Jump to content

Γιατί είναι τόσο δύσκολο???


kifinas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα σας.

Από τότε που αναβάθμισα την γραμμή μου σε vdsl 100 έχω αρκετές αποσυνδέσεις καθημερινά.

Για να μην πολυλογώ έχω κάνει τα πάντα πριν φτάσω εδώ, βγαίνουν πάντα κάποιοι από την τηλεφωνική βοήθεια και μου λένε συνεχώς τα ίδια πράγματα.

 

Έχουν αλλαχθεί 3 ρουτερ 5 σπλιττερ έχει αλλαχθεί όλη η γραμμή από το κουτί της πολυκατοικιας μου μέχρι το ρουτερ έχει κουμπωθεί η γραμμή χωρίς τηλεφωνική συσκευή κτλ κτλ έχουν έρθει δύο τεχνικοί από forthnet αλλά να δώσει ένας χριστιανός μια εντολή να εκλεχθεί η γραμμή μου από το dslam (πρέπει να βάλει χέρι ο ΟΤΕ) γιατί είναι τόσο δύσκολο να γίνει????

 

Εχώ πάρει πάνω από 10 φορές στο τεχνικό τμήμα σας η απάντηση κολλάει (από την στιγμή που δεν βρισκούμε λάθη στην γραμμή σας δεν μπορούμε να το δηλώσουμε ως βλάβη).

 

Ναι η γραμμή μου την περισοτερή ώρα δεν γράφει λάθη αλλά κάποια στιγμή ξαφνικά γράφει χιλιάδες και πέφτει.

 

Πείτε μου τι πρέπει να κάνω για να στείλουμε έναν άνθρωπο να κοιτάξει την γραμμή από το dslam.

 

Σας ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Kifinas

 

Θα ήθελες να μας ενημερώσεις σε προσωπικό μήνυμα, με κάποιο στοιχείο της υπηρεσίας σου, ώστε να μπορέσουμε να εξυπηρετήσουμε;

 

Λιάνα, Nova Support

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...