Jump to content

Redmi Note 6 Pro


BMW_E36
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το έκανα φιλε μου όπως είπες αλλά αρνείται το άτιμο.. Τέλος πάντων ας μείνει έτσι... Σε κανένα νεότερο update μπορεί ν έχουμε αλλαγές κ σε αυτό
Έκανες επανεκκίνηση δηλαδή και δεν άλλαξε ο ήχος?

Και σε εμένα το έκανε και έφτιαξε μετά

Κάνε απεγκατασταση και ξανά εγκατάσταση της εφαρμογής κρατώντας πρώτα backup μέσα από viber.

No root->No problem
Link to comment
Share on other sites

Ναι ναι ακριβώς οπως μ είπες αλλά επιμένει ναι μην το δέχεται.. Το παράτησα.. Χαχαχα

Το πρόβλημα για μένα είναι με τις ειδοποιήσεις.πρεπει να βγάλουν από εκειτην ώρα να φαίνεται κάπως τι σου έχει έρθει είναι η γνώμη μου.

Samsung wave 8500---Huawei IDEOS X5---Alcatel 997D---LG G2---ASUS Zenfone 2---OnePlus 3---Xiaomi redmi note 6 pro---Pocophone f1---Xiaomi mi 9 S---Xiaomi mi 9T pro---Xiaomi mi 10 T---Realme GT Neo 2---Motorola edge 30 fusion...

🆒

Link to comment
Share on other sites

Οι κάμερες είναι τραγικές λόγω software... μια δοκιμή με GoogleCamera-2.7.008 θα πείσει (εννοείται χωρίς root, unlock, customs roms κτλ)... ειδικά νύχτα... υπάρχουν Samsung 10ετίας με εξίσου καλή φωτογραφία τηρούμενων των αναλογιών...

Καλημέρα.

Ενδιαφέρομαι να το πάρω για τη σύζυγο. Η gcam εγκαθίσταται όπως στο poco που έχω, χωρίς ξεκλείδωμα, ρουτάρισμα και τα ρέστα;

Ευχαριστώ.

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας. Έχω πάρει ένα redmi note 6 pro στο οποίο έχω κάνει την τελευταία αναβάθμιση και δε μου σβήνει η οθόνη κατά την κλήση. Ο proximity sensor όμως λειτουργεί κανονικά στα τεστ. Έχει συναντήσει κανείς το ίδιο πρόβλημα;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Το πήρα στη γυναίκα μου και είναι πραγματικά φοβερό κινητό. Μήπως έχει κάποιος το λινκ για την Google camera και οδηγίες πως να την βάλω;

Ευχαριστώ

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας. Έχω πάρει ένα redmi note 6 pro στο οποίο έχω κάνει την τελευταία αναβάθμιση και δε μου σβήνει η οθόνη κατά την κλήση. Ο proximity sensor όμως λειτουργεί κανονικά στα τεστ. Έχει συναντήσει κανείς το ίδιο πρόβλημα;

 

Πάτα το τηλέφωνο (το κουμπί που πατάς για να κάνεις μια κλήση)

κάτω αριστερά ,δίπλα στο 0 έχει ένα κουμπί με 3 γραμμές .πάτα το και από το μενού που σου ανοίγει επέλεξε

Ρυθμίσεις εισερχομένων κλήσεων/αισθητηρας απόστασης και βάλτο στο on

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλησπέρα παιδιά. Το πήρα στη γυναίκα μου και είναι πραγματικά φοβερό κινητό. Μήπως έχει κάποιος το λινκ για την Google camera και οδηγίες πως να την βάλω;

Ευχαριστώ

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

https://www.dropbox.com/s/hz73lqaek57e0zl/com.google.android.GoogleCamera-2.7.008_%282130300-30%29-27008130-minAPI19.apk?dl=0

Αυτή είναι για "μη ρουτ συσκευες " μια και αφού πήρες τώρα το κινητό φαντάζομαι ότι δεν έχεις ρουτάρει τη συσκευή και δεν χρειάζεται να της κάνεις κάτι το ιδιαίτερο .Μια απλή εγκατάσταση

Edited by mplevris
Μανώλης
Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγο έβαλα το παρακάτω tempered glass και μου φαίνεται εξαιρετικό.

https://s.click.aliexpress.com/e/c8bzExzm

No root->No problem
Link to comment
Share on other sites

Πάτα το τηλέφωνο (το κουμπί που πατάς για να κάνεις μια κλήση)

 

κάτω αριστερά ,δίπλα στο 0 έχει ένα κουμπί με 3 γραμμές .πάτα το και από το μενού που σου ανοίγει επέλεξε

 

Ρυθμίσεις εισερχομένων κλήσεων/αισθητηρας απόστασης και βάλτο στο on

 

 

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

 

 

 

 

https://www.dropbox.com/s/hz73lqaek57e0zl/com.google.android.GoogleCamera-2.7.008_%282130300-30%29-27008130-minAPI19.apk?dl=0

 

Αυτή είναι για "μη ρουτ συσκευες " μια και αφού πήρες τώρα το κινητό φαντάζομαι ότι δεν έχεις ρουτάρει τη συσκευή και δεν χρειάζεται να της κάνεις κάτι το ιδιαίτερο .Μια απλή εγκατάσταση

Σε ευχαριστώ πολύ!

Μια ακόμα Ερώτηση

Είναι αδιάβροχο το κινητό;

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ!

Μια ακόμα Ερώτηση

Είναι αδιάβροχο το κινητό;

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δεν νομίζω, αλλά αν θες πέτα το στην μπανιέρα και πες μας(πλάκα κάνω)

Μανώλης
Link to comment
Share on other sites

Πάτα το τηλέφωνο (το κουμπί που πατάς για να κάνεις μια κλήση)

κάτω αριστερά ,δίπλα στο 0 έχει ένα κουμπί με 3 γραμμές .πάτα το και από το μενού που σου ανοίγει επέλεξε

Ρυθμίσεις εισερχομένων κλήσεων/αισθητηρας απόστασης και βάλτο στο on

 

Problem solved! Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

https://xiaomi-miui.gr/community/index.php/Thread/32700-Ενεργοποίηση-VoLTE-και-HD-Voice-σε-κινητά-Xiaomi/

 

 

 

 

 

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά.

Ψάχνω xiaomi για τη σύζυγο που να πιάνει καλό σήμα στα δύσκολα.

Περνάει αρκετές ώρες την ημέρα σε έναν ας πούμε ημιυπόγειο χώρο που δύσκολα πιάνει σήμα το κινητό.

Θα ήθελα λοιπόν να μου πέιτε αν το note 6 pro υποστηρίζει 4G+ ή έχει το ίδιο κουσούρι με poco, mi 8, mi max 3 κ.τ.λ.

Προχθές, για παράδειγμα, που πήγαμε σε μια εκδήλωση στο συγκεκριμένο χώρο, η σύζυγος με ένα J7 (2017) που έχει τώρα έπιανε κανονικά σήμα και δεδομένα 3G, ενώ εγώ με το poco ήμουν κυριολεκτικά ανύπαρκτος. Λες και το έιχα βάλει σε λειτουργία πτήσης ένα πράγμα.

Όσοι λοιπόν από εσάς το έχετε, είδατε ποτέ 4G+;

 

Ευχαριστώ.

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Το Xiaomi Redmi Note 6 Pro κέρδισε την πρώτη θέση στον διαγωνισμό φωτογραφίας της Xiaomi!

 

https://news.xiaomi-miui.gr/xiaomi-redmi-note-6-pro-winner/

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά.

Ψάχνω xiaomi για τη σύζυγο που να πιάνει καλό σήμα στα δύσκολα.

Περνάει αρκετές ώρες την ημέρα σε έναν ας πούμε ημιυπόγειο χώρο που δύσκολα πιάνει σήμα το κινητό.

Θα ήθελα λοιπόν να μου πέιτε αν το note 6 pro υποστηρίζει 4G+ ή έχει το ίδιο κουσούρι με poco, mi 8, mi max 3 κ.τ.λ.

Προχθές, για παράδειγμα, που πήγαμε σε μια εκδήλωση στο συγκεκριμένο χώρο, η σύζυγος με ένα J7 (2017) που έχει τώρα έπιανε κανονικά σήμα και δεδομένα 3G, ενώ εγώ με το poco ήμουν κυριολεκτικά ανύπαρκτος. Λες και το έιχα βάλει σε λειτουργία πτήσης ένα πράγμα.

Όσοι λοιπόν από εσάς το έχετε, είδατε ποτέ 4G+;

 

Ευχαριστώ.

Δεν ξέρω αν πιάνει 4G+ πάντως στην μπάρα φαίνετα σκέτο 4G
No root->No problem
Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση πάνω αριστερά στη μπάρα βγαίνουν notifications?

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Δεν το έχω δει ακόμα...! Ξέρει κάποιος;

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση πάνω αριστερά στη μπάρα βγαίνουν notifications?

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Όχι δεν βγαίνουν

Μανώλης
Link to comment
Share on other sites

Μπορει καποιος να ανεβασει μια φωτο απο το " Σχετικα με το τηλεφωνο" ?
Ορίστεd429bddab2ddb30e9c676e7672c1bf66.jpg

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. τέλος του χρόνου θα έχει κλήρωση με μερικά καλούδια. Όποιος θέλει να δει

https://www.facebook.com/Couponoffers-from-China-230722604385877/

Link to comment
Share on other sites

Εγκατάσταση από άγνωστες πηγές πως ενεργοποιω???

 

Ρυθμίσεις/πρόσθετες ρυθμίσεις/απόρρητο

Μανώλης
Link to comment
Share on other sites

Τράβηξα βίντεο χθες βράδυ σε μουσική σκηνή και μπορώ να πω ότι ήταν εξαιρετικό. Ο σταθεροποιητής έκανε πολύ καλά τη δουλειά του. Οι φωτογραφίες ήταν αρκετά καλές μπορώ να πω. Σε σχέση με το note 4 που είχα είναι μέρα με τη νύχτα...
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για την απαντηση.

Περιμενει την Δευτερα το κινητο φιλος μου.

Τελικα ηρθε σημερα το κινητο, ομορφο , γρηγορο και βγαλει καλες φωτογραφιες.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...