Jump to content

Pro Evolution Soccer 5


teorizo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

EGO FILE TO EXO GNISIO KAI PALI KAI ME UNINSTALL EXO PROVLIMA. OLO KOLLAEI.GIATI?TI NA KANO?TO EXEI KSANAPATHEI KAI PREPEI NA SVISEIS TA PANTA ALLIOS DEN DIORTHONEI KAI DEN TO KSANAKANO PALI TO MASTER LEAGUE APO TIN ARXI!KAPOIOS MIA LISI PARAKALO???

Δεν νομίζω πως πρέπει να σβήσεις τα πάντα.

Απλά σβήσε το Option File, και ξαναβάλε το.

 

ps. Μην γράφεις με κεφαλαία είναι σαν να φωνάζεις.

Πλήκτρα: Nokia 3310 > 3510i > 7250i > 7610 > Sony Ericsson W580 > W595

Πλήκτρα / Αφή: HTC Touch Diamond > Sony Ericsson Xperia mini pro

Πλήκτρα: Nokia 113 > Samsung C3530 > E1182 > Nokia 114

Αφή: LG G2 > Samsung Galaxy S7 Edge > Samsung Galaxy S8+ > Huawei Mate 20 Pro > Samsung Galaxy S21 Ultra

Smart Watch: Samsung Gear S2 Classic > Samsung Gear S3 Classic

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 340
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεν νομίζω πως πρέπει να σβήσεις τα πάντα.

Απλά σβήσε το Option File, και ξαναβάλε το.

 

ps. Μην γράφεις με κεφαλαία είναι σαν να φωνάζεις.

 

 

ok!loipon piga xtes se filo mou kai evala ola ta save files ektos apo to option file kai to configuration.pao na paikso kai kollage.meta vgazo kai to master league file kai tote etrexe...ti na kano?thelo epitelous na paikso ligo,to poli na exo ftasei mexri 2007 kai sinexeia kollaei!

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω φίλε..έχεις παίξει χωρίς το patch να δείς αν κολλάει?

Πλήκτρα: Nokia 3310 > 3510i > 7250i > 7610 > Sony Ericsson W580 > W595

Πλήκτρα / Αφή: HTC Touch Diamond > Sony Ericsson Xperia mini pro

Πλήκτρα: Nokia 113 > Samsung C3530 > E1182 > Nokia 114

Αφή: LG G2 > Samsung Galaxy S7 Edge > Samsung Galaxy S8+ > Huawei Mate 20 Pro > Samsung Galaxy S21 Ultra

Smart Watch: Samsung Gear S2 Classic > Samsung Gear S3 Classic

Link to comment
Share on other sites

Στείλε μου το στο e-mail.

Πλήκτρα: Nokia 3310 > 3510i > 7250i > 7610 > Sony Ericsson W580 > W595

Πλήκτρα / Αφή: HTC Touch Diamond > Sony Ericsson Xperia mini pro

Πλήκτρα: Nokia 113 > Samsung C3530 > E1182 > Nokia 114

Αφή: LG G2 > Samsung Galaxy S7 Edge > Samsung Galaxy S8+ > Huawei Mate 20 Pro > Samsung Galaxy S21 Ultra

Smart Watch: Samsung Gear S2 Classic > Samsung Gear S3 Classic

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα σε ολους και απο εμενα.Μπορει καποιος να μου πει αν υπαρχει ελληνικο πατσ για το 4 για τον υπολογιστη και το Playstasion 2 ;;;

Πατσ για το 5 στο psp και playstation 2 ;;;

 

παρακαλω ας μου στειλει πμ η να δωσει κανα λινκ

 

 

Thanx

Αυτο που θελουν οι γυναικες ΔΕΝ το ξερουν ουτε οι Ιδιες

 

οτι κι αν κανεις καντο ΣΩΣΤΑ και με ΤΡΟΠΟ

 

Εχεις PSP ;;; Θελεις CF;;; τοτε στειλε πμ ;)

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα σε ολους και απο εμενα.Μπορει καποιος να μου πει αν υπαρχει ελληνικο πατσ για το 4 για τον υπολογιστη και το Playstasion 2 ;;;

Πατσ για το 5 στο psp και playstation 2 ;;;

 

παρακαλω ας μου στειλει πμ η να δωσει κανα λινκ

 

 

Thanx

Φυσικα υπαρχει για για το 4 και για υπολογιστη και για playstation!

http://www.wehellas.gr/

Link to comment
Share on other sites

αν σου ειναι ευκολο δωσε μου τα πληρης λινκ

 

ευχαριστω και παλι

Αυτο που θελουν οι γυναικες ΔΕΝ το ξερουν ουτε οι Ιδιες

 

οτι κι αν κανεις καντο ΣΩΣΤΑ και με ΤΡΟΠΟ

 

Εχεις PSP ;;; Θελεις CF;;; τοτε στειλε πμ ;)

Link to comment
Share on other sites

Απ'ότι καταλαβαίνω από το site πρέπει να κάνεις register για να κατεβάσεις κάτι. Όμως θα μπορούσες να ψάξεις λίγο μόνος σου, μην τα περιμένεις όλα έτοιμα.
Link to comment
Share on other sites

Ναι μολις ειδα δυστυχως οτι θελει register...

Το patch για το 4,περσι το κατεβαζες free αλλα για το 5 πληρωνεις...

Υποψην οτι ειναι δεκαδες mb τα patch οποτε αν δεν εχεις DSL,καλυτερα ξεχνα το...

Link to comment
Share on other sites

Yes i Know. Kapou akousa gia 800 Mb

den ksero an alitheuei

Αυτο που θελουν οι γυναικες ΔΕΝ το ξερουν ουτε οι Ιδιες

 

οτι κι αν κανεις καντο ΣΩΣΤΑ και με ΤΡΟΠΟ

 

Εχεις PSP ;;; Θελεις CF;;; τοτε στειλε πμ ;)

Link to comment
Share on other sites

Emena mou kollouse mesa sto formation kai den esvine me tpt...

Telika piga kai esvisa 2-3 replays kai epaize mia xara..

Opote den einai anaggi na svisete option file kai master league..

 

Y.G.

Epitrepetai re paidia na exei to elliniko patch kaliteri omada tin AEK?:wacko: :wacko:

EEEEEEEEEleos dld,pou paei me ton pliatsika kai ton koutroumano?

'H mipws o sexy Brouno einai pio grigoros apo salpiggidi,djole klp...?

Egw pantws to evgala to patch,den antexa allo..

Exa valei ena option file pou ftiaxnei olles tis omades kai paixtes pou exei to paixnidi apo mono tou..Ti na kanw,protimw xwris karaiskaki kai syn8imata,para na vgainei prwtos scorer o komvolidis...ELEOS!!!

Link to comment
Share on other sites

μπορει κανεις να βοηθησει την κατασταση ;

 

http://i28.photobucket.com/albums/c213/ximera28/temp/1.jpg

 

εχω το game εδω και αρκετο καιρο και δεν εχω καταφερει να παιξω - το ωραιο ειναι πως οταν εκανα install και πατησα play επαιξε την πρωτη φορα μετα τιποτα.....

Link to comment
Share on other sites

Παίζει κανείς online?Αν και με τις συνδέσεις και τα pings που έχουμε είναι τραγική η κατάσταση.Μια φορά που δοκίμασα να παίξω ήταν άλλη φάση το Online παιχνίδι , αλλά με pings το λιγότερο 140...:X :mad: :mad: .
.
Link to comment
Share on other sites

ginete na paikseis online to pes5 xwris na exeis to gnisio paixnidi?

 

makari na ginotane..?

Χρειάζεσαι το registration key.Απο κει και πέρα και no-dvd patch να έχεις δεν υπάρχει πρόβλημα.

 

Πάντως υπάρχουν τρόποι να βρείς registration key.Αλλοι αρκετά απλοί και άλλοι απαιτούν περισσότερο τρέξιμο.

 

Υπάρχει κάποιο video club στην περιοχή σου να νοικιάζει παιχνίδια για pc;Αν ναί,τότε είναι πολύ εύκολο.

 

Τώρα το αν μπορείς να παίξεις είναι σχετικό.Με τέτοιο lag που έχουν οι συνδέσεις μας...Α ρε Ελλάδα με τις ευρυζωνικές συνδέσεις σου.:mad:

.
Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΑΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΤΟ WOLF SUPERPATCH v1.0.1 ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΑΝ ΤΑ KITS ΣΤΗΝ BAYERN ΜΟΝΑΧΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ LYON ΤΑ ΕΜΦΑΝΙΖΕΙ ΧΑΛΑΣΜΕΝΑ... ΕΜΕΝΑ ΠΑΝΤΩΣ ΑΥΤΟ ΚΑΝΕΙ... ΚΑΙ ΜΟΥ ΣΠΑΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΦΑΝΑΤΙΚΟΣ ΤΗΣ BAYERN...! PLEESE REPLY...:confused:
Link to comment
Share on other sites

Χρειάζεσαι το registration key.Απο κει και πέρα και no-dvd patch να έχεις δεν υπάρχει πρόβλημα.

 

Πάντως υπάρχουν τρόποι να βρείς registration key.Αλλοι αρκετά απλοί και άλλοι απαιτούν περισσότερο τρέξιμο.

 

Υπάρχει κάποιο video club στην περιοχή σου να νοικιάζει παιχνίδια για pc;Αν ναί,τότε είναι πολύ εύκολο.

 

Τώρα το αν μπορείς να παίξεις είναι σχετικό.Με τέτοιο lag που έχουν οι συνδέσεις μας...Α ρε Ελλάδα με τις ευρυζωνικές συνδέσεις σου.:mad:

 

mipos mporeis na boithisis.

 

exw 512 dsl kai den exw problima me tin taxutita.

 

piga sto video club alla eixan prolabei kai eixane paei alloi prin apo mena.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια ξερω οτι έχει ξαναερωτηθει, αλλά πως φτιαχνονται τα kits των ομάδων, οταν παιρνω οσφπ μου βγάζει την εμφάνισει της milan. διαβασα όλο το post, έκανα φάκελο kitserver, και εβαλα τα περιεχόμενα των kdb1.rar kdb2.rar εκανα και setup μου εβγαλε ok αλλά τίποτα πάλη τα ιδια. εντομεταξύ όταν είναι να διαλέξω εμφανίσεις μου βγάζει τις κανονικές αλλά μετα οταν πέζω λάθως πάλι.

μηπως μπορεί κάποιος να με βοηθήσει?

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς που μπορώ να βρω τα opmov.rar, sound.rar, KDB-1.rar και KDB-2.rar

 

Πήγα σήμερα στην σχολή και είχε ένα φακέλο για patch άλλα έλλειπαν τα αρχεία αυτά .

 

Το “WE Hellas” patch περιλαμβάνει:

 

· Το Ελληνικό πρωτάθλημα :16 ομάδες της Ά Εθνικής και 4 ομάδες από τη Β΄ Εθνική (Άρη, Καστοριά, Κέρκυρα και Εργοτέλη)

 

· Ανανεωμένα roster και αυθεντικές εμφανίσεις για όλες τις ομάδες (Εθνικές και clubs)

 

· 30 Συνθήματα για 5 Ελληνικές ομάδες (ΑΕΚ, Ηρακλή, Ολυμπιακό, Παναθηναϊκό, ΠΑΟΚ, Ξάνθη)

 

· 7 Ελληνικά γήπεδα: ΟΑΚΑ, Καραϊσκάκη, Τούμπα, Ξάνθης, Καυτανζόγλιο, Παγκρήτιο, Νέα Σμύρνη

 

· 70 πρόσωπα Ελλήνων παικτών!

 

· 36 νέα παπούτσια και νέες μπάλες (+ επίσημη μπάλα του Ελληνικού πρωταθλήματος)

 

· Νέα backgrounds

 

· Νέα μουσικά κομμάτια για τα μενού

 

· Intro video

 

· Πανό στα γήπεδα για όλες τις ομάδες (Εθνικές και clubs)

 

· Ελληνικές διαφημιστικές πινακίδες στα γήπεδα

 

· Callnames για τις Ελληνικές ομάδες

 

Οδηγίες εισαγωγής του patch:

 

Ανοίξτε τα αρχεία 0_text.rar, e_text.rar, opmov.rar, save.rar, sound.rar, KDB-1.rar και KDB-2.rar με το winrar (βρίσκεται μέσα στο CD στο φάκελο tools) και κάντε τα extract (πχ στο desktop σε ένα φάκελο που θα φτιάξετε – ονομάστε τον PES5).

 

Τώρα τα αρχεία που θα έχετε στο desktop, στο φάκελο PES5 τα e_text.afs και opmov κάντε τα copy + paste στο φάκελο dat που βρίσκεται στο φάκελο του PES5 στο σκληρό δίσκο : C:\Program Files\KONAMI\Pro Evolution Soccer 5\dat\

 

Το φάκελο save που βρίσκεται στο desktop κάντε τον copy + paste στα έγγραφά σας: My Documents\KONAMI\Pro Evolution Soccer 5\

 

Το αρχείο KDB-1.rar περιέχει τις εμφανίσεις των Ελληνικών και Ιταλικών ομάδων και το KDB-2.rar τον kitserver και τις εμφανίσεις από τις υπόλοιπες ομάδες.

 

Αν έχετε ήδη τον Kitserver κάντε τον copy + paste τους φακέλους KDB από τα αρχεία KDB-1.rar και KDB-2.rar.

 

Αν δεν έχετε τον Kitserver , φτιάξτε ένα φάκελο με όνομα Kitserver στη διεύθυνση C:\Program Files\KONAMI\Pro Evolution Soccer 5\ . Κάντε copy + paste μέσα στο φάκελο Kitserver τα περιεχόμενα του αρχείου KDB-2.rar. Έπειτα κάντε copy + paste μέσα στο φάκελο Kitserver τα περιεχόμενα του αρχείου KDB-1.rar.

 

Μετά πηγαίνετε μέσα στο φάκελο kitserver και πατάτε στο setup.exe για να περάσετε το πρόγραμμα. Οδηγίες πως θα το περάσετε βρίσκονται και στο αρχείο README.txt το οποίο είναι μέσα στο φάκελο kitserver.

 

Τα αρχεία 0_text.dkz και sound.dkz τα βάζετε με το πρόγραμμα DKZ Studio.

 

1.Πατήστε File / Open file και επιλέξτε το αρχείο sound.dkz από το φάκελο PES5 στο desktop :

 

2.Πατήστε Patch / Apply Patch In Folder :

 

3.Επιλέξτε C:\Program Files\KONAMI\Pro Evolution Soccer 5\dat\ και πατήστε στο ΟΚ:

 

Όμοια διαδικασία για να βάλετε και το αρχείο 0_text.dkz

Link to comment
Share on other sites

Ξεθάβω το ποστ για να ρωτήσω κάτι. Υπάρχει τρόπος να παίξει κανείς με τον ολυμπιακό και όλο το ελληνικό πρωτάθλημα?

 

 

Αν βρώ τα αρχεία που ζητάω παραπάνω θα σου πω απο που θα κατεβάσεις ολόκληρο το πρωτάθλημα !

Πρέπει να είχε έτοιμο το ελληνικό πρωτάθημα απο το http://www.wehellas.gr άλλα δεν μπαίνει μάλλον μπορεί να το ρίξανε!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...