Jump to content

Ρ900: Ερωτήσεις και προβλήματα μόνο


florinaperis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Υπάρχει καποιος τροπος να μπορουμε να σωσουμε ενα email attachment σε καποιο αλλο folder?

Π.χ. ενα .xls που πηρα σημερα και το χρειαζεομαι να υπαρχει σε ενα αλλο directory, πως το σωζουμε ? Δεν βλεπω να υπαρχει επιλογη στα emails εκει που βλεπω το "Συννημενο"...

 

Δοκιμασα και με το FileSearch, το βρισκει μεν αλλα οταν του λεω copy σ'ενα αλλο folder, δεν το κανει... :(

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

προσπαθω απο το πρωι να κανω αναβαθμιση λογισμικου , φτανει στο 4% και μετα μου λεει error comunicating with device , να το σπασω το ρημαδι? η υπαρχει καποια λυση απο τους φιλους του φορουμ?
Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος damoulianos (11 Φεβ. 2004 , 12:34)

 

Μόλις εχτές το κίνητό μου τα επαιξε και μου έκανε φορματ στην phone memory από μόνο του.Να ανησυχήσω;;Θα μου το κάνει συχνά;Θα χρειάζομαι backup συνέχεια;

 

Epeidi vlepw to avatar sou einai p800 na ypothesw oti auto sto ekane to p800 kai oxi to p900(giati edw oi erwtiseis einai gia p900)To p800 mou to eixe kanei kai emena auto se kapoia fasi pou tou foulara tin mnimi tou tilephonou kai ypopsin oti eixe software apo ta prwta,kalo tha einai na min fortoneis tin mnimi tou kinitou kai na exeis panta ena back-up ;)
I'm not driving fast...just flying slow
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Hunter (11 Φεβ. 2004 , 15:48)

 

προσπαθω απο το πρωι να κανω αναβαθμιση λογισμικου , φτανει στο 4% και μετα μου λεει error comunicating with device , να το σπασω το ρημαδι? η υπαρχει καποια λυση απο τους φιλους του φορουμ?

 

 

ειχε καποια προβληματα το site,για δοκιμασε τωρα.,.. :rolleyes:

"Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,

ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul."

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος porcupine (11 Φεβ. 2004 , 20:03)

 

ειχε καποια προβληματα το site,για δοκιμασε τωρα.,.. :rolleyes:

 

 

 

το update το κατεβαζει κανονικα απο το site αλλα οταν παει να γινει η αναβαθμιση στο 4% μου λεει error comunicating with device , ειμαι ετοιμος να το σπασω μιλαμε , κατι αλλο που μολις παρατηρησα , στο system information στην εκδοση bluetooth μου λεει N/A

 

Αναλυτικα λεει τα εξης:

 

Phone:

CXC162022 R3C006

Bluetooth:

N/A

Organiser:

CXC162021 R2B02

CDA:

CDA162003/4 R2B01

Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

Γινετε χαμος λογω της νεας εκδοσης οποτε αν ειναι καντο καπως αργα...

R4A αυτη την στιγμη,οπως το ειπα διοτι ελεγξα το site το πρωι και ετρωγε κολληματα...

προσπαθησε ισως καποια αλλη στιγμη,ισως νωρις αυριο το πρωι μιας και η Αμερικη και η μιση Ευρωπη τα πρωινα δεν κανει αναβαθμισεις σαν εμας τους παλαβους :p

"Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,

ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul."

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος porcupine (11 Φεβ. 2004 , 22:55)

 

Γινετε χαμος λογω της νεας εκδοσης οποτε αν ειναι καντο καπως αργα...

R4A αυτη την στιγμη,οπως το ειπα διοτι ελεγξα το site το πρωι και ετρωγε κολληματα...

προσπαθησε ισως καποια αλλη στιγμη,ισως νωρις αυριο το πρωι μιας και η Αμερικη και η μιση Ευρωπη τα πρωινα δεν κανει αναβαθμισεις σαν εμας τους παλαβους :p

 

 

Ξερει κανεις τι ακριβως διορθωνει το καινουριο firmwire ??

Μαλλον πολυ γρηγορα δεν βγηκε ? Το προγ. ηταν λιγοτερο απο μηνα νομιζω...

Link to comment
Share on other sites

prospathisa na kano update alla kolise sto 4%.... meta apo auto den mporo na kano recover! mou bgazei error communicating with the device. kamia idea?
Ας επιχειρήσουμε...
Link to comment
Share on other sites

sorry αν φανεί χαζή η ερώτηση αλλά με ποιο πρόγραμμα ανοίγουν τα jar files. και πάλι sorry αν έχει απαντηθεί στο παρελθον αυτή η ερώτηση. thanx.

 

ps. δεν μπορω με τίποτα να κάνω αναβάθμιση εδώ και 2 ώρες

καμιά ιδέα

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος argic (12 Φεβ. 2004 , 00:49)

 

sorry αν φανεί χαζή η ερώτηση αλλά με ποιο πρόγραμμα ανοίγουν τα jar files. και πάλι sorry αν έχει απαντηθεί στο παρελθον αυτή η ερώτηση. thanx.

 

ps. δεν μπορω με τίποτα να κάνω αναβάθμιση εδώ και 2 ώρες

καμιά ιδέα

 

me to programma tis sonyercsson egatastash logismikou.

 

den mporouses giati ebazan kainourgia ekdosh

CDA-number: CDA162003/4

Organiser version: R4A06

 

paidia poios ekane thn anabatmish tin R4A06, egw esteila sto service gia antikatastash tou p900 logou problhmatos tis kameras kai den kserw ti exei h new!

Link to comment
Share on other sites

Γαμωτο εγω εκανα μολις χτες αναβαθμιση και τωρα πρεπει να ξανακανω :mad: Αντε παλι απο την αρχη.
http://img404.imageshack.us/img404/9686/bestiolnv6nd7.gif
Link to comment
Share on other sites

opos leme kai sto "plirofories kai nea"

den iparxei kamia emfanis diafora peran tou oti egkathistatai pali to DEMO tou kinito kai to opoio den ginetai uninstall. prepei na to kaneis delete ton fakelo c:\system\apps\DEMO gia na figei. oute i ixografisi oute kai i anafora paradosis diorthothikan. Den eida kamia diafora stis photo ... mallon kamia diafora pouthena :(

Ας επιχειρήσουμε...
Link to comment
Share on other sites

Προσοχη!

μετα την νεα αναβαθμιση δεν παιρνει τα Ελληνικα λογω του γνωστου compatibility στις εκδοσεις εκτος /4

οποτε θα πρεπει οσοι τα χρειαζονται να περιμενουν νεοτερη εκδοση απο την SE...

"Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,

ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul."

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

as mou steilei kapoios se pm na do poeis einai oi allages sto firmware parakalo

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/6396my_car.jpg

 

https://www.facebook.com/JpaulsCarWash?ref=hl

^^Autoglym Detail Center^^

βιολογικοί καθαρισμοί, γυάλισμα-κέρωμα

Link to comment
Share on other sites

τι εννοεις οτι δεν παιρνει ελληνικα? αν εχεις εγκαταστημενα ελληνικα απο πριν δεν εχει κανενα προβλημα(το εκανα εγω κια ειναι οκ) Δεν ξερω τι γινεται αν θελεις να βάλεις ελληνικα μετα.... αλλα φανταζομαι οτι εγκαθιστας ελληνικα πριν , κανεις backup , βαζεις νεα Version και μετα restore. Ολα μια χαρα
Ας επιχειρήσουμε...
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν εχεις Ελληνικη εκδοση του τηλεφωνου με 162003/4 δεν μπορεις να βαλεις Ελληνικα ουτε εχεις την επιλογη να το κανεις απο το Πρωτο boot του τηλεφωνου μετα την αναβαθμιση.Πρεπει να περιμενουμε την SE να βγαλει release απο γλωσσες.

"Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,

ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul."

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ.ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΩ ΤΟ Ρ900 ΜΕ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ ΣΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΤΟΥ UPDATE ΚΑΙ ΛΕΕΙ

 

 

Please wait...

 

 

 

Checking the installation of Sony Ericsson Update Service

 

KAI ΚΟΛΑΕΙ ΕΚΕΙ.

Link to comment
Share on other sites

κανε ενα check σε τυχον firewall Που μπορει να εχεις ενεργοποιημενο οπως επισης δες αν εχεις το java environment...

"Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,

ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul."

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

παιδια μηπως ξερετε σε ποιο φακελο σωζονται τα ληφθεντα Auto Setup Files που λαμβανονται στα folders των μηνυματων? Το λεω αυτο γιατι θελω να κρατησω το autosetup file των mms Που ερχετε απο την cosmote για τις ρυθμισεις των mms.

 

φιλικα

"Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,

ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul."

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Εμενα παλι ενω μου κατεβαζει κανονικα το seus_setup113 και το τρεχω,σταματαει εκει!!Ουτε σελιδα αλλαζει,ουτε τιποτα.Προσπαθω εδω και καιρο αλλα τιποτα!Εχω winXp home-service puck1 και java!Απεγκατεστισα το pc suite το ξαναβαλα και παλι ΤΙΠΟΤΑ!!Τι μπορει να φταιει?

Apple iPhone 14 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

κανε ενα format με την μεθοδο του jog dial το τηλεφωνο σου και δοκιμασε παλι...

φυσικα να εχεις backup....

"Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,

ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul."

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...