Jump to content

διακοπη συνεργασιας με τη nova


regina skalkou
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

21 νοεμβριου 2022 επικοινωνω τηλεφωνικώς με την wind ενημερώνω οτι μετακομιζω αμεσα και ρωτας τη διαδικασία - η κα. που με εξυπηρετεί με ρωταει εαν θελω νεα γραμμη ή την ίδια ? την ρωταω τις διαφορες η απαντηση ειναι η εξης

με τη ιδια γραμμη θα πρεπει να πληρωσετε 60 ευρο για να μεταφερθεί η γραμμη σας αλλα θα συνεχισεται να πληρωνετε το ίδιο ποσο που πληρωνατε μεχρι τωρα το μηνα  ΕΑΝ παρετε νεα γραμμη σας κανουμε δωρο 3 παγια και τα χρηματα που θα πληρωνετε μετα το μηνα θα ειναι 21 ευρο - αποαφασισα να κανω νεα γραμμη -Αλλα η κα. που με εξυπηρετησε προφανος ξεχασε να μου πει οτι εχω δέσμευση συμβολαιου εως το 2024 και εαν κοψω την γραμμη θα πρεπει να πληρωσω 77 ευρο 

Επισης η ίδια η κα. εκανε λαθος στην αιτηση της νεας γραμμης βαζοντας λαθος διεύθυνση στην αιτηση μου με αποτελεσμα ενω η η νεα αιτηση για ιντερνετ εγινε στις 21/11/2022  συνδέθηκε η νεα γραμμη 4/1/2023

επισης η παλια συνδεση μου δεν κοπηκε ποτε μεχρι πριν λιγες μερες που το αντιιφθηκα εντελώς τυχαια - μετα απο αλεπαληλα τηλεφωνιματα στη εταιρια γιατι δεν εγινε διακοπη της γραμμης η εξυπηρετηση πελατων ελεγε ότι φένετε να εχω δίκιο αλλα θα πρεπει να παω σε καταστημα για να γινει οριστική διακοπή της γραμμης - 

παω σε καταστημα στην αγια παρασκευη η υπαλληλος λεει οχι εδω τηλεφωνικά - επικοιωνων παλι μαζι σας ο υππαλληλος επιμενει οτι πρεπει να ποαω σε καταστημα - παω ξανα την προυγουμενη Πεμπτη τελικα κανει την διαδικασια διακοπης της γραμμης αλλα θελεικαι 22 ήμερες μέχρι να γινει - Κατι που συμαινει εμενα συνεχιζεται να μου στέλνετε λογαριασμους 

Οπως καταλαβενεται η διασαρεσκια μου είναι μεγαλη και θελω το συν τομοπτερο την διακοπη της συνεργασία μας - αλλα ουτε αυτο μπορει να γίνει κατα την υπαλληλο το υκαταστηματος εαν δεν περασουν 30 ημερες απο την σύνδεση μου 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...