Jump to content

[S9/S9 Plus] Διαθεσιμότητα & αγορά


Mitsos_The_Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Να σας πω τι συνέβη και με μένα: είδα στην εφαρμογή επιστροφή της eurobank ότι δίνει επιστροφή 20% + δώρο θήκη αξίας 70 ευρώ (samsung led view cover) για αγορά απο πλαίσιο. Μπήκα λοιπόν στο site τους και παρήγγειλα την προηγούμενη Πέμπτη το s9+ με παραλαβή από το πλαίσιο στο mall. Την Παρασκευή πήγα να το παραλάβω και πριν μπώ στο κατάστημα λέω κάτσε να κοιτάξω πάλι την εφαρμογή της eurobank όπου και διαπίστωσα ότι η δωρεάν θήκη είχε "εξαφανιστεί" και παρέμενε το 20% επιστροφή. Ρώτησα και έναν υπάλληλο του πλαίσιου τι γίνεται με τη θήκη και μου είπε παπαλα!:(

Λέω δε πάω καμιά βόλτα και στους άλλους να δώ τι παίζει.

Πάω στον Γερμανό, τίποτε. Κοιμόντουσαν όρθιοι!

Στη vodafone δεν πήγα γιατί φέρνουν το μονόκαρτο! οπότε δεν με ενδιέφερε.

Φεύγω πάω στο public (στον κωτσο ήξερα τι παίζει) και τους ρωτάω τι προσφορά έχουν για αγορά s9+ και μου απαντάει μια κοπέλα της samsung: 110 ευρώ έκπτωση και δωρεάν ασφάλεια κινητού αξίας 70-80 κάτι ευρώ. Της λέω δεν τη θέλω την ασφάλεια, γίνεται κάτι καλύτερο. Μου λέει 1 λεπτό να φωνάξω τον ανωτερο. Ερχεται αυτός και μου λέει ότι η ασφάλεια είναι πολύ σημαντική κλπ κλπ και του λέω το ξέρω και ότι θα το ασφαλίσω μόνος μου το κινητό με κόστος κανά 30άρι (στην generalli) και όχι 70-80 κάτι ευρώ που θέλετε εσείς.

Οπότε τότε του πετάω: κοίτα το πλάισιο μου δίνει το κινητό με 20% επιστροφή (δηλαδή μείον 196 ευρώ) + θήκη αξίας 70 ευρώ. Κάτσε μου λέει να δω τι μπορώ να κάνω (φάνηκε ότι γνώριζε την προσφορά απλά δεν γνώριζε ότι η θήκη δεν έπαιζε πλέον:p).

Υστερα απο κανα 5λεπτο και αφού η αρχική κοπέλα μου έλεγε συνέχεια 1 λεπτό και 1 λεπτό έρχεται ο υπεύθυνος και μου λέει: λοιπόν -200 ευρώ και τη θήκη samsung led view cover ΔΩΡΕΑΝ! Τον ρωτάω έχεις το blue coral, μου λέει ναι, του λέω φέρτο:)

Αααα, πλήρωσα και με κάρτα eurobank και πήρα και 1% επιστροφή στα 779 ευρώ, δηλαδή 8 ευρώ. Τελική τιμή: 771 ευρώ

Με λίγα λόγια: παίζει αρκετό παζάρι ακόμα και στους μεγάλους!

ΥΓ Ελπίζω να μην κούρασα, αλλά δεν ήταν απλό να το περιγράψω!

Edited by xetasa

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 329
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Να σας πω τι συνέβη και με μένα: είδα στην εφαρμογή επιστροφή της eurobank ότι δίνει επιστροφή 20% + δώρο θήκη αξίας 70 ευρώ (samsung led view cover) για αγορά απο πλαίσιο. Μπήκα λοιπόν στο site τους και παρήγγειλα την προηγούμενη Πέμπτη το s9+ με παραλαβή από το πλαίσιο στο mall. Την Παρασκευή πήγα να το παραλάβω και πριν μπώ στο κατάστημα λέω κάτσε να κοιτάξω πάλι την εφαρμογή της eurobank όπου και διαπίστωσα ότι η δωρεάν θήκη είχε "εξαφανιστεί" και παρέμενε το 20% επιστροφή. Ρώτησα και έναν υπάλληλο του πλαίσιου τι γίνεται με τη θήκη και μου είπε παπαλα!:(

Λέω δε πάω καμιά βόλτα και στους άλλους να δώ τι παίζει.

Πάω στον Γερμανό, τίποτε. Κοιμόντουσαν όρθιοι!

Στη vodafone δεν πήγα γιατί φέρνουν το μονόκαρτο! οπότε δεν με ενδιέφερε.

Φεύγω πάω στο public (στον κωτσο ήξερα τι παίζει) και τους ρωτάω τι προσφορά έχουν για αγορά s9+ και μου απαντάει μια κοπέλα της samsung: 110 ευρώ έκπτωση και δωρεάν ασφάλεια κινητού αξίας 70-80 κάτι ευρώ. Της λέω δεν τη θέλω την ασφάλεια, γίνεται κάτι καλύτερο. Μου λέει 1 λεπτό να φωνάξω τον ανωτερο. Ερχεται αυτός και μου λέει ότι η ασφάλεια είναι πολύ σημαντική κλπ κλπ και του λέω το ξέρω και ότι θα το ασφαλίσω μόνος μου το κινητό με κόστος κανά 30άρι (στην generalli) και όχι 70-80 κάτι ευρώ που θέλετε εσείς.

Οπότε τότε του πετάω: κοίτα το πλάισιο μου δίνει το κινητό με 20% επιστροφή (δηλαδή μείον 196 ευρώ) + θήκη αξίας 70 ευρώ. Κάτσε μου λέει να δω τι μπορώ να κάνω (φάνηκε ότι γνώριζε την προσφορά απλά δεν γνώριζε ότι η θήκη δεν έπαιζε πλέον:p).

Υστερα απο κανα 5λεπτο και αφού η αρχική κοπέλα μου έλεγε συνέχεια 1 λεπτό και 1 λεπτό έρχεται ο υπεύθυνος και μου λέει: λοιπόν -200 ευρώ και τη θήκη samsung led view cover ΔΩΡΕΑΝ! Τον ρωτάω έχεις το blue coral, μου λέει ναι, του λέω φέρτο:)

Αααα, πλήρωσα και με κάρτα eurobank και πήρα και 1% επιστροφή στα 779 ευρώ, δηλαδή 8 ευρώ. Τελική τιμή: 771 ευρώ

Με λίγα λόγια: παίζει αρκετό παζάρι ακόμα και στους μεγάλους!

ΥΓ Ελπίζω να μην κούρασα, αλλά δεν ήταν απλό να το περιγράψω!

Εισαι ωραιος, το'χεις... Πολυ καλη η θηκη και γενικα το συνολο σε αυτη τη τιμη. Ζηλεψα τωρα. Εγω ομως και χρόνο να ειχα το μονο που μπορω να κερδισω σε παζαρι απο κοντα ειναι φασαρία.. Αυριο θα στειλω τη γυναικα να παραλαβει.Της είπα να το παζαρεψει με τους πόντους μηπως λεω μηπως τους βαλουν. Δεν θελω να καθυστερήσω γιατί φοβαμαι θα το χασω το 20% και ειμαι και χωρις κινητο.. Γενικα πολυ βιαστικα τη πηρα την αποφαση για την αγορα του κινητου προερχόμενος απο s8 plus απο το οποιο εμεινα πολυ ευχαριστημένος και φοβαμαι μη το μετανοιωσω ειδικα αν εχει θεματα οπως αυτα τα διάφορα που διαβαζω στα φορουμ. Ειδωμεν

 

Στάλθηκε από το GT-I9505 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αυτό με τους πόντους θεωρώ ότι μόνο η Alpha Bank μπορεί να μας διαφωτίσει το τι συμβαίνει.
Δεν το σκεφτηκα η αλήθεια ειναι.. Ισως κατι να μαθαιναμε απο εκει όντως.. Αντε καντε ενα κόπο καποιοι που εχουν το χρόνο να ασχοληθούν μπας και ξεκαθαρίσει λιγο το τοπιο και να μην μας πιανουν απο τα κακαλα

 

Στάλθηκε από το GT-I9505 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς τι προσφορά παίζει αυτή τη στιγμή στο public για το s9; το trade n save που παίζει σου δίνει έκπτωση επί των 979. Δεν έχει δηλαδή την έκπτωση των άλλων μεγάλων καθιστωντας το ακόμη πανάκριβο.

Δεν έχω public εδώ (επαρχία).

Ξέρετε αν συνδυάζεται έκπτωση με trade κινητου στo public;

Αν όχι μπορεί κανείς να ρωτήσει;

"Never make anyone a priority in your life when you're only an option in theirs..."
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς τι προσφορά παίζει αυτή τη στιγμή στο public για το s9; το trade n save που παίζει σου δίνει έκπτωση επί των 979. Δεν έχει δηλαδή την έκπτωση των άλλων μεγάλων καθιστωντας το ακόμη πανάκριβο.

Δεν έχω public εδώ (επαρχία).

Ξέρετε αν συνδυάζεται έκπτωση με trade κινητου στo public;

Αν όχι μπορεί κανείς να ρωτήσει;

 

ναι συνδυαζει, ρωτησα εγω για p20 pro . ισχυει η προσφορα -100 ευρω και περνεις και 100Ε δωροεπιταγη.

και πας το τηλεφωνο σου και σου λενε ποσο στο αγοραζουν. ρωτησα μαλιστα αν ισχυουν οι τιμες που δινουν στο αυτοματο για το s9/s9+ αλλα μου ειπαν οχι. πρεπει να το δει ο τεχνικος τους και να σου πει τιμη.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση.

Στο p20 pro οκ μπορεί να ισχύει, εξάλλου τρέχει και καμπάνια, αλλά η ερώτηση αφορά το s9 στο Public, για το οποίο δεν έχει ανακοινωθεί κάτι αντίστοιχο με τον ανταγωνισμό.

Συνδυάζεται άραγε για το S9+ έκπτωση -200€ με trade κινητου στo public;

http://www.public.gr/cat/tilefonia/kinita-smartphones/galaxy-s9-tradensave/

Edited by rufous
"Never make anyone a priority in your life when you're only an option in theirs..."
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση.

Στο p20 pro οκ μπορεί να ισχύει, εξάλλου τρέχει και καμπάνια, αλλά η ερώτηση αφορά το s9 στο Public, για το οποίο δεν έχει ανακοινωθεί κάτι αντίστοιχο με τον ανταγωνισμό.

Συνδυάζεται άραγε για το S9+ έκπτωση -200€ με trade κινητου στo public;

http://www.public.gr/cat/tilefonia/kinita-smartphones/galaxy-s9-tradensave/

 

oxi, εκπτωση -20% εχει ο κοτσωβολος η περνεις 95000 ποντους απο καρτες της αλφα.

το -200 ειναι για huawei

Link to comment
Share on other sites

Εισαι ωραιος, το'χεις... Πολυ καλη η θηκη και γενικα το συνολο σε αυτη τη τιμη. Ζηλεψα τωρα. Εγω ομως και χρόνο να ειχα το μονο που μπορω να κερδισω σε παζαρι απο κοντα ειναι φασαρία.. Αυριο θα στειλω τη γυναικα να παραλαβει.Της είπα να το παζαρεψει με τους πόντους μηπως λεω μηπως τους βαλουν. Δεν θελω να καθυστερήσω γιατί φοβαμαι θα το χασω το 20% και ειμαι και χωρις κινητο.. Γενικα πολυ βιαστικα τη πηρα την αποφαση για την αγορα του κινητου προερχόμενος απο s8 plus απο το οποιο εμεινα πολυ ευχαριστημένος και φοβαμαι μη το μετανοιωσω ειδικα αν εχει θεματα οπως αυτα τα διάφορα που διαβαζω στα φορουμ. Ειδωμεν

 

Στάλθηκε από το GT-I9505 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Κι εγώ από s8+ έρχομαι και δεν το έχω μετανιώσει καθόλου. Το κινητό είναι ΠΙΣΤΟΛΙ!!!

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

Προσφορές που τρέχουν αυτή τη στιγμή για S9/S9+:

- ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ: -200€ ή 95000 πόντους στην κάρτα μέσω ALPHA BANK

- MEDIA MARKT: ασφάλεια 1 χρόνο με κάλυψη από ζημιά σπασίματα και νερό, απεριόριστες επισκευές μέσα στο έτος αξίας 94€ και δώρο - επιταγή 80€

- ΠΛΑΙΣΙΟ: 20% έκπτωση μέσω πληρωμής με κάρτα EUROBANK (€πιστροφή)

- WIND: συλλογή x100 Yellows (περίπου €200) μέσω πληρωμής με κάρτα ΠΕΙΡΑΙΩΣ

- VODAFONE: 20% έκπτωση με πληρωμή μέσω οποιασδήποτε πιστωτικής κάρτας

- PUBLIC: καθόλου έκπτωση για σκέτη αγορά. Προσφέρει trade n' save για το παλιό σου κινητό σε καλή σχετικά τιμή, αλλά επί της αρχικής τιμής.

 

Αυτό που θέλω να πω είναι ότι συμφέρει να πουλήσεις το κινητό σου σε ιδιώτη και να αγοράσεις με έκπτωση από άλλο κατάσταστημα, παρά να κάνεις ανταλλαγή με το public μιας και σου παίρνει τη συσκευή πρακτικά €200 φθηνότερα αυτή τη στιγμή.

Θα είχε μεγάλο ενδιαφέρον αν έκανε έκπτωση κι έκανε και τις τράμπες...

Edited by rufous
"Never make anyone a priority in your life when you're only an option in theirs..."
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ από s8+ έρχομαι και δεν το έχω μετανιώσει καθόλου. Το κινητό είναι ΠΙΣΤΟΛΙ!!!
Δεν λεω ειναι πιο εξελιγμενο στα σημεια αλλα οι διαφορες στη καθημερινή χρηση πιστευω μικρές και οπτικα καμμια.. Αλλα που αλλου να πας εκτός απο samsung οταν κουβαλάς το μικροβιο και τα θέλεις ολα σε ενα.?.

 

Στάλθηκε από το GT-I9505 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Να σας πω τι συνέβη και με μένα: είδα στην εφαρμογή επιστροφή της eurobank ότι δίνει επιστροφή 20% + δώρο θήκη αξίας 70 ευρώ (samsung led view cover) για αγορά απο πλαίσιο. Μπήκα λοιπόν στο site τους και παρήγγειλα την προηγούμενη Πέμπτη το s9+ με παραλαβή από το πλαίσιο στο mall. Την Παρασκευή πήγα να το παραλάβω και πριν μπώ στο κατάστημα λέω κάτσε να κοιτάξω πάλι την εφαρμογή της eurobank όπου και διαπίστωσα ότι η δωρεάν θήκη είχε "εξαφανιστεί" και παρέμενε το 20% επιστροφή. Ρώτησα και έναν υπάλληλο του πλαίσιου τι γίνεται με τη θήκη και μου είπε παπαλα!:(

Λέω δε πάω καμιά βόλτα και στους άλλους να δώ τι παίζει.

Πάω στον Γερμανό, τίποτε. Κοιμόντουσαν όρθιοι!

Στη vodafone δεν πήγα γιατί φέρνουν το μονόκαρτο! οπότε δεν με ενδιέφερε.

Φεύγω πάω στο public (στον κωτσο ήξερα τι παίζει) και τους ρωτάω τι προσφορά έχουν για αγορά s9+ και μου απαντάει μια κοπέλα της samsung: 110 ευρώ έκπτωση και δωρεάν ασφάλεια κινητού αξίας 70-80 κάτι ευρώ. Της λέω δεν τη θέλω την ασφάλεια, γίνεται κάτι καλύτερο. Μου λέει 1 λεπτό να φωνάξω τον ανωτερο. Ερχεται αυτός και μου λέει ότι η ασφάλεια είναι πολύ σημαντική κλπ κλπ και του λέω το ξέρω και ότι θα το ασφαλίσω μόνος μου το κινητό με κόστος κανά 30άρι (στην generalli) και όχι 70-80 κάτι ευρώ που θέλετε εσείς.

Οπότε τότε του πετάω: κοίτα το πλάισιο μου δίνει το κινητό με 20% επιστροφή (δηλαδή μείον 196 ευρώ) + θήκη αξίας 70 ευρώ. Κάτσε μου λέει να δω τι μπορώ να κάνω (φάνηκε ότι γνώριζε την προσφορά απλά δεν γνώριζε ότι η θήκη δεν έπαιζε πλέον:p).

Υστερα απο κανα 5λεπτο και αφού η αρχική κοπέλα μου έλεγε συνέχεια 1 λεπτό και 1 λεπτό έρχεται ο υπεύθυνος και μου λέει: λοιπόν -200 ευρώ και τη θήκη samsung led view cover ΔΩΡΕΑΝ! Τον ρωτάω έχεις το blue coral, μου λέει ναι, του λέω φέρτο:)

Αααα, πλήρωσα και με κάρτα eurobank και πήρα και 1% επιστροφή στα 779 ευρώ, δηλαδή 8 ευρώ. Τελική τιμή: 771 ευρώ

Με λίγα λόγια: παίζει αρκετό παζάρι ακόμα και στους μεγάλους!

ΥΓ Ελπίζω να μην κούρασα, αλλά δεν ήταν απλό να το περιγράψω!

 

Το ιδανικό θα ήταν να σου έδιναν και το 20% της επιστροφής.

Το λέω γιατί εγώ το είχα πετύχει 30/12 στο Γερμανό (Iphone 8plus -250 euro και 20% επιστροφή).

Αλλά δυστυχώς δεν το βλέπω να ισχύει για το s9 στις τρέχουσες προσφορες

Link to comment
Share on other sites

Το ιδανικό θα ήταν να σου έδιναν και το 20% της επιστροφής.

Το λέω γιατί εγώ το είχα πετύχει 30/12 στο Γερμανό (Iphone 8plus -250 euro και 20% επιστροφή).

Αλλά δυστυχώς δεν το βλέπω να ισχύει για το s9 στις τρέχουσες προσφορες

Στον Γερμανό το έκανα κι εγώ 4 Απριλίου. Πήρα το s9+ με 150 ευρώ έκπτωση (από ένα sms που είχαν στείλει) και 10% επιστροφή (που ίσχυε τότε), δηλ. 746 ευρώ.

Τώρα όμως ο Γερμανός δεν έχει ΚΑΜΙΑ προσφορά!

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

Στον Γερμανό το έκανα κι εγώ 4 Απριλίου. Πήρα το s9+ με 150 ευρώ έκπτωση (από ένα sms που είχαν στείλει) και 10% επιστροφή (που ίσχυε τότε), δηλ. 746 ευρώ.

Τώρα όμως ο Γερμανός δεν έχει ΚΑΜΙΑ προσφορά!

 

Όντως ειναι εκτός παιχνιδιού! αλλά που θα πάει μπορεί να βγάλει κάτι!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον παιδιά τελικα η αγορα του s9+ εγινε απο τα public με μειωση τιμης 200ευρω + θηκη led view cover. Θα ηθελα να ευχαριστήσω τον φιλο μας πιο πανω που μας περιεγραψε την ιστορια του γιατι χαρη σε αυτον πηρα τηλ στα public. Οντως η κατάσταση στα μεγαλα καταστηματα τραβαει παζαρι. Εγω μεσω τηλεφωνου εκλεισα την προσφορά λεγοντας του υπεύθυνου(με προϊστάμενο ζητησα να μιλησω) οτι γνωστος μου πηρε την συγκεκριμένη προσφορα και θελω την ιδια. Δεχτηκε αμεσως.

Εκει που θα εψαχνα και για θηκη τώρα ειμαι καλυμμενος και ευχαριστημενος απο την αγορα μου. Ευχαριστώ και παλι.. Παρεμπιπτόντως το κινητο σκοτώνει εκτος του δαχτυλικου που αναγνωριζει οποτε θελει(μηπως μουλιασα τα χερια αρκετα στο μπανιο??χαχαχαχα)..

Επισης είναι πιο τετραγωνισμενο στις ακρες φερνει ανάμεσα σε note8 και s8+ και δείχνει μεγαλύτερο/πλατυτερο απο s8+. Αυτα τα λιγα..

Επομενη αγορα s10....

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον παιδιά τελικα η αγορα του s9+ εγινε απο τα public με μειωση τιμης 200ευρω + θηκη led view cover. Θα ηθελα να ευχαριστήσω τον φιλο μας πιο πανω που μας περιεγραψε την ιστορια του γιατι χαρη σε αυτον πηρα τηλ στα public. Οντως η κατάσταση στα μεγαλα καταστηματα τραβαει παζαρι. Εγω μεσω τηλεφωνου εκλεισα την προσφορά λεγοντας του υπεύθυνου(με προϊστάμενο ζητησα να μιλησω) οτι γνωστος μου πηρε την συγκεκριμένη προσφορα και θελω την ιδια. Δεχτηκε αμεσως.

Εκει που θα εψαχνα και για θηκη τώρα ειμαι καλυμμενος και ευχαριστημενος απο την αγορα μου. Ευχαριστώ και παλι.. Παρεμπιπτόντως το κινητο σκοτώνει εκτος του δαχτυλικου που αναγνωριζει οποτε θελει(μηπως μουλιασα τα χερια αρκετα στο μπανιο??χαχαχαχα)..

Επισης είναι πιο τετραγωνισμενο στις ακρες φερνει ανάμεσα σε note8 και s8+ και δείχνει μεγαλύτερο/πλατυτερο απο s8+. Αυτα τα λιγα..

Επομενη αγορα s10....

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Καλομιλητο φίλε μου, χάρηκα που σε βοήθησα! Πάντως το δακτυλικό σε μένα λειτουργεί υποδειγματικά και ακαριαία, 10/10!

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

Και σε εμένα το ίδιο, χωρίς να είμαι υπερβολικός σε 2 μήνες χρήσης δεν έχω χάσει ούτε 1 φορά δακτυλικό (και το χρησιμοποιώ για ξεκλείδωμα συσκευής, για logins στον Samsung browser, για αγορές στο Play store, για e-banking).

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον παιδιά τελικα η αγορα του s9+ εγινε απο τα public με μειωση τιμης 200ευρω + θηκη led view cover. Θα ηθελα να ευχαριστήσω τον φιλο μας πιο πανω που μας περιεγραψε την ιστορια του γιατι χαρη σε αυτον πηρα τηλ στα public. Οντως η κατάσταση στα μεγαλα καταστηματα τραβαει παζαρι. Εγω μεσω τηλεφωνου εκλεισα την προσφορά λεγοντας του υπεύθυνου(με προϊστάμενο ζητησα να μιλησω) οτι γνωστος μου πηρε την συγκεκριμένη προσφορα και θελω την ιδια. Δεχτηκε αμεσως.

Εκει που θα εψαχνα και για θηκη τώρα ειμαι καλυμμενος και ευχαριστημενος απο την αγορα μου. Ευχαριστώ και παλι.. Παρεμπιπτόντως το κινητο σκοτώνει εκτος του δαχτυλικου που αναγνωριζει οποτε θελει(μηπως μουλιασα τα χερια αρκετα στο μπανιο??χαχαχαχα)..

Επισης είναι πιο τετραγωνισμενο στις ακρες φερνει ανάμεσα σε note8 και s8+ και δείχνει μεγαλύτερο/πλατυτερο απο s8+. Αυτα τα λιγα..

Επομενη αγορα s10....

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

οταν λες 200 ευρω εννοεις 100 ευρω εκπτωση στην τιμη και 100 ευρω δωροεπιταγη? η μπαμ και κατω 200 εκπτωση?

Link to comment
Share on other sites

οταν λες 200 ευρω εννοεις 100 ευρω εκπτωση στην τιμη και 100 ευρω δωροεπιταγη? η μπαμ και κατω 200 εκπτωση?
Μπαμ και κατω 779 τιμη χρεωσης οχι δωροεπιταγη.

 

 

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Οσο για το αποτύπωμα βιάστηκα να το κατηγορησω κατι θα εφταιγε και εκανε τα κουλα του. Απο το πρωι λειτουργεί υποδειγματικα

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μπαμ και κατω 779 τιμη χρεωσης οχι δωροεπιταγη.

 

 

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Οσο για το αποτύπωμα βιάστηκα να το κατηγορησω κατι θα εφταιγε και εκανε τα κουλα του. Απο το πρωι λειτουργεί υποδειγματικα

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

σε ποιο public? ισχυει και to trade and save σωστα?

Link to comment
Share on other sites

Από ότι ρώτησα τηλεφωνικά, ισχύει το trade n' save επί της αρχικής τιμής του s9 ή επί της έκπτωσης -200€ που παίζει, αλλά σε χαμηλότερες τιμές απόσυρσης των κινητών κατά 200€. Μία από τα ίδια δηλαδή...
"Never make anyone a priority in your life when you're only an option in theirs..."
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Έχω βρει από το Amazon το s9+ χωρίς ΦΠΑ το δικαρτο σε μαύρο περίπου 620 ευρώ. Είναι στο γερμανικό Amazon η ιταλική έκδοση του κινητού. Γνωρίζει κάποιος που το έχει αγοράσει από εκεί αν είναι η unbranded έκδοση κι αν ισχύει κανονικά η εγγύηση. Και κάτι άλλο! Η γερμανική έκδοση είναι μονοκαρτη; Γιατί κάπου νομίζω ότι είχα διαβάσει αυτό!

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και από εδώ τόσο το βρίσκεις με έκπτωση 200€ και απαλλαγή ΦΠΑ.Η εγγύηση από Amazon ισχύει κανονικά.

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

εγω παντως το πηρα προχθες απ την Vodafone,783€(-20% εκπτωση) και 48 ατοκες δοσεις,ο μονος περιορισμος ειναι ο χρωματισμος,το διαθετει μονο σε μαυρο και μπλε.Καπου διαβασα πως εχει "σαβουρες" της VODAFONE,τιποτα δεν εχει περα της εφαρμογης,που την χρησιμοποιω ετσι κι αλλιως.Ημουν αναμεσα στο p20 pro και σ αυτο,νομιζω ομως πως overall το s9+ ειναι ενα σκαλοπατι παραπανω.Προσεξτε για οσους παραγγειλουν να ναι το duos γιατι υπαρχει κι αλλο,αυτα.
Link to comment
Share on other sites

εγω παντως το πηρα προχθες απ την Vodafone,783€(-20% εκπτωση) και 48 ατοκες δοσεις,ο μονος περιορισμος ειναι ο χρωματισμος,το διαθετει μονο σε μαυρο και μπλε.Καπου διαβασα πως εχει "σαβουρες" της VODAFONE,τιποτα δεν εχει περα της εφαρμογης,που την χρησιμοποιω ετσι κι αλλιως.Ημουν αναμεσα στο p20 pro και σ αυτο,νομιζω ομως πως overall το s9+ ειναι ενα σκαλοπατι παραπανω.Προσεξτε για οσους παραγγειλουν να ναι το duos γιατι υπαρχει κι αλλο,αυτα.
Η Vodafone έχει το Dual?

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αυτά που δίνει ο Κωτσόβολος ξέρετε εάν είναι Branded ή Unbranded ? :worry:

 

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S9/S9 Plus] Διαθεσιμότητα & αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...