Jump to content

OnePlus Nord CE 3 Lite


patrickdrd
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

γιατι ειναι τοσο υποτιμημενο;

αλλου διαβαζω αθλιο, αλλου σαπιο;;; 😮

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Επειδή έχει τύχει να το περιεργαστώ από κοντά, μπορώ να πω ότι σχεδιαστικά το προτιμώ συγκριτικά με την ακριβότερη έκδοση, για κάποιο λόγο δεν με χαλάει το γυαλιστερό πίσω μέρος. Και επειδή έτυχε να το χειριστώ, για όσο το χειρίστηκα, δεν μου φάνηκε κακό, μου άρεσε μπορώ να πω. Μπορώ να πω ότι εξεπλάγην όταν έμαθα ότι έχει LCD οθόνη, δεν μου φάνηκε τόσο "χλωμή". Έχει και κάποια downgrades, στην κάμερα για παράδειγμα συγκριτικά με την ακριβότερη εκδοχή αλλά, πραγματικά θα ήθελα να μάθω γιατί θεωρούν πολύ τη lite έκδοση ότι είναι του πεταματού. Ίσως συγκριτικά με τα κινητά που υπάρχουν σε αυτή την τιμή υπολείπεται σε πράγματα αλλά ας είμαστε ειλικρινείς, σε αυτή την τιμή, δεν υπάρχει κινητό πλήρες, κάτι κερδίζεις, κάτι χάνεις. 

Έξυπνη η κίνηση της OnePlus πάντως, να προσφέρει και μια οικονομική επιλογή στη γκάμα της, μπορεί η αδερφή εταιρεία REALME να απευθύνεται σε χαμηλά βαλαντια (αντίστοιχη κίνηση έκανε κι εκείνη με 11 pro & 11 pro plus), καλό είναι όμως να είναι προσιτή και σε ένα ευρύτερο κοινό.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...