Jump to content

Dual Apps σε Samsung κινητό


Pitsi
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχω ένα Xiaomi και με βολεύει πολύ η λειτουργία Dual Apps.

Υπάρχει αυτό διαθέσιμο στα Samsung κινητά, για κάθε εφαρμογή, ή είναι μόνο για εφαρμογές μηνυμάτων όπως Viber, Whatsapp κλπ;

In my dream I was drowning my sorrows

But my sorrows, they learned to swim

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, Pitsi said:

Έχω ένα Xiaomi και με βολεύει πολύ η λειτουργία Dual Apps.

Υπάρχει αυτό διαθέσιμο στα Samsung κινητά, για κάθε εφαρμογή, ή είναι μόνο για εφαρμογές μηνυμάτων όπως Viber, Whatsapp κλπ;

Καλημέρα. Μπορείς να έχεις διπλή εφαρμογή οποία θέλεις με την χρήση του ασφαλή φακέλου. Αυτός βέβαια απαιτεί ένα δεύτερο google account μιας και έχει την νοοτροπία χρησης δεύτερης συσκευής στην δική σου αλλά εγώ έτσι έχω πολλες διπλές εφαρμογές, ακόμα και σε εφαρμογές που απαιτούν πρόσθετη ασφάλεια όπως οι τραπεζικές. Αν έχεις κάνει root το κινητό σου δεν είναι διαθέσιμος, αλλά υπάρχουν εφαρμογές στο play store που κάνουν την ίδια δουλειά περίπου. 

Edited by Aggelos_Kypraios

Devices: Galaxy S24 Ultra, Galaxy A52s

Link to comment
Share on other sites

 

19 ώρες πριν, Aggelos_Kypraios said:

Καλημέρα. Μπορείς να έχεις διπλή εφαρμογή οποία θέλεις με την χρήση του ασφαλή φακέλου. Αυτός βέβαια απαιτεί ένα δεύτερο google account μιας και έχει την νοοτροπία χρησης δεύτερης συσκευής στην δική σου αλλά εγώ έτσι έχω πολλες διπλές εφαρμογές, ακόμα και σε εφαρμογές που απαιτούν πρόσθετη ασφάλεια όπως οι τραπεζικές. Αν έχεις κάνει root το κινητό σου δεν είναι διαθέσιμος, αλλά υπάρχουν εφαρμογές στο play store που κάνουν την ίδια δουλειά περίπου. 



ευχαριστώ για την απάντηση!

Μπορούν να τρέχουν παράλληλα οι 2 ίδιες εφαρμογές ή πρέπει να κάνεις εναλλαγή λογαριασμού;

In my dream I was drowning my sorrows

But my sorrows, they learned to swim

Link to comment
Share on other sites

On 29/5/2024 at 12:36 ΠΜ, Pitsi said:

 



ευχαριστώ για την απάντηση!

Μπορούν να τρέχουν παράλληλα οι 2 ίδιες εφαρμογές ή πρέπει να κάνεις εναλλαγή λογαριασμού;

Καλημέρα. Μπορούν να τρέχουν παράλληλα και οι 2 εφαρμογές. Η μία από το κανονικό μενού εφαρμογών και η δεύτερη μέσω του secure folder. Εφοσον έχουν ανοίξει και οι 2, από τις πρόσφατες εφαρμογές κάνεις κανονικά και απλά την εναλλαγή τους. 

Devices: Galaxy S24 Ultra, Galaxy A52s

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...