταιο κομματι και απο 1050 θα το παρω 950 οκ λεω αντε χαλαλι εχει μου λεει και κανονικη εγγυηση κλπ απο τη μερα της αγορας του κλπ. Παω σπιτι και ανακαλυπτω πως μου χαν βαλει λαθος φορτιστη με αποτελεσμα να μη φορτιζει το λαπτοπ. παω παλι στο μαγαζι την επομενη μου δινουν το σωστο σε εισαγωγικα γιατι αργοτερα ανακαλυψα πως ουτε αυτος ειναι σωστος.. Το λαπτοπ εβγαζε μπλε οθονη και εκλεινε συνεχεια. μου λεει το παιδι φταιει ο φορτιστης και τωρα δε θα χω προβλημα. οκ λεω παω σπιτι ξανα εκλεινε. Μονο τη βεντζινη πυ χαλασα πηγαινε ελα φτανει. ξαναπαω λοιπον εκει μου λεει επειδη εκλεινε συνεχεια το μηχανημα θελει recovery οκ λεω του κανει και απο αυτο. παω σπιτι. την επομενη ολα καλα. Να πω πως εχω παει ηδη5 φορες στα media markt και παλι ετοιμαζομαι να παω αυριο γιατι εχω κλασικα καιαλλο προβλημα. τσουπ χτες το βραδυ επειδη το λαπτοπ εχει οθονη αφης αρχιζε μονο του παταγε οποθ να ναι ενω εγραφα εκανα δουλεια παταγε πανς αριστερα και οτι παταγε εκανε. οποτε δε μπορεσα να κανω δουλεια. πηρα στη dell οπου να σημειωσω πολυ εξυπηρετικα τα παιδια και με τα πολλα κανμε καποια τεστ και καταληξαμε στο οτι εχει προβλημα η οθονη και επειδη ειναι εκθεσιακο δε μπορει να μου δωσει καινουριο παρα μονο να στιλουν τεχνικο να μου αλλαξει την οθονη....λεω στη κοπελα ευχαριστω πολυ αλλα θα προτιμησω επιστροφη χρηματων εφοσον δεν εχουν περασει ουτε 5 μερες αο την αγορα του. οποτε αυριο θα παω στο μαγαζι να ζητησω επιστροφη χρηματων. το κακο ειναι πως τοσο καιρο εχω μεινει χωρις μηχανημα και χανω δουλειες και βεντζινη περα δωθε και αυριο πρεπει να παω απο νωρις γιατι δουλεθω μετα αντε τωρα μη βρισω..,α επισης οτι τους επεστρεψα το ξαναβγαλανε για πωληση... οποτε καταλαβαινετε μακρυα απο αυτους ο οποιοσδηποτε μπορει να χει παρει και χρησιμοποιησει κατι και να ξαναπουληθει θα παω μεχρι και στο ινκα

 

Ειναι απιστευτη η ιστορια σου!.. :rolleyes:

Μηπως δουλευεις σε κανενα κωτσοβολο,μουλτιραμα η αλλο ανταγωνιστικο καταστημα?

Ξεκινησες με 550 ευρω και μετα απο τρεις προσπαθειες εφτασες τα 900, και ταυτοχρονα ολα ειχαν προβλημα??..

Link to comment
Share on other sites

Κάπου βρωμάει η ιστορία σου... Καταρχάς αυτό το "θέλω ένα λαπτοπ για επαγγελματική χρήση" και να αγοράζεις λαπτοπ των 500ων ευρώ, δεν το έχω ξανακούσει. Δηλαδή τι επαγγελματικό κάνεις ? Στέλνεις email ?

Επίσης βρωμάει ο λόγος που πήγες πίσω το μηχάνημα το πρώτο. Επειδή δεν σου έπαιζε ένα cd? Δεύτερό έβαλες να δεις ? DVD δοκίμασες ? Και αφού τα παιδιά στο μαγαζί είδαν ότι παίζει ένα cd δικό τους, δεν ψιλιαστηκες ότι μπορεί το δικό σου cd να έχει πρόβλημα η να θέλει καθάρισμα ?

Εγώ πάντως είδα ότι μία χαρά ήταν η εξυπηρέτησή του καταστήματος.

Link to comment
Share on other sites

Κάπου βρωμάει η ιστορία σου... Καταρχάς αυτό το "θέλω ένα λαπτοπ για επαγγελματική χρήση" και να αγοράζεις λαπτοπ των 500ων ευρώ, δεν το έχω ξανακούσει. Δηλαδή τι επαγγελματικό κάνεις ? Στέλνεις email ?

Επίσης βρωμάει ο λόγος που πήγες πίσω το μηχάνημα το πρώτο. Επειδή δεν σου έπαιζε ένα cd? Δεύτερό έβαλες να δεις ? DVD δοκίμασες ? Και αφού τα παιδιά στο μαγαζί είδαν ότι παίζει ένα cd δικό τους, δεν ψιλιαστηκες ότι μπορεί το δικό σου cd να έχει πρόβλημα η να θέλει καθάρισμα ?

Εγώ πάντως είδα ότι μία χαρά ήταν η εξυπηρέτησή του καταστήματος.

 

εγώ πάντως έχασα πόσα λαπτοπ επεστράφησαν και πόσες φορές έγινε το πήγαινε-έλα

 

Κάντε σας παρακαλώ τον κόπο και μπείτε στο thread του Χόμπιτ και θα τα καταλάβετε όλα :p

Link to comment
Share on other sites

Κάντε σας παρακαλώ τον κόπο και μπείτε στο thread του Χόμπιτ και θα τα καταλάβετε όλα :p

 

Αργησα λιγο να το καταλαβω αλλα τωρα.. αναφερεσαι στα αληθεια σε εμενα?.. Επειδη δεν συμφωνουμε σε ενα αλλο θεμα, σημαινει κατι στο παρον θεμα??

 

Τα δυο παιδια πιο πανω συμφωνουν με την αποψη μου οτι η ιστορια της iwannart ειναι λιγο απιστευτη!

Εσυ που πειραχτηκες ακριβως QQtilt μαζι μου??

Μηπως εισαι με την iwannart το ιδιο ατομο?

Edited by REDHOTSTEF
Link to comment
Share on other sites

Πήγα σήμερα το απόγευμα στα Mediamarkt στην Συγγρού. Απλά να σας πω ότι κάτι δεν πάει καλά!Για παράδειγμα έχουν τελειώσει πολλά προϊόντα αλλά το χειρότερο είναι ότι υπάρχουν πολλές συσκευασίες........ΑΝΟΙΓΜΕΝΕΣ ή από ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ αλλά όχι πολλά καινούρια!Τι γίνεται ρε παιδιά;

Άσκηση & Τρόπος Ζωής

Όσα θέλετε να μάθετε για την άσκηση...!

http://askisitroposzwis.blogspot.gr/

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να μου εξηγήσει κάποιος, πού εμπλέκεται το κάθε κατάστημά, αν από τα 10 λαπτοπ Acer πχ, επιστρέφονται τα μισά ? Είναι ευθύνη του καταστήματος ?
Link to comment
Share on other sites

Αργησα λιγο να το καταλαβω αλλα τωρα.. αναφερεσαι στα αληθεια σε εμενα?.. Επειδη δεν συμφωνουμε σε ενα αλλο θεμα, σημαινει κατι στο παρον θεμα??

 

Τα δυο παιδια πιο πανω συμφωνουν με την αποψη μου οτι η ιστορια της iwannart ειναι λιγο απιστευτη!

Εσυ που πειραχτηκες ακριβως QQtilt μαζι μου??

Μηπως εισαι με την iwannart το ιδιο ατομο?

 

Ποια είναι η iwannart? :blink:

Επίσης εγώ βλέπω τα δύο παιδιά πιο πάνω να γράφουν "Κάπου βρωμάει η ιστορία σου... " ο Hierophant και "εγώ πάντως έχασα πόσα λαπτοπ επεστράφησαν και πόσες φορές έγινε το πήγαινε-έλα" ο PsyGreg προφανώς κάνοντας πλάκα.

Τέλος αυτά που γράφεις στο θέμα του Χόμπιτ απλά ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ. Άλλο διαφωνούμε άλλο να συγκρίνεις τον Peter Jackson με τον Φώσκολο όπως έκανες εσύ..

 

Πήγα σήμερα το απόγευμα στα Mediamarkt στην Συγγρού. Απλά να σας πω ότι κάτι δεν πάει καλά!Για παράδειγμα έχουν τελειώσει πολλά προϊόντα αλλά το χειρότερο είναι ότι υπάρχουν πολλές συσκευασίες........ΑΝΟΙΓΜΕΝΕΣ ή από ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ αλλά όχι πολλά καινούρια!Τι γίνεται ρε παιδιά;

 

Το να χουν τελειώσει πολλά προιόντα μες στα Χριστούγεννα σημαίνει ότι κάτι δεν πάει καλά? Το αντίθετο νόμιζα..

Όσο για τα ανοιγμένα αυτά είναι τα κακά της επιστροφής, δυστυχώς για όλους μας.

Link to comment
Share on other sites

εννοείτε έκανα πλάκα!

 

πέρα από την πλάκα προσπαθώ να καταλάβω πως ενώ κάποιος πάει να αγοράζει κάτι επαγγελματικό και δεν κάνει μια σωστή έρευνα αγοράς, με αποτέλεσμα να πάει και να αγοράζει ότι βρίσκει κι έτσι , όπως γίνεται αναφορά, να αλλάζει PC λες κι είναι βρακιά..

Link to comment
Share on other sites

Το να χουν τελειώσει πολλά προιόντα μες στα Χριστούγεννα σημαίνει ότι κάτι δεν πάει καλά? Το αντίθετο νόμιζα..

Όσο για τα ανοιγμένα αυτά είναι τα κακά της επιστροφής, δυστυχώς για όλους μας.

 

Αν έβλεπες το μαγαζί εκείνη την ώρα θα καταλάβαινες τι εννοούσα.Μακάρι να είναι επειδή ψώνιζε τρελά ο κόσμος αλλά πιστεύω δεν...!Εγώ που πήγα με την έναρξη των "προσφορών στο κόστος" ο κόσμος ήταν ΕΛΑΧΙΣΤΟΣ!Όπως και τις άλλες μέρες δεν είχε τον κόσμο που έχει άλλες φορές και στα ταμεία δεν έβλεπα τον συνωστισμό και ΤΗΝ ποσότητα προϊόντων που αγοράζουν άλλες φορές!

 

Για το θέμα με τα κακά της επιστροφής.....ε συγγνώμη αλλά ΜΟΝΟ στο Mediamarkt ήταν τόσο χύμα τα πράγματα!Και άλλα μαγαζιά κάνουν επιστροφές αλλά δεν εμφανίζουν "φαινόμενα διάλυσης"!

 

Εδώ πέρα πήγα να πάρω θήκες/τσάντες για dvd/cd (παλιότερα είχε ποικιλία και όλα τα καλάθια ήταν γεμάτα μέχρι πάνω!) και είχαν μείνει ελάχιστες και αυτές ήταν μικρής χωρητικότητας και όταν τους ρώταγα πότε θα φέρουν καινούριες στο περίπου.....είχαν άγνοια!

 

Ξέρω ότι τα Mediamarkt ΔΕΝ είναι τα πιο φθηνά ΕΚΤΟΣ αν βάλουν κάποιον κράχτη κατά καιρούς!Αλλά αυτό που μου άρεσε (και πιστεύω ήταν πλεονέκτημα για τον πολύ κοσμάκη που ψώνιζε από εκεί) ήταν ότι είχαν ποικιλία προϊόντων για να δεις/δοκιμάσεις από κοντά κ.α.!Ακόμα και αυτό το πλεονέκτημα......άρχισε να χάνεται με την χθεσινή εικόνα!Τι να πω....ελπίζω να ήταν προσωρινό/μεμονωμένο γεγονός!

Άσκηση & Τρόπος Ζωής

Όσα θέλετε να μάθετε για την άσκηση...!

http://askisitroposzwis.blogspot.gr/

Link to comment
Share on other sites

  • 7 years later...
Παιδιά αντιμετωπίζετε πρόβλημα και εσείς; Δεν μου γίνονται οι παραγγελίες ενώ χρεωνόμαι κανονικά, δεν απαντάνε σε τηλέφωνα, μείλ κτλ
Link to comment
Share on other sites

Ισχύει έχουν κατεβάσει ρολά στη Media Markt.

Ούτε τηλ, ούτε μνμ απαντάνε,ούτε σε mail.

 

Στάλθηκε από το GM1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αλλαξε η ιδιοκτησια....οποτε οτι μαζεψουν. Συνεχεια στελνουν μηνυματα προσφορων στο μειλ.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Δεν τους βρίσκεις με τπτ δοκίμασα πολλές φορές δε σηκώνουν τηλεφωνα ούτε μου απάντησαν σε δύο εμαιλ
Link to comment
Share on other sites

Περίμενα μια εβδομάδα χωρις ενημερωση και αποστολη για προϊόντα που ηταν αμεσα διαθεσιμα. Τους εστειλα μαιλ αλλα και στο messenger να ακυρωθεί η παραγγελια και να μου επιστραφούν τα χρηματα, οπως και εγινε.

 

Πρωτη φορα στα όσα χρονια ψωνίζω, τετοιο αλαλούμ. Παντα ηταν συνεπέστατοι και γρήγοροι.

 

Ποιο ιδιοκτησιακό καθεστώς αλλαζει ; Ποιος την παίρνει τωρα ;

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Γ Ι Ω Ρ Γ Ο Σ
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...