Jump to content

[Επίσημο] Εφαρμογές symbian 7.0s


gkp
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δυστυχως ουτε το Handy Dates αλλα ουτε και το Smart Birthday σε ειδοποιουν και πρεπει μονος σου να βαλεις καποιο reminder.Αν θες αποκλειστικα και μονο για γενεθλια τοτε κρατα το Smart Birthday.Το Handy Dates απλα εχει καποια πραγματα παραπανω (to do notes,appointments,κτλ).

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

mesa apo to eDonkey2000 pro v1,to opio einai p2p program,mporeite na katebasete oti goystarete.apo ki katevazo ta panta gi to kin. mou!

http://mobile-review.com/forum2/customavatars/avatar7425_3.gif

 

All in all a must buy for every Nokia lover and for others too! UI is brilliant, MP Cam is good, the phone has got Stereo output, Great 65K TFT Screen (display) it has got everything that you would need in a phone! I must say 6630 is going to be one of my favorites!

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να δώσει link για Symbian Emulator για το PC όπως επίσης για πρόγραμμα να μπορω να κάνω preview τα themes απο το PC? Πήγα να κατεβάσω τον editor απο το site της nokia αλλά ήταν 22 μέγκα :(
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος GiorgosH (10 Σεπ. 2004 , 18:17)

 

Μπορεί κάποιος να δώσει link για Symbian Emulator για το PC όπως επίσης για πρόγραμμα να μπορω να κάνω preview τα themes απο το PC? Πήγα να κατεβάσω τον editor απο το site της nokia αλλά ήταν 22 μέγκα :(

 

 

Το emulator ειναι ενσωματωμενο στο SDK το οποιο ειναι πολυ μεγαλυτερο απο 22Mb.Αν δεν κανω λαθος ειναι καπου στα 100Mb. :o

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Zindar (10 Σεπ. 2004 , 22:20)

 

Ρε παιδιά χρειάζομαι επειγόντως το ETI camcorder full αλλά όχι από aivanet ή ένα serial.Στείλτε το στο cronon_Cpo3@yahoo.gr

 

μπες στην υπογραφη μου και παρε το philips.

ETI is dead !

Link to comment
Share on other sites

παιδες βρηκα την αναβαθμιση για το 6600 την 5.27 ειναι 46mb αν την κατεβασω υπαρχει τροπος να την περασουμε στο κινητο εμεις???απο οσο γνωριζω εγω δεν νομιζω να γινεται σωστα??αν ξερει καποιος ας μας πει καμια ιδεα..thanks :worry: :worry: :worry: :worry:sorry που το ρωτησα εδω μετα ειδα οτι εχει επισημασμενο αναβαθμισεις 6600 :wacko: :wacko: :wacko: :wacko:
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος giogio (11 Σεπ. 2004 , 03:01)

 

παιδες βρηκα την αναβαθμιση για το 6600 την 5.27 ειναι 46mb αν την κατεβασω υπαρχει τροπος να την περασουμε στο κινητο εμεις???απο οσο γνωριζω εγω δεν νομιζω να γινεται σωστα??αν ξερει καποιος ας μας πει καμια ιδεα..thanks :worry: :worry: :worry: :worry:sorry που το ρωτησα εδω μετα ειδα οτι εχει επισημασμενο αναβαθμισεις 6600 :wacko: :wacko: :wacko: :wacko:

 

Οχι, η αναβαθμιση στα ΝΟΚΙΑ γινεται με εναν ειδικο ανταπτορα και ενα ειδικο προγραμμα που μονο τα service εχουν... ;)
http://i39.tinypic.com/ojjlzk.gif
Link to comment
Share on other sites

Paidia exei valei kaneis se 7610 To yellow FTP client? Enw anoigei kanonika, otan paw na kanw connect, kanei restart to kinito!!! H version pou exw einai i 1.33. An exei kaneis kapoia lysh, h an doulevei se kapoion mia allh ekdosh as voithisei plz! thanx
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος GiorgosH (10 Σεπ. 2004 , 18:17)

 

Μπορεί κάποιος να δώσει link για Symbian Emulator για το PC όπως επίσης για πρόγραμμα να μπορω να κάνω preview τα themes απο το PC? Πήγα να κατεβάσω τον editor απο το site της nokia αλλά ήταν 22 μέγκα :(

 

Me ton editor tis nokia, to theme studio an de kanw lathos, de boreis na kaneis edit themes pou exeis katevasei.., opote mallon tsaba k ta 22 mb!!!

Einai gia na ftiakseis dika sou themes..

iparxei enas 6600 theme editor o opoios distixws den anagnorizei ola ta themes

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος giogio (11 Σεπ. 2004 , 03:01)

 

παιδες βρηκα την αναβαθμιση για το 6600 την 5.27 ειναι 46mb αν την κατεβασω υπαρχει τροπος να την περασουμε στο κινητο εμεις???απο οσο γνωριζω εγω δεν νομιζω να γινεται σωστα??αν ξερει καποιος ας μας πει καμια ιδεα..thanks :worry: :worry: :worry: :worry:sorry που το ρωτησα εδω μετα ειδα οτι εχει επισημασμενο αναβαθμισεις 6600 :wacko: :wacko: :wacko: :wacko:

 

gia na kaneis anabathmisei xreiazesai ena kouti pou legete griffin box kai kanei peripou 300e!ligo akribo eee?gia auto tha sinistousa na to pas se ena club nokia na kaneis ti douleia sou me 15e an den exeis egiisi!

http://briefcase.pathfinder.gr/download/laios23/38168/578002

 

Το γούστο μου είναι πολύ απλό. Είμαι πάντα ικανοποιημένος, έχοντας το καλύτερο...''Oscar Wilde

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
παιδια γεια σας :) μπορει καποιος να μου πει που θα βρω το video studio για το 6600 μου; σε φουλ βεβαια, η αν υπαρχει κατι αλλο,ευχαριστω ;)
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος lagoudakis (11 Σεπ. 2004 , 17:35)

 

παιδια γεια σας :) μπορει καποιος να μου πει που θα βρω το video studio για το 6600 μου; σε φουλ βεβαια, η αν υπαρχει κατι αλλο,ευχαριστω ;)

 

 

Φιλε lagoudakis αμα θελεις στειλε μου με pm το mail σου να στο στειλω.Ομως συμβαινει το εξης περιεργο με αυτην την εφαρμογη.Ενω λειτουργει μια χαρα στην αρχη μετα απο λιγες μερες εξαφανιζεται το εικονιδιο απο το μενου. :confused:

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος asymvivastos (11 Σεπ. 2004 , 16:49)

 

Φιλε lagoudakis αμα θελεις στειλε μου με pm το mail σου να στο στειλω.Ομως συμβαινει το εξης περιεργο με αυτην την εφαρμογη.Ενω λειτουργει μια χαρα στην αρχη μετα απο λιγες μερες εξαφανιζεται το εικονιδιο απο το μενου. :confused:

 

το έχω πάθει και γω αλλα όταν εγκατέστησα το rockit pinball.

αυτά τα 2 φτιάχνουν ένα φάκελο try&buy και ποτε δεν γίνεται να είναι μαζί εγκατεστημένα στο τηλέφωνο.

αναγκαστικά θα έχεις ένα από τα 2

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς ή ξέρει που μπορώ να βρω το Message Manager , full και ... ως γνωστόν, σπασμένο? (δυστηχώς στο irc δεν το έχω βρει).

 

 

tnx

 

ps) υπάρχει κάποιο άλλο παρόμοιο(για 7610)? με ενδιαφέρει κυρίως το mass sms.

Join The Life
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος oresti$ (11 Σεπ. 2004 , 23:59)

 

!! μα το 7610 υποστηρίζει mass sms απο τη μανα του!!!

 

 

Δεν το γνώριζα, μπορείς να μου πεις τον τρόπο?

 

tnx

Join The Life
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος akisakis (12 Σεπ. 2004 , 00:12)

 

Δεν το γνώριζα, μπορείς να μου πεις τον τρόπο?

 

tnx

 

 

Γραφεις το μυνημα και προσθετεις παραληπτες ;)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος nervous (12 Σεπ. 2004 , 01:29)

 

Γραφεις το μυνημα και προσθετεις παραληπτες ;)

 

 

Α τόσο απλά! Και εγώ ψαχνόμουν ...

 

Νέος στα "έξυπνα" τηλέφωνα, δεν το γνώριζα αυτό.

 

 

Ευχαριστώ πολύ :)

Join The Life
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...