Jump to content

Φωτογραφίες / Βίντεο με το Huawei P20 PRO


tsiglas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

για τριποδακι παιδια τι θα προτειναται μια που το εφερε η κουβεντα …..??
Είμαι τεχνολογικά καμένος. Παρακαλώ δείξτε κατανόηση !! :cry:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 572
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

για τριποδακι παιδια τι θα προτειναται μια που το εφερε η κουβεντα …..??
Έχεις τόσες συσκευές κ γράφεις σε όλα τα νήματα η απλά σου αρέσει να τρολαρεις

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

η φωτο ειναι μέτρια στην καλύτερη των περιπτώσεων.. πρώτα απ όλα είναι τραβηγμένη πίσω απο τζάμι (φαίνεται απο τις αντανακλάσεις στον ουρανό) με συνέπεια να χάνει κι άλλο σε λεπτομέρεια
Η καλή φώτο δεν έχει να κάνει πάντα με τη λεπτομέρεια όπως πολύ καλά γνωρίζεις... Όσο για το τζάμι... Επίτηδες την έβγαλα πίσω από τζάμι... Κάτι ήθελα να δείξω...

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by alanon
τα μεγαλυτερα ψεματα...εχουν μια δοση αληθειας!!!
Link to comment
Share on other sites

Έχεις τόσες συσκευές κ γράφεις σε όλα τα νήματα η απλά σου αρέσει να τρολαρεις

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

σε τι τρολλαρω ακριβως?? προσβαλλω ?? ειρωνεύομαι ?? προφανως και δεν εχω ολες τις συσκευες αλλα χω αδερφο...κολλητο που εχει….και ρωταω και εκ μερους τους...εσενα αδερφε σε τι ακριβως σε ενοχλησα ??

Είμαι τεχνολογικά καμένος. Παρακαλώ δείξτε κατανόηση !! :cry:
Link to comment
Share on other sites

σε τι τρολλαρω ακριβως?? προσβαλλω ?? ειρωνεύομαι ?? προφανως και δεν εχω ολες τις συσκευες αλλα χω αδερφο...κολλητο που εχει….και ρωταω και εκ μερους τους...εσενα αδερφε σε τι ακριβως σε ενοχλησα ??

 

Μας δουλευεις ρε φιλε;;;;

Εχει ο αδελφος σου lg 4 . lg6 , lg 7 , lg v10 , lg v30 και καμια 10ρια ακομη συσκευες και ρωτας για ολες;;;;

Α ρε omorfonios που σου χρειαζετε!!!!!

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Μας δουλευεις ρε φιλε;;;;

Εχει ο αδελφος σου lg 4 . lg6 , lg 7 , lg v10 , lg v30 και καμια 10ρια ακομη συσκευες και ρωτας για ολες;;;;

Α ρε omorfonios που σου χρειαζετε!!!!!

 

η επιθεση που οφείλεται ?? να σας δουλεψω σε τι ακριβως ?? αν απαγορεύονται οι ερωτήσεις να μου δειξετε τους κανονισμούς του φορουμ...εκτος αν εδώ μεσα είναι κανα παρρεακι κλικα και το χαλαμε... οσο για τον omorfonio….δεν τον γνωρίζω....μαλλον με τρολλαρετε εσεις ….

Είμαι τεχνολογικά καμένος. Παρακαλώ δείξτε κατανόηση !! :cry:
Link to comment
Share on other sites

η επιθεση που οφείλεται ?? να σας δουλεψω σε τι ακριβως ?? αν απαγορεύονται οι ερωτήσεις να μου δειξετε τους κανονισμούς του φορουμ...εκτος αν εδώ μεσα είναι κανα παρρεακι κλικα και το χαλαμε... οσο για τον omorfonio….δεν τον γνωρίζω....μαλλον με τρολλαρετε εσεις ….

 

Ανεβασε καμια φωτο απο το p20 pro και ασε τα πολλα λογια. Διαφορετικα τι γραφεις και γραφεις παντου ;;;;;;

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

εχω ανεβασει αδερφε σε λινκ καποια ποστ πριν.. και ηδη σχολιασαν καποιοι συμφοριτες…..οποτε εγω προτείνω να κοψουμε την κοντρα χωρις λογο και να αναφερθούμε καθαρα στη συσκευή μας...
Είμαι τεχνολογικά καμένος. Παρακαλώ δείξτε κατανόηση !! :cry:
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Ωραίες και ως φωτό αλλά και ως θεματα!!!

Με ποιο πρόγραμμα τις έχεις επεξεργαστεί;;;

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Ωραίες και ως φωτό αλλά και ως θεματα!!!

Με ποιο πρόγραμμα τις έχεις επεξεργαστεί;;;

 

Καλημερα φίλε μου, δεν έγινε κάποια επεξεργασία, έχει wide, νυχτερινή λήψη και manual ρυθμίσεις! Και υπάρχει και μια επιλογή όταν μπαίνεις στην κάμερα που λέει, έντονα, απαλά χρώματα και τυπικό, κάπως έτσι! Σε ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

 

Παρασκευα το p είναι η το mate?

Edited by Chriskap11
Link to comment
Share on other sites

Παρασκευα το p είναι η το mate?

 

Το mate κανονικά φίλε μου! Γιατί ;)?

Edit :τώρα ειδα ότι είναι νημα του p20 χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Το mate κανονικά φίλε μου! Γιατί ;)?

Edit :τώρα ειδα ότι είναι νημα του p20 χαχαχα

 

Επειδή ανέβασες εδώ κ λέω έχει και το p20 pro ο τρελός!!

Link to comment
Share on other sites

Επειδή ανέβασες εδώ κ λέω έχει και το p20 pro ο τρελός!!

 

Χαχαχαχα όχι όχι! Πιστεύω πως πρέπει να γίνει συγχώνευση εδώ και να βάζουν όσοι έχουν to Mate, οι διαχειριστες αν επιθυμούν βέβαια!

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχα όχι όχι! Πιστεύω πως πρέπει να γίνει συγχώνευση εδώ και να βάζουν όσοι έχουν to Mate, οι διαχειριστες αν επιθυμούν βέβαια!

 

Σωστός καλή ιδεα!!!

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχα όχι όχι! Πιστεύω πως πρέπει να γίνει συγχώνευση εδώ και να βάζουν όσοι έχουν to Mate, οι διαχειριστες αν επιθυμούν βέβαια!

 

Να γίνει, γιατί να μην γίνει... Χίλιοι καλοί χωράνε... Θα ήταν ωραίο να βλέπουμε και δείγματα του Mate 20 Pro εδώ... Άλλωστε οι 2 συσκευές είναι πολύ κοντά φωτογραφικά... Όσο για το θέμα που είναι του p20 pro εγώ το άνοιξα εξαρχής και θεωρώ ότι δεν θα έχει κανείς θέμα να γίνει συγχώνευση... Αρκεί να αναγράφεται από ποια συσκευή είναι.

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Να γίνει, γιατί να μην γίνει... Χίλιοι καλοί χωράνε... Θα ήταν ωραίο να βλέπουμε και δείγματα του Mate 20 Pro εδώ... Άλλωστε οι 2 συσκευές είναι πολύ κοντά φωτογραφικά... Όσο για το θέμα που είναι του p20 pro εγώ το άνοιξα εξαρχής και θεωρώ ότι δεν θα έχει κανείς θέμα να γίνει συγχώνευση... Αρκεί να αναγράφεται από ποια συσκευή είναι.

 

Ωραίος παλικάρι μου, όσοι πιστοί προσέλθετε! @tsiglas μετά από την μετάβαση από Mate σε note τι συμπέρασμα έχεις βγάλει all arount μιας και σε βρήκαμε εδω:lol: ?

Link to comment
Share on other sites

P20 pro

 

Εντάξει... RESPECT... Μακάρι να μπορούσαμε όλοι με ένα απλό κλικ να παιρνουμε τέτοιες φωτογραφίες...

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ωραίος παλικάρι μου, όσοι πιστοί προσέλθετε! @tsiglas μετά από την μετάβαση από Mate σε note τι συμπέρασμα έχεις βγάλει all arount μιας και σε βρήκαμε εδω:lol: ?

 

Εντάξει εξαιρετικές συσκευές όλες παιδιά όταν παίζεις στην τοπ κατηγορία... Αλλά βαριέμαι εύκολα τις συσκευές και πολλές φορές το παρακάνω. Τίποτα ιδιαίτερο απλά το Note έχει μεγαλύτερη και πιο τετραγωνοποιημενη οθονη και καλύτερο ήχο - ακουστικό ίσως και Εν κλικ καλύτερη λήψη σήματος... Αυτοί ήταν οι λόγοι που επέστρεψα μαζί με μια πολύ δίκαιη ανταλλαγή βμε την 8gb - 512gb έκδοση του Note 9...

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

πολύ δυνατή.. έχει επεξεργασία;

 

Σευχαριστω! Παράληψη μου.. Ανέβασμα το hdr 15% στο snapseed κ τσίμπησα λίγο κορεσμο

Edited by Chriskap11
Link to comment
Share on other sites

Σευχαριστω! Παράληψη μου.. Ανέβασμα το hdr 15% στο snapseed κ τσίμπησα λίγο κορεσμο

 

Το θεμα σου ειναι η Στυλιδα;;;;

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Στυλιδα ?? πατριωτάκια ειμαστε….το ονομα Σουφλερης...σιγουρα θα σας λεει κατι...η φωτο είναι απιστευτη παντως …:)
Είμαι τεχνολογικά καμένος. Παρακαλώ δείξτε κατανόηση !! :cry:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...