Jump to content

Poco F1


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τουλαχιστον εδω εχεις την οποια υποστιριξη φιλε......να μιλησω για αλλες εταιριες σαν αυτην της υπογραφη σου......σχετικα με την υποστιριξη παντα.....που σε ξεχασε και ο Θεος.....:p
Χα, χα....ναι βρε 'συ. Ούτε κουβέντα.

Κι εγώ το pocophone έχω. Αυτό είναι της συζύγου. Τις προάλλες το πήρα και το τεσταρω αυτές τις μέρες.

 

Στάλθηκε από το Nokia 7+ χρησιμοποιώντας Tapatalk

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Καλά Χριστούγεννα σε όλους παιδιά με μια χτεσινή από προφήτη Ηλία στον Πειραιά με gcam. Xmas eve greece

 

Καλά Χριστούγεννα!! Ωραία φωτογραφία φίλος!!

Link to comment
Share on other sites

Υπέροχη φωτό φίλε.

Καλά Χριστούγεννα σε όλους παιδιά, με υγεία πάνω απ' όλα.

 

Στάλθηκε από το Nokia 7+ χρησιμοποιώντας Tapatalk

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι, γιατι στο DXOMARK δεν υπαρχει το poco οσο αφορα την βαθμολογια της καμερας;

 

Oταν και αν το τεστάρουν θα τη βάλουν.Δεν είναι το μοναδικό κινητό που λείπει από τα τεστ τους.

Χρόνια Πολλά!

Link to comment
Share on other sites

Kαποια προταση για ρομ, κυριως σε σχεση με τη μπαταρια και τα θεματα που εχει (notifications, touch); Καμερα δε με ενδιαφερει, ειναι ηδη καταπληκτικη για τη χρηση σημειωματαριου που της κανω

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Καλά Χριστούγεννα σε όλους παιδιά με μια χτεσινή από προφήτη Ηλία στον Πειραιά με gcam. Xmas eve greece

 

Σαν φωτογραφια ωραια σαν ποιοτητα τραγικη.

Link to comment
Share on other sites

Σαν φωτογραφια ωραια σαν ποιοτητα τραγικη.

 

Όντως, την περίμενα καλύτερη με την gcam.

iphone 7 iOS 12.0
Link to comment
Share on other sites

Oταν και αν το τεστάρουν θα τη βάλουν.Δεν είναι το μοναδικό κινητό που λείπει από τα τεστ τους.

Χρόνια Πολλά!

 

Μαλιστα ,ευχαριστω, καλες γιορτες!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και χρόνια πολλα...

ξερω εχει απαντηθει το ερωτημα μου πολλάκις αλλα οι εκδοσεις τρεχουνε....

 

για την τελευταια εκδοση λογισμικου με το pie απο που κατεβαζω gcam που να τρεχει απροβληματιστα?

γιατι σε καποιες εκδοσεις ακουσα βγαζεις 2 φωτο... κολλαει... το κλεινεις κτλ κτλ

 

σας ευχαριστω προκαταβολικα

+bobb -=azor=-
Link to comment
Share on other sites

Aν δε μας ενδιαφερει η gcam, ποια rom προτεινεται;

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

anyway...

απο που να την κατεβασω την gcam?

Πας:

XDA > Xiaomi Poco F1 > Xiaomi Poco F1 Themes, Apps, and Mods > B-S-G Google Camera port

Χωρίς unlocked bootloader και φλασάρισμα TWRP ή Magisk fix δεν λειτουργεί σε καμία Version το Night Sight και θα έχεις το πρόβλημα με τις δύο λήψεις που αναφέρεις. Θα βρεις ότι πληροφορίες χρειάζεσαι στο νήμα που σε παραπέμπω και τα λινκ για να κατεβάσεις τη version που θες.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή κάποιοι μίλησαν για κακη ποιότητα της φωτό με gcam . Την ειδα σε 43 άρα οθόνη κ είναι εξαιρετικη , οπότε μιλάμε για εμπάθεια κ τπτ άλλο . Να ΣτΕ καλά όλοι
Link to comment
Share on other sites

Παντως σε global dev παιζει καλα η gcam 6.1.021 https://forum.xda-developers.com/poco-f1/themes/b-s-g-google-camera-port-developed-mi-8-t3843130

Την ημερα τολμω να πω πως βγαζει καλυτερες απο το mi 8

Link to comment
Share on other sites

Επειδή κάποιοι μίλησαν για κακη ποιότητα της φωτό με gcam . Την ειδα σε 43 άρα οθόνη κ είναι εξαιρετικη , οπότε μιλάμε για εμπάθεια κ τπτ άλλο . Να ΣτΕ καλά όλοι

 

Μάλλον έχεις χαμηλές απαιτήσεις από μια φωτογραφία.

Η φωτογραφία έχει πολύ θόρυβο και παραμόρφωση στα φώτα.

Εγώ την είδα σε dell 2518 άλλα από περιέργεια θα την δω και στην 65αρα 4k που εχω.

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον έχεις χαμηλές απαιτήσεις από μια φωτογραφία.

Η φωτογραφία έχει πολύ θόρυβο και παραμόρφωση στα φώτα.

Εγώ την είδα σε dell 2518 άλλα από περιέργεια θα την δω και στην 65αρα 4k που εχω.[/quote.

. Ίσως κ να χω δεν ξέρω . Απλά με ποιο κινητό το συγκρίνεις ; Όχι τπτ άλλο με iphone x του κολλητού μου βγάλαμε ακριβως ίδιες φωτό και δεν υπερβάλλω . Όσο αναφορά το θόρυβο είναι πραγματικά ανύπαρκτος σε αυτή την φωτό

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον έχεις χαμηλές απαιτήσεις από μια φωτογραφία.

Η φωτογραφία έχει πολύ θόρυβο και παραμόρφωση στα φώτα.

Εγώ την είδα σε dell 2518 άλλα από περιέργεια θα την δω και στην 65αρα 4k που εχω.[/quote.

. Ίσως κ να χω δεν ξέρω . Απλά με ποιο κινητό το συγκρίνεις ; Όχι τπτ άλλο με iphone x του κολλητού μου βγάλαμε ακριβως ίδιες φωτό και δεν υπερβάλλω . Όσο αναφορά το θόρυβο είναι πραγματικά ανύπαρκτος σε αυτή την φωτό

 

Δεν κανω συγκριση με καποιο κινητο απλα ειπα σαν φωτογραφια σαν ποιοτητα δεν μου αρεσει.

Η θαλασσα ειναι λες και εχει μπιμπικια τα φωτεινα στεφανια εχουν γυρω γυρω παραμορφωση.

Μηπως στην εχει χαλασει το προγραμμα που την ανεβασε και εσυ βλεπεις την κανονικη φωτογραφια και εμεις την χαλασμενη;

Link to comment
Share on other sites

31520808147_866864c8c1_b.jpgIMG_20181222_182808 by , on Flickr

 

 

gcam...και η λήψη έχει γίνει στα γρήγορα.

Αυτη ναι ειναι μια χαρα φωτογραφια.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Poco F1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...