Jump to content

[Επίσημο] Εφαρμογές symbian 7.0s


gkp
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Alexis79 ( 1 Σεπ. 2004 , 02:52)

 

kalhspera:) mhpws hparxei kanena programma eortologiou gia nokia 6600?

 

Εχεις ρωτησει 500 φορες! Οχι... :mad: :confused: :wacko: :blink:
http://i39.tinypic.com/ojjlzk.gif
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Sorry για τις πολλές ερωτήσεις αλλά είμαι newbie στις symbian εφαρμογές και δεν γνωρίζω ακριβώς τι κυκλοφορεί.

Χρησιμοποιώ το FullScreenCaller για να εμφανίζονται οι εικόνες που έχω όταν δέχομαι κάποια κλήση, αλλά αυτό το μαύρο φόντο που έχει είναι εντελώς αντιαισθητικό... Υπάρχει τρόπος να το αλλάξω ή άλλο πρόγραμμα που να κάνει την ήδια δουλειά?

Επίσης έχω το PowerLock για να έχω ένα ρολόι σαν screen saver αλλα ούτε κι αυτό μου αρέσει..:P... Υπάρχει κάτι καλύτερο/διαφορετικό?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα και καλό μήνα..

Μήπως κυκλοφορεί κάπου το keyg*n για το London Street Map ?

Το έχει δοκιμάσει κανείς από σας ?

x
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος cavdel ( 1 Σεπ. 2004 , 11:40)

 

Παιδιά καλημέρα και καλό μήνα..

Μήπως κυκλοφορεί κάπου το keyg*n για το London Street Map ?

Το έχει δοκιμάσει κανείς από σας ?

 

 

Δεν εχω το k*yg*n αλλα την εφαρμογη σπασμενη.Παντως δεν στην συνιστω.Χιλιες φορες να βαλεις τον χαρτη του λονδινου του Tom Tom.Παντως αν το θελεις στειλε μου με pm το mail σου να στο στειλω. ;)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος asymvivastos ( 1 Σεπ. 2004 , 12:17)

 

Δεν εχω το k*yg*n αλλα την εφαρμογη σπασμενη.Παντως δεν στην συνιστω.Χιλιες φορες να βαλεις τον χαρτη του λονδινου του Tom Tom.Παντως αν το θελεις στειλε μου με pm το mail σου να στο στειλω. ;)

 

 

Εκτός από ωραίος είσαι και γρήγορος !! Κάνω τώρα και μια επίσκεψη

στο group σου για τον άλλο χάρτη που αναφέρεις...

Thanks ! ;)

x
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος GiorgosH ( 1 Σεπ. 2004 , 10:18)

 

Sorry για τις πολλές ερωτήσεις αλλά είμαι newbie στις symbian εφαρμογές και δεν γνωρίζω ακριβώς τι κυκλοφορεί.

Χρησιμοποιώ το FullScreenCaller για να εμφανίζονται οι εικόνες που έχω όταν δέχομαι κάποια κλήση, αλλά αυτό το μαύρο φόντο που έχει είναι εντελώς αντιαισθητικό... Υπάρχει τρόπος να το αλλάξω ή άλλο πρόγραμμα που να κάνει την ήδια δουλειά?

Επίσης έχω το PowerLock για να έχω ένα ρολόι σαν screen saver αλλα ούτε κι αυτό μου αρέσει..:P... Υπάρχει κάτι καλύτερο/διαφορετικό?

 

Για το FSCaller εχω την εκδοση 3.00 ανοιγεις pictures δεξια μετακινησε σου βγαζει groups ακομα μια φορα δεξια σου βγαζει Default πας επιλογες και διαλεγεις ποια εικονα θα εμφανιζεται αν δεν εχεις φωτο του ανθρωπου που σε παιρνει τηλ αν τωρα εννοεις το φοντο απο πισω στον αριθμο τηλ και στο ονομα που εμφανιζεται στην οθονη βρισκεις το Opacity και ρυθμιζεις το ποσο εντονο θελεις να ειναι απο κατω εχει και το Opacity colour οπου απο εκει αλλαζεις το χρωμα
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις μαγκες αν υπαρχει το themerizer καπου foul???το εχω κατεβασει αλλα μου λεει οτι εινα beta αλλα οταν ανοιξα το zip εγραφε οτι ειναι foull version και οταν παω να φτιαξω ενα θεμα μετα παω να το κανω save και μου γραφει κατι sorry και κατι μ*********ς μηπως υπαρχει καποιο κολπο για να παιξει????
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος giogio ( 1 Σεπ. 2004 , 15:43)

 

ξερει κανεις μαγκες αν υπαρχει το themerizer καπου foul???το εχω κατεβασει αλλα μου λεει οτι εινα beta αλλα οταν ανοιξα το zip εγραφε οτι ειναι foull version και οταν παω να φτιαξω ενα θεμα μετα παω να το κανω save και μου γραφει κατι sorry και κατι μ*********ς μηπως υπαρχει καποιο κολπο για να παιξει????

 

 

Απ'οσο ξερω δεν εχει κυκλοφορησει καποια τελικη εκδοση ακομα.Ειναι σε beta κατασταση.Αλλα τι το θελεις?? :confused:

Αφου στην ουσια αυτη η εφαρμογη θα ειναι χρησιμη για τους χρηστες 3650,7650,3660 και N-Gage.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

thanks για τη γρηγορη απαντηση ασυμβιβαστε αλλα το εχω κατεβασει se beta και μπορεις να φτιαξεις θεμα για το 6600 πολυ πιο ευκολα απο το theme editor διαλεγεις τα παντα οτι θελεις αλλαζεις στα εικονιδια και το θεωρω top προγραματακι για θεματα.....
Link to comment
Share on other sites

Provlima!

Exw egkatastisi to TaskManager 1.57 tis Psiloc.

To programma itan trial kai twra pou elikse i

dokimastiki periodos egine poli enoxlitiko!

Sinexeia energopoiite kai mou zita to "key".

To kako einai oti den mporw na to apegkatastisw

giati mou leei oti i efarmogi einai anoikti.

 

Please S.O.S. ti na kanw???

1. exei kapoios to key generator gia auti tin ekdosi?

OR

2. pos mporw na to aferesw apo to kinito mou?

 

Sas euxaristw ek ton proteron!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Woca ( 1 Σεπ. 2004 , 03:02)

 

Εχεις ρωτησει 500 φορες! Οχι... :mad: :confused: :wacko: :blink:

 

min to apoperneis to paidi bre Woca.ekane mia erwtisi den skotwse kai kanena...

http://briefcase.pathfinder.gr/download/laios23/38168/578002

 

Το γούστο μου είναι πολύ απλό. Είμαι πάντα ικανοποιημένος, έχοντας το καλύτερο...''Oscar Wilde

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

υπάρχει κάποιος τρόπος/κάποιο prog για 7610 ώστε η ανάλυση του video που τραβάει να είναι μεγαλύτερη του 176χ144? (πχ 640χ480, 800χ600 κτλ)

 

 

Ευχαριστώ

Join The Life
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος akisakis ( 1 Σεπ. 2004 , 17:19)

 

Καλησπέρα,

 

υπάρχει κάποιος τρόπος/κάποιο prog για 7610 ώστε η ανάλυση του video που τραβάει να είναι μεγαλύτερη του 176χ144? (πχ 640χ480, 800χ600 κτλ)

 

 

Ευχαριστώ

 

:lol: :lol: .......όχι φιλε μου...

ούτε στα όνειρα μου εγώ δεν βλέπω τέτοια πράγματα...

καλά που μου το θύμισες ...σήμερα το βραδυ αυτό θα δω... :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος axniotis ( 1 Σεπ. 2004 , 17:53)

 

Provlima!

Exw egkatastisi to TaskManager 1.57 tis Psiloc.

To programma itan trial kai twra pou elikse i

dokimastiki periodos egine poli enoxlitiko!

Sinexeia energopoiite kai mou zita to "key".

To kako einai oti den mporw na to apegkatastisw

giati mou leei oti i efarmogi einai anoikti.

 

Please S.O.S. ti na kanw???

1. exei kapoios to key generator gia auti tin ekdosi?

OR

2. pos mporw na to aferesw apo to kinito mou?

 

Sas euxaristw ek ton proteron!

 

apla anixe ton task manager kai pata epiloges ejodos kai kateuthian apegkatastasi

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος giogio ( 1 Σεπ. 2004 , 16:03)

 

thanks για τη γρηγορη απαντηση ασυμβιβαστε αλλα το εχω κατεβασει se beta και μπορεις να φτιαξεις θεμα για το 6600 πολυ πιο ευκολα απο το theme editor διαλεγεις τα παντα οτι θελεις αλλαζεις στα εικονιδια και το θεωρω top προγραματακι για θεματα.....

 

 

Χμμμμ... ομολογω οτι δεν ειχα σκεφτει ποτε αυτην την χρησιμοτητα του.Πολυ καλη σκεψη.Θα στειλω κανενα mail στους developers να ρωτησω τι γινεται και ποτε θα ειναι ετοιμο. ;)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

paidia prosfata pira to 6600 kai th thela na moy peite kapio top ten efarmogwn giayto! apo blutooth efarmogi brika kali to java bluetooth browser an kai thewrw axristo na ksereis apla plirofories gia ta alla kinita.kalo episis kai to photoacute gia na kaneis process eikones poy trabas th nixta
technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος hackfree ( 1 Σεπ. 2004 , 22:08)

 

paidia prosfata pira to 6600 kai th thela na moy peite kapio top ten efarmogwn giayto! apo blutooth efarmogi brika kali to java bluetooth browser an kai thewrw axristo na ksereis apla plirofories gia ta alla kinita.kalo episis kai to photoacute gia na kaneis process eikones poy trabas th nixta

 

 

Εγω θα σου πω ποιες 2 θα ειχα σιγουρα : Route66 και Quick Office Premier.Τωρα μπορεις να διαβασεις το Thread Ποιές εφαρμογές έχετε εγκαταστήσει στο κινητό σας;; για να δεις τι προτιμανε αρκετοι users. ;)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος xagios ( 1 Σεπ. 2004 , 15:11)

 

Για το FSCaller εχω την εκδοση 3.00 ανοιγεις pictures δεξια μετακινησε σου βγαζει groups ακομα μια φορα δεξια σου βγαζει Default πας επιλογες και διαλεγεις ποια εικονα θα εμφανιζεται αν δεν εχεις φωτο του ανθρωπου που σε παιρνει τηλ αν τωρα εννοεις το φοντο απο πισω στον αριθμο τηλ και στο ονομα που εμφανιζεται στην οθονη βρισκεις το Opacity και ρυθμιζεις το ποσο εντονο θελεις να ειναι απο κατω εχει και το Opacity colour οπου απο εκει αλλαζεις το χρωμα

 

 

Πολύ σωστός και σ'ευχαριστώ... Δεν το είχα δει αυτό εκεί χαμηλά που το έχουν...:)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος sequent_c ( 1 Σεπ. 2004 , 19:51)

 

:lol: :lol: .......όχι φιλε μου...

ούτε στα όνειρα μου εγώ δεν βλέπω τέτοια πράγματα...

καλά που μου το θύμισες ...σήμερα το βραδυ αυτό θα δω... :p

 

 

τπτ ε? κρίμα δλδς ... Να βγάζει photos με 1152x864 και στα videos να μας τα χαλάει με το 176x144 :whistle:

Join The Life
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος akisakis ( 1 Σεπ. 2004 , 23:00)

 

τπτ ε? κρίμα δλδς ... Να βγάζει photos με 1152x864 και στα videos να μας τα χαλάει με το 176x144 :whistle:

 

 

photos με 1152x864 = resize 640 * 480 ΑΡΑ ....

Video 800 * 600 = resize 176 * 144 :blink:

 

:whistle: :whistle:

Τώρα : Xiaomi Poco F3 128GB,Nvidia Shield K1,Ipad Air, Ainol Fire, Ipad 3,Xbox Series S,Xbox 360,Wii U ,3DsXL,Psp,Ps2,Ps1,Spectrum 48k,Amiga 1200,Amiga 1200 Tower 040+PPC

Παλιά : Poco F3 128GB, Samsung S7 Edge,Note 4,Note 3,Samsung tab pro 8.4,Samsung S3,Iphone 4,Nexus 7,Samsung Galaxy tab 10.1,Ainol Aurora II,Yinlips YDPG18,Archos 80 G9 250 Gb, Haipad M7

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος hackfree ( 1 Σεπ. 2004 , 22:08)

 

paidia prosfata pira to 6600 kai th thela na moy peite kapio top ten efarmogwn giayto! apo blutooth efarmogi brika kali to java bluetooth browser an kai thewrw axristo na ksereis apla plirofories gia ta alla kinita.kalo episis kai to photoacute gia na kaneis process eikones poy trabas th nixta

 

Βασικα το PhotoAcute ειναι για να τραβας Photos με αναλυση 1ΜΡ... ;)
http://i39.tinypic.com/ojjlzk.gif
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος axniotis ( 1 Σεπ. 2004 , 17:53)

 

Provlima!

Exw egkatastisi to TaskManager 1.57 tis Psiloc.

To programma itan trial kai twra pou elikse i

dokimastiki periodos egine poli enoxlitiko!

Sinexeia energopoiite kai mou zita to "key".

To kako einai oti den mporw na to apegkatastisw

giati mou leei oti i efarmogi einai anoikti.

 

Please S.O.S. ti na kanw???

1. exei kapoios to key generator gia auti tin ekdosi?

OR

2. pos mporw na to aferesw apo to kinito mou?

 

Sas euxaristw ek ton proteron!

 

 

Please kapoios na mou proteini kapoia lisi sto pio panw...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος axniotis ( 2 Σεπ. 2004 , 01:07)

 

Please kapoios na mou proteini kapoia lisi sto pio panw...

 

Βαλε το προγραμμα AppMan, κανε kill το Taskman και μετα απεγκατεστησε το... ;)
http://i39.tinypic.com/ojjlzk.gif
Link to comment
Share on other sites

Ή σβήσε τον φάκελο της εφαρμογής απο το system/apps και μετά ξαναδοκίμασε την απεγκατασταση για να φύγει και το entry στο index... ;)
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...