Jump to content

Smartwatch 200€ ?


pasxen
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα,

 

Θέλω να πάρω ένα smartwatch κοντά στα 200€.

 

Η λογική μου είναι πως δεν θέλω καθε 1-2 μέρες να το φορτίζω όπότε αν και fan της samsung και έλεγα για το galaxy δεν θα την προτιμήσω. Επίσης ένας λόγος ακόμα είναι ότι θέλω να είναι ελαφρύ,ποιοτικό και όσο το δυνατό πιο μαζεμένο οπότε μάλλον με βλέπω για 1.2.

 

Σκέφτομαι τα παρακάτω τα οποία περισσότερο είναι sport watches αλλά μετά απο σκέψη θεωρώ πως με καλύπτουν.

Xiaomi AMAZFIT GTR 1.2 (είμαι προς αυτό)

Honor Watch Magic

Huawei Watch GT

 

Σκέφτομαι και το

Xiaomi Amazfit 2S (Stratos Plus) αλλά το θεωρώ μεγάλο

 

Κάθε πρόταση δεκτή.

Edited by pasxen
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν θέλεις κάθε μερα να φορτίζει πας στο huawei watch gt η αντίστοιχο honor (απλά να ξέρεις δεν είναι smartwatch sport watch είναι δεν έχει καμία σχέση με smartwatch)
Link to comment
Share on other sites

Τα smart watches τα φορτίζεις κάθε μέρα, άντε 2.... μόνο τα sport watches αντέχουν παραπάνω....

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Τα smart watches τα φορτίζεις κάθε μέρα, άντε 2.... μόνο τα sport watches αντέχουν παραπάνω....

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

Ποιο πολύ που μου άντεξε ήταν galaxy watch 46 mm έβγαζε δύο μέρες και κάτι ψιλά είχαν μείνει (όχι να βγάλει επόμενη μέρα αλλά απλά να ξέρεις ότι δεν θα ξεμείνεις)

 

Μεχρι εκεί ομος αν θέλει κάποιος 4 5 6 μέρες 3 βδομάδες και βάλε sportwatch smartband κλπ

Όχι smartwatch (σε μερικά χρόνια όταν μπαταρίες αλλάξουν τεχνολογικά μπορεί τώρα τσουκ)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Τελικά παράγγειλα το Xiaomi AMAZFIT GTR 1.2 απο gearbest αλλά με ενημέρωσαν ότι θα καθυστερήσει λόγο των πολλών πωλήσεων που έχει, οπότε αναμένω μετά τις 15 Σεπτ για αποστολή.
Link to comment
Share on other sites

Για πιο λόγο ακριβώς να δώσεις τοσα χρήματα για ένα smartwatch που δεν πιστεύω ότι θα έχει την ακρίβεια άλλων προτάσεων (huawei gt) to οποίο παίζει ίδια τιμή από skroutz ,έχει ελληνική εγγύηση σαν ευρωπαϊκό παίζει ελληνικά out of the box και όχι με σύμβολα

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Για πιο λόγο ακριβώς να δώσεις τοσα χρήματα για ένα smartwatch που δεν πιστεύω ότι θα έχει την ακρίβεια άλλων προτάσεων (huawei gt) to οποίο παίζει ίδια τιμή από skroutz ,έχει ελληνική εγγύηση σαν ευρωπαϊκό παίζει ελληνικά out of the box και όχι με σύμβολα
Μπαταρία
Link to comment
Share on other sites

Για πιο λόγο ακριβώς να δώσεις τοσα χρήματα για ένα smartwatch που δεν πιστεύω ότι θα έχει την ακρίβεια άλλων προτάσεων (huawei gt) to οποίο παίζει ίδια τιμή από skroutz ,έχει ελληνική εγγύηση σαν ευρωπαϊκό παίζει ελληνικά out of the box και όχι με σύμβολα
Για να μην είσαι κολλητά με την πρίζα, είμαστε που είμαστε με κινιτο 1 day αυτονομία να μας λείπει και αυτό
Link to comment
Share on other sites

Τελικά παράγγειλα το Xiaomi AMAZFIT GTR 1.2 απο gearbest αλλά με ενημέρωσαν ότι θα καθυστερήσει λόγο των πολλών πωλήσεων που έχει, οπότε αναμένω μετά τις 15 Σεπτ για αποστολή.

Όταν με το καλό παραλάβεις, δώσε ένα feedback για τη μπαταρία

Ενδιαφέρομαι για τη γυναίκα να πάρω το 1.2 αλλά φοβάμαι την αυτονομία.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Τελικά πήρα το Xiaomi AMAZFIT GTR 1.2 απλα εξαιρετικό, ελαφρύ, όμορφο και η μπαταρία απλά δεν υπάρχει.

Το μόνο αρνητικό με τους ελληνικους χαρακτήρες που δεν τους υποστηρίζει αλλά με μια εφαρμογή τους μετατρέπει σε greeklish.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...