Jump to content

10η Εντολή (Alpha)


iasonas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ναι,αυτη ειναι

 

 

ποιον κυκλο προβαλουν?χτες εδειξε το επεισοδιο με την παπαχαραλαμπους που ηθελε να κερατωσει τον "μικρο" αντρα της.

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 320
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ναι,αυτη ειναι

 

 

ποιον κυκλο προβαλουν?χτες εδειξε το επεισοδιο με την παπαχαραλαμπους που ηθελε να κερατωσει τον "μικρο" αντρα της.

 

Σήμερα θα προβάλουν ένα επεισόδιο του α κύκλου με τίτλο "Απλή οικογενειακή ιστορία":Dμε τον Μηνά Χατζησάββα,την Αθηνά Μαξίμου,την Ιωαννά Παππά,το Θοδωρή Αντωνιάδη κ.σ.

Αύριο,Πέμπτη(πάλι πρώτος κύκλος)με το επεισόδιο "Χωρίς επιστοφή":Xμε τους Εβελίνα Παππούλια,Άκη Σακκελαρίου και Οδυσσέα Παπασπηλιόπουλο.

Την Παρασκευή(ίδιο κύκλο με τις δύο προηγούμενες μέρες)το επεισόδιο με τους σαρανιστές με τίτλο "Αγγελικά πρόσωπα".Παίζουν:Μηνάς Χατζησάββας,Ελένη Γερασιμίδου,Ελένη Αποστολοπούλου,Γιάννης Στάνκογλου κ.α

Τη Δευτέρα το πρώτο επεισόδιο του δεύτερου κύκλου,το "Επί ματαίω"με τους Παπαχαραλάμπους,Σκιεδαρέση και Χαραλαμπόπουλο σε ρόλους ιερόσυλων.

Την Τρίτη(πάλι πρώτος κύκλος)με το επεισόδιο "Η κληρονομιά"

Παίζουν:Χρίστος Λούλης,Θέμις Μπαζάκα,Πέγκυ Τρικαλιώτη κ.α.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα θα προβάλουν ένα επεισόδιο του α κύκλου με τίτλο "Απλή οικογενειακή ιστορία":Dμε τον Μηνά Χατζησάββα,την Αθηνά Μαξίμου,την Ιωαννά Παππά,το Θοδωρή Αντωνιάδη κ.σ.

Αύριο,Πέμπτη(πάλι πρώτος κύκλος)με το επεισόδιο "Χωρίς επιστοφή":Xμε τους Εβελίνα Παππούλια,Άκη Σακκελαρίου και Οδυσσέα Παπασπηλιόπουλο.

Την Παρασκευή(ίδιο κύκλο με τις δύο προηγούμενες μέρες)το επεισόδιο με τους σαρανιστές με τίτλο "Αγγελικά πρόσωπα".Παίζουν:Μηνάς Χατζησάββας,Ελένη Γερασιμίδου,Ελένη Αποστολοπούλου,Γιάννης Στάνκογλου κ.α

Τη Δευτέρα το πρώτο επεισόδιο του δεύτερου κύκλου,το "Επί ματαίω"με τους Παπαχαραλάμπους,Σκιεδαρέση και Χαραλαμπόπουλο σε ρόλους ιερόσυλων.

Την Τρίτη(πάλι πρώτος κύκλος)με το επεισόδιο "Η κληρονομιά"

Παίζουν:Χρίστος Λούλης,Θέμις Μπαζάκα,Πέγκυ Τρικαλιώτη κ.α.

 

Αυτά ήταν τα δεδομένα της προηγούμενης βδομάδας....

 

Σύμφωνα με το site του καναλιού και το Δελτίο Τύπου (κι εμένα μου το μετέφεραν..) σήμερα θα παίξει το επεισόδιο "Τα γενέθλια" του τρίτου κύκλου, αύριο Πέμπτη "Ορφανή μητρός" με την Μυρτώ Αλικάκη και την Παρασκευή "Ένας ήσυχος άνθρωπος", επεισόδιο και πάλι της τρίτης σεζόν με τον Παπασπηλιόπουλο.

Δευτέρα 11/08 Επί ματαίω-Β' κύκλος

Τρίτη 12/08 Η Κληρονομιά-Α' κύκλος ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ :D:D:D (για όσους τα ανεβάζουν)

Τετάρτη 13/08 Παγωμένο Βλέμμα-Γ' κύκλος

Πέμπτη 14/08 Εύκολο θύμα-Β'κύκλος

Παρασκευή 15/08 Ανεπιθύμητος-Β'κύκλος

 

Άσχετο αλλά για ένα ακόμα καλοκαίρι ΣΚΙΖΕΙ η 10η Εντολή για τα δεδομένα του Alpha πάντα.... Η μόνη σταθερή εμφάνιση του Alpha στο ΤΟΡ-10 είναι η 10η Εντολή ύστερα από πολύ πολύ καιρό. Μάλιστα η "Μετάληψη" που έπαιξε τη Δευτέρα το βράδυ για τέταρτη ή πέμπτη φορά, για δύο συνεχόμενα τέταρτα σημείωσε 22,3%!!!! νούμερα που το κανάλι έχει να δει πάνω από ενάμιση μήνα στο prime time. Έτσι για να ξέρουμε τι εννοούμε όταν μιλάμε για σταθερές αξίες.....

Link to comment
Share on other sites

Αυτά ήταν τα δεδομένα της προηγούμενης βδομάδας....

 

Σύμφωνα με το site του καναλιού και το Δελτίο Τύπου (κι εμένα μου το μετέφεραν..) σήμερα θα παίξει το επεισόδιο "Τα γενέθλια" του τρίτου κύκλου, αύριο Πέμπτη "Ορφανή μητρός" με την Μυρτώ Αλικάκη και την Παρασκευή "Ένας ήσυχος άνθρωπος", επεισόδιο και πάλι της τρίτης σεζόν με τον Παπασπηλιόπουλο.

Δευτέρα 11/08 Επί ματαίω-Β' κύκλος

Τρίτη 12/08 Η Κληρονομιά-Α' κύκλος ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ :D:D:D (για όσους τα ανεβάζουν)

Τετάρτη 13/08 Παγωμένο Βλέμμα-Γ' κύκλος

Πέμπτη 14/08 Εύκολο θύμα-Β'κύκλος

Παρασκευή 15/08 Ανεπιθύμητος-Β'κύκλος

Για τον πρώτο κύκλο ποια επεισόδια είναι must και ποιοι ηθοποιοί παίζουν στα επεισόδια "Σε πρώτο βαθμό"και "Σε αργή κίνηση"?

 

Άσχετο αλλά για ένα ακόμα καλοκαίρι ΣΚΙΖΕΙ η 10η Εντολή για τα δεδομένα του Alpha πάντα.... Η μόνη σταθερή εμφάνιση του Alpha στο ΤΟΡ-10 είναι η 10η Εντολή ύστερα από πολύ πολύ καιρό. Μάλιστα η "Μετάληψη" που έπαιξε τη Δευτέρα το βράδυ για τέταρτη ή πέμπτη φορά, για δύο συνεχόμενα τέταρτα σημείωσε 22,3%!!!! νούμερα που το κανάλι έχει να δει πάνω από ενάμιση μήνα στο prime time. Έτσι για να ξέρουμε τι εννοούμε όταν μιλάμε για σταθερές αξίες.....

 

Ποια είναι τα must επεισόδια του πρώτου κύκλου?Και ποιοι ηθοποιοί παίζουν στα επεισόδια σε "Πρώτο βαθμό"και ¨Σε αργή κίνηση"?

Link to comment
Share on other sites

Ποια είναι τα must επεισόδια του πρώτου κύκλου?Και ποιοι ηθοποιοί παίζουν στα επεισόδια σε "Πρώτο βαθμό"και ¨Σε αργή κίνηση"?

 

"Σε πρώτο βαθμό" με Αντώνη Αντωνίου, Κατερίνα Τσάβαλου, Πυγμαλίωνα Δαδακαρίδη, Νατάσσα Ασίκη. Η αιμομυξία στο έπακρο.... Πατέρας-κόρη :X:X

"Σε αργή κίνηση" με Κρατερό Κατσούλη, Ιωάννα Παππά, Άννα Στίλβη. Δράμα χαρακτήρων-επεισόδιο διαφορετικό από το προφίλ της σειράς. Αξίζει.

 

Must για μένα....

Οίνος ενοχής

Σε στενό οικογενειακό κύκλο

Χωρίς επιστροφή

Ο ευτυχισμένος γάμος της Καίτης

Σπασμένη κούκλα

Κλειστές πόρτες

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
geia saaaas.... mpika tuxaia edw mesa k xarika apisteuta pu uparxoun k alloi kollimenoi m 10i entoli... k pu uparxoun k alloi omoiopatheis pu psaxnun epeisodia tou protou kuklou exo akousei oti ine o kaluteros kuklos ego dustixos exo dei mono ena m tn papoulia! gia peite tora ti mporume n kanume g n vrume epeisodia tu 1ou kuklou? skeftika n parw til stn alpha.. padws exei simera 1 epeisodio k sts 5 septemvriou!
Link to comment
Share on other sites

To eida kai ego kai itan pragmatika teleio! o Xaralabopoulos gia alli mia fora edose resital ermineias... O protos kiklos tis seiras einai pragmatika o kaliteros alla exo dei mono 3 epeisodeia t... Makari na ipirxe kapoios tropos gia na do kai ta ipoloipa....
Link to comment
Share on other sites

Η διαίσθησή μου λέει πως δεν είναι το ίδιο άτομο :p
Link to comment
Share on other sites

Επεισοδιάρα τώρα. Συντονιστείτε...
Link to comment
Share on other sites

Επεισοδιάρα τώρα. Συντονιστείτε...

Καλό ήταν.Ένα χαρακτηριστικό της σειράς πάντως που για μένα είναι αρνητικό είναι ότι πολύ συχνά σε διαφορετικές ιστορίες παίζουν οι ίδιοι ηθοποιοί.Λες και δεν έχουμε πολλούς ηθοποιούς και παίζουν οι ίδιοι.Δεν έχω παρακολουθήσει βέβαια πολλά επεισόδια αλλά σε μερικά που έχω δει το έχω παρατηρήσει.

Link to comment
Share on other sites

Θεά η Ντούμα. Από τις αγαπημένες μου :D

 

Ναι, έχεις δίκιο για την ανακύκλωση. Δεν πειράζει, είναι όλοι μια χαρά για τους ρόλους τους :)

Link to comment
Share on other sites

Θεά η Ντούμα. Από τις αγαπημένες μου :D

 

Ναι, έχεις δίκιο για την ανακύκλωση. Δεν πειράζει, είναι όλοι μια χαρά για τους ρόλους τους :)

Όχι,δεν είπα ότι δεν παίζουν καλά.Απεναντίας.Όλοι παίζουν πολύ καλά το ρόλο τους.Απλά θα μου άρεσε να δω και άλλα πρόσωπα.:)

Link to comment
Share on other sites

LOL

Γουρουνίτσα και Κατερίνα υπάρχουν τα πμ για αναμεταξύ σας διαλόγους-απορίες-επεξηγήσεις... Τεσπα.

 

Από πρώτο κύκλο, μέχρι τώρα το κανάλι έχει δείξει τα εξής:

Το λάθος

Νοικοκυρεμένες δουλειές

Ο ευτυχισμένος γάμος της Καίτης

Η κληρονομιά

Συμφωνία του αίματος

Cherchez la femme (αύριο)

Απαγωγή (υπάρχει στο veoh.com)

 

7 επεισόδια από τα 29 του α' κύκλου. Μια χαρά, αν σκεφτείτε ότι μέχρι τέλη Σεπτέμβρη θα δείξει μερικά ακόμη. :)

Link to comment
Share on other sites

Βαξεβάνη διαφήμισε γι' απόψε ή κάνω λάθος; Μακάρι να καθιερωθεί, γιατί τα έχουμε δει 500 φορές τα επεισόδια που δείχνουν :down:
Link to comment
Share on other sites

Η "απαγωγή" είναι με την Μπέσυ Μάλφα (με Γεράσιμο Γεννατά να την κρατάει σπίτι του) ενώ το "σημάδι" με την Κογεβίνα...νομίζω.

Ξέρει κανείς πώς λέγεται το σημερινό επεισόδιο που έδειξε με Τζένη Μπότση και Νίκο Ψαρρά ως εραστές??Φοβερό!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δεν ξέρω αν συμφωνείτε μαζί μου αλλά το χθεσινό επεισόδιο "Οίνος Ενοχής" είναι ένα απ' τα καλύτερα :)
Link to comment
Share on other sites

Pragmatika to xtesino epeisodeio itan apo ta kalitera pou exo dei! Kai o Nikos Psaras kai i Tzeni Botsi alla kai aftos pou epaize on adra tis itan katapliktikoi sto rolo tous!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...