Jump to content

[Επίσημο] Εφαρμογές symbian 7.0s


gkp
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος john74 ( 9 Οκτ. 2004 , 01:18)

 

PC Mobile Drive

 

PC Mobile Drive - Explore your mobile device directly from the Windows Explorer, just like the hard disk drives of you computer.

 

Doulevei horis na eheis to pc suite sto pc??

 

 

χρειαζεται standard pc suite για να δουλεψει.

Δεν το εχω δοκιμασει.Εαν θες κατεβασε ενα beta απο εδω (4.8ΜΒ)

http://www.epocnova.com/

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Guest lagoudakis
παιδια μια απορια! :o εχω το contacts manager,εστειλα τις επαφες μου στο pc μου,τωρα τις στελνω παλι πισω με bt στο κινητο μου αλλα δεν το ανοιγει το αρχειο για να τις περασει,τι κανω λαθος; :(
Link to comment
Share on other sites

Guest spastis
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος lagoudakis ( 9 Οκτ. 2004 , 03:22)

 

παιδια μια απορια! :o εχω το contacts manager,εστειλα τις επαφες μου στο pc μου,τωρα τις στελνω παλι πισω με bt στο κινητο μου αλλα δεν το ανοιγει το αρχειο για να τις περασει,τι κανω λαθος; :(

 

 

φίλε lagoudakis δε θα ανοιξεις το αρχείο directly απο τα μηνύματα αλλά θα πας στο contacts manager και θα πατήσεις browse. Έπειτα θα βαλεις μηνύματα και έτσι θα δεις το αρχειο xx.csv και θα το κανεις import

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος spastis ( 9 Οκτ. 2004 , 10:55)

 

φίλε lagoudakis δε θα ανοιξεις το αρχείο directly απο τα μηνύματα αλλά θα πας στο contacts manager και θα πατήσεις browse. Έπειτα θα βαλεις μηνύματα και έτσι θα δεις το αρχειο xx.csv και θα το κανεις import

 

σε ευχαριστω φιλε μου :)
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος gileras1 ( 9 Οκτ. 2004 , 11:42)

 

re paidia to black list pou mporw na to vrw?

 

αν μου στειλεις το e-mail σου ;)
Link to comment
Share on other sites

Κατέβασα το Almare.Gina.v1.49.XiMPDA αλλά δεν μου τρέχει στο 7610 μου... :(...

 

Εσείς ποια έκδοση έχετε βάλει?

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος lagoudakis ( 9 Οκτ. 2004 , 15:16)

 

αν μου στειλεις το e-mail σου ;)

 

to vrika sto irc file..

euxariste pantws.. i ekdosi 1.02 einai kali?

in search of everything... :wacko: :worry: :rolleyes: :w00t:
Link to comment
Share on other sites

Αδέλφια γεια σας, την βοήθειά σας θα ήθελα σε...3 θέματα. Πρώτον, στο Advanced Call Manager μου ζητάει έναν κωδικό για να προχωρήσει. Τι βάζω??? (Έχει trial για 30 προσπάθειες). Δεύτερον, το Autolock Που κλειδώει το πληκτρολόγιο πως γίνεται να ξεικάνει κάθε φορά που ανοίγω το τηλέφωνο??? Και το τρίτο, το καλύτερο(!) λόγω δυσκολίας. Το cr*ck για το SlovoEd που κατέβασα από κάποιο γκρουπ έχει τα key*gen μόνο για την ρωσική γλώσσα. Για το Ελληνο-ιταλικό ή το Ελληνο-γερμανικό τι κλειδιά παίζουν? Ευχαριστώ εκ των προτέρων και εκτιμώ και πάλι κάθε βοήθειά σας...
Link to comment
Share on other sites

tonisatis για το Advanced Call Manager αν εχεις κατεβασει την εκδοση απο ximpda βαλε εναν τυχαιο κωδικο και πρεπει να γινει full.Αν εχεις κατεβασει την εκδοση απο irpaj διαβασε το *.nfo και θα δεις οδηγιες για το πως θα το κανεις full.

Για το SlovoEd θα χρειαστεις το unMake Sis με το οποιο θα κανεις extract τα αρχεια του *.sis που θες.Στη συνεχεια θα βρεις μεσα 2 αρχεια *.prc,αυτα ειναι τα λεξικα, θα πας στο k*yg*n και θα πατησεις open και θα διαλεξεις ενα απο τα δυο *.prc και θα σου βγαλει τον κωδικο. ;)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Νεα εφαρμογη:

 

ToneDial

 

Using this application can save you real money. Often you don't recall a number you'd like to dial on your fixed network phone. Taking a look at your mobile's phonebook tempts you to make an expensive mobile phone call because you are too lazy to redial the number. This application let you lookup the number and dial it via DTMF sounds. Just choose the number, hold the mobile's speaker next to the microphone of the fixed network phone and press dial.

 

http://shop.my-symbian.com/include/pictures/390571/scr.jpg

 

Δεν ξερω αν εχει καμια χρησιμοτητα αλλα την αναφερω... :p

http://i39.tinypic.com/ojjlzk.gif
Link to comment
Share on other sites

re paidia mia erotisi... kano back up ton tilefoniko mou katalogo apo 6600 sto laptop meso pc suite kai bluetooth

pos mporo na ton diabaso sto outlook;

pao ekei stis epafes sto pc kai den mou bgazei tipota

kamia idea;

Filika,

 

Dionisis

Link to comment
Share on other sites

Φίλε asymvivaste ευχαριστώ για την απάντησή σου. Καταρχήν όσον αφορά το Advanced Call Manager, κατέβασα ένα αρχείο .sis την έκδοση 1,04. Δεν υπήρχε κανένα .nfo file ή κάτι άλλο. Αν έχεις κάποια σωστότερη έκδοση και μπορείς στείλτην σε παρακαλώ. Το ίδιο επίσης και για το αρχείο unmake.sis για το λεξικό. Δεν ξέρω που να ψάξω, και δεν το έχω βρει ούτε στα yahho groups... Αν το έχεις εσύ ή κάποιος άλλος ας το στείλει παρακαλώ... (Αναφορικά με το κλείδωμα των πλήκτρων ποιο πρόγραμμα θεωρείται πιο σοβαρό και αξιόπιστο?) Φιλικά Tonisatis.
Link to comment
Share on other sites

tonisatis pm το mail σου να σου στειλω αυτα που θες καθως και το KeyLocker της Symbianware να το δοκιμασεις. ;)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος john74 (10 Οκτ. 2004 , 03:17)

 

Pio version toy mobile fax doulevei se 6600 re paidia?emena moy vgazei syneheia to minima "Fax already in use" otan pao na to anoixo!! Help

 

 

Κι εμένα μου χτυπάει συνέχεια :mad: :mad: αυτή η ρημάδα η εφαρμογή !!!!

 

Το δικό σου μήνυμα λάθους μου το βγάζει όταν πάω να την απεγκαταστήσω απ' το κινητό. Τελικά την έβγαλα με σελεκ....

 

ΜΗΠΩΣ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΗΝ ΕΧΕΙ Κ ΤΟΥ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΆ ???

 

Ας στείλει ένα ΡΜ να του δώσω ένα e-mail. Thanx προκαταβολικά.....

MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND...

Link to comment
Share on other sites

Εχω το Sprite Backup και επειδη θελω να κανω αναβαθμιση λεω να το χρησιμοποιησω.Δεν θελω να χασω τα τηλ. που ειναι αποθηκευμενα στο τηλ καθως και τα μηνυματα μου.Θα κανω δουλεια?Μπορω να ζητησω απο την Νοκια να μου κανει αυτη την δουλεια,με δικο της τροπο,ετσι ωστε να μην χασω τα τηλεφωνα μου?
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Drioannis (11 Οκτ. 2004 , 19:22)

 

Εχω το Sprite Backup και επειδη θελω να κανω αναβαθμιση λεω να το χρησιμοποιησω.Δεν θελω να χασω τα τηλ. που ειναι αποθηκευμενα στο τηλ καθως και τα μηνυματα μου.Θα κανω δουλεια?Μπορω να ζητησω απο την Νοκια να μου κανει αυτη την δουλεια,με δικο της τροπο,ετσι ωστε να μην χασω τα τηλεφωνα μου?

 

Φυσικα και γινεται αρκει να τους το πεις απο πριν
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...