Jump to content

παλιο η νεο?


mixalisnaf
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Λιγο τα φωτα σας.

 

Φετος θα ξοδεψω μονο 200ε για αγορα συσκευης.

 

Θα προτιμουσατε ενα mid range του 2020 στα χρηματα αυτα οπως το X3 NFC μια ναυαρχιδα παλαιοτερη στα ιδια χρηματα?

Στα ιδια χρηματα εχω βρει απο εξωτερικο το LG V30,και το σκεφτομαι.Ξερω οτι ενημερωσεις δεν θα δω,αλλα εχει amoled,ειναι μαζεμενο σε μεγεθος,καμερα αξιοπρεπη,αδιαβροχο....ξερω οτι ενημερωσεις δεν θα δω,αλλα ηθελα γνωμες.

Oneplus One to rule them all!
Link to comment
Share on other sites

To Xiaomi εφόσον δεν σε ενοχλεί το βάρος κ το μέγεθός του. Διαφορετικά δες και τα Realme , αναμένονται και νέα μοντέλα και πιθανές προσφορές.
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Το δίλημμα που παραθέτεις δε θα έπρεπε να υφίσταται καν

Το LG είναι κοντά 4 χρονών

Poco φυσικά

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

ειναι δυνατον να πάρεις συσκευή 4 ετών?

όσο καλή και να ητανε δε παυει να γερασε πια ;)

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Λιγο τα φωτα σας.

 

Φετος θα ξοδεψω μονο 200ε για αγορα συσκευης.

 

Θα προτιμουσατε ενα mid range του 2020 στα χρηματα αυτα οπως το X3 NFC μια ναυαρχιδα παλαιοτερη στα ιδια χρηματα?

Στα ιδια χρηματα εχω βρει απο εξωτερικο το LG V30,και το σκεφτομαι.Ξερω οτι ενημερωσεις δεν θα δω,αλλα εχει amoled,ειναι μαζεμενο σε μεγεθος,καμερα αξιοπρεπη,αδιαβροχο....ξερω οτι ενημερωσεις δεν θα δω,αλλα ηθελα γνωμες.

 

Φοβερες καμερες, ηχος, οθονη, μεγεθος, ανθεκτικοτητα, ακτινοβολια.

Αν δεν εισαι gamer , μηχανικος , η πower user ,οπως ολοι εδω μεσα αλλωστε, μια χαρα θα κανεις τη δουλεια σου. Πολυ πιο αξιοπΚστα απο κινεζιλα.

Link to comment
Share on other sites

Φοβερες καμερες, ηχος, οθονη, μεγεθος, ανθεκτικοτητα, ακτινοβολια.

Αν δεν εισαι gamer , μηχανικος , η πower user ,οπως ολοι εδω μεσα αλλωστε, μια χαρα θα κανεις τη δουλεια σου. Πολυ πιο αξιοπΚστα απο κινεζιλα.

 

:lol::lol::lol:

Και μόνο που η μπαταρία έχει κατασκευαστεί πριν από 4 και κάθεται λέει πάρα πολλά

Φοβερός ήχος από το μονο ηχείο που έχει, οθόνη 60 hz από το μακρινό 2017, android 9, security updates που τα ξεχνάς, επιδόσεις ναυαρχίδας του 2017 και η κάμερα οκ

Δε ξέρω τι να πρώτο σχολιάσω από όλα αυτα :lol:

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

:lol::lol::lol:

Και μόνο που η μπαταρία έχει κατασκευαστεί πριν από 4 και κάθεται λέει πάρα πολλά

Φοβερός ήχος από το μονο ηχείο που έχει, οθόνη 60 hz από το μακρινό 2017, android 9, security updates που τα ξεχνάς, επιδόσεις ναυαρχίδας του 2017 και η κάμερα οκ

Δε ξέρω τι να πρώτο σχολιάσω από όλα αυτα :lol:

 

...ηχος με ακουστικα τελειος, μουσικος ηχος. Ποιος ακουει απο τοσα δα μεγαφωνα?..

 

Αυτο το 60hz που λετε μοιαζει με τους πιτσιρικαδες που θαυμαζουν κατι οταν το κοντερ γραφει 240+.

 

android 9 μια χαρα εξαιρετικη διαχειριση πορων....δεν του λειπει τιποτα. Το 8 ακομη καλυτερο.

 

Security...εν γνωσει του αγοραστη, ενα anti....something και εισαι τζετ...

 

Ας βρουμε λοιπον σε αυτο το μεγεθος ιδια σπεκς το 2021. Εν τελει το μεγεθος μετραει...για τον ts.

 

Θα το επαιρνα...με ενα s7 ειμαι και ειναι ωραιοτατο

Link to comment
Share on other sites

Το s7 το είχα και εγώ φίλε μου αλλά το είχα το 2016 το οποίο το πούλησα μετά από ένα χρόνο σε φίλο μου και τώρα έχω το s20 π

υκνά συχνά το πιάνω ξανά στα χέρια μου το s7 και είτε θέλεις να το πιστέψεις είτε όχι φαίνεται η ηλικία του

Για τα hz που λες, πίστεψέ με η διαφορά από 60 στα 120 είναι σαν να ανακαλύπτεις τον τροχό, είναι ίσως η μεγαλύτερη καινοτομία των τελευταίων ετών στα κινητά και άμα έχεις στη κατοχή σου κινητό με 120 hz απλά δε ξανά παίρνεις κινητό με 60, οπότε όσον αφορά το δίλημμα για αγορά καινούριας συσκευής με 60 η 120 hz η επιλογή γίνεται με κλειστά μάτια

Επίσης δε μπορεί να συγκρίνεις security updates με οποιοδήποτε antivirus, καμία σχέση

Μιας και εγώ είμαι λάτρης αποκλειστικά των όσο το δυνατών μικρών συσκευών το trend για τις τεράστιες διαστάσεις είναι πονεμένη ιστορία αλλά αυτό δε σημαίνει ότι μπορείς να μείνεις για πάντα με μια συσκευή του 2017, αργά η γρήγορα θα την αλλάξεις και θα αναγκαστείς να μπεις και εσύ στο χορό καλώς η κακώς

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ κι εγώ, έτσι είναι... από έναν χρήστη s7 edge για 3 χρόνια περίπου και άλλα δυόμισι με s8 plus...οι νέοι είναι αλλιώς στην τεχνολογία ειδικά.
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Φοβερες καμερες, ηχος, οθονη, μεγεθος, ανθεκτικοτητα, ακτινοβολια.

 

Αν δεν εισαι gamer , μηχανικος , η πower user ,οπως ολοι εδω μεσα αλλωστε, μια χαρα θα κανεις τη δουλεια σου. Πολυ πιο αξιοπΚστα απο κινεζιλα.

Από που προκύπτει ότι είναι πιο αξιόπιστα από τη κινεζιλα;;;;

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...