Jump to content

Waze - GPS, Χάρτες, Δελτίο Κίνησης & Live Πλοήγηση


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχω γραφτεί εδώ και πάνω από ένα χρόνο στο waze , το πρόγραμμα δωρεάν χαρτών που αναπτύσσονται και διορθώνονται από μας τους ίδιους !

 

πρόσφατα έχει αγοραστεί από την google .

 

μπορεί κάποιος admin να ελέγξει και αν θέλει να το προτείνει ως ένα μέσο να ρίξουμε την κίνηση στις μεγαλουπόλεις μας;

 

Άρθρο για συνεργασία του waze στην Γαλλία :

 

εδώ μπορείτε να το κατεβάσετε σε android

 

Σελίδα της Ελληνικής κοινότητας waze στην Ελλάδα

 

Εδώ μπορεί να κάνει είσοδο όποιος έχει εγγραφεί πρώτα στο κινητό , και να δει τις διαδρομές του , να κάνει διορθώσεις (σε κομμάτια πυο έχει οδηγήσει)

Wazer "tassosphotography"

 

Waze. Outsmarting Traffic, Together

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
Έχω γραφτεί εδώ και πάνω από ένα χρόνο στο waze , το πρόγραμμα δωρεάν χαρτών που αναπτύσσονται και διορθώνονται από μας τους ίδιους !
 
πρόσφατα έχει αγοραστεί από την google .
 
μπορεί κάποιος admin να ελέγξει και αν θέλει να το προτείνει ως ένα μέσο να ρίξουμε την κίνηση στις μεγαλουπόλεις μας;
 
Άρθρο για συνεργασία του waze στην Γαλλία :
 
εδώ μπορείτε να το κατεβάσετε σε android
 
Σελίδα της Ελληνικής κοινότητας waze στην Ελλάδα
 
Εδώ μπορεί να κάνει είσοδο όποιος έχει εγγραφεί πρώτα στο κινητό , και να δει τις διαδρομές του , να κάνει διορθώσεις (σε κομμάτια πυο έχει οδηγήσει)
στο waze έχει να ψάχνει επαφές; στο gmaps στην αναζήτηση μπορείς να ψάξεις με το όνομα μιας επαφής και να σου δείξει την διεύθυνση της εάν την έχεις αποθηκεύσει.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
στο waze έχει να ψάχνει επαφές; στο gmaps στην αναζήτηση μπορείς να ψάξεις με το όνομα μιας επαφής και να σου δείξει την διεύθυνση της εάν την έχεις αποθηκεύσει.
απαντώ στον εαυτό μου. ναι έχει τελικά εννοείται
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...