Jump to content

Sony Ericsson K750i


florinaperis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 10,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδια sorry αν εχει απαντηθει κ παλαιοτερα αλλα με μια αναζητηση που έκανα το μονο που βρηκα ειναι οτι προγραμματακι για Back Up ειναι το MyPhoneExplorer?? Με την pc suite δε γινεται καπως?? Αλλο προγραμμα?

με το MyPhoneExplorer κανει back up τα παντα, ρυθμισεις, sms, mms, εικονες, videos...?

· iPod 3gn 15Gb, iPod 5.5gn 30Gb

· iPhone 2G 8Gb, iPhone 3G 16Gb, iPhone 4 16Gb, iPhone 6 64Gb, iPhone 13 Pro 128Gb

· MacBook Pro 15'' (mid '10), MacBook Pro 16'' (late '19)

· Apple Watch Series 7 45mm

· AirPods Pro 2nd Gen

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδια sorry αν εχει απαντηθει κ παλαιοτερα αλλα με μια αναζητηση που έκανα το μονο που βρηκα ειναι οτι προγραμματακι για Back Up ειναι το MyPhoneExplorer?? Με την pc suite δε γινεται καπως?? Αλλο προγραμμα?

με το MyPhoneExplorer κανει back up τα παντα, ρυθμισεις, sms, mms, εικονες, videos...?

 

Υπάρχουν πολλά προγράμματα φίλε μου για backup. Αλλά το MyPhoneExplorer εκτός από πολύ καλό πρόγραμμα είναι το μόνο free που κάνει αυτήν την δουλειά. Και επίσης το μόνο με ελληνικό μενού.

Ναι μπορείς να αποθηκεύσεις τα πάντα. Κατάλογο, sms, αρχεία ήχου, βίντεο και εικόνες.

Link to comment
Share on other sites

Και ρυθμίσεις mms, wap και τέτοια? Επειδή θα το στείλω για service το κινητό μετα απλώς του περνάω μονο το αρχειάκι του back up και είναι ολα όπως πρίν??

sorry αν γίνομαι κουραστικός :)

· iPod 3gn 15Gb, iPod 5.5gn 30Gb

· iPhone 2G 8Gb, iPhone 3G 16Gb, iPhone 4 16Gb, iPhone 6 64Gb, iPhone 13 Pro 128Gb

· MacBook Pro 15'' (mid '10), MacBook Pro 16'' (late '19)

· Apple Watch Series 7 45mm

· AirPods Pro 2nd Gen

 

Link to comment
Share on other sites

Ias xhristes tou K750i

 

Egina kai ego xristis tou aftou kinitou meta apo polles kales entiposeis poy eixe afisei afto to kinito gia tin kamera pou diathete.

 

Agoraza to kinito xtes to savato se ena apo ta katastimata tou Vodafone.

to proto pragma pou ekana itan na kano fotogrfafies kai na sas po tin alithea oti epatha ligo apogiteysh apo tin piothta tis fotografias eno eixa dei sto diadiktio photos apo to K750i tis poli kalis piotita. Ti simvenei me to kinito mou ? Prospathisa na kano merikes allages sta settings ton photo alla den katafera kati , eidika ta photos pou ekana mesa se esoterikous xorus ( me poli fotismo) den vgikan kales. Etsi ta pixel itam ena mixer xhromaton kai dhen ipirxe toso kathari ikona.

Ti prepei na kano ?

 

- Ekana topothesisi ton merikon photgrafion apo to PC stin karta Memory Card tou K750i . Kai piga na ta dho apo to kinito. Ekplixtos eidha oti to kinito den ta vlepe katholou ta photos pou iha peresasei stin Memory Stick eno evlepe kanonika ta tis photografies pou eiha vgali me tin kamera. Tote ta photos apo to Pc ta vala apeythias stin mnimh tou kinito kai proseksa oti tora mporousa na ta dho . Ti ginete ? Den mporo na dho dikes photos apo to Memory Stick ?

To allo einai oti kai to browser tou kinitou eno sou dine tin dinatototita na kaneis zoom stis photografies pou eiha parei me kinito , eno se afta pou eixa apothikevsi monos mou stin mnimh tou kinito den mou dine dinatotita na kano zoom i na pao deksia-aristera , pano-kato.

mipos iparxei kapio programa kalytrero gia photo gia na ta dho sto kinito ?

 

Niotho poli xalia , gia thn epilogh moy gia afto to kinito . Sas parakalo ean eiparxei lisi se afta ta provlimata . pite moy oso grigora ginete , gia na prolavo na giriso to kinito piso .

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους ! ! !

Είμαι φρέσκος στο forum αλλά και στη χρήση προγραμμάτων για το Κ750 μου.

Συγνώμη προκαταβολικά αν η ερώτησή μου σας φανεί χαζή αλλά έχω την εξής απορία: αφού το κινητό μας έχει τη δυνατότητα λήψης και αποστολής video γιατί δεν υπάρχει ένα πρόγραμμα που να μετατρέπει το κινητό μας σε web cam μέσω usb ή άλλης σύνδεσης?

Ή μήπως υπάρχει και η ασχετοσύνη μου δεν έχει όρια????????:)

Όλοι όσοι βρίσκονται στο χώρο αυτό φέρνουν τη χαρά.

Άλλος γιατί έρχεται και άλλος γιατί................φεύγει:whistle:

Link to comment
Share on other sites

Και ρυθμίσεις mms, wap και τέτοια? Επειδή θα το στείλω για service το κινητό μετα απλώς του περνάω μονο το αρχειάκι του back up και είναι ολα όπως πρίν??

sorry αν γίνομαι κουραστικός :)

 

Όχι, οι ρυθμίσεις που λες δεν αποθηκεύονται. Για ποιο λόγο άλλωστε; Αν χαθούν μπορείς να τις ενεργοποιήσεις μέσω sms (free) της εταιρίας που είσαι συνδρομητής ή μεσω του site της SE.

Δεν είπες για ποιο λόγο θα το στείλεις για σέρβις. Να σου θυμίσω ότι στις αναβαθμίσεις των SE δεν χάνεται τίποτα απολύτως από το κινητό. Ούτε ο κατάλογος. Πόσο μάλλον οι ρυθμίσεις.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους ! ! !

Είμαι φρέσκος στο forum αλλά και στη χρήση προγραμμάτων για το Κ750 μου.

Συγνώμη προκαταβολικά αν η ερώτησή μου σας φανεί χαζή αλλά έχω την εξής απορία: αφού το κινητό μας έχει τη δυνατότητα λήψης και αποστολής video γιατί δεν υπάρχει ένα πρόγραμμα που να μετατρέπει το κινητό μας σε web cam μέσω usb ή άλλης σύνδεσης?

Ή μήπως υπάρχει και η ασχετοσύνη μου δεν έχει όρια????????:)

 

Όχι φίλε μου δεν υπάρχει. Για την ακρίβεια κυκλοφορεί εφαρμογή που προσπαθεί να μετατρέψει το κινητό σε web cam αλλά δεν καταφέρνει τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Βασικά, νομίζω ότι υπάρχει ένα προγρααμματάκι με το οποίο να μπορείς να το μετατρέψεις σε web cam.

Παρόλα αυτά, δεν νομίζω ότι έχεις τη δυνατότητα της βιντεοσκόπησης παρά μόνο τη δυνατότητα καρέ εικόνων αν δεν με απατά φυσικά η μνήμη μου!!

 

Το εν λόγω προγραμματάκι αν ψάξεις στις διάφορες σελίδες θα το βρεις!!

 

Βλέπεις, μαζί σου είμαι φίλε στη ασχετοσύνη.Κουράγιο!!:D ;)

Link to comment
Share on other sites

- Ekana topothesisi ton merikon photgrafion apo to PC stin karta Memory Card tou K750i . Kai piga na ta dho apo to kinito. Ekplixtos eidha oti to kinito den ta vlepe katholou ta photos pou iha peresasei stin Memory Stick eno evlepe kanonika ta tis photografies pou eiha vgali me tin kamera. Tote ta photos apo to Pc ta vala apeythias stin mnimh tou kinito kai proseksa oti tora mporousa na ta dho . Ti ginete ? Den mporo na dho dikes photos apo to Memory Stick ? .

 

Βασικά, πολλές φορές μου συμβαίνει και σε μένα αυτό το πράγμα!!

Συμβουλή, κάνε ασφαλής κατάργηση του υλικού γιατί μπορεί να μην εχει κάνει καλή εισαγωγή του υλικού σου!!

 

 

To allo einai oti kai to browser tou kinitou eno sou dine tin dinatototita na kaneis zoom stis photografies pou eiha parei me kinito , eno se afta pou eixa apothikevsi monos mou stin mnimh tou kinito den mou dine dinatotita na kano zoom i na pao deksia-aristera , pano-kato.

mipos iparxei kapio programa kalytrero gia photo gia na ta dho sto kinito ?!!.

 

Αν κάνεις οριζοντοποίηση της εικόνας έχεις όλες αυτές τις δυνατότητες όπως zoom κλπ.

 

Niotho poli xalia , gia thn epilogh moy gia afto to kinito . Sas parakalo ean eiparxei lisi se afta ta provlimata . pite moy oso grigora ginete , gia na prolavo na giriso to kinito piso .

 

 

Πόλοί είναι οι χρήστες που έχουν αυτό το κινητό και έχουν μείνει κατενθουσιασμένοι από αυτό το κινητό και μέσα σε αυτούς είμαι και εγώ.Μπορεί να έχεις πέσει στη εξαίρεση φυσικά οπότε το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι να πας στο κατάστημα από όπου το πήρες και να τους εξηγήσεις τη κατάσταση!!

 

Υ.Γ. Μην λαμβάνεις υπόψην τις φωτογραφίες που δείχνουν οι κάθε μορφής διαφήμήσεων!!

Πέφτει πολύ επεξεργασία που ακόμα και το παλιό μου κινητό, Τ68ι το έβλεπα σαν κινητό με 10Μpixel κάμερα και εντυπωσιαζόμουν!!

Με το καιρό θα ανακαλύψεις όλα τα καλά αυτού του κινητου το οποίο δεν πλασαρίστικε άδικα στα κορυφαία!!!:cool:

Link to comment
Share on other sites

@alb_74

Το να έχει κάποιος παράπονα από την κάμερα του Κ750 δεν είναι και πολύ συνηθισμένο. Έχεις δει καλύτερες φωτό από κινητό στα 2ΜΡ; Αποκλείεται.

Αν συμβαίνει κάτι τέτοιο τότε σίγουρα το πρόβλημα είναι στις ρυθμίσεις του κινητού σου ή έπεσες σε προβληματική συσκευή.

Link to comment
Share on other sites

"Συμβουλή, κάνε ασφαλής κατάργηση του υλικού γιατί μπορεί να μην εχει κάνει καλή εισαγωγή του υλικού σου!!"

 

Signomi ti enoeis me "ασφαλής κατάργηση του υλικού " ?

 

To thema me tin kamera einai oti kanei afto pou legete "thorivo" xromatos eidika stous esoterikous xorous. exo prospathisei me ris rithmiseis alla den exo kataferei kati ksehoristo.

 

Apo dikes sas empeiries me tin kamera tou k750i , stis photografies stous esoterikous horous eihate paramoi provlima ?

 

Ean i kamera mou exei tixei san "ekserisi" tha trelatho gia tin atihia mou! Den ksero ean se aftes periptoseis oi oipalili tou Vodafon mporoun na sou allazoun to kinito me allh.?!!!

 

Pos vlepo tin ekdosi tis kameras (kai sofware)?

( apekso grafi AF 4,8 MM / 1:2,8 )

Link to comment
Share on other sites

Θόρυβος σε εσωτερικούς χώρους πάντα υπάρχει. Δεν έχει το φλας του Κ800. Στους εξωτερικούς χώρους θα κρίνεις την κάμερά του.

Για να είσαι σίγουρος βρες από κάποιο γνωστό σου ένα Κ750 και κάνε μια σύγκριση.

Link to comment
Share on other sites

το κ700 ειχε μια εφαρμογη οπου μπορουσες να κανεις περιηγηση σε ενα αλλο κινητο αν ειχες συνδεθει με bluetooth.υπαρχει κατι αντοιστιχο για το κ750?
Link to comment
Share on other sites

1)Ξεβιδωνουμε τις δυο πισω βιδες,που ειναι κατω-κατω πισω απο την μπαταρια.

Θελει μικρο σταυροκαυτσαβιδο,η το σωστο κατσαβιδι.(τεχνικου)

Με το σταυροκατσαβιδο πιεζουμε και στριβουμε,ωστε να μην χαλασουνε την

κεφαλη της βιδας.

2) Με μια πιστωτικη καρτα ξεχωριζουμε το μπροστινο μερος.Μαλακες κινησεις,

ηρεμα.Με λιγη προσοχη θα καταλαβετε τον τροπο.

3) αφου το ανοιξτε θα.....πεσει το πληκτρολογιο.

4) Κατω απο το πληκτρολογιο Θα δειτε τα ledακια.Ειναι 6 κατω,και 2 επανω.

5) Περνετε μια διαφανεια(προσωπικα σημερα εκοψα απο σακουλα του my

market το μπλε-μωβ κομματι),η καραμελες με πολυχρωμα περιτυλιγματα.

6) το κοβετε ωστε να καλυψει ολη τη επιφανεια που ειναι τα ledακια.

7) ΑΝΟΙΓΕΤΕ ΤΡΥΠΑ ΓΙΑ ΤΟ JOYSTIC.

8) Ακουμπατε το πληκτρολογιο προσεχτικα.

(Εχει δυο υποδοχες που πρεπει να ταιριαξουνε πανω στην επιφανεια που

ειναι τα ledακια)

9) Βαζετε το καπακι,και τελος.

10)ΠΡΙΝ ΒΙΔΩΣΤΕ ΤΙΣ 2 ΒΙΔΕΣ,αναψτε το κινητο και γραψτε ενα μηνυμα με

γραμματα απο ολα τα πληκτρα.Αν καποιο κολαει,επαναλαβατε την εργασια

νουμερο 8.

Δεν ειχε πατησει καλα το πληκτρολογιο.

 

ΠΡΟΣΟΧΗ:ΟΛΗ Η ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΜΕ ΣΒΗΣΤΟ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ.

Η EΥΘΥΝΗ ΔΙΚΗ ΣΑΣ.

Σημερα εβαλα πιο μωβ-μπλε και διαφανο,και εγινε πολυ καλυτερο(απο σακουλα!)Εψαξα καραμελες με πολυχρωμα περιτυλιγματα αλλα δεν βρηκα.

Τη φωτογραφια την τραβηξα απο καμερα με 0.3 megapixel.

Μήπως όλως τυχαίως ξέχασες να αναφέρεις την πηγή; :protest:

Το παρουσιάζεις σαν να ήταν δική σου ιδέα...

Mi A3 με EvolutionX 7.5

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ geofil ! !

Όλοι όσοι βρίσκονται στο χώρο αυτό φέρνουν τη χαρά.

Άλλος γιατί έρχεται και άλλος γιατί................φεύγει:whistle:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριτώ πολύ φίλε yoshimura, είναι καλό να ξέρω ότι δεν είμαι μόνος στην άγνοιά μου......:)

Όλοι όσοι βρίσκονται στο χώρο αυτό φέρνουν τη χαρά.

Άλλος γιατί έρχεται και άλλος γιατί................φεύγει:whistle:

Link to comment
Share on other sites

Μετά τις ευχαριστίες στους φίλους που μπήκαν στο κόπο να απαντήσουν στην ερώτησή μου θα ήθελα να παραθέσω την άποψή μου για το Κ750 που έχω.

Διαβάζοντας το forum διαπίστωσα πως σε γενικές γραμές οι περισσότεροι κάτοχοι του κινητού είναι ευχαριστημένοι, έτσι κι εγώ δε θα μπορούσα να αποτελλώ εξαίρεση.

Παιδιά έχω κινητό από το 1994 -εντάξει είμαι λίγο σιτεμένος:) - και είναι ίσως το καλύτερο κινητό που πέρασε από τα χέρια μου.

Σε σύγκριση με άλλα κινητά που είχα, αλλά και ένα Νόκια που απέκτησα πρόσφατα το Κ750 είναι έτη φωτός μπροστά, ιδιαίτερα σε ποιότητα κατασκευής και αυτονομία. Όσο για τη κάμερα, για το μέγεθος του τηλεφώνου είναι κατά τη γνώμη μου αστέρι.:)

Όλοι όσοι βρίσκονται στο χώρο αυτό φέρνουν τη χαρά.

Άλλος γιατί έρχεται και άλλος γιατί................φεύγει:whistle:

Link to comment
Share on other sites

Μετά τις ευχαριστίες στους φίλους που μπήκαν στο κόπο να απαντήσουν στην ερώτησή μου θα ήθελα να παραθέσω την άποψή μου για το Κ750 που έχω.

Διαβάζοντας το forum διαπίστωσα πως σε γενικές γραμές οι περισσότεροι κάτοχοι του κινητού είναι ευχαριστημένοι, έτσι κι εγώ δε θα μπορούσα να αποτελλώ εξαίρεση.

Παιδιά έχω κινητό από το 1994 -εντάξει είμαι λίγο σιτεμένος:) - και είναι ίσως το καλύτερο κινητό που πέρασε από τα χέρια μου.

Σε σύγκριση με άλλα κινητά που είχα, αλλά και ένα Νόκια που απέκτησα πρόσφατα το Κ750 είναι έτη φωτός μπροστά, ιδιαίτερα σε ποιότητα κατασκευής και αυτονομία. Όσο για τη κάμερα, για το μέγεθος του τηλεφώνου είναι κατά τη γνώμη μου αστέρι.:)

 

 

Kαι εγώ, παρόλο το μικρό της ηληκίας μου, έχω δοκιμάσει αρκετά κινητά!!

Παρόλα αυτά, είχα κολλήσει σε δυό κατασκευαστές, τη Sony Ericsson και τη Νokia!

Τη πρώτη φυσικά για τις δυνατότητες και την τρομερή τεχνολογία με την οποία προικίζει όλα τα κινητά της και τη δεύτερη για την αξιοπιστία της και την ανθεκτικότητα των κινητών!!!

Όμως, τα βήματα που έχουν γίνει στη Sony Ericsson είναι τρομερά και δεν αφήνουν περιθώρια αμφιβολιών όταν ψάχνεις για το κατάλληλο κινητο!!!

 

Αξιοι επαίνων όλοι οι υπεύθυνοι και οι κατασκευαστές!!

Γι'αυτό άλλωστε και σαρώνουν στα βραβεία κάθε χρόνο!!:shifty:

Link to comment
Share on other sites

"Συμβουλή, κάνε ασφαλής κατάργηση του υλικού γιατί μπορεί να μην εχει κάνει καλή εισαγωγή του υλικού σου!!"

 

Signomi ti enoeis me "ασφαλής κατάργηση του υλικού " ?

 

To thema me tin kamera einai oti kanei afto pou legete "thorivo" xromatos eidika stous esoterikous xorous. exo prospathisei me ris rithmiseis alla den exo kataferei kati ksehoristo.

 

Apo dikes sas empeiries me tin kamera tou k750i , stis photografies stous esoterikous horous eihate paramoi provlima ?

 

Ean i kamera mou exei tixei san "ekserisi" tha trelatho gia tin atihia mou! Den ksero ean se aftes periptoseis oi oipalili tou Vodafon mporoun na sou allazoun to kinito me allh.?!!!

 

Pos vlepo tin ekdosi tis kameras (kai sofware)?

( apekso grafi AF 4,8 MM / 1:2,8 )

 

 

Οταν αναφέρομαι σε ασφαλή καταργηση υλικού, θα δείς ότι στο κάτω μέρος του υπολογιστιστή (κάτω δεξιά) υπάρχει ένα εικονίδιο το οποίο σου δείχνει όλες τις εξωτερικές συσκευές που έχεις συνδεδεμένες με το PC σου!!!

Αν κάνεις δεξί κλικ πάνω του θα δείς μια επιλογή που λέει ασφαλής κατάργηση υλικού!!

Απο εκεί πρώτα κατήργησε το κινητο σου και θα σου βγει ενα ''συννεφάκι'' που θα σου λέει ότι μπορείς να βγάλεις με ασφάλεια το κινητό σου!!

 

Μερικές φορές, όταν βιαζόμουνα και το εβγαζα επιπόλαια μερικά αρχεία χανόντουσαν και δεν μπορούσα να τα δω!!

 

Τώρα, όπως προείπαν, ή βρες ακόμα ένα κινητό και σύγκρινέ το, ή πήγαινε στη Vodafone και, το πιο πιθανό αν έχεις πρόβλημα, είναι να σου το αλλάξουν!!

Link to comment
Share on other sites

Μήπως όλως τυχαίως ξέχασες να αναφέρεις την πηγή; :protest:

Το παρουσιάζεις σαν να ήταν δική σου ιδέα...

 

α)Nαι,το να βαλω σακουλα.....σουπερ μαρκετ,ητανε δικη μου ιδεα:lol:

β)Εσυ μην πληρωσεις.....συνδρομη.:p

γ)Οταν θα παω να βελτιωσω το αμαξι μου θα λεω:"εβαλα φιλτροχωανη ταδε,που

ο πρωτος που το σκεφτικε ητανε ο ταδε"

"Εβαλα αμορτισερ πανω-κατω,που η αρχικη ιδεα ητανε του johne monroe to

1879":X

δ)Την επομενη φορα θα φροντισω πρωτα για διπλωμα ευρεσιτεχνειας,και μετα

θα ποσταρω κατι το οποιο το ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΣΤΙΚΑ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ ΜΕ ΟΠΟΙΑ

ΡΙΣΚΑ,για να μπορεις εσυ να με αποκαλεις εμεσα κλεφτη ιδεων.:ninja:

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

AEKαρα ole ole ole ole ole!!!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

το κ700 ειχε μια εφαρμογη οπου μπορουσες να κανεις περιηγηση σε ενα αλλο κινητο αν ειχες συνδεθει με bluetooth.υπαρχει κατι αντοιστιχο για το κ750?

Η ιδια εφαρμογη "τρεχει" και σε αλλα κινητα.δεν υπαρχει κανενα προβλημα.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως παιδιά θέλω να πιστεύω ότι κάποιος θα υπάρχει που να έχει φτιάξει ένα προγραμματάκι που θα μετατρέπει το κινητό σε web cam.

Φανταστείτε τις δυνατότητες που δίνει ένα πρόγραμμα σαν κι αυτό και μάλιστα αν μπορεί να χρησιμοποιηθεί ασύρματα για τη μεταβίβαση της εικόνας.

Μάλλον θα πρέπει να το ρίξω στο ψάξιμο μπας και σταθώ τυχερός.

Όλοι όσοι βρίσκονται στο χώρο αυτό φέρνουν τη χαρά.

Άλλος γιατί έρχεται και άλλος γιατί................φεύγει:whistle:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως παιδιά θέλω να πιστεύω ότι κάποιος θα υπάρχει που να έχει φτιάξει ένα προγραμματάκι που θα μετατρέπει το κινητό σε web cam.

Φανταστείτε τις δυνατότητες που δίνει ένα πρόγραμμα σαν κι αυτό και μάλιστα αν μπορεί να χρησιμοποιηθεί ασύρματα για τη μεταβίβαση της εικόνας.

Μάλλον θα πρέπει να το ρίξω στο ψάξιμο μπας και σταθώ τυχερός.

 

Ο επιμένων νικά (αρκετές φορές) :)

Καλό ψάξιμο λοιπόν. Αν και εγώ δεν νομίζω ότι θα βρεις κάτι που να αξίζει τον κόπο.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως παιδιά θέλω να πιστεύω ότι κάποιος θα υπάρχει που να έχει φτιάξει ένα προγραμματάκι που θα μετατρέπει το κινητό σε web cam.

Φανταστείτε τις δυνατότητες που δίνει ένα πρόγραμμα σαν κι αυτό και μάλιστα αν μπορεί να χρησιμοποιηθεί ασύρματα για τη μεταβίβαση της εικόνας.

Μάλλον θα πρέπει να το ρίξω στο ψάξιμο μπας και σταθώ τυχερός.

Παλιοτερα καποιος ειχε αναφερει κατι...και αν θυμαμαι καλα ειχε βρει καποια λυση,τωρα δεν ειμαι και 100% σιγουρος.:blink: :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K750i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...