Jump to content

Προώθηση λογαριασμού POP3 σε Gmail


Efthimis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδία επειδή δοθλεύω σε μια εταιρία που εχω pop3 email τύπου "ταδε@εταιρία.gr", και επειδή διαβάζω καθημερινά αρκετά e-mail ήθελα να ρωτήσω αν μπορώ να τα βλέπω στο σπίτι απο το gmail inbox μου χωρίς να χάνονται από το email inbox της εταιρείας...(Ο λόγος που δεν το εγκαθιστώ το POP3 ως έχει στο Microsoft Outlook στο σπίτι είναι οτι δεν ξέρω τον κωδικο και το username του account
http://briefcase.pathfinder.gr/download/efthimis_2/29662/350010/1/palastijns+mobieltje222.jpg
Link to comment
Share on other sites

Παιδία επειδή δοθλεύω σε μια εταιρία που εχω pop3 email τύπου "ταδε@εταιρία.gr", και επειδή διαβάζω καθημερινά αρκετά e-mail ήθελα να ρωτήσω αν μπορώ να τα βλέπω στο σπίτι απο το gmail inbox μου χωρίς να χάνονται από το email inbox της εταιρείας...(Ο λόγος που δεν το εγκαθιστώ το POP3 ως έχει στο Microsoft Outlook στο σπίτι είναι οτι δεν ξέρω τον κωδικο και το username του account

 

Δεν ξέρεις τον κωδικό, αλλά από τη δουλειά πως τα ελέγχεις?

 

ΛΥΣΕΙΣ:

 

1) Ζητάς τους κωδικούς από τον διαχειριστή, στην εταιρία σου και μπένεις μέσω από Outlook και στο σπίτι.

 

Αν δεν στους δώσει.

 

2) Ζήτα του, να σου κάνει FORWARD τα εισερχόμενα email & στο Gmail account σου, εκτός από το να τα δέχεσε στην κανονική σου θυρίδα.

Don't criticize... what you can't understand...!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...