Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6280 3G


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια γεια σας. Λυστε μου μερικες αποριες που εχω αν μπορειτε σας παρακαλω. Γιατι οταν παιζω πολυ ωρα με το μενου χαμηλωνει ο ηχος παρα πολυ και πρεπει να το κλεισω και να το ανοιξω για να επανελθει, πως γινετε να ακουγετε ηχος οταν (σερνω) το καπακι, πως μπορω να ακουσω και να αλλαξω τον ηχο στις υπενθιμισεις του ημερολογιου, γινετε να ακουω τον ηχο οταν δεν εχω σημα;

Το συγκεκριμενο προβλημα το εχω και εγω με τον ηχο που χαμηλωνει μονος του !Οπως και οταν συνδεω handsfree bluetooth και παιζω με το μενου ανοιγοκλεινει αυτη η μπλε μπαρα ρυθμισης του ηχου!

Μαλλον ειναι θεμα αναβαθμισης.

ΘΕΛΩ ΝΑ :shoot: ΤΟΥΣ ΚΕΡΔΟΣΚΟΠΟΥΣ

ΘΕΛΩ ΝΑ :knife: ΤΟΥΣ ΚΑΤΑΠΙΕΣΤΕΣ ΤΟΥ ΛΑΟΥ

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά αυτή η καρτούλα δεν έχει πολυ καλή τιμή;

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.569817

 

Θεωρείται αργή;

Έχει τη δυνατότητα το 6280 για ποιο γρήγορη κάρτα;

Υπάρχει νόημα;

Η τιμή της καλή είναι,υπάρχουν βέβαια και σαφώς πιο γρήγορες που δουλεύουν άψογα στο τηλέφωνο..Πάντως ρίξε και μια ματιά για Kingston ή Sandisc..Είναι λίγο πιο ακριβές αλλά πιστεύω οτι είναι οι καλύτερες..;)

:mobile:
Link to comment
Share on other sites

Τελικα θα μας πει καποιος τι βελτιωνει η 3.70 αναβαθμιση;Αξιζει να την κανουμε ή να παραμεινουμε με την 3.60;
Link to comment
Share on other sites

Τελικα θα μας πει καποιος τι βελτιωνει η 3.70 αναβαθμιση;Αξιζει να την κανουμε ή να παραμεινουμε με την 3.60;

Μα έχουν ήδη ψιλοαναφερθεί σε προηγούμενες δημοσιεύσεις.

 

1. Αλλάζει λίγο το μενού (φεύγουν ορισμένες επιλογές και ενσωματώνονται μέσα σε άλλες),

2. Αλλάζει λίγο η εμφάνιση της αρχικής οθόνης (πχ. εμφανίζει από default την ημερομηνία),

3. Διορθώνονται προβλήματα προηγούμενων εκδόσεων, όπως πχ. οι συνεχείς ή όχι επανεκκινήσεις, ...

4. ...

Link to comment
Share on other sites

pedia giasas to kapaki koynai esas giati emena koynai poly pos mporo na apothikefso stin karta mnimis tis epafes kai to imerologio kai na ta epanafero opote thelo ; otan kano anavathmisi ti tha xaso ;ti diorthoni h kenuyria anavathmisi kai pia eine tin exun ta nokia shop; eyxaristo poli.
Link to comment
Share on other sites

Τελικα υπαρχει καποιος που να το αγορασε το τηλ.και να ειχε ΗΔΗ την 3.70 μεσα η οποιοι εχουν την 3.70 ειναι απο upgrades σε nokia shops ??
Link to comment
Share on other sites

Μα έχουν ήδη ψιλοαναφερθεί σε προηγούμενες δημοσιεύσεις.

 

1. Αλλάζει λίγο το μενού (φεύγουν ορισμένες επιλογές και ενσωματώνονται μέσα σε άλλες),

2.Αλλάζει λίγο η εμφάνιση της αρχικής οθόνης (πχ. εμφανίζει από default την ημερομηνία),

3. Διορθώνονται προβλήματα προηγούμενων εκδόσεων, όπως πχ. οι συνεχείς ή όχι επανεκκινήσεις, ...

4. ...

 

Αν και δεν εχω καποιο προβλημα οπου η αναβαθμιση ειναι απαραιτητη αλλα με τρωει να το αναβαθμισω ας ρωτησω

1. Φευγουν τα μυνηματα ηχου και τα αμεσα μυνηματα οπως αναφερθηκε ή και κατι αλλο ;;

2. Δηλαδη δεν υπαρχει η επιλογη Ρυθμισεις-> Ωρα και ημ/μηνια-> Ημερομηνία-> Εμφανιση ημ/νιας ;;;

Αλλαζει κατι αλλο στην αρχικη οθονη;;

4... δηλαδη δεν ειδες κατι αλλο...

 

Τελικα οπως ρωτησαν και πολλοι αλλοι αν δεν εχουμε κανενα προβλημα να μην το πειραξουμε το κινητο;

Βαγγέλης
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πώς όλοι την έχουμε από upgrade.

 

Χμμμ..Ελπιζω τοτε, τωρα που θα ερθει η νεα παρτιδα (13/5) στη vodafone, να ερχονται με την 3.70 μεσα γιατι βαριεμαι να τρεχω στα nokia centers...

Link to comment
Share on other sites

Προτιμάς δηλαδή να περιμένεις 10 μέρες παρά να πας για 10 λεπτά σε ένα κατάστημα;

Άποψη κι αυτή....

 

 

10 μερες δεν ειναι τιποτα απο το να κανω την ιδια δουλεια (setup τηλεφωνου, synchronizing, pairing, ρυθμισεις κτλ κτλ) δυο φορες.

Αλλωστε, δεν νομιζω οτι υπαρχει τωρα ετσι κι αλλιως το τηλεφωνο σε Vodafone-shop...:(

Στις 13/5 λενε στη βοδιαφον οτι θα παραλαβουν.

Link to comment
Share on other sites

10 μερες δεν ειναι τιποτα απο το να κανω την ιδια δουλεια (setup τηλεφωνου, synchronizing, pairing, ρυθμισεις κτλ κτλ) δυο φορες.

Αλλωστε, δεν νομιζω οτι υπαρχει τωρα ετσι κι αλλιως το τηλεφωνο σε Vodafone-shop...:(

Στις 13/5 λενε στη βοδιαφον οτι θα παραλαβουν.

Κι εγώ από Vodafone το πήρα. Όσο για το διπλό setup, δεν χρειάζεται να γίνει διπλό. Με το που θα το πάρεις, πήγαινε το για αναβάθμιση και κάνε το setup μετά...

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ από Vodafone το πήρα. Όσο για το διπλό setup, δεν χρειάζεται να γίνει διπλό. Με το που θα το πάρεις, πήγαινε το για αναβάθμιση και κάνε το setup μετά...

 

Σωστο και αυτο. Για να ειμαι ομως και ειλικρινεις, περιμενω να δω τι θα γινει με το 6233, το οποιο μου αρεσει εξισου πολυ. Το ψιλοφοβαμαι το θεμα sliding (τριξιματα, χαλαρωση κτλ) στο 6280...

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ας μου πει καποιος,τα themes που ειναι zip με ηχους,screensaver,κλπ πως τα περναμε στο κινητο?

Τα themes που είναι zip δεν ειναι themes,αν ήταν themes θα ήταν .nth οπότε μήπως πρέπει να ψάξεις μέσα στα zip να βρεις τα nth,αυτά στείλτα με bluetooth,καλώδιο,υπέρυθρες στο κινητό και όλα καλά:) :)τώρα άν κατέβασες κάποια zip ως θέματα nth μάλλον δεν μετονόμασες πριν κατεβάσεις το αρχείο επιλέγοντας στον ΙΕ(στο παράθυρο αποθήκευσης των αρχείων που εμφανίζεται κατά την προετοιμασία λήψης,στον ΙΕ μόνο έχεις αυτήν την δυνατότητα),Ολα τα αρχεία και αλλάζοντας την κατάληξη από .zip σε .nth

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ας μου πει καποιος,τα themes που ειναι zip με ηχους,screensaver,κλπ πως τα περναμε στο κινητο?

 

Τα themes που είναι zip δεν ειναι themes,αν ήταν themes θα ήταν .nth οπότε μήπως πρέπει να ψάξεις μέσα στα zip να βρεις τα nth,αυτά στείλτα με bluetooth,καλώδιο,υπέρυθρες στο κινητό και όλα καλά:) :)

 

Την ίδια απορία είχα κι εγώ. Η απάντηση είναι απλή. Κάνε rename το αρχείο από .zip -> .nth και ύστερα αντέγραψέ το.

Link to comment
Share on other sites

Την ίδια απορία είχα κι εγώ. Η απάντηση είναι απλή. Κάνε rename το αρχείο από .zip -> .nth και ύστερα αντέγραψέ το.

Συνήθως όμως το αρχείο .nth βρίσκεται σε ένα .zip ή rar ήδη μέσα,δηλαδή εμπεριέχεται,διότι η κατάληξη .nth δεν είναι αποδεκτή για συνημμένο αρχείο από τα site,οπότε για να έχεις ένα zip και να νομίζεις ότι είναι θέμα .nth κάπως μου κάνει κάτι σε τι και πώς και μπρος πίσω:wacko: :happy: :confused: ,οπωσδήποτε αν έχει επισυναφθεί ως .nth(σπάνιο):) :) έτσι θα ληφθεί όχι ως zip,οπότε........:rolleyes: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Εδώ:

http://rapidshare.de/files/19681322/opera-mini-2.0.3920-advanced-gr.jar.html

Με άλλο εικονίδιο 32 x 32 Opera . png τέλειο για την γραμμή συντομεύσεων,χωρίς λέυκο background,έκδοση 2.0 ελληνική τελευταία,εγκαταστήστε την και προσθέστε την στην γραμμή συντομεύσεων,just perfect,θα με θυμηθείτε:) :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...