Jump to content

Αν σας απατούσε...


sakaflias
 Κοινοποίηση

Αν σας απατούσε...  

425 members have voted

  1. 1. Αν σας απατούσε...

    • Θα έφευγα (δεν το αντέχω,δεν αξίζει)
      279
    • Θα έμενα (τον/την αγαπώ)
      40
    • Θα το πληρώσει με το ίδιο νόμισμα
      70
    • Αδιαφορία
      36


Recommended Posts

τα άλλα δεν είδα να τα σχολιάσεις...μαλλον συμφωνείς εεε! :ooch: :whistle: :what: :tease:

 

Για το αν έχει πορτοφόλι? Μια χαρά είναι, δεν έχω παράπονο. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 689
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

συγνωμη jane αλλα αν καποιος ειναι με καποια μονο για τα λεφτα προφανως το ξερει και ο ιδιος αν καθεται μαζι του για αυτον η για τα λεφτα του.

χρηστης:9210i,3650,GD87,8310,3510i,

P800

παλαιοτερα : 768,V50,Τ28S,T68,7650

Link to comment
Share on other sites

συγνωμη jane αλλα αν καποιος ειναι με καποια μονο για τα λεφτα προφανως το ξερει και ο ιδιος αν καθεται μαζι του για αυτον η για τα λεφτα του.
εμ για αυτό το λέω....για μένα είναι κορόιδο και αυτός που έχει επίγνωση.....
Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν είναι κακό αλλα δεν κάθομαι γι αυτό.

παραξενη η σχεση σας παντως :D

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

λοιπών θα την πλάκωνα στα "κλωτσιδια" μια και αυτά τα ξεκαθαρίζω από αρχής,και όπως εγώ δεν απατώ ποτε,έχω την ίδια απαίτηση από την σύντροφο μου,αν καταφέρει να με βγάλει εκτος εαυτού κακό του κεφαλιού της. :lol: για αυτό λοιπών τα κοριτσάκια ελαφρών ηθών μακριά από τον "γοργονο" (πες μου τώρα εσύ ρε @@ra που θα βρείς καλή σήμερα?)ας μην βρω πιο καλά μονος μου :alien:
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

δηλαδη φιλε μου θα ελεγες οχι σε ιστοριες μιας νυχτας?Και μεχρι να βρεις την καταλληλη τι γινεται?

και εγω πιστευα οτι καλο θα ειναι να περιμενα την καταλληλη αλλα πλεον θα ενδωσω στην πρωτη σχετικα ομορφη κοπελα και οτι γινει για οσο κατσει.μετα απλα αν δεν θελει θα χωρισουμε η να θα κανει ο καθενας την ζωη του και απλα καποιες φορες θα ειμαστε μαζι.τοσο απλα.

χρηστης:9210i,3650,GD87,8310,3510i,

P800

παλαιοτερα : 768,V50,Τ28S,T68,7650

Link to comment
Share on other sites

Nαι το sex είναι πολύ βασικό για τον άνθρωπο,όμως προτιμώ να το χαλιναγωγήσω παρα va γίνω ένα με τον σορό,και ΑΝ ποτε βρω κάτι καλο θα μπορώ να το κοιτάξω στα ματια χωρίς τύψεις.μπορεί να με πουν μαλ/κα πολλές και πολλοί αλλα πιο καλά μαλ/κας παρα θηλυκή η αρσενική που/να.έχουμε μάθει πια στο εύκολο..θέλουμε εύκολα χρήματα,εύκολο sex,και την ηθική και την αγάπη ουσιαστικά την έχουμε πετάξει στα σκουπίδια.Λέω λοιπών να διαφέρω :)

 

Kαι για να προλάβω τους έξυπνους που θα πουν ότι ζω στο μεσαίωνα έχω να πω 1,εγώ ίσως να ζω στο μεσαίωνα αλλα και πάλι είμαι πολύ πιο μπροστά από εσάς που ζείτε στην εποχή των σπηλαίων,που ο άνθρωπος καθοδηγούταν από τα αρχέγονα ένστικτα του. :X

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

νομιζω παντως οτι μπορεις να αγαπησεις ακομα και καποια που να μην ειναι τοσο πιστη.

χρηστης:9210i,3650,GD87,8310,3510i,

P800

παλαιοτερα : 768,V50,Τ28S,T68,7650

Link to comment
Share on other sites

Αν εννοείς να ξεγελαστώ αυτό μπορεί αν και έχω μάθει να διαβάζω τα μηνύματα καλά και είναι κάπως δύσκολο πια να με δουλέψουν :)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

δεν εννοω αυτο η τουλαχιστον μονο αυτο.Εννοω οτι μπορει να σου αρεσει καποια ακομα και αν ξερεις οτι μπορει να παει με αλλον.Οτι μπορει να την θες ακομα και ετσι.

χρηστης:9210i,3650,GD87,8310,3510i,

P800

παλαιοτερα : 768,V50,Τ28S,T68,7650

Link to comment
Share on other sites

δεν εννοω αυτο η τουλαχιστον μονο αυτο.Εννοω οτι μπορει να σου αρεσει καποια ακομα και αν ξερεις οτι μπορει να παει με αλλον.Οτι μπορει να την θες ακομα και ετσι.

 

Καταλαβα τι εννοεις αλλα Οχι αλλιως 8α μουν μαζοχα και 8α η8ελα τον μπελα μου :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

δηλαδη δεν σου εχει μπει ποτε στο μυαλο να σου αρεσει μια γυναικα και να την θες εστω για ενα πηδημα?

χρηστης:9210i,3650,GD87,8310,3510i,

P800

παλαιοτερα : 768,V50,Τ28S,T68,7650

Link to comment
Share on other sites

Για ένα πήδημα;;; Μα μόνο για ένα;;;; Για επαναλαμβανόμενα one night stands το συζητάμε... κι ας κάνει ό,τι θέλει με όποιον θέλει.

 

Αν βέβαια μιλάμε για κανονική σχέση τότε τα πράγματα αλλάζουν.

 

Σημείωση: Δεν έχω διαβάσει τα προηγούμενα :O

Ό,τι δεν μας σκοτώνει, απλά μας κάνει δυνατότερους!

 

ήμουν άθεος.. μέχρι που συνειδητοποίησα ότι εγώ είμαι θεός

Link to comment
Share on other sites

αυτο λεω και εγω.Οταν κανεις κανονικη/σοβαρη σχεση εχεις απαιτησεις.Αν ομως θες καποια ετσι επειδη απλα σου αρεσει χωρις δεσμευσεις τοτε γιατι να μην τολμησεις?Εξαλλου αμα εισαι νεος θα εχεις και την εμπειρια απο τετιου τυπου σχεσεις και θα ξεχωριζεις μετα ποια ειναι για σοβαρη σχεση και ποια απλα να περναει η ωρα και να ικανοποιηεις τις αναγκες σου.

χρηστης:9210i,3650,GD87,8310,3510i,

P800

παλαιοτερα : 768,V50,Τ28S,T68,7650

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ευτυχώς δεν το λέω αυτό :) καλύτερα να μείνω μονος μου ώσπου να βρω κάτι που να μου κάνει :) Δεν είναι κακό να διαφέρεις εξ αλλου..

 

!!ΠΡΟΣΟΧΉ!! όμως κορόιδο δεν είμαι,γιατί συνήθως οι γυναίκες πιστεύουν ότι τέτοιου είδους χαρακτήρες είναι και κορόιδα,έτσι τα φάγανε τα μούτρα τους η πρώην ;)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
δηλαδη δεν σου εχει μπει ποτε στο μυαλο να σου αρεσει μια γυναικα και να την θες εστω για ενα πηδημα?
και για δευτερο αν την απλωνει καλα την μουσταλευρια :D :D :D :D :D
Link to comment
Share on other sites

Εγώ ευτυχώς δεν το λέω αυτό :) καλύτερα να μείνω μονος μου ώσπου να βρω κάτι που να μου κάνει :) Δεν είναι κακό να διαφέρεις εξ αλλου..

 

!!ΠΡΟΣΟΧΉ!! όμως κορόιδο δεν είμαι,γιατί συνήθως οι γυναίκες πιστεύουν ότι τέτοιου είδους χαρακτήρες είναι και κορόιδα,έτσι τα φάγανε τα μούτρα τους η πρώην ;)

φιλε μου και εγω περιμενω για να βρω την καταλληλη.Ομως οπως ειμαι τωρα δυσκολα θα ελεγα οχι αν μου παρουσιαζοταν εστω μια ιστορια του καλοκαιριου.

χρηστης:9210i,3650,GD87,8310,3510i,

P800

παλαιοτερα : 768,V50,Τ28S,T68,7650

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Τελικα αν σας εκανε απιστια η/ο φιλη/ος αλλα το μαθαινατε μετα απο καιρο (3χρονια) τι θα κανατε; Είναι το ίδιο;
:X«'Έλληνες ενωθείτε εναντίον του κοινού εχθρού, εναντίον του μίσους, της διχόνοιας και της διαίρεσης, που είναι ό ίδιος μας ο εαυτός» - Θ. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ.
Link to comment
Share on other sites

Τελικα αν σας εκανε απιστια η/ο φιλη/ος αλλα το μαθαινατε μετα απο καιρο (3χρονια) τι θα κανατε; Είναι το ίδιο;
χμ...δε ξερω παργματικα.ειναι και ενα 8εμα που αν δε το ζησεις μπορεις να λες οτιδηποτε,και στην πραξη να κανεις αλλα...

απορια εκανε την κουτσουκελα πριν 3 χρονια...πως το εμα8ες εσυ τωρα??

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...