Jump to content

αγορα PMR (CB)


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ενδιαφερομαι να αγορασω walkie talkie αλλα δε ξερω ποιο ειμαι αναμεσα σε 3 σε δυο alan και σε ενα cobra τα alan ειναι το (G5 και το 441) και το cobra ειναι το (MT-725-2 ) θελω να ρωτησω αν ξερει κανεις μεταξυ αυτον τον τριων ποιος ποιανει καλυτερα και ειναι πιο αξιοπιστο δε με ενδιαφερει η τιμη τοσο οσο να ποιανει καλα και να μη μου χαλασει.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Molis prin ligo arxisa na psaxnomai gia agora PMR radio..Diavasa pragmata se diafora site,exo akousta kai diafores etaireies alla ayto pou me endiaferei einai kati kalo stin timi kai me sxetika kali apodosi.. Milao gia 5 km embeleia kai giro sta 100 eyro? Yparxei kati tetoio? Akouo protaseis!
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

λ3φ -

 

ναι ,επιανε παρα πολυ καλά ειναι μικροτερο απο κινητο ,

παιρνει 3 ΑΑΑ μπαταριες επαναφορτιζομενεσ = κοστος χρησης μηδενικο

γενικα είναι το καλύτερο στην κατηγορία των ΠΜΡ

Link to comment
Share on other sites

μολις χθες πηρα και εγω το G5 μαζι με επαναφορτιζομενες μπαραριες και φορτιστη για αυτες +δυο hand free με 75 ευρω νομιζω οτι ηταν αρκετα καλη τιμη παντως ειναι απιστευτα τελικα τα G5 ειναι πολυ μικρα τωρα δε ξερω κατα ποσο θα ποιανουν σε αρκετ μακρινες αποστασεις παντως αυτος στο μαγαζι μου ειπε(λεμε τωρα)αμα ειμαι σε ευθεια και δεν εχει καθολου μα καθολου εμποδια μπορει να ποιασουν και 10km παρα ειναι βεβαια υπερβολικο.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
αμα ειμαι σε ευθεια και δεν εχει καθολου μα καθολου εμποδια μπορει να ποιασουν και 10km παρα ειναι βεβαια υπερβολικο.

 

μπα....εχω χτυπησει max 25 χιλιομετρα με PMR.....

 

...ενω Αθηνα - απο Νεα Λιοσια (Ιλιον) ταρατσα εχω μιλησει με Ηλιουπολη ταρατσα :rolleyes: δηλαδη απο την μια ακρη της Αθηνα στην αλλη :D

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Το ΜΤ της cobra που χρησιμοποιώ..

Μια χαρά έχει βγει.. Με 4xΑΑΑ .. και απο αυτονομία μια χαρά επίσης ;)

Κ από ποιότητα στα ακουστικά επίσης καθαρή κ δυνατή :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...