Jump to content

Μετά το Amazfit Bip τι?


testarossa
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γεια σας,

Έχω το Amazfit Bip και θα ήθελα να αλλάξω με κάτι πιο premium.

Ζητάω βασικά πολύ καλύτερη διαχείριση ειδοποιήσεων.

Αν η μπαταρία κρατάει 3-4 μέρες (αντί 10 του bip) είναι bonus.

Ποσό έως 150 ευρώ ίσως και πιο πάνω αν χρειάζεται.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας,

 

Έχω το Amazfit Bip και θα ήθελα να αλλάξω με κάτι πιο premium.

 

Ζητάω βασικά πολύ καλύτερη διαχείριση ειδοποιήσεων.

 

Αν η μπαταρία κρατάει 3-4 μέρες (αντί 10 του bip) είναι bonus.

 

Ποσό έως 150 ευρώ ίσως και πιο πάνω αν χρειάζεται.

Τι εννοείς καλύτερη διαχείριση ειδοποιησεων? Κι εγώ το bip έχω

 

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Θα έλεγα watch gt αν και θα ήταν καλό να πεις τι σε χαλάει σε notifications, δεν δουλεύουν σωστά? Δεν τα δείχνει σωστά? Κλπ
Link to comment
Share on other sites

Θα έλεγα watch gt αν και θα ήταν καλό να πεις τι σε χαλάει σε notifications, δεν δουλεύουν σωστά? Δεν τα δείχνει σωστά? Κλπ
Αυτό! Τι σε χαλάει? Εν τω μεταξύ εγώ έχω 25 μέρες αυτονομία όχι 10. Συμφωνώ πάντως για το Huawei gt

 

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μιας και αναφέρατε κάποια ρολόγια. Το amazfit gtr , το έχεις κανείς ; Με ψήνει να το πάρω αλλά διαβάζω ότι δεν αναγνωρίζει ελληνικά. Κατά τα αλλά βλέπω ότι με καλύπτει σε όλα.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

:D
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αυτό που ζητάω είναι κατηγοριοποίηση τον notifications.

να μου είναι πιο εύκολο να τις δω..

και όντως η μπαταρία μπορεί να φτάσει και τις 20 και τις 30 μέρες εγώ του πίνω το αίμα και φτάνω μόνο τις 10 αλλά πολλές φορές και τις 15 μέρες. θέλω δηλαδή κάτι καλύτερο σε notifications και πιο Premium.

 

----- προσθήκη μηνύματος 82 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Σε ότι αφορά την αναγνώριση των ελληνικών και το bip δεν το έκανε αλλά χάρη στην προσπάθεια κάποιων παιδιών γίνεται και μάλιστα είναι πολύ καλή και δεν υπάρχει κανένα γράμμα του ελληνικού αλφαβήτου το οποίο δεν αναγνωρίζεται

Link to comment
Share on other sites

Αυτό! Τι σε χαλάει? Εν τω μεταξύ εγώ έχω 25 μέρες αυτονομία όχι 10. Συμφωνώ πάντως για το Huawei gt

 

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Μπα αν έχεις όλα ανοιχτά τόσο είναι

 

----- προσθήκη μηνύματος 61 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αυτό που ζητάω είναι κατηγοριοποίηση τον notifications.

 

να μου είναι πιο εύκολο να τις δω..

 

και όντως η μπαταρία μπορεί να φτάσει και τις 20 και τις 30 μέρες εγώ του πίνω το αίμα και φτάνω μόνο τις 10 αλλά πολλές φορές και τις 15 μέρες. θέλω δηλαδή κάτι καλύτερο σε notifications και πιο Premium.

 

----- προσθήκη μηνύματος 82 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Σε ότι αφορά την αναγνώριση των ελληνικών και το bip δεν το έκανε αλλά χάρη στην προσπάθεια κάποιων παιδιών γίνεται και μάλιστα είναι πολύ καλή και δεν υπάρχει κανένα γράμμα του ελληνικού αλφαβήτου το οποίο δεν αναγνωρίζεται

Κατάλαβα τι θέλεις, από ότι ξέρω κανένα smartband/watch δεν το έχει εκτός από το Apple watch
Link to comment
Share on other sites

Δε καταλαβαίνω το λόγο να έχεις συνέχεια ανοιχτό το gps.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

το μεγαλύτερο θέμα είσαι στο είναι ότι κάποιες φορές πραγματικά Δεν μετράει καθόλου βήματα.

Ωστόσο νομίζω ότι βρήκα τη λύση και κλείνοντας το τελείως για 15 λεπτά κάνει ένα reset το οποίο είναι πιο αποτελεσματικό από τα άλλα reset που δίνει,όπως της επιλογής αποσύνδεσης από το mi fit και ξαναβρίσκει τον εαυτό του. Κατά τα άλλα το βρίσκω μία χαρά και δεν ξέρω κατά πόσο θα είναι καλύτερο ένα ρολόι 130-140 150 ευρώ από αυτό που έχω πέρα ισως από τα καλύτερα υλικά και την εμφάνιση. Τι λέτε;

Link to comment
Share on other sites

Πρόσφατα βγήκε το amazfit gts που είναι ουσιαστικά το bip 2. Amoled οθόνη. Πιο μεγάλη. Φουλ αδιάβροχο και δυνατή μπαταρία. Κοίταξε το. Και λογικά στις μετρήσεις θα είναι ακριβέστερο

 

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τελικά είδα από κοντά το Huawei Gt με καφέ λουράκι, μου άρεσε τόσο πολύ και το χτύπησα. Πραγματικά σήμερα πρώτη μέρα είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένος. ευχαριστώ θερμά όλους για τις προτάσεις
Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο. Πες μας περισσότερες πληροφορίες όταν το δουλέψεις

 

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα τώρα είδα το μήνυμα! Ευχαριστώ! το πήρα στα 130 ευρώ από μαγαζί Skroutz είναι με το καφέ λουράκι ετοιμοπαραδοτο. Πολύ όμορφο και οι μετρησεις φαίνονται ακριβείς. Σε αυτή τη τιμή φαίνεται vfm. Σε τεστ που βρήκα στο YouTube το έβγαζε καλύτερο από xiaomi gtr. Για αυτό το λόγο το διάλεξα. Το είδα σε κωτσοβολο ζωντανά και εντυπωσιαστηκα.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...