Jump to content

[Επίσημο] Nokia 3250


unknown22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλοριζικο!:) Ποσο καιρο βλεπεις να κρατησεις αυτο το

κινητο ? :rolleyes:

Αν διαβαζες το θεμα ,θα εβλεπες οτι δεν κυκλοφορουν

ακομα θεματα και εφαρμογες (2-3 εχουν βγει μεχρι τωρα) λογω

νεου symbian .

apo osa kinita exo parei(3230,v800,w900,n70,v903,n90,w800,p910 einai kai alla polla) einai to kalytero polu kalos ixos,polu kali battaria,i camera einai lgo xallia kai mia vlakeia pou exei to kinito(alla aksizei gi auto)einai to oti ta akoustika tou einai san tou w800 kai episis mporeis na valeis epano oti visma thes gi akoustika,kai ekei pou xorizete to visma ap to kalodio exei kati tetragono sto opoio pano exei ta eksis koumpia play,stop,mprosta,piso kai ta koumpia gia na dynamonis tin entasi,episis otan gyrnas to pliktrologio apo piso exei kati koumpia(play,stop.next back) kai einai polu omorfo!!!sorry gia to kourastiko minima,an thelete na me rotisete kati rotiste me!!!a..kai to kinito tha to kratiso kana mina kai vlepo giati m aresei polu

Γραμμη δεξια μετα αριστερα, λιγο πανω δεξια, ενα αλφα και μουτζουρα
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

nai einai xeiroteri,diladi na sou doso na katalaveis otan travas meta katharizei arketa kai fenete pio kala...tha itheles na me rotiseis kati allo?
Γραμμη δεξια μετα αριστερα, λιγο πανω δεξια, ενα αλφα και μουτζουρα
Link to comment
Share on other sites

Το πήρα και εγω σήμερα αλλα εχω ένα πρόβλημα. Εχω επιλέξει να αποθηκεύονται τα μηνύματα στην κάρτα μνήμης και οταν το συνδέω στον υπολογιστή ως εξωτερικό σκληρό μου λέει οτι η κάρτα χρησιμοποιείται απο τα μηνύματα και δεν μπορώ να κάνω τίποτα :mad: . Είναι bug ή συμβαίνει μόνο σε μένα; :confused: Ας το δοκιμάσει κάποιος... :O

Ο νέος web browser είναι ΑΨΟΓΟΣ :happy:

Link to comment
Share on other sites

file dystixos dn mporo na to dokimaso giati otan vazo nokia pc suite kollaei to pc dystixos,se ti xroma to pires?
Γραμμη δεξια μετα αριστερα, λιγο πανω δεξια, ενα αλφα και μουτζουρα
Link to comment
Share on other sites

file dystixos dn mporo na to dokimaso giati otan vazo nokia pc suite kollaei to pc dystixos,se ti xroma to pires?
Για τη συγκεκριμένη λειτουργία δε χρειάζεται pc suite. Σε μαυράκι το πήρα :p

 

http://img135.imageshack.us/img135/8602/dsc000571to.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

oreos kai go mayro to xo,diladi vazo usb kai apeythias san skliro disko?
Γραμμη δεξια μετα αριστερα, λιγο πανω δεξια, ενα αλφα και μουτζουρα
Link to comment
Share on other sites

oreos kai go mayro to xo,diladi vazo usb kai apeythias san skliro disko?
Υποτίθεται ναι. Άλλαξα και τη μνήμη των μηνυμάτων και μου βγάζει το παρακάτω... :wacko:

 

 

http://img506.imageshack.us/img506/7827/screenshot00029nq.jpg

Link to comment
Share on other sites

katse na kanomia dokimi na s po ok?

 

file kane ena restart kai mena mou to ekane xtes autoo

Γραμμη δεξια μετα αριστερα, λιγο πανω δεξια, ενα αλφα και μουτζουρα
Link to comment
Share on other sites

Και άλλο πρόβλημα... :mad: . Το ανταπτοράκι του φορτιστή δεν κουμπώνει καλά και βγαίνει, ενω με τον φορτιστή του δεν έχει πρόβλημα. Τα περιφερειακά καλύπτονται απο την εγγύηση; Το πρόβλημα είναι οτι επειδή την πρώτη φόρτιση την έκανα με το ανταπτοράκι κάποια στιγμή που βγήκε διακόπηκε και η φόρτιση, με αποτέλεσμα να μη γίνει σωστά :(

 

Σήμερα που το σύνδεσα πάλι με τον υπολογιστή ως εξωτερικό σκληρό δεν είχα το πρόβλημα που είχα χθές...το είδε κανονικά ο υπολογιστής :wacko:

Link to comment
Share on other sites

file eiprepe me ton fortisti tou

ego to antaptoraki to xo se katastasi pou pao kapou kai dn exo mpataria synithos

Γραμμη δεξια μετα αριστερα, λιγο πανω δεξια, ενα αλφα και μουτζουρα
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα που πήγα στο πλαίσιο και το είδα...πρόσεξα οτι δεν έχει και την καλύτερη οθόνη!!! Σε σχέση πχ μετο w900 καμία σχέση...το w900 έχει πολύ καλύτερη οθόνη...δεν ξέρω βέβαια αν έχει σχέση το θέμα που ήταν επιλεγμένο ή η φωτεινότητα της οθόνης

ήμουν έτοιμος να το πάρω αλλά το ξανασκέφτηκα! Θα περιμένω το Ν71

Ooooooooooooh Campione!The One and Only

We're Liverpooooooooooooool

They say our days are numbered, we're not famous anymore

But scousers rule the country like we've always done before

Link to comment
Share on other sites

Theka, καλορίζικο το νέο σου απόχτημα. :) Μεγαλώνει η συλλογή, ε; :)

 

Το πρόβλημα με την αδυναμία χρήσης της κάρτας μνήμης κατά την σύνδεση με την USB του υπολογιστή σου, οφείλεται κατά 90% σε κάποια εφαρμογή η οποία δεν είχε τερματιστεί σωστά. Αν εκείνη την στιγμή έκανες μία επανεκίννηση, σίγουρα δεν θα είχες πρόβλημα.

 

Πως σου φαίνεται series 60 χωρίς εφαρμογές; Γιατί άλλο να το ξέρεις και άλλο να το βιώνεις. ;)

 

Στην συνάντηση εννοείται πως θα φέρεις μαζί με το 3250 και το 6270 ωστε να κάνουμε συγκριτικό κάμερας και αναπαραγωγής μουσικής για να προστεθούν στο review που ετοιμάζω.

Link to comment
Share on other sites

Theka, καλορίζικο το νέο σου απόχτημα. :)
Thanks :)

 

Πως σου φαίνεται series 60 χωρίς εφαρμογές; Γιατί άλλο να το ξέρεις και άλλο να το βιώνεις. ;)
Ομολογουμένως είναι περίεργα τα πράγματα. Μέχρι τώρα έχω περάσει τέσσερις ολόκληρες εφαρμογές :p (screenshot, weather, expense, putty). Απο αυτές η μόνη κάπως χρήσιμη είναι η πρώτη :O
Το πρόβλημα με την αδυναμία χρήσης της κάρτας μνήμης κατά την σύνδεση με την USB του υπολογιστή σου, οφείλεται κατά 90% σε κάποια εφαρμογή η οποία δεν είχε τερματιστεί σωστά. Αν εκείνη την στιγμή έκανες μία επανεκίννηση, σίγουρα δεν θα είχες πρόβλημα.
Δεν έχουμε και κάποιον task manager να κάνουμε δουλειά μας :p . Πάντως απο τότε δε μου το έχει ξαναπαρουσιάσει :heat:. Ενα μειονέκτημα είναι οτι για να χρησιμοποιηθεί ως εξωτερικός σκληρός μπαίνει σε προφίλ εκτός σύνδεσης :(
Link to comment
Share on other sites

Thanks :)

Ενα μειονέκτημα είναι οτι για να χρησιμοποιηθεί ως εξωτερικός σκληρός μπαίνει σε προφίλ εκτός σύνδεσης :(

Αυτό δεν το είχα εντοπίσει. Αν και δεν το θεωρώ πρόβλημα μιας και κάθε φορά που το στνδέω, η διαδικασία μεταφοράς αρχείων διαρκεί λίγα μόνο λεπτάκια. Πολλές φορές δευτερόλεπτα.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό δεν το είχα εντοπίσει. Αν και δεν το θεωρώ πρόβλημα μιας και κάθε φορά που το στνδέω, η διαδικασία μεταφοράς αρχείων διαρκεί λίγα μόνο λεπτάκια. Πολλές φορές δευτερόλεπτα.

τοσα κινητα που εχετε, καποια μενουν και χωρις sim αλλωστε :happy:

 

Theka μεγεια :p

Link to comment
Share on other sites

Theka μεγεια :p
Thanks :) . Σήμερα πήγα στη νοκια για το ανταπτοράκι και αφου διαπίστωσαν οτι έχει πρόβλημα μου το αντικατέστησαν χωρίς πολλά πολλά, όλα καλά :happy:
Link to comment
Share on other sites

μιας και το κινητό έχει κυκλοφορίσει εδώ και καιρό και αρκετοί απο εσάς το έχετε στα χερια σας σωστό πιστεύω θα ήταν σωστό οι ερωτήσεις και οι απορίες σας να συνεχιστούν σε νέο thread

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1318504#post1318504

 

Aς αναλάβει κάποιος moderator... (ας είναι έστω και co-mod :whistle: )

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω πως υπάρχει λόγος για μια τέτοια κίνηση. Το 3250 έχει βγεί τόσες μέρες αλλά δεν υπάρχει ούτε στο ελάχιστο το ενδιαφέρον που υπάρχει για το Ν80. Τα πόστ στο ήδη 2 βδομάδων 3250 είναι 370 ενώ στο Ν80, που κυκλοφόρησε μόλις σήμερα μεσημέρι και το έχεις μόλις ένας, φτάσαν τα 1.800.

 

Μπορούμε κάλλιστα να συνεχίσουμε εδώ και να διατηρήσουμε τις ήδη υπάρχουσες πληροφορίες για την συσκευή.

Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποίησα για λίγο το κινητό τηλέφωνο στο Πλαίσιο.

 

Η ποιότητα κατασκευής του είναι ικανοποιητική,ο σχεδιασμός του ιδιαίτερα ευπαρουσίαστος και η οθόνη του επαρκής σε μέγεθος.

Ωστόσο το πλήκτρο για την είσοδο στο μενού μου φάνηκε σχετικά μικρό και επομένως κάπως δύσχρηστο.Επίσης η ανάλυση της οθόνης είμαι εμφανές πως υστερεί σε πολύ μεγάλο βαθμό σε σύγκριση με εκείνη του 6270,παραδείγματος χάριν.

Link to comment
Share on other sites

έτσι γίνετε πάντα και για όλα τα κινητά. δεν έχει σημασία αν έχει η όχι κίνηση το thread. Τι πάει να πει αυτο; κάθε κινητό έχει 2 thread το Pre-release και το after-release.

Ο λόγος που γίνετε αυτό είναι για λόγους οργάνωσης...

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

έτσι γίνετε πάντα και για όλα τα κινητά. δεν έχει σημασία αν έχει η όχι κίνηση το thread. Τι πάει να πει αυτο; κάθε κινητό έχει 2 thread το Pre-release και το after-release.

Ο λόγος που γίνετε αυτό είναι για λόγους οργάνωσης...

 

Καλό είναι τα θέματα οργάνωσης να τα αφήνουμε στους moderators που είναι και υπεύθυνοι.

Sent neither from iphone nor android phone
Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη αλλα μπορει να επαναλαμβανομαι, υπαρχει κανενα pack με games?
κανε υπομονη φιλε μου...το κινητο φοραει ολοκαινουριο λειτουργικο και γιαυτο το λογο 8α αργησει λιγο να γεμισει η compatibility list με εφαρμογες και παιχνιδια....;)

How long? Not long, 'cause

what you reap is what you sow

Link to comment
Share on other sites

kai egw to eida sto plaisio to kinito.den ksetrelathika kiolas.....

i othoni mou fanike xeiroteri apo to 6280.genika to kinito den me poliarese

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...