Jump to content

Nova μετακόμιση


jpapas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα,

Μένω στο κέντρο των Χανίων και έχω 12μηνη δέσμευση nova triple play. Έχω συμπληρώσει 8 μήνες από τη δέσμευση και δυστυχώς ο σπιτονοικοκύρης με βγάζει έξω από το σπίτι. Το νέο σπίτι που βρήκα είναι εκτός πόλης, στον ίδιο νομό, σε ένα χωριό, όπου οι κάτοικοι μου είπαν ότι τηλεφωνικά εξυπηρετείται μόνο από τον ΟΤΕ. Μπορώ να ρωτήσω τί γίνεται σε τέτοιες περιπτώσεις; Μπορώ να κάνω αίτηση μετακόμισης στη nova; Κι αν δεν έχει δίκτυο; Θεωρείται ότι σπάω εγώ τη δέσμευση, αν και η αδυναμία δεν οφείλεται σε μένα; Αν θέλω να διατηρήσω μόνο την τηλεόραση μπορώ ή πρέπει να κάνω νέο συμβόλαιο;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Jpapas,

 

Θα ήθελες να μας ενημερώσεις με κάποιο από τα στοιχεία της υπηρεσίας σου σε ένα προσωπικό μήνυμα ώστε να μπορέσουμε να το ελέγξουμε και να σε ενημερώσουμε;

 

Κώστας, Nova Support

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Jpapas,

 

Θα ήθελες να μας ενημερώσεις με κάποιο από τα στοιχεία της υπηρεσίας σου σε ένα προσωπικό μήνυμα ώστε να μπορέσουμε να το ελέγξουμε και να σε ενημερώσουμε;

 

Κώστας, Nova Support

Επειδή είμαι καινούργιος στο forum μπορείτε να μου πείτε πως μπορώ να σας στείλω προσωπικό μήνυμα; Υπάρχει κάποιο mail να σας στείλω;

Link to comment
Share on other sites

Επειδή είμαι καινούργιος στο forum μπορείτε να μου πείτε πως μπορώ να σας στείλω προσωπικό μήνυμα; Υπάρχει κάποιο mail να σας στείλω;

 

Καλημέρα jpapas,

 

Θα θέλαμε να σε ενημερώσουμε πως μπορείς να μας ενημερώσεις σε προσωπικό μήνυμα, πατώντας εδώ. Εναλλακτικά, μπορείς να μας στείλεις το αίτημα σου μέσω email, στη διεύθυνση info@nova.gr

 

Παραμένουμε στη διάθεσή σου για οτιδήποτε χρειαστείς.

 

Γιώργος, Nova Support

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα jpapas,

 

Καθώς στην προσπάθεια μας να σου απαντήσουμε στο pm μας εμφανίζεται μήνυμα ότι έχεις επιλέξει να μη δέχεσαι προσωπικά μηνύματα ή δεν έχεις τα απαραίτητα δικαιώματα χρήσης τους, θα ήθελες να τροποποιήσεις τις ρυθμίσεις του λογαριασμού σου, και να μας ενημερώσεις εκ νέου ώστε να μπορέσουμε να σου απαντήσουμε στα ερωτήματα σου;

 

Γεωργία, Nova Support

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...