Jump to content

Sony Ericsson W800i


bill_viper
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

APO 1-4-2005 FILE RAVER SE PIANW ADIAVASTO PROXTHES PIRA TO W800 MOU ME ALLAGI JOYSTICK. MOU TO ALLAKSAN SE EFTA MERES (GERMANOS MALL).PARA DEKA MERES THA EXANA TIN EGIISI
:)
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ithela kai ego na rotiso to idio...Ego pira to kinito mou ap'to germano stis 29-03-06.Nomizo pos exo omos 1 xrono kai oxi 2 xronia eggiisi.Tha psakso ta xartia moy,alla as elpiso na einai 2...

 

2 χρόνια είναι η εγγύηση σου, μην ανησυχείς.

Η εγγύηση δεν έχει να κάνει με την κατασκευάστρια εταιρία ούτε με το κατάστημα που το αγόρασες.

Όλα τα κινητά έχουν πλέον 2 χρόνια εγγύηση σύμφωνα με την οδηγία της Ευρωπαϊκής Ένωσης. Από τον Μάρτιο (αν θυμάμαι καλά) του 2005 και μετά.

Link to comment
Share on other sites

re paidia i egiisi einai 2 xronia an exei agorastei apo 1-4-2005 min anisixite kai to 80111810810(sonyericsson helpdesk) ayto leei. kai mpataria exei ena xrono egiisi kai ta akoustika 6 mines.
:)
Link to comment
Share on other sites

APO 1-4-2005 FILE RAVER SE PIANW ADIAVASTO PROXTHES PIRA TO W800 MOU ME ALLAGI JOYSTICK. MOU TO ALLAKSAN SE EFTA MERES (GERMANOS MALL).PARA DEKA MERES THA EXANA TIN EGIISI

 

Εγω φιλε μια χαρα θυμαμαι..το οτι σου αλλαξανε το joystic δεν σημαινει οτι ειχες και εγγυηση.οπως και να εχει για τους δυσπιστους εδω ειναι η αποδειξη.

Sony Ericsson: 24 Μήνες Εγγύηση σε όλα τα κινητά τηλέφωνα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγω φιλε μια χαρα θυμαμαι..το οτι σου αλλαξανε το joystic δεν σημαινει οτι ειχες και εγγυηση.οπως και να εχει για τους δυσπιστους εδω ειναι η αποδειξη.

Sony Ericsson: 24 Μήνες Εγγύηση σε όλα τα κινητά τηλέφωνα.

 

kai pali kaneis lathos apla kalese to 80111810810 na deis ti tha sou poun kai pws se kaliptoun. kai ksereis oti stin ellada eimaste. ta peri ipourgeiou anaptiksis einai pragmata mono kai mono gia na legontai. kai i kinotiki odigia pou ipegrapse to ipourgeio anaptiksis leei oti ta axesouar exoun 1 xrono egiisi. ante na allakseis akoustika meta apo ennia mines xwris na exoun kopei na sou poun oti einai ektos egiisis kai esi na pareis to ipourgeio anaptiksis kai an vgaleis akri ...to mono pou tha sou poun einai na perasis apo ta grafeia tous na ipovaleis agwgi gia na vreis to dikio sou. s

:)
Link to comment
Share on other sites

καλα εσυ λες τα δικα σου.σου δινω την πηγη και το post και παλι δεν συμφωνεις,ε αφου απο τον Ιουνιο ισχυει τι να κανουμε..κακο ειναι να παραδεχομαστε το λαθος.εγω εχω ζητησει πολλες φορες συγνωμη για λαθος τοποθετηση μου.εσυ ομως θελεις να περασει το δικο σου.

καλως αφου δεν σε ενδιαφερει η αληθεια..τι αλλο να σου πω.πιστεψε οτι θελεις,δικαιωμα σου.:whistle:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καλα εσυ λες τα δικα σου.σου δινω την πηγη και το post και παλι δεν συμφωνεις,ε αφου απο τον Ιουνιο ισχυει τι να κανουμε..κακο ειναι να παραδεχομαστε το λαθος.εγω εχω ζητησει πολλες φορες συγνωμη για λαθος τοποθετηση μου.εσυ ομως θελεις να περασει το δικο σου.

καλως αφου δεν σε ενδιαφερει η αληθεια..τι αλλο να σου πω.πιστεψε οτι θελεις,δικαιωμα σου.:whistle:

 

wraia an kai den thelw na erthw se antiparathesi mazi sou doulevw sto germano. i odigia tou kentrikou mas service kata tin omnitech einai na kanoume dekta ta tilefwna gia egiisi 2 xronwn an exoun agorastei apo 1-4-2005. an exoun agorastei 31-3-2005 isxiei 1 xronos. adiko alla etsi einai .elpizw toulaxiston ayto na allaksei tin gnwmi sou. kai an sinexizeis na epimeneis mporeis na pareis 9 to prwi to helpdesk ths se 80111810810 na sou ta poun kai aytoi/

:)
Link to comment
Share on other sites

Η εγγυηση οπως ειπα και 3 φορες παραπανω ισχυει Aπο 01/06/05 -->2ετης Εγγυηση στα κινητα της Sony ericsson.εγω δεν ανεφερα 31/03/05.

Επισης εσενα σου το αλλαξανε γιατι απλουστατα δουλευεις εκει..και εχεις εναν λογο παραπανω..σιγα μην σου κοιταγαν και εγγυηση.

εγω οσες φορες χρειαστηκα την βοηθεια του service και με τις γνωσεις μου ποτε δεν επεσα εξω.αυτα και οποιος καταλαβε..καταλαβε!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Η εγγυηση οπως ειπα και 3 φορες παραπανω ισχυει Aπο 01/06/05 -->2ετης Εγγυηση στα κινητα της Sony ericsson.εγω δεν ανεφερα 31/03/05.

Επισης εσενα σου το αλλαξανε γιατι απλουστατα δουλευεις εκει..και εχεις εναν λογο παραπανω..σιγα μην σου κοιταγαν και εγγυηση.

εγω οσες φορες χρειαστηκα την βοηθεια του service και με τις γνωσεις μου ποτε δεν επεσα εξω.αυτα και οποιος καταλαβε..καταλαβε!

 

ok den to sinexizw allo afou etsi nomizeis kalws ta ipolipa sta service points...an pantws theliseis kati :whistle: steile pm

:)
Link to comment
Share on other sites

2 χρόνια είναι η εγγύηση σου, μην ανησυχείς.

Η εγγύηση δεν έχει να κάνει με την κατασκευάστρια εταιρία ούτε με το κατάστημα που το αγόρασες.

Όλα τα κινητά έχουν πλέον 2 χρόνια εγγύηση σύμφωνα με την οδηγία της Ευρωπαϊκής Ένωσης. Από τον Μάρτιο (αν θυμάμαι καλά) του 2005 και μετά.

 

ωραια τοτε.ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

καποιος σε μια σελιδα εδω ελεγε κατι για να ξυπνησουμε τη μπαταρια με τα χρυσακια και τα +/- (πολους)της μπαταριας.καποιος να μου πει σε ποιοα σελιδα ειναι ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ?????????????????????εψαξα πολυ και δεν το βρηκα!
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΝΑ ΠΑΡΕΙ Η ΟΡΓΗ????:mad: !!!!ΤΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΕΙΝΑΙ???????ΑΛΛΑ ΝΑΙ!ΤΟ ΞΕΧΑΣΑ!!!!!!ΕΣΕΙΣ ΔΕ ΜΕΙΝΑΤΕ ΧΩΡΙΣ ΚΙΝΗΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ,Ε?????!!!!!:mad: :mad: :mad: !!!!!
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΝΑ ΠΑΡΕΙ Η ΟΡΓΗ????:mad: !!!!ΤΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΕΙΝΑΙ???????ΑΛΛΑ ΝΑΙ!ΤΟ ΞΕΧΑΣΑ!!!!!!ΕΣΕΙΣ ΔΕ ΜΕΙΝΑΤΕ ΧΩΡΙΣ ΚΙΝΗΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ,Ε?????!!!!!:mad: :mad: :mad: !!!!!

Για λιγο ποιο ηρεμα!! τι φωναζεις..ισως να μην ξερει κανεις να σου απαντησει.και στο κατω,κατω οποιος θελει απανταει! :whistle:

 

raver eixes dikio ena megalo signwmi.

 

Αυτο δειχνει..οτι εισαι μαγκας ;) δεκτη η συγνωμη σου :p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Για λιγο ποιο ηρεμα!! τι φωναζεις..ισως να μην ξερει κανεις να σου απαντησει.και στο κατω,κατω οποιος θελει απανταει! :whistle:

 

 

 

Αυτο δειχνει..οτι εισαι μαγκας ;) δεκτη η συγνωμη σου :p[/quote

 

na sai kala. pantws oti theliseis patsi12345@yahoo.gr

:)
Link to comment
Share on other sites

ΕΣΕΙΣ ΔΕ ΜΕΙΝΑΤΕ ΧΩΡΙΣ ΚΙΝΗΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ,Ε?????!!!!! !!!!!

 

υσηχασε ρε ψιλε αν ξερει καπιος θα σου απαντησει

εγω να σου πω την αληθεια δεν καταλαβα τι θελεις

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Την παλεύεις ρε φίλε? ηρέμησε λίγο, φόρουμ είναι, όχι τσάτ. ίσως να μην το είδε κανείς, ίσως δε το ξέρει κανείς, ίσως να μην έχει κανένας όρεξη να σου πει. δεν είμαστε όλοι με μια εγκυκλοπαίδεια στο χέρι και πάνω από τον υπολογιστή συνέχεια.

Leave me alone/Isolation bears hope

There's something else waiting/A promised destiny

Freezing me/I feel restless and low

These days full of sadness/How joyfully changed Into fear

My freakshow will start tonight/Don't miss the right time

Link to comment
Share on other sites

gia sas, poio einai to kalitero programa(free) gia na pezo ta binteaki (3gp) toy kinitoy moy?
αν τελικά η σοκολάτα είναι υποκατάστατο του sex τότε πρέπει να είμαι sexομανης...
Link to comment
Share on other sites

τo quicktime αλλα δεν ξερω κατα ποσο ειναι free

αλλα κ να μην ειναι δεν νομιζω να ειναι προβλημα αυτο :X :X

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει και η free έκδοση του quicktime.

Αλλά μπορείς να χρησιμοποιήσεις τον Media Player Classic που παίζει τα πάντα.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει και η free έκδοση του quicktime.

Αλλά μπορείς να χρησιμοποιήσεις τον Media Player Classic που παίζει τα πάντα.

 

εισαι σιγουρος οτι τα παιζει το media player classic ?????

εγω που το δοκιμασα δεν γινετε

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W800i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...