Jump to content

Erotisi gia championship manager 4


Epicouros
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Yparxei i dinatotita na katevaso kapoious paixtes pou den uparxoun sto CM4 kai na tous peraso sto paixnidi; Kai pou mporo na tous vro;
ΦΤΑΙΕΙ, που είμαστε αυτοί που είμαστε. Και που δεν θ' αλλάξουμε ποτέ.
Link to comment
Share on other sites

to pio logiko einai na katebaseis patch

Albert Einstein : "Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." :!: :)

 

<-><-><-><-><->

This signature is protected by Norton AntiVirus 2005 :cool:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Epicouros

 

Yparxei i dinatotita na katevaso kapoious paixtes pou den uparxoun sto CM4 kai na tous peraso sto paixnidi; Kai pou mporo na tous vro;

 

 

Έχεις στο μυαλό σου κάτι συγκεκριμένο;

Μπορείς, είτε να βρεις data files διαφόρων πρωταθλημάτων π.χ. ισπανικού, βραζιλιάνικου, που τα φτιάχνουν fan του παιχνιδιού, είτε να δημιουργήσεις μόνος σου με τον editor, που συνοδεύει το παιχνίδι...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Zer0cooL24

 

Ipopsin oti gia na xrisimopoihseis editor prepei na xanarxiseis to paixnidi ap tin arxi...Sti mesi de ginetai!

 

 

Νομίζω ότι υπάρχουν save game editors. Είχα βρει σε κάποιο site. Δοκίμασε στο http://www.thedugout.net

 

Παρεμπιπτόντως, είχα πριν από καιρό το πρόγραμμα αλλά έχασα το CD. Το έχει κανείς να μου το γράψει; Όποιος μπορεί να μπει στον κόπο, ας μου στείλει ένα pm να συνεννοηθούμε. Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Ἢ λέγε τί σιγῆς κρεῖττον, ἢ σιγὴν ἔχε
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Sergios

 

Νομίζω ότι υπάρχουν save game editors. Είχα βρει σε κάποιο site. Δοκίμασε στο http://www.thedugout.net

 

Παρεμπιπτόντως, είχα πριν από καιρό το πρόγραμμα αλλά έχασα το CD. Το έχει κανείς να μου το γράψει; Όποιος μπορεί να μπει στον κόπο, ας μου στείλει ένα pm να συνεννοηθούμε. Ευχαριστώ εκ των προτέρων

 

 

Σ' αυτούς όμως δε μπορείς να δημιουργήσεις/προσθέσεις νέους παίκτες, που δεν υπάρχουν στην αρχική database.... :(

 

(όλοι οι δικηγόροι ίδιοι είστε... ;) αταξία και ακαταστασία :D )

Link to comment
Share on other sites

Για όλα τα νέα περί τσάμπιονσιπ μάνατζερ, απντέητς, πάτσης κλπ, μία είναι η σελίδα:

http://www.cmgreece.com/index.php

;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον manoz

 

Σ' αυτούς όμως δε μπορείς να δημιουργήσεις/προσθέσεις νέους παίκτες, που δεν υπάρχουν στην αρχική database.... :(

 

(όλοι οι δικηγόροι ίδιοι είστε... ;) αταξία και ακαταστασία :D )

 

 

Το κάθε πρόγραμμα για τη δουλειά του. Οι pregame editors είναι για να φτιάξεις νέους παίκτες, και οι savegame για να "πειράξεις" τους υπάρχοντες. Θα δοκίμαζα να σου πω, αλλά δεν έχω το παιχνίδι όπως ξανάγραψα :'( και δεν μου απάντησε και κανείς :(

Ἢ λέγε τί σιγῆς κρεῖττον, ἢ σιγὴν ἔχε
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...