Jump to content

[Επίσημο] Νokia 6600


Global moderator
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

hostolis mipos mporeis na mou steileis kai emena kanena game na petakso mesa; kai tha einai me kataliksi .sis?

giati allios den gnorizo pos mporo na to anagnorisei....

to exo kanena trimino to kinito alla den exo poli asxolithei..ligo arga me epiase i oreksi e;...

Filika,

 

Dionisis

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μπορείς να κοιτάξεις στα groups που έχουνε φτιάξει τα παιδιά απο εδω μέσα, τωρα αν σου στείλω ένα παιχνίδι εγω..
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια.Πιο προγραμμα χρειαζεται ωστε το 6600 να γραφει απεριοριστο βιντεο?
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος billys_541 (27 Σεπ. 2004 , 00:09)

 

Γεια σας παιδια.Πιο προγραμμα χρειαζεται ωστε το 6600 να γραφει απεριοριστο βιντεο?

 

 

Philips Camcorder pro 1.02 :)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

GEIA SAS PEDIA.TI GINETE?KSEREI KANEIS NA MOU PEI TI GINETE ME TO SITE AIVANET?GIATI EXEI MONO LIGA ARXEIA GIA EFARMOGES?TO EXOUN PARETISEI?KSERETE ANALOGO SITE?
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος ntontos (27 Σεπ. 2004 , 16:48)

 

GEIA SAS PEDIA.TI GINETE?KSEREI KANEIS NA MOU PEI TI GINETE ME TO SITE AIVANET?GIATI EXEI MONO LIGA ARXEIA GIA EFARMOGES?TO EXOUN PARETISEI?KSERETE ANALOGO SITE?

 

 

Κοιταξε στο φορoυμ του aivanet. Yπαρχει παντα βεβαια το

καναλι του #aivanet στο irc.

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

ΣΕ ενα φιλο μου του εσπασε η οθονη ξερει κανεις ποσο παει η αλλαγη της η σκετη η οθονη ? εχω ανοιξει 6600 ευκολα εγω μπορω να του την αλλαξω ? δεν ειναι στην εγγυηση
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος xagios (27 Σεπ. 2004 , 20:52)

 

ΣΕ ενα φιλο μου του εσπασε η οθονη ξερει κανεις ποσο παει η αλλαγη της η σκετη η οθονη ? εχω ανοιξει 6600 ευκολα εγω μπορω να του την αλλαξω ? δεν ειναι στην εγγυηση

 

γυρω στα 80-90 ;)
Link to comment
Share on other sites

re paidia pws anoigei to 6600? phra mia nea prosopsh kai de mporw na bgalw th palia! kontepse na spasei to kinito alla prosopsh den ebgaine!
technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

Τελικά δε μπορώ να περιμένω αλλο για να πάρω κινητό! Άσε που δε μου αρέσει το 6260 εμφανισιακά, όπως και τα περισσότερα clamshell. Το δε N-gage QD αργεί. Έτσι μάλλον σήμερα θα έχω στα χέρια μου το 6600. Έχω όμως μερικές ερωτήσεις:

1. Τελικά η πρώτη φόρτιση πόσο πρέπει να διαρκεί; 5-6 ώρες εντάξει δεν είναι; Πρέπει πρώτα να τελειώσω όσο φορτίο έχει μέσα από πριν ή με το που το πάρω να το βάλω στην πρίζα;

2. Αν αποφασίσω να το πουλήσω γύρω στον Ιανουάριο για το 6630 θα πιάσει 200-250 ευρά; (τα προσέχω τα τηλ μου)

3. Οι αναβαθμίσεις γίνονται τσάμπα με την εγγύηση; Ξέρετε κάποιο service κοντά στη Δάφνη-Ηλιούπολη που θα μου το παραδώσει την ίδια ώρα;

4. Μου φαίνεται ότι είναι λίγο αργό κινητό, ε;

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος hackfree (28 Σεπ. 2004 , 11:23)

 

re paidia pws anoigei to 6600? phra mia nea prosopsh kai de mporw na bgalw th palia! kontepse na spasei to kinito alla prosopsh den ebgaine!

 

Λοιπον ανοιγουμε το πισω καλυμμα αφου βγαλουμε μπαταριες κλπ στο κατωμερος θα δουμε δυο τρυπες περιπου στην ευθεια του κατω μερους της μπαταριας εκει βαζουμε ενα πολυ λεπτο κατσαβιδι και προσπαθουμε να σπρωξουμε την προσοψη προς τα εξω σαν να ξεκουμπωνει μολις ανοιξει λιγο εγω βαζω εκει μια πιστωτικη καρτα παλια κανω και το ιδιο απο την αλλη τρυπα μετα προχωρω την πιστωτικη καρτα κατα μηκος του χωρισματος του τηλ και αρχιζει να ξεκουμπωνει απλα και ηρεμα ...αυτο ηταν
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος brainstorm07 (28 Σεπ. 2004 , 12:08)

 

Τελικά δε μπορώ να περιμένω αλλο για να πάρω κινητό! Άσε που δε μου αρέσει το 6260 εμφανισιακά, όπως και τα περισσότερα clamshell. Το δε N-gage QD αργεί. Έτσι μάλλον σήμερα θα έχω στα χέρια μου το 6600. Έχω όμως μερικές ερωτήσεις:

1. Τελικά η πρώτη φόρτιση πόσο πρέπει να διαρκεί; 5-6 ώρες εντάξει δεν είναι; Πρέπει πρώτα να τελειώσω όσο φορτίο έχει μέσα από πριν ή με το που το πάρω να το βάλω στην πρίζα;

2. Αν αποφασίσω να το πουλήσω γύρω στον Ιανουάριο για το 6630 θα πιάσει 200-250 ευρά; (τα προσέχω τα τηλ μου)

3. Οι αναβαθμίσεις γίνονται τσάμπα με την εγγύηση; Ξέρετε κάποιο service κοντά στη Δάφνη-Ηλιούπολη που θα μου το παραδώσει την ίδια ώρα;

4. Μου φαίνεται ότι είναι λίγο αργό κινητό, ε;

 

το qd δεν κανει τιποτα μπροστα στο 6600.καλυτερα να εδινες 500 ευρω να επερνες το κορυφαιο 7610.

2)δεν νομιζω καπου λιγοτερο

3)με την εγγυηση.αλλιος 15 ευρω

4)ειναι καπος

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος geok_salonika (28 Σεπ. 2004 , 18:03)

 

Παιδιά, υπάρχει κανά προγραμματάκι ή κανένα tip που να βελτιώνει τη διαάρκεια λήψης του βιντεο στο 6600?

 

 

Philps camcorder pro 1.02 αλλα μην περιμενεις πολλα

απο ποιοτητα.

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος nervous (28 Σεπ. 2004 , 16:08)

 

Philps camcorder pro 1.02 αλλα μην περιμενεις πολλα

απο ποιοτητα.

 

για ένα τηλέφωνο σαν το 6600 μια χαρά είναι η ποιότητα φιλε nervus!!

απλά επιλεγεις..

ή καλή ανάλυση, χαμηλό fps

ή υψηλό fps , χαμηλή ανάλυση .

αφού δεν υπάρχει κάτι άλλο διαθέσιμο και καλύτερο .

 

..πάλι καλά να λέμε :cool:

Link to comment
Share on other sites

Όποτε βάζω στις ρυθμίσεις μυνημάτων τις αναφορές 'ναι'. Όποτε κάνω επανακίνηση ή το κλείνω και το ανοίγω πάλι έρχεται σε επιλογή το 'όχι'.

Είναι μάλλον bug. Διωρθόνεται?

Για το 6600

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος aijivl (29 Σεπ. 2004 , 17:40)

 

Όποτε βάζω στις ρυθμίσεις μυνημάτων τις αναφορές 'ναι'. Όποτε κάνω επανακίνηση ή το κλείνω και το ανοίγω πάλι έρχεται σε επιλογή το 'όχι'.

Είναι μάλλον bug. Διωρθόνεται?

Για το 6600

 

πρωτη φορα το ακουω σε εμενα δεν συμβαινει αυτο :confused:
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

Στου κινητου τη μνήμη. το κάνει απο την πρωτη μερα. Καμια φορα αλλάζει και κεντρο μυνηματων και βαζει το εργοστασιακο. Τα έχω πάρει :-{

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν σου κάνει το pc suite, δοκίμασε το oxygen phone manager. Είναι πολύ καλό και έχει μπόλικες επιλογές. Όχι πως το έχω χρησιμοποιήσει ποτέ... :)
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος hawk_heaven ( 1 Οκτ. 2004 , 13:51)

 

Kammia idea gia to pou 8a to brw auto?

 

 

Πάρτο από το group μου :)

Φιλικά Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...